הפינה הפסימית מחזור 23

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: הפינה הפסימית מחזור 23

שליחה על ידי dardasmiley »

עמית, לפני שאתה קורא לי טמבל כדי שתלמד לקבל ביקורת, כנראה שאתה איש קטן עם אגו גדול מאוד.
אתה רק ממחיש בדברים שלך את מה שאני אומר על תרגילי מנהיגות בשקל עשרים.
אמרתי כבר, לא משחק את המשחקים המטופשים שלכם של למי יש יותר גדול, אני אומר מה שראיתי והרגשתי מהיציע כמי שבא מוקדם במטרה לעודד, מתברר שהתחושה היא לא רק שלי אלא של עוד חברים פה בפורום.

ואתה יודע מה, כן אלה שמנהיגים את הקהל לעודד עושים עבודה טובה מאוד אבל שלא ישכחו את המטרה שלשמה הם מגיעים, אם הם מעודדים עם עצמם ולמען עצמם זה כמו כלב שמלקק לעצמו את הביצים.
מה זה עוזר אם אתה וכל החברים שלך שרים ומעודדים ושאר הקהל לא שומע אתכם ושומע רק את המקללים או את הדגנרט הזה שקרא לעודד מכנס כל שתי דקות???

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

8red כתב: תופעה נפוצה, לצערנו.
יש כאלו שבחיים לא יפתחו את הפה כדי לעודד אבל ברגע שמתחילים שירי הקללות למיניהם הם הראשונים שנותנים את הגרון.
פשוט אנשים מתוסכלים שבאים לפרוק את זה במגרשים.
מגעיל. ועוד ליד ילדים- שלהם או אחרים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא מבין את הביקורת על העידוד.

3,000 אדומים, שוב אני חוזר 3,000 אדומים, צבעו באדום כל פינה באצטדיון ברמת השרון. מישהו באמת חושב שבמספרים כאלה כל מי שמגיע הוא אוהד שרוצה לעמוד 90 דקות ולעודד? יש בין אותם אוהדים לא מעט מבוגרים שיצטרפו לשירים שכל היציע שר אבל ברוב המשחק פשוט רוצים לשבת ולראות משחק.

הבעיה היחידה הייתה שהגוש המעודד היה ממוקם בפינה של היציע ולא באמצע מה שהקשה לסחוף אחרינו את כל היציע, למרות שבמחצית השנייה עם המומנטום גם העידוד השתפר מאוד.

צריך להוריד את הכובע בפני האוהדים שלנו השנה, מגיעים בכל שבוע בכמויות, דוחפים את הקבוצה ללא קשר למה שקורה על הדשא, פשוט קהל מרגש.

לא ידוע עדין האם המשחק בשבוע הבא הוא ב17:00 או ב19:00, אבל בכל מקרה אני צופה 4,000 אדומים וצפונה בפתח תקווה!
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

מסכים אתך לחלוטין, לא מצפה שמבוגרים ומשפחות יקפצו וישירו 90 דקות, וכול המחמאות לנו על הכמות האדירה שהגיעה אתמול, הטענות שלי הן נגד התפיסה שבכדורגל באים לקלל את היריב ולא לעודד את הקבוצה. למה לקלל את זנדברג ולא לשיר לבוזגלו? מה יתרום לנו יותר? זה משהו שאני לא מצליח להבין..

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

dardasmiley כתב:עמית, לפני שאתה קורא לי טמבל כדי שתלמד לקבל ביקורת, כנראה שאתה איש קטן עם אגו גדול מאוד.
אמרתי כבר, לא משחק את המשחקים המטופשים שלכם של למי יש יותר גדול, אני אומר מה שראיתי והרגשתי מהיציע כמי שבא מוקדם במטרה לעודד, מתברר שהתחושה היא לא רק שלי אלא של עוד חברים פה בפורום.

ואתה יודע מה, כן אלה שמנהיגים את הקהל לעודד עושים עבודה טובה מאוד אבל שלא ישכחו את המטרה שלשמה הם מגיעים, אם הם מעודדים עם עצמם ולמען עצמם זה כמו כלב שמלקק לעצמו את הביצים.
מה זה עוזר אם אתה וכל החברים שלך שרים ומעודדים ושאר הקהל לא שומע אתכם ושומע רק את המקללים או את הדגנרט הזה שקרא לעודד מכנס כל שתי דקות???
לא חושב שצריך להשתמש במילים כמו טמבל, כן חושב שכדי שתבין את הטעות שלך.
אני הייתי מאלה שהגיעו מוקדם ותפסו מקום לגוש המעודד באמצע היציע.
הגוש שלנו לאט לאט התחיל להתמלא, אבל אז הגיעו החברה עם התופים, ואמרו לנו שצריך לעבור כי אין להם איפה לתלות את התופים.
זאת הסיבה היחידה שעברנו. לא מלחמות אגו, ולא פוליטיקה, ולא כל סיבה אחרת.

באמת נראה לך שמישהו רצה לעבור ממרכז היציע, שם גם רואים טוב יותר את המשחק וגם נמצאים במרכז הקהל לצד? באמת נראה לך שהגעתי מוקדם ליציע לתפוס מקום בשביל לעבור לצד ובסוף לעמוד במקום שכל המשחק הסתירו לי את המשחק ושהייתי צריך להצטופף בו בגלל שכשעברנו לצד כבר היו שם אוהדים?

אני הייתי מאלה שעוד ניסו להשאיר את הגוש במרכז, אבל בסופו של דבר כשאלה שאמורים לתת לך את הקצב מבקשים ממך משהו ומסבירים לך את הבעייתיות אתה צריך לדעת להקשיב.
גם אם בסופו של דבר ההחלטה שנלקחה לא הייתה נכונה, הדרך שהיא נלקחה הייתה בכיף ובחיוכים ולכן לי אין בעיה עם ההחלטה.

הכי רחוק מדווקא, מריבות או פולטיקה שאפשר. הרבה זמן לא נהניתי מהאנשים בגוש כמו שאני נהנה בתקופה האחרונה...

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

dardasmiley כתב:עמית, לפני שאתה קורא לי טמבל כדי שתלמד לקבל ביקורת, כנראה שאתה איש קטן עם אגו גדול מאוד.

תגיד אתה אמיתי????
ברצינות...

ביקורת על מה בדיוק? אתה מדבר ים של שטויות.

איפה יש פה משחקי אגו? איפה יש פה נסיון להוכיח משהו או להראות משהו? איפה ראית שיש מישהו שרוצה שישמעו רק אותו או מעודד למען עצמו?
באמת שאין לך מושג...

או שאתה לא יודע לקרא (ואני לא מאמין שזה המצב) או שאתה מתעקש לדלג על השורה הזו שכתבתי לך כבר פעמיים, הסיבה שעברו ואפילו המחשבה לחזור לאמצע במחצית.
תקרא גם את התגובה של משה ותבין עד כמה אתה טועה... לא בושה להודות שהתגובה שלך הייתה לא במקום.
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

"מי שמדבר על אנרגיות שליליות הוא מי שמייצר אותם" , מוכר לך הציטוט? תפסיק לנסות לצייר תמונה שגויה. משחקי כוח? אתה רציני? ההחלטה לצערי התקבלה בגלל שמאותו מקום ששמרנו לא היה מקום לשלטים/תופים/איש גדר,מה שגרם לגוש להתמקם בלב שער 6(מבלי לפגוע באף אחד)..באמצע של האוהדים שהתרחקו הכי רחוק שהם יכולים בהתחלה. בגלל זה העידוד נפגע מאוד ואני מקווה שלהבא דברים כאלו לא יקרו

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

בקיצור לא צריך לעשות פיל מזבוב... כאחד שמכיר קצת את הנפשות הפועלות אני יכול לומר שהם עושים ימים כלילות אך ורק לטובת הקהל והקבוצה ואין שום אינטרס אחר.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

לרגע לא אמרתי שהם לא עושים לטובת הקבוצה. נהפוך הוא, אם הם לא היו סביר להניח שהייתה דממת מוות באצטדיונים,הויכוח איתם עכשיו ומה שהיה אתמול ביציע לא גןרע אפילו לא טיפה מההערכה שיש לי אליהם. אבל, וזה אבל גדול, לפעמים כדי שיצאו מ"הגוש" שיעמדו בצד ויראו מה אנשים רואים, שומעים ואומרים.
וחלק ממה שראינו אתמול, זה הגוש המעודד שר לו בפנאן שלו בצידי היציע בעוד שבמרכזו עומדים כל מיני חוליגנים שמקללים את כל העולם ואישתו, כולל עודד מכנס ומוטי חביב.

אם מישהו מכם נעלב מתוכן ההודעות שלי, מתנצל, אבל ככה זה היה נראה לי.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

אתה חושב שמישהו מהגוש המעודד אהב אתמול שעברנו לצד המגרש כדי לשיר לעצמנו לבד ב"פאנן"? ממש ממש לא. התקבלה החלטה בשטח..וזה מה יש. אפשר לדבר האם ההחלטה הייתה טובה או לא(והיא לא הייתה טובה)..אבל לבלבל תשכל על החלטות פוליטיות ומשחקי ילדים? לא קשור לנושא בכלל.(!)

ולגבי המקללים..מה אפשר לעשות? אי אפשר לחנך אנשים מחדש ומי שבא לקלל גם ימצא את הדרך לעשות זאת.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

אם כבר מדברים, אז דעתי על הקהל (הודעה שלי מפינה האופטימית). היה חלש (וד"א בכלל לא בגלל אוהדים עידן כהן ודומיהם). בכלל בואו נודה באמת, יש לנו קהל שהוא לרוב כמו הקבוצה, קהל של מומנטום.
כשיש קצת דקות פרווה צריך לקרוע את הגרון כדי שישמעו ורוב הקהל לא מעודד אבל בעיטה אחת לשער פתאום כולם מתעוררים.
הבעיה זה שאנשים שלא מעודדים אוהבים לשבת בגוש המעודד כדי להגיד שהם בגוש המעודד אבל בפועל לא מעודדים, אני הרבה פעמים הרגשתי לבד בעידוד וניסיתי להעיר אנשים, וזה מאכזב. ובכלל פתאום קצת שריקות בוז, כאילו אנחנו ברצלונה, אז הייתה מחצית לא טובה? קורה. אני יכול להגיד שזה קורה ברוב המשחקים ויוצא שהקהל כולו מעודד רק לפרקים ולרוב זה אותם 20 אנשים שמעודדים,
צריך להתעורר ולהבין שמעודדים לא רק כשמובילים, זאת לא חוכמה, צריך לעודד תמיד.

סמל אישי של משתמש
הסניגורון...

שליחה על ידי הסניגורון... »

תומר סוויסה ונאסר - כל כך שונא אותם .
אגואיסטים שהורסים את המשחק ההתקפי .

שלח תגובה