Step by Step

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: Step by Step

שליחה על ידי גדי »

אוהב מאוד את רוח הפוסט. חלק מההמשכיות וההתקדמות זה להציב מטרות ראליות ולתמוך בקבוצה ולדעתי גם בהנהלה. אפשר לבקר הכל אבל צריך לעשות זאת במידה - התקפה בלתי מבוקרת זורעת דם רע אצל כולם. מה שקרה נגד מכבי בפליי-אוף היה רע לתפארת.
ההנהלה, הצוות המקצועי, השחקנים והקהל נמצאים בתהליך של שינוי והתאקלמות. כאשר חוליה בשרשרת נשארת מאחור צריך לאסוף אותה ולא להרחיק אותה.
אני מבין שאני מדבר פה למשכונעים (לפחות הרוב) אבל זה החזון שלי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

גדי כתב:אוהב מאוד את רוח הפוסט. חלק מההמשכיות וההתקדמות זה להציב מטרות ראליות ולתמוך בקבוצה ולדעתי גם בהנהלה. אפשר לבקר הכל אבל צריך לעשות זאת במידה - התקפה בלתי מבוקרת זורעת דם רע אצל כולם. מה שקרה נגד מכבי בפליי-אוף היה רע לתפארת.
ההנהלה, הצוות המקצועי, השחקנים והקהל נמצאים בתהליך של שינוי והתאקלמות. כאשר חוליה בשרשרת נשארת מאחור צריך לאסוף אותה ולא להרחיק אותה.
אני מבין שאני מדבר פה למשכונעים (לפחות הרוב) אבל זה החזון שלי.

לא צריך להתרגש מקהל שמקלל את השחקנים/מאמן/הנהלה, זה קיים גם במכבי ת"א/חיפה/בית"ר/ הפועל וזה לא מנה מהם להיות ה "גדולות"

עם כמה שזה מכוער אין לנו אפשרות לשלוט על זה, בכל קהל תמיד יהיו כמה דפוקים שיקללו

מה שהכי חשוב , ששום קללות או חס וחלילה הפגנות מול הבית של אלונה יקרו במקרה של חוסר הצלחה

אני בקלות יכול לדמיין תרחיש שאלונה עוזבת (מרגישה יריקה בפנים אחרי כל ההשקעה ) ואנחנו חוזרים לימי אלי ז'ינו השחורים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הפגנות מול הבית של אלונה לא ייקרו לעולם.
אל תשוו אותנו לקהל של הפועל ת"א, המאבק שלהם הוא אחר ומכוון נגד בעלים שחוץ מפרסום הקבוצה לא באמת מעניינת אותם, לא כך במקרה אלונה.
הכעס אם חלילה יקרה הוא מול השחקנים/מאמן.
הבעיה בב"ש היא ברמת הציפיות המטורפת מהקבוצה, שמגיעה גם מתוך תחושה של בארשבעיות פטריוטית ורצון מטורף להצלחה.
המונח סקנדל או פסטיבל כאן בא לידי ביטוי בצורה החזקה ביותר.
ואגב זה לא ייגמר כי תמיד יהיו כאילו שיירטו את הדברים בצורה אחרת וגם יגיבו אחרת.
כל תלוי בארגון האוהדים ובעבודה שהוא יעשה למגר את התופעה.
צריך סבלנות גדולה מאוד העונה למרות הציפיות הגדולות, הפעם אף אחד גם לא בתקזורת יעשה הנחות לב"ש, לכן בפאן המנטלי יש לאלישע ולצוות שלו הרבה מאוד עבודה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אחד החזונות של אלונה, שבא לידי ביטוי בעזיבתה וחזרתה אחרי פרשת עזורי, דיבר על התנהגות הקהל.
מעולם לא השמיעה טרוניה כספית,
עייפות מאכזבות מקצועיות או משהו בנדון, אלא רק התנהגות האוהדים.

אנחנו נקום וניפול על ההתנהלות שלנו כקהל. על הסבלנות והאיפוק שנגלה בהפסדים ורוח הספורטיביות שתשמר בנצחונות.
ואני בכלל לא בטוח שמקרה עזורי לגמריי מאחורינו. אני מצליח לראות כמה אפסים מורידים את אלישע מהכביש אחרי הפסד ביתי 0:3 לעכו
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

"מי שלא יודע את עברו, ההווה שלו דל והעתיד לוט בערפל"

קיבצתי עבורכם כמה רגעים בלתי נשכחים מהפורום הזה:

2010- "כפיר דר מגיע להתרשמות"
viewtopic.php?f=12&t=6562" onclick="window.open(this.href);return false;

2011-"אורן פחימה"
viewtopic.php?f=12&t=7551" onclick="window.open(this.href);return false;

2010- "רוביל סרסור- הצעה לשחקן"
viewtopic.php?f=12&t=6917" onclick="window.open(this.href);return false;

2010- "איברהים בסיט קרוב לסיכום"
viewtopic.php?f=12&t=6327" onclick="window.open(this.href);return false;

לזכור ולא לשכוח!!

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

Totti כתב:"מי שלא יודע את עברו, ההווה שלו דל והעתיד לוט בערפל"

קיבצתי עבורכם כמה רגעים בלתי נשכחים מהפורום הזה:

2010- "כפיר דר מגיע להתרשמות"
viewtopic.php?f=12&t=6562" onclick="window.open(this.href);return false;

2011-"אורן פחימה"
viewtopic.php?f=12&t=7551" onclick="window.open(this.href);return false;

2010- "רוביל סרסור- הצעה לשחקן"
viewtopic.php?f=12&t=6917" onclick="window.open(this.href);return false;

2010- "איברהים בסיט קרוב לסיכום"
viewtopic.php?f=12&t=6327" onclick="window.open(this.href);return false;

לזכור ולא לשכוח!!
תשמע , הבעיה שלך היא שאתה יותר מדי שקוע בעבר.
זה כמו שאני אקח את מנצ'סטר סיטי שלא לקחה אליפות עשרות שנים לפני החלפת בעל הבית האחרון , ואגיד להם אם הם יביאו תוצאות טובות "תשמעו לפני שנה דיברתם על שחקנים דרג עשירי , והיום יש לכם את אגוורו או דוויד סילבה אז סתמו את הפה".

מה זה קשור מי חתם פה לפני 4 שנים? היום הקבוצה במקום אחר , עם תקציב של כמעט 50 מיליון שקל וסוללת שמות של שחקנים שלא נופל מאף קבוצה כמעט בליגה.
עם האוכל בא התאבון , וכמו שאמרתי לך אתמול , לא רוצים להיות אלופי אירופה , אבל רבאק סיבוב ראשון מול קבוצה באמת ברמה של קבוצת תחתית בליגת העל , החמצות בגדר בדיחה

ואני באמת חושב שב"ש שיחקה טוב , לפחות ב60 דקות הראשונות , אבל את הכסף סופרים במדרגות חביבי , ובמבחן התוצאה נכשלנו.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

doctorslayer כתב:
זה כמו שאני אקח את מנצ'סטר סיטי שלא לקחה אליפות עשרות שנים לפני החלפת בעל הבית האחרון , ואגיד להם אם הם יביאו תוצאות טובות "תשמעו לפני שנה דיברתם על שחקנים דרג עשירי , והיום יש לכם את אגוורו או דוויד סילבה אז סתמו את הפה".

מה זה קשור מי חתם פה לפני 4 שנים? היום הקבוצה במקום אחר , עם תקציב של כמעט 50 מיליון שקל וסוללת שמות של שחקנים שלא נופל מאף קבוצה כמעט בליגה.
עם האוכל בא התאבון , וכמו שאמרתי לך אתמול , לא רוצים להיות אלופי אירופה , אבל רבאק סיבוב ראשון מול קבוצה באמת ברמה של קבוצת תחתית בליגת העל , החמצות בגדר בדיחה

ואני באמת חושב שב"ש שיחקה טוב , לפחות ב60 דקות הראשונות , אבל את הכסף סופרים במדרגות חביבי , ובמבחן התוצאה נכשלנו.
אז נכשלנו וזה מאכזב. העונה רק התחילה ואתם לובשים שחור כאילו המועמדת מספר אחת לזכייה הודחה הערב.

הלחם והחמאה שלנו היא הליגה ושם נהיה טובים יותר

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

doctorslayer כתב:

אז נכשלנו וזה מאכזב. העונה רק התחילה ואתם לובשים שחור כאילו המועמדת מספר אחת לזכייה הודחה הערב.

הלחם והחמאה שלנו היא הליגה ושם נהיה טובים יותר

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אני גם נגד ההתלהמות של הקהל והחוסר סבלנות שהקהל שלנו ידוע בה . זה בהחלט משגע ומטריף , ואין ספק שזה פוגע בקבוצה . חשובה מאוד הסבלנות שלנו בתור אוהדים.

אך גם אתם קצת מגזימים באנטי ביקורת שלכם - אנחנו תמיד צריכים לשאוף להשתפר - וכל עוד הביקורת היא עניינית היא לגיטימית מאוד! כמובן שאסור שהביקורת הזאת תראה ביטוי באמצע המשחק ביציע.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אני חייב להיות בצד המבקר הפעם.
הצעד הכי משמעותי שעשינו בעונה שעברה זה להיגמל מהנאיביות, ובצמד המשחקים הזה עשינו צעד ענק אחורה בהקשר הזה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

yedidel כתב:אני חייב להיוץ בצד המבקר הפעם.
הצעד הכי משמעותי שעשינו בעונה שעברה זה להיגמל מהנאיביות, ובצמד המשחקים הזה עשינו צעד ענק אחורה בהקשר הזה.
חוסר מזל או ניסיון בסוג כזה של משחקים זה לאו דווקא נאיביות, אבל מצליח לקבל את דברייך

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

חבל לי מאוד, שאנשים לא מבינים את העובדה- שקבוצה בעלת כמעט 50 מיליון שקל תקציב צריכה לפחות לתת פייט לקבוצות כמו מכבי תל אביב ומכבי חיפה.
ואם נראה העונה את אותה עליונות שראינו במשחקים מול מכבי בעונה שעברה, אז לא התקדמנו במטר.
תתחילו להתעורר ולצאת מהבועה שלכם, עוד מעט אנחנו באיצטדיון חדש, ואם נשחק בכזו חובבניות , שום דבר לא יתממש.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

עוד נקודה שחשוב להעלות כאן, ברור לכם שהמשחק הזה יוציא רוח מהמפרשים להרבה כאלה ששקלו לקנות מנוי?

כרגע אני לא רואה אותנו מגיעים ל5000 מנויים ובטח שלא כמו שכולם מצפים 6000.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

RedHell כתב:עוד נקודה שחשוב להעלות כאן, ברור לכם שהמשחק הזה יוציא רוח מהמפרשים להרבה כאלה ששקלו לקנות מנוי?

כרגע אני לא רואה אותנו מגיעים ל5000 מנויים ובטח שלא כמו שכולם מצפים 6000.
מי שלא עושה מנויי בגלל שהודחנו לספליט , אוהד פח.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

גיא חניה כתב: מי שלא עושה מנויי בגלל שהודחנו לספליט , אוהד פח.
שנחזור לויכוח עתיק היומין הזה? תרצה או לא הצלחות מביא קהל, מסורת מגדילה אותו.

יאללה תתחילו לבלבל את המוח שלא צריך את אותם אוהדים וכן הלאה.. אז תתפלאו צריך והמון! רק אם אנשים יגיעו הם יוכלו להתאהב בחיידק.

שלח תגובה