ההצבה של מליקסון בקבוצה מצליחה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שי האדום

Re: ההצבה של מליקסון בקבוצה מצליחה

שליחה על ידי שי האדום »

dor69 כתב: חלאס עם הלחץ מקסימום מליקסון יפתח על הספסל וישתלב בהמשך, זה אפילו עדיף לו מבחינה בריאותית ולנו מבחינה מקצועית. שייתנו לו ולכולם להרגיש שהוא הרוויח את המקום ב-11 ושכולם יראו שרק מי שטוב עולה. (בינינו? חצי שעה והוא עושה את זה)
מדויק, לאט לאט הוא צריך לחזור להרכב.
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

RoICah כתב: מה אתה רוצה איזה לחץ מי אמר משהו לחוץ
מה עדיף לו בריאותית? גם למכבי אם היו רוצים הוא היה יכול להיות כשיר,המשחק מול רעננה עוד 3 שבועות והוא מזמן יהיה כשיר.
אז איפה בדיוק עדיף לו בריאותית?
הוא עדיף על גורדנה ב4 רמות אז תפסיק לחרטט בשכל.
הוא לא עדיף על גורדנה ב4 רצות הוא עדיף עליו ב7 זה לא קשור, כרגע כשההרכב שלך בכושר מצויין ובמומנטום ומליקסון חוזר מפציעה שידועה כבעייתית משהו, טוב יעשו אם הוא יפתח על הספסל ויעלה לפני דקה 60 במקום גורדנה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

CrazyRed7 כתב:-------אוגו-הובאן
מליקסון---ברדה---בוזגלו
-------ארבייטמן

זה הבאנקר בהרכב. ההרכב הכי טוב שלנו ואיתו צריך לרוץ למעט פציעות/כושר רע של שחקן כזה או אחר.
בדיוק.
כדי שנקבל את המיטב ממליקסון אופיר חייב לחזור לעצמו כמה שיותר מהר.
מליקסון יעזוב הרבה פעמים את האגף ויצטרף למרכז המגרש, לאופיר יש את הכושר והיכולת לתפוס את האגף לבד, ואנחנו נצטרך את זה.

E26

שליחה על ידי E26 »

זה ההרכב ההידאלי בהנחה שכולם כשירים, יתכנו שינויים קלים בהתאם ליריבה אבל ברגע שזה ההרכב(הכי חזק שלנו בעיקרון) יש ספסל די עמוק עם נאסר, גבאי, אראל, גורדנה, אבו לאבן, אילוז...

תמונה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

רק אני סופר את דובב גבאי?

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

דובב טוב יותר כחלוץ מאשר שחקן אגף (למרות הבישול שלו לברדה בגול ה3 כשחקן אגף) .
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ONmyOWN כתב:זה ההרכב ההידאלי בהנחה שכולם כשירים, יתכנו שינויים קלים בהתאם ליריבה אבל ברגע שזה ההרכב(הכי חזק שלנו בעיקרון) יש ספסל די עמוק עם נאסר, גבאי, אראל, גורדנה, אבו לאבן, אילוז...

תמונה
בדיוק במערך הזה רק שצריך להזיז את הובאן מעט יותר אחורה, הבנאדם קשר דפנסיבי לפני שהוא עוזר להתקפה אל תשכחו את זה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

רק מקווה שאלישע לא ישאר עם אותו הרכב לאורך כל העונה ויעשה רוטציות פה ושם בין אוגו/גורדנה, ארבייטמן/גבאי, יתן לנאסר ומלול לפתוח פה ושם, זה יהיה חשוב לביטחון שלהם כי לא כל משחק הם יוכלו לשחק.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הובאן הוא לא רק קשר אחורי הוא גם קשר מוסר הוא שחקן רב גוני הוא ואוגו צריכים לשחק באותו קו פחות או יותר...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:הובאן הוא לא רק קשר אחורי הוא גם קשר מוסר הוא שחקן רב גוני הוא ואוגו צריכים לשחק באותו קו פחות או יותר...
הובאן הוא לפני הכל קשר אחורי, בשביל זה הביאו אותו. זה שהוא רב גווני ויודע מעבר זה ערך מוסף

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

dor69 כתב: הובאן הוא לפני הכל קשר אחורי, בשביל זה הביאו אותו. זה שהוא רב גווני ויודע מעבר זה ערך מוסף
הובאן ואוגו בכל מקרה אמורים לשחק על אותו קו, הם לא אמורים להיות בקווים נפרדים...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב: הובאן ואוגו בכל מקרה אמורים לשחק על אותו קו, הם לא אמורים להיות בקווים נפרדים...
הובאן אמור לשחק קרוב יותר לבלמים, אוגו טיפה מעליו

סמל אישי של משתמש
manutd

שליחה על ידי manutd »

ברור לכולנו שמתוך 6 תפקידים בקישור ומעלה יש 5 שהם באנקר : אוגו , הובאן , בוזי , ברדה ומליקסון
איך שאני רואה את זה על התפקיד הבודד מתמודדים 3 שחקנים.
גורדנה ,דובב ושלומי.
אלישע יעדיף כל אחד מהם תלוי בסוג המשחק שעומד מולנו . מכבי בחוץ ? להכניס את גורדנה ולצופף את האמצע וכדומה.

בכל מקרה בכל קבוצה נורמלית כל "הבאנקרים" לא יהיו כשירים תמיד (צהובים , אדומים ופציעות ) לכן תסירו דאגה מלבכם.

ועוד משהו , גם ואן חאל הגאון רץ עם אותו הרכב (התקפי) כבר כמה משחקים ולא עושה רוטציות. אז גם לאלישע מותר.
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

א. העונה לא שיחקנו 433 או 451 .
גם כשפתחנו כביכול עם "שלישיית קישור " בשטח זה לא היה נכון כי גורדנה תמיד תופקד באגף, שזה דבר שבכלל לא ברור לי .
גורדנה גם בהפועל ת"א היה ידוע ביכולת שלו להתעייף אחרי 25 דקות אז לסחוט אותו בקו? באמת טיפשי .
הוא הרבה יותר אפקטיבי באמצע .

ב. לפי המשחק מול פ"ת שבו מליקסון שיחק , הוא די תופקד כשחקן חופשי .
נקודת המוצא שלו הייתה באגף אבל הוא בא המון לאמצע לעזור בהנעת הכדור וזה דבר חיובי, זה משחרר את ברדה ובוזגלו לאיזורים המסוכנים של היריב .

דבר נוסף וחשוב, לשחקן עם יכולת מסירה כמו מליקסון חשוב מאוד שיהיו סביבו שחקנים שאוהבים לקבל כדור לשטח+ יודעים לעשות תנועה לשטח.

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

לא יאומן כמה כוכבים יש לנו, רק לחשוב שלפני שנתיים אף שחקן טוב לא רצה להגיע אלינו. ברדה פשוט שינה את כל התדמית של הקבוצה, גם למאור בוזגלו ולהצלחה של שנה שעברה יש חלק בכך אבל אני לא בטוח שבוזגלו היה חותם אצלנו לולא ברדה (אולי אני טועה) וכך גם פלט.

בלי שום קשר, לפני ראש השנה פגשתי את מאור מליקסון ודיברתי איתו קצת ובאמת שהוא אדם נחמד, אני שמח שהשחקנים שלנו הם קודם כל אנשים טובים ולא אנשים מתנשאים כמו שחקנים בקבוצות אחרות שלא אזכיר את שמם אבל כולנו יודעים מי הם.

עכשיו נשאר לי רק לדבר עם ברדה, בכל פעם שהוא התאמן בקאנטרי והיה בגרנד קניון פספסתי אותו, אני יודע איפה הוא גר אולי אני אלך לבקר אותו (סתם לא באמת... אני לא מהמציקים האלה ;) )

שלח תגובה