בושה חרפה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

Re: בושה חרפה

שליחה על ידי maor20094 »

שלומי היה אחלה, פינה שטחים והוריד כדורים מהגובה, סטייל פלט רק יותר טכני.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שלומי ללא ספק צריך להגיע ליותר מצבים אבל צריך לזכור שהוא גם תלוי בשחקנים שמאחוריו.
מה שכן, הוא באמת טכני מאוד. הכניס היום כדור ענק שהשאיר את ברדה מול שוער. זאת תכונה שהייתה
מאוד חסרה לי אצל פלט. הוא עוד ייתן את שלו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ForeverRed כתב:שלומי ללא ספק צריך להגיע ליותר מצבים אבל צריך לזכור שהוא גם תלוי בשחקנים שמאחוריו.
מה שכן, הוא באמת טכני מאוד. הכניס היום כדור ענק שהשאיר את ברדה מול שוער. זאת תכונה שהייתה
מאוד חסרה לי אצל פלט. הוא עוד ייתן את שלו.
חלוץ מהסוג שלו לא יכול "להגיע למצבים"...הוא צריך שחברים שלו לקבוצה ייצרו לו והיום זה לא קרה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
noam1976

שליחה על ידי noam1976 »

פשוט בושה לקרוא מה אנשים רושמים כולם פח אולי תסתכלו על עצמכם הקבוצה בראשית דרכה עם כישרון ענק חכו חכו לעונה ואז תדברו אנשים חיים,על פלנטה אחרת בחיי עלק אוהדים קוראים לעצמם.
לעצם העניין ברור שרואים שחסר קצת דבק וקצת דקות משחק לקבוצה במחויחד לשחקנים החדשים חכו בסבלנות מקווה שתלמדו לרסן את עצמכם במהלך העונה.
סבלנותתתתתתתתתתתתתתתתתתת
זה שם המשחק יאלה ביי

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

noam1976 כתב:פשוט בושה לקרוא מה אנשים רושמים כולם פח אולי תסתכלו על עצמכם הקבוצה בראשית דרכה עם כישרון ענק חכו חכו לעונה ואז תדברו אנשים חיים,על פלנטה אחרת בחיי עלק אוהדים קוראים לעצמם.
לעצם העניין ברור שרואים שחסר קצת דבק וקצת דקות משחק לקבוצה במחויחד לשחקנים החדשים חכו בסבלנות מקווה שתלמדו לרסן את עצמכם במהלך העונה.
סבלנותתתתתתתתתתתתתתתתתתת
זה שם המשחק יאלה ביי
חחח אתה ענק אחי. :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק:
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Totti כתב:
חלוץ מהסוג שלו לא יכול "להגיע למצבים"...הוא צריך שחברים שלו לקבוצה ייצרו לו והיום זה לא קרה
זה בדיוק מה שאמרתי :חיוך גדול:

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

לא ממש ידעתי איפה לשים את זה, נניח כאן:
360 דקות של ב"ש והפועל ת"א באירופה, 0 שערי שדה.
כותרת הנושא בהחלט מתאימה לנושא הזה.
וכשמצרפים את הסיכוי האפסי של ק"ש להפעיל שלב, זו עונה עגומה לכדורגל הישראלי. נקווה שמכבי יצילו את הדירוג המדיני.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yossi כתב:נקווה שמכבי יצילו את הדירוג המדיני.
נקווה רק שיעשו את זה בליגה האירופית ולא בליגת האלופות.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

כולם פה מדברים על ההחמצות.
אבל פחות משנה איזה שחקן נמצא בכושר כזה או אחר, חוליית ההתקפה שלנו חיייבת לסיים בשער אחד(לפחות) בכל משחק.
אז קשה מאוד להאשים את השחקנים בזה.
בנוגע למשחק, איך לא ראינו מצב בעיטה אחד של ארבייטמן? הזדמנות נוחה אחת של מליקסון? הרי שחקן כמוהו חייבים לבודד בכל מחיר, אבל הקבוצה פשוט לא מוסגלת לעשות את זה.
לפחות כמה מצבי בעיטה פנויים מרחוק?
היו לנו מצבים, אבל חוץ מהמצב של ברדה, כולם היו מצבים הרבה פחות נוחים, שבאו כתוצאה מצורת משחק לא נכונה בתכלית.
ד"א, היא גם ממש לא מתאימה לסגל שלנו.

סמל אישי של משתמש
NATAN93

שליחה על ידי NATAN93 »

לצערי לא יצא לי לראות את המשחק בגלל משמרת צהריים אבל לפי התקציר ומה שהיה כתוב באתרי הספורט השונים שחטנו אותם ולפי התקציר יש פה קבוצה טובה אל תשכחו לרגע שעדיין אין כושר והכי בולט לפי דעתי זה קצת ריכוז לא קל לשחק שיש מלחמה בארץ אבל אומנם זה לא סיבה עד כדי כך אבל תחשבו שלא פשוט לשחק שהמשפחה בארץ תחת אזעקות אף בן אדם בעולם לא היה מפסיק לחשוב על המשפחה וגם הבתיות אבל פחות קריטי

השאלה שלי אני באמת צודק? שיחקנו טוב? ואנחנו רק בתחילת עונה תראו את הפועל ת"א ומכבי שלא נראות משהו בגלל תחילת העונה אז יש סיבה להיות אופטימי

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אני עדיין חושב שאלישע לא טוב מספיק ומסתמך יותר מידי על הכשרון והיכולת האישית של הכוכבים שלו.
ראינו את זה בפלייאוף - לשם הוא לא הביא שום בשורה וההמשך היה נגד ספליט כשהכוכבים האלו היו חלודים.
מילא היה לו איזה "סייד קיק" חריף - אבל גם שמעון ביטון לא עושה יותר מידי חוץ מלהחזיק לאלישע את היד וככה זה ניראה.
וכן אני חכם בדיעבד - כי אם המאמן היה חכם בזמן אמת, אז לא היה לנו על מה לבקר אותו.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

לא היה לי זמן להגיב על הדברים הנ"ל, יש כאן אנשים שקשה להם להתוכח עם עובדות, יש לו קבוצה עם משכורות עתק מהגבוהים בארץ, שחקנים מקבלים פה 200-350 אלף דולר לעונה, זה יהיה כישלון אדיר אם ב"ש לא תסיים באחד משלושת המקומות הראשונים.

אלישע לטעמי מאמן טוב מאוד, אחד כזה שדוגל בכדורגל התקפי, יש לנו חלק קדמי עם הרבה שחקנים טכנים שעושים דברים יפים עם הכדור, יש לנו קבוצה חזקה עם חלק קדמי ואחורי חזק מאוד שהקישור לכאורה הוא החלק הבעייתי, עם זאת לאלישע חיסרון גדול בטקטיקה, מול מכבי של סוזה והמכונה המשומנת של ברק בכר שתדבר חזק גם העונה לדעתי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דניב כתב:לא היה לי זמן להגיב על הדברים הנ"ל, יש כאן אנשים שקשה להם להתוכח עם עובדות, יש לו קבוצה עם משכורות עתק מהגבוהים בארץ, שחקנים מקבלים פה 200-350 אלף דולר לעונה, זה יהיה כישלון אדיר אם ב"ש לא תסיים באחד משלושת המקומות הראשונים.

אלישע לטעמי מאמן טוב מאוד, אחד כזה שדוגל בכדורגל התקפי, יש לנו חלק קדמי עם הרבה שחקנים טכנים שעושים דברים יפים עם הכדור, יש לנו קבוצה חזקה עם חלק קדמי ואחורי חזק מאוד שהקישור לכאורה הוא החלק הבעייתי, עם זאת לאלישע חיסרון גדול בטקטיקה, מול מכבי של סוזה והמכונה המשומנת של ברק בכר שתדבר חזק גם העונה לדעתי.
בבסיסו של דבר אתה באמת צודק, אם לא נסיים שוב בשלישייה הראשונה זה יהיה כישלון ענק ברוב המקרים. אבל במידה וקורה מקרה חריג שנפצע לך חלילה לתקופה ממושכת שחקן מפתח שאין לו תחליף (טפו טפו טפו) וסיימת רביעי ובגביע הודחת מול היריבות שלך לצמרת- חיפה ומכבי לצורך העניין, אתה עדיין תגיד שזה כישלון טוטאלי ואלישע אשם ב100%?

שלח תגובה