שינאת חינם ושחצנות על פארש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: שינאת חינם ושחצנות על פארש

שליחה על ידי אדום זקן »

עכשיו תגיד לי מי פה השחצן
קבצים מצורפים
ls7bz.jpg
ls7bz.jpg (44.74 KiB) נצפה 4181 פעמים

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום בלב בנשמהההה כתב: משה, זה מצחיק (או עצוב?) שאמרת שהם האוהדים הכי שחצנים ויהירים בארץ, אבל כל פרמטר, ללא יוצא מן הכלל (אפילו אוהד ב"ש דוקר אוהד יריבה אפשר לסמן V ברזומה) קורה בדיוק אחד לאחד גם פה.

אני בטוח ב1000% שאם היינו מובילים אתמול 0-2 בדקה 31 היו שרים תנו לאליה להניף ומקללים את מכבי וזהבי. בטוח!!!
בחיים לא. אצלנו מחכים אפילו עם היו יהיה עד שהמשחק גמור ב100% ואותו הדבר עם האולה שאצלם מתחיל כבר בדקה ה60.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Sir Alex Ferguson כתב: בחיים לא. אצלנו מחכים אפילו עם היו יהיה עד שהמשחק גמור ב100% ואותו הדבר עם האולה שאצלם מתחיל כבר בדקה ה60.
ממתי מחכים עם אולה? ואצלם האולה היה רק ב2-5, לגיטימי.

ואני בטוח שאצלנו היו חוגגים יתרון כזה ביותר שירי התגרות והעצמה (תנו לאליה להניף) מאשר שירי עידוד. בטוח. לצערנו לא נדע מה היא האמת, עד הפעם הבאה.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

מסכים עם שמעון. לדעתי אצלנו לא יודעים איפה עובר הגבול בין הקנטה ספורטיבית לבין שנאה עיוורת שלא תורמת לכלום במקרה הטוב ובמקרה הרע מדרבנת את היריב. איך הפכנו את השיר לכל אוהד מכבי יש בת **** לשיר הגביע ? אין בעיה עם יריבות ספורטיבית ואפילו מבורך, אבל אני בטוח שאפשר למצוא שירים יותר מתוחכמים שהם בגבול הטעם הטוב. אוסקר מזיין את שי זה מגוחך. במקום להרעיל את השחקן הכי טוב שלהם ולתת לו בוסט ורצון לפיו פיו בואו ניתן בוסט לאליה או מאור או ארביטמן, לא אומר שזה יצליח כי ראינו כמה השחקנים האלה הזיזו את עצמם אתמול ובתלונות אי אפשר לבוא לקהל שלנו. אבל בהחלט יש מקום להשתפר.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
oran
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oran »

תאמינו לי כולכם יפי נפש

איפה אתם בעידוד שרק ה-50 של US קופצים ומעודדים? מעטים מפה אני מכיר שיושבים בגוש ומעודדים לא 90 דק 60 דק.

אוהדי מכבי הם הכי שחצנים בליגה ולא סתם כל הליגה שונאת אותם ולכולם יש יריבות עם הארגון שלהם MF.

השירים האלה הם חלק מהמשחק ומי שלא טוב לו שפשוט יבלע את זה כי זה לא יעלם, וכן יותר חשוב לעודד את הקבוצה לא להקניט את היריבה וגם לא לעודד את השחקנים, הקבוצה הסמל האהבה הזאת מעל הכל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

oran כתב:תאמינו לי כולכם יפי נפש

איפה אתם בעידוד שרק ה-50 של US קופצים ומעודדים? מעטים מפה אני מכיר שיושבים בגוש ומעודדים לא 90 דק 60 דק.

אוהדי מכבי הם הכי שחצנים בליגה ולא סתם כל הליגה שונאת אותם ולכולם יש יריבות עם הארגון שלהם MF.

השירים האלה הם חלק מהמשחק ומי שלא טוב לו שפשוט יבלע את זה כי זה לא יעלם, וכן יותר חשוב לעודד את הקבוצה לא להקניט את היריבה וגם לא לעודד את השחקנים, הקבוצה הסמל האהבה הזאת מעל הכל.
המזל הוא של פי חברים קרובים אתה נשמע כמו בחור אחלה.
כאן אתה בדרך כלל משחרר הצהרות או מטיף מוסר.

להלין על התנהגות הקהל זה מועדון סגור? רק מי שקפץ 90 דקות יכול?
מה לגבי 89?

בקיצור כאחד שקרע את גרונו בהפסד 4-0 למכבי חיפה למרות ההשפלה - אני מקווה שאני יכול להגיד לך ולאחרים בארגון גם דברי ביקורת ולא רק שבח. יש גם וגם.

ואגב, הביקורת הזו כלל לא מופנה לארגון אלא לקהל הבארשבעי והתנהגותו.
רוצה תקבל ותעביר הלאה. לא רוצה? לא חובה. זו דעה והיא קיימת.

וזה ללא שום קשר לקהל(מכבי)/מאמן(יובל נעים)/שחקן(ערן לוי) שממול.
בסופו של דבר אני חושב שכולם רוצים את אותו הדבר - עידוד מאסיבי ובלתי פוסק של הקבוצה ולא משהו אחר.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

שמעון, הוצאת לי את האותיות מהמקלדת. אם אני לא טועה הנושא הזה עלה לדיון מספר פעמים בשנים האחרונות אבל שום דבר לא עוזר.
הקהל שלנו מעודד הכי חזק כאשר מדובר בקללות. יש אוהדים שלא מעודדים בכלל אבל ברגע שיש שיר עם קללה, פתאום תראה אותם צועקים הכי חזק שאפשר.
אין לי בעיה עם יריבויות ספורטיביות ועם שירים שנגד הקבוצה היריבה, אך אפשר למצוא שירים יותר מתוחכמים ממה ששרים כרגע. יש לנו מספיק אנשים מוכשרים שכותבים שירים, לא פחות ממדהימים, לקבוצה שלנו שאני סומך עליהם שיעשו את העבודה.
השינוי צריך להתחיל ממועדון האוהדים שבעצם מכתיב את השירים שאותם שרים ביציע. אם הם יחליטו שלא שרים יותר את השיר המהולל "לכל אוהד מכבי יש *****" זה לא יקרה גם אם כמה מפגרים יחליטו לשיר את זה.

לא מבין מזה השטויות שאנשים רושמים שזה כדורגל ומי שלא רוצה שלא יבוא. מי קבע שזה הכדורגל? אתם לא מבינים כמה אוהדים נמנעים לבוא ולהביא את הילדים שלהם בגלל הקללות הנוראיות ששומעים במגרש. אני אומר שאם אתה רוצה להתנהג כמו חוליגן ולדבר בגסות תשאר אתה בבית ותראה את זה מול הטלוויזיה שלך ושם תקלל כמה שתרצה.

מקווה מאוד שמועדון האוהדים יקח את הנושא הזה לתשומת ליבו ויביא לשינוי.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

לי לא מפריע השירים נגד מכבי ואני אפילו בעד אבל מה שמעצבן אותי שהקהל המסריח שלנו יודע להצטרף רק בשירים האלה.
בשירים רגלים,בלי יאלה לזיין את מכבי וכו', הם יושבים בשקט.
קהל של מפגרים יש לנו.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ערן כתב:שמעון, הוצאת לי את האותיות מהמקלדת. אם אני לא טועה הנושא הזה עלה לדיון מספר פעמים בשנים האחרונות אבל שום דבר לא עוזר.
הקהל שלנו מעודד הכי חזק כאשר מדובר בקללות. יש אוהדים שלא מעודדים בכלל אבל ברגע שיש שיר עם קללה, פתאום תראה אותם צועקים הכי חזק שאפשר.
אין לי בעיה עם יריבויות ספורטיביות ועם שירים שנגד הקבוצה היריבה, אך אפשר למצוא שירים יותר מתוחכמים ממה ששרים כרגע. יש לנו מספיק אנשים מוכשרים שכותבים שירים, לא פחות ממדהימים, לקבוצה שלנו שאני סומך עליהם שיעשו את העבודה.
השינוי צריך להתחיל ממועדון האוהדים שבעצם מכתיב את השירים שאותם שרים ביציע. אם הם יחליטו שלא שרים יותר את השיר המהולל "לכל אוהד מכבי יש *****" זה לא יקרה גם אם כמה מפגרים יחליטו לשיר את זה.

לא מבין מזה השטויות שאנשים רושמים שזה כדורגל ומי שלא רוצה שלא יבוא. מי קבע שזה הכדורגל? אתם לא מבינים כמה אוהדים נמנעים לבוא ולהביא את הילדים שלהם בגלל הקללות הנוראיות ששומעים במגרש. אני אומר שאם אתה רוצה להתנהג כמו חוליגן ולדבר בגסות תשאר אתה בבית ותראה את זה מול הטלוויזיה שלך ושם תקלל כמה שתרצה.

מקווה מאוד שמועדון האוהדים יקח את הנושא הזה לתשומת ליבו ויביא לשינוי.
!!!!!

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

הבעיה שהקהל שלנו יודע להצטרף(ובגדול) רק בשירים האלו..
ואם זה מה שצריך לשיר בשביל להעיר את הקהל ולהכניס טירוף ליציע בתקווה שהקהל ימשיך אחר כך בשירי קבוצה ...זה מה שיהיה.

ותהיו בטוחים שגם אם הגוש המעודד לא יתחיל את אותם השירים...מישהו אחר כבר יתחיל ויסחוף אחריו את כולם(כמו שקורה לא מעט בוסרמיל)

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

oran כתב:תאמינו לי כולכם יפי נפש

אורן,
אם כמה שאני מעריך אותך באופן אישי ואת הארגון בכלל אז מותר להעביר ביקורת מבלי להרגיש אשם או לקבל תגובות שטנה על ידי אנשים כאן ששייכים לארגון (אתה יכול קצת לדפדף ולראות)
אני לא הטיף לכם אבל כאן הביע דעתי שיש נזק בלא לפלטר ולשיר כל דבר שמתחרז או סתם גס רוח.
כן אני בולע את השירים הבזויים ומשתהה איך אנשים אינטיליגנטים לא מבינים שיש דברים שמעבר לעידוד. היו לי לא מעט שיחות עם הבן שלי על זה. שאלתי אותו מה הוא בתור ספורטאי שמתחרה בזירה היה מרגיש אם מישהו בקהל היה שר לו שירים על חברה שלו ועוד כשהיא בקהל ?
לא מטיף לכם ואתם המנהיגים וקובעים מה יהיה העידוד אבל לפחות אל תדרוש ממני לעודד 90 דקות כי אני לא אשיר על שי זהבי גם אם זה יעלה לי במחיר שחברים פה בארגון יקללו אותי ויתנו לי ציונים שאני והבנות שלי קהל מסריח.
להתראות מחר בקרית שמונה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אתם מתלוננים שאנשים מצטרפים רק בשירים המטומטמים. אבל חשבתם פעם שיש לזה סיבות?
א. רוב האנשים לא קוראים פה ולא מקושרים לארגון בשום צורה. הם פשוט לא מכירים את המילים של רוב השירים. לפעמים עולים שירים בקצב כל כך גבוה שאני תפסתי את עצמי לא מכיר את המילים של כולם. אז כן כשיש "יאללה הפועל' זה קל לאנשים להצטרף כי אין מה להכיר. כנל לגבי שירי הקללות. זה קל וקליט.
דבר שני זה היציאה מהשוונג הרגשתי את זה ממש בסמי עופר, איך שכל הקהל מתרומם לשירה, נגמר השיר ומנסים לרכב על הגל שלו לשיר הבא (שזה טוב) אבל אז מתחילים כל האירגונים "ידיים", "אצבעות", צעיפים" והמומנטום אובד. אפשר לפעמים פשוט לשיר ומי שמכיר יעשה את התנועות ומי שלא ילמד תוך כדי.
עוד משהו, אני ישבתי שני גושים הצידה מהגוש שמתחת לעידן. למרות המגאפון לא שמעתי אותו בכלל ולכן נאלצתי לחכות שאנשים יצטרפו לשירה, שאני אזהה את השיר ורק אז הצטרפתי. נקודה למחשבה, אפשר לעשות מחרוזת קבועה שאנשים ידעו בדיוק מה בא אחרי מה. ואפשר לפזר עוד שני "עידנים" בקצות הגוש להגברת האפקט.

אני לא בא בתלונות חלילה ואני מאוד מעריך את מובילי הקהל אבל הרגשתי צורך להראות איך זה מרגיש מחוץ לגוש....

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

דרדס הטענה שלך נכונה לגבי סמי עופר (וטדי לצורך העניין), האשכול הזה והא בכללי לגבי כל העונה, בכל משחקי החוץ וכל משחקי הבית.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

היו עלונים עם מילים של השירים

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הטענה הזאת שהם לא מכירים את השירים פשוט טענה בזיונית, בשביל מה הם עושים מנוי אם הם לא מכירים את השירים, הריי 90% מהאוהדים שהיו עשו מנוי או שיש להם מנוי?
למה הקללות הללו ושירי הקללות טובים בדיוק?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה