פרופרציות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: פרופרציות

שליחה על ידי אלדר »

יוסף אבולאבן יותר כנף מחלוץ.. אמנם לנוער חלוץ באמצע זה הספיק אבל לבוגרים לדעתי הפיזיות באמצע פחות מתאימה לו, סוג של דובב גבאי עם יכולת סיום מטורפת...

יוסף לא צריך יותר ממצב כדי לשים כדור ברשת
הוא רץ, נלחם ואחד החלוצים הכי ״שודדים״ בליגה..

אל תספידו ותזכרו את המילים שלי, יוסף יהיה אחד החלוצים הטובים שלנו בעתיד...

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אלדר כתב:יוסף אבולאבן יותר כנף מחלוץ.. אמנם לנוער חלוץ באמצע זה הספיק אבל לבוגרים לדעתי הפיזיות באמצע פחות מתאימה לו, סוג של דובב גבאי עם יכולת סיום מטורפת...

בשביל להיות שחקן כנף הוא צריך דריבל מצוין ויוסף ממש לא דריבליסט, הוא יכול להיות חלוץ שני אבל ממש לא חלוץ חוד יחיד

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אלדר כתב:יוסף אבולאבן יותר כנף מחלוץ.. אמנם לנוער חלוץ באמצע זה הספיק אבל לבוגרים לדעתי הפיזיות באמצע פחות מתאימה לו, סוג של דובב גבאי עם יכולת סיום מטורפת...

בשביל להיות כזה הוא יצטרך לקבל הזדמנות אמיתית. לא פירורי דקות בגביע הטוטו. ולא טאבו של חלוץ רביעי בסגל. אלא באמת לתת לו תעדוף על פני גבאי שהוא עגלה מוכחת. ולהעלות אותו מהספסל בליגה, לתת לו משחקים שלמים בגביע הטוטו. וביטחון, התחושה שמאמינים בו ולא מחכים לפשלה שלו כדי לבעוט אותו לקצה הספסל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מה דובב גבאי עשה כאן לאורך השנים שהוא זוכה לכל כך הרבה קרדיט מאלישע ולכל כך הרבה דקות?
למה ילד מוכשר כמו יוסף אבו לאבן צריך להיות אופציה רביעית בהתקפה בזמן שגבאי ממשיך לקבל דקות?
יוסף אבו לאבן כבר עכשיו בגילו הצעיר הוא הרבה יותר חלוץ והרבה יותר חד מדובב גבאי.
יוסף אבו לאבן לא צריך לשחק בכלל קיצוני בגלל שכל התכונות הטובות שלו (מיקום מצוין, סיומת מצוינת, קור רוח, מהירות) באים לידי ביטוי הכי טוב בתוך הרחבה.

ברגע שהוחלט שלא בונים על אבו לאבן, והוא אופציה חמישית (כשפלט עוד היה בקבוצה) או אופציה רביעית (במצב הנוכחי), היה צריך להסכים לבקשה של אבו לאבן ולתת לו לצאת להשאלה לקבוצה אחרת בליגת העל.

יוסף אבו לאבן צריך קבוצה שתיתן לו דקות קבועות, שתיתן לו להמשיך ולהתפתח כשחקן, שתיתן לו את הביטחון. אם זה לא קורה כאן, עדיף שיקרה במקום אחר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: ברגע שהוחלט שלא בונים על אבו לאבן, והוא אופציה חמישית (כשפלט עוד היה בקבוצה) או אופציה רביעית (במצב הנוכחי), היה צריך להסכים לבקשה של אבו לאבן ולתת לו לצאת להשאלה לקבוצה אחרת בליגת העל.

יוסף אבו לאבן צריך קבוצה שתיתן לו דקות קבועות, שתיתן לו להמשיך ולהתפתח כשחקן, שתיתן לו את הביטחון. אם זה לא קורה כאן, עדיף שיקרה במקום אחר.
אף אחד בקבוצה לא הופתע מעזיבתו של פלט, זה היה באוויר כבר מזמן. כרגע אין מספיק כלים התקפיים, וגם כחלוץ רביעי אבו לאבן יזכה ללא מעט
דקות העונה. שחקן, אהוב ככל שיהיה, לא יכול לבוא לפני הקבוצה. למה אתה מצפה? שנישאר עם 3 חלוצים בסגל (שאחד מהם מתופקד לרוב בקישור) רק
בשביל לאפשר לאבו לאבן לקבל דקות במקום אחר? במידה ויגיע חלוץ נוסף יהיה מקום לבחון את עניין ההשאלה מחדש. עד אז טובת הקבוצה קודמת לכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב: אף אחד בקבוצה לא הופתע מעזיבתו של פלט, זה היה באוויר כבר מזמן. כרגע אין מספיק כלים התקפיים, וגם כחלוץ רביעי אבו לאבן יזכה ללא מעט
דקות העונה. שחקן, אהוב ככל שיהיה, לא יכול לבוא לפני הקבוצה. למה אתה מצפה? שנישאר עם 3 חלוצים בסגל (שאחד מהם מתופקד לרוב בקישור) רק
בשביל לאפשר לאבו לאבן לקבל דקות במקום אחר? במידה ויגיע חלוץ נוסף יהיה מקום לבחון את עניין ההשאלה מחדש. עד אז טובת הקבוצה קודמת לכל.
טובת הקבוצה היא להפסיק עם הבינוניות ולכן דובב גבאי לא צריך להיות חלק מהסגל של הקבוצה.
טובת הקבוצה היא שיוסף אבו לאבן, שכרגע הוא לא מספיק איכותי כדי להיות החלוץ הפותח של הקבוצה, יקבל דקות במקום אחר כדי להתפתח כשחקן. לא בטוח גם שאבו לאבן מספיק טוב כדי להיות החלוץ השלישי אצלנו.
טובת הקבוצה היא להחתים חלוץ בכיר שילחם עם ארבייטמן על חולצת ההרכב.
לדעתי טובת הקבוצה הייתה לשחרר את גבאי בקיץ, להשאיל את יוסף אבו לאבן, ולהביא חלוץ זר שילחם ביחד עם ארבייטמן על חולצת ההרכב.

מכיוון שאלישע מחזיק מגבאי ומשתמש בו גם כקשר אגף, הייתי משאיל את אבו לאבן ומחתים חלוץ נוסף שיכול לתת מספרים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב: טובת הקבוצה היא להפסיק עם הבינוניות ולכן דובב גבאי לא צריך להיות חלק מהסגל של הקבוצה.
טובת הקבוצה היא שיוסף אבו לאבן, שכרגע הוא לא מספיק איכותי כדי להיות החלוץ הפותח של הקבוצה, יקבל דקות במקום אחר כדי להתפתח כשחקן. לא בטוח גם שאבו לאבן מספיק טוב כדי להיות החלוץ השלישי אצלנו.
טובת הקבוצה היא להחתים חלוץ בכיר שילחם עם ארבייטמן על חולצת ההרכב.
לדעתי טובת הקבוצה הייתה לשחרר את גבאי בקיץ, להשאיל את יוסף אבו לאבן, ולהביא חלוץ זר שילחם ביחד עם ארבייטמן על חולצת ההרכב.

מכיוון שאלישע מחזיק מגבאי ומשתמש בו גם כקשר אגף, הייתי משאיל את אבו לאבן ומחתים חלוץ נוסף שיכול לתת מספרים.
להפסיק עם הבינוניות משמע לוותר גם על אבו לאבן.
אני ממש לא מאוהבי דובב גבאי, אבל כמחליף מהספסל הוא אופציה ראויה.
אין חולק על כך שחסר חלוץ מוביל שיתמודד עם ארבייטמן על חולצת ההרכב. אני מקווה שגם במועדון מבינים את זה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב: להפסיק עם הבינוניות משמע לוותר גם על אבו לאבן.
אין חולק על כך שחסר חלוץ מוביל שיתמודד עם ארבייטמן על חולצת ההרכב. אני מקווה שגם במועדון מבינים את זה.
כתבתי שנכון להיום גם אבו לאבן וגם גבאי לא מתאימים. ההבדל הוא שאבו לאבן עוד צעיר ויכול עוד להתפתח כשחקן, והוא גם הרבה יותר חלוץ מגבאי האנמי. זאת הסיבה שאני הייתי משחרר את גבאי, משאיל את אבו לאבן, ומביא חלוץ זר שילחם עם ארבייטמן על חולצת ההרכב.

אם אין ברירה והסגל הנוכחי הוא הסופי, אני מעדיף את אבו לאבן על גבאי כחלוץ ואת נאסר על גבאי כקשר אגף.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

משה מה שאתה מציע זאת התאבדות של חוסר עומק, אני היתי משאיר את דובב גביא ואת אבולאבן...
אגב אני הייתי משאיל את אבולאבן, משחרר את גבאי האנמי ומשאיר את תומר סוויסה ומביא חלוץ גולר מריח שערים, 4 חלוצים לגיטימיים לליגת העל יחד עם ברדה וארבייטמן...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:משה מה שאתה מציע זאת התאבדות של חוסר עומק, אני היתי משאיר את דובב גביא ואת אבולאבן...
אגב אני הייתי משאיל את אבולאבן, משחרר את גבאי האנמי ומשאיר את תומר סוויסה ומביא חלוץ גולר מריח שערים, 4 חלוצים לגיטימיים לליגת העל יחד עם ברדה וארבייטמן...
תומר סוויסה זה רעל בחדר הלבשה.
בנגע ליוסף אמרתי ואני אגיד שוב- בהפועל באר שבע של המתכונת הנוכחית לא הייתי נותן לו דקה אפילו, וזה רק בגלל הגובה. מול בית״ר הייתה לו מחצית לשחק ואני לא זוכר נגיעה בכדור שלו בכלל, הוא לא יכול לשחק חלוץ בודד בשיטת המשחק הנוכחית.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב: כתבתי שנכון להיום גם אבו לאבן וגם גבאי לא מתאימים. ההבדל הוא שאבו לאבן עוד צעיר ויכול עוד להתפתח כשחקן, והוא גם הרבה יותר חלוץ מגבאי האנמי. זאת הסיבה שאני הייתי משחרר את גבאי, משאיל את אבו לאבן, ומביא חלוץ זר שילחם עם ארבייטמן על חולצת ההרכב.

אם אין ברירה והסגל הנוכחי הוא הסופי, אני מעדיף את אבו לאבן על גבאי כחלוץ ואת נאסר על גבאי כקשר אגף.
מסכים לגמרי. ForeverRed דובב גבאי הוכיח בשנים שהוא כאן שהוא לא אופציה ראויה, גם לא מהספסל. אם רוצים להתקדם, דובב גבאי לא צריך להיות חלק מהקבוצה הזו. לאבו לאבן מגיעה הזדמנות, גם אם זה לעלות מהספסל, אבל לאורך זמן ולא במשחקים כמו אתמול שאלגרבלי קשר אחורי וללא מליקסון, ארביטמן, ברדה ונאסר עם רגל אחת ושתי ידיים קשורות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: להפסיק עם הבינוניות משמע לוותר גם על אבו לאבן.
בדר"כ אני מאוד מסכים עם דעותיך אבל הפעם אתה טועה.
בוא ונשים רגע את דובב גבאי על שולחן הניתוחים, מה הוא באמת עשה כאן ב5 שנים האחרונות, למעט הבלחות של משחקים בודדים? בסוף אתה מודד שחקן עפ"י ציר ההתקדמות, ובמקרה שלו למרות שהוא מקבל את כל ההזדמנויות שבעולם, ומועדף על פני כמעט כל שחקן הוא לא מספק את הסחורה, כמעט ולא מורגש במשחק וחי על מצבי רוח.
מספיק היה לראות את תנועות הגוף שלו במשחק האחרון ואת העצבנות הבלתי מובנת בשביל להבין שזה לא זה.
ואני לא מדבר על המשחק הקודם נגד פת שהוא נכנס כמחליף בקושי זז, מאבד כדורים ומפסיק לרוץ, ולא מפסיק להתווכח עם השופט.
אבו לאבן הוא חלוץ העתיד שלנו והוא חייב לקבל את ההזדמנות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אדום זקן כתב: בדר"כ אני מאוד מסכים עם דעותיך אבל הפעם אתה טועה.
בוא ונשים רגע את דובב גבאי על שולחן הניתוחים, מה הוא באמת עשה כאן ב5 שנים האחרונות, למעט הבלחות של משחקים בודדים? בסוף אתה מודד שחקן עפ"י ציר ההתקדמות, ובמקרה שלו למרות שהוא מקבל את כל ההזדמנויות שבעולם, ומועדף על פני כמעט כל שחקן הוא לא מספק את הסחורה, כמעט ולא מורגש במשחק וחי על מצבי רוח.
מספיק היה לראות את תנועות הגוף שלו במשחק האחרון ואת העצבנות הבלתי מובנת בשביל להבין שזה לא זה.
ואני לא מדבר על המשחק הקודם נגד פת שהוא נכנס כמחליף בקושי זז, מאבד כדורים ומפסיק לרוץ, ולא מפסיק להתווכח עם השופט.
אבו לאבן הוא חלוץ העתיד שלנו והוא חייב לקבל את ההזדמנות.
אנסה להסביר את עצמי כי כנראה שהדברים לא מובנים מספיק.
אני האחרון שמחזיק מדובב גבאי. ביקרתי אותו לא פעם בעבר, ובכל תגובה שלי שקשורה לחיזוק אני חוזר ואומר שלהסתמך עליו כאופציה ראשונה
מהספסל זה רחוק מלהיות מספיק. למרות זאת, בהסתכלות מפוכחת על הדברים, קשה להתעלם מכך שגבאי היה שחקן הרכב קבוע בעונה שעברה, ואילו
בעונה הקרובה מיועד לעלות מהספסל. כלומר כן יש כאן סוג של התקדמות, אם כי עדיין לא מספקת.

בקשר לאבו לאבן, אני חושב שההימור עליו הוא פשוט גדול מידיי. מדובר בשחקן צעיר, ומוכשר ככל שיהיה, אתה עדיין לא באמת יכול לדעת מה תקבל ממנו
בערב נתון. בזמן שמכבי מעלה את פריצה ובדש מהספסל, וחיפה את אבוחצירה ועמאשה, אתה באמת חושב שאנחנו יכולים להסתפק באבו לאבן?
לאור היתרון של גבאי בניסיון ובורסטיליות (יכול לשחק כקשר וגם כחלוץ) אני חושב שהוא אופציה ראויה כחלוץ רביעי (אחרי ברדה, שלומי וחלוץ נוסף) שיכול לתמוך גם באגפים.

עם או בלי קשר לגבאי ואבו לאבן, אני חושב שהסגל שלנו דליל מידיי בכל עמדות ההתקפה, וזה משהו שיכול מאוד לפגוע בנו בהמשך.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

שחקן כמו אבו לאבן יכול להשתלב מצוין שהקבוצה רצה ומצליחה ואז הוא יהיה אחלה שחקן שיוכל
להיות ברוטציה ולהקל על העומס של האחרים. במצב שנוצר הייתי מציע לו לנסות ולקבל דקות בקבוצה אחרת.

שלח תגובה