תצוגת העידוד ? - אירופה בבאר שבע !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דולב פרץ

Re: תצוגת העידוד ? - אירופה בבאר שבע !

שליחה על ידי דולב פרץ »

dor69 כתב:באמת? אני כאחד שישב בגוש קיבלתי את התחושה שהעידוד היה מאוד חלש
ישבתי בול במרכז המגרש,והיה עידוד מצויין .

סמל אישי של משתמש
באר שבעי באדום
Title: באר ש7עי

שליחה על ידי באר שבעי באדום »

אביאל כתב: היה יפה מאוד.

השיר לא התאים או שהיה קשה גם להרים את הפלקטים לפי הסימון וגם לשיר חזק/בלהט
דווקא זה השיר הכי מתאים שיש כשאתה מרים תצוגת פלקטים כזו שההרמה של הפלקט למעלה תלויה בקצב,סגנון קצבי אתה לא יכול לעשות...
[align=center]20.5.2015- לא נשכח ולא נסלח!

תמונה
[/align]

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

בטריבונה הצדדית ביציע הדרומי התאכזבתי שוב, 3 מ3 מה שנקרא.

אנשים שלא קשורים בכלל ליציע עידוד (מבוגרים מאוד או צעירים מאוד) שבכלל יושבים. אפילו במחצית השנייה אחרי הגולים! מאוד מאכזב.

גם אני קיבלתי את הרושם היה עידוד מאוד מאכזב.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

במגמת שיפור ממשחק למשחק.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

שייע פייגנבוים התראיין אתמול לתוכנית רדיו של וואן ואמר "אני שידרתי שם ב 2-5 נגד מכבי פתח תקוה. זה האצטדיון הכי ביתי בארץ - יותר מבלומפילד! בלומפילד!"
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

אסי, דגים כתב:שייע פייגנבוים התראיין אתמול לתוכנית רדיו של וואן ואמר "אני שידרתי שם ב 2-5 נגד מכבי פתח תקוה. זה האצטדיון הכי ביתי בארץ - יותר מבלומפילד! בלומפילד!"
אחי זה היה ברור עוד כשראינו את ההדמיות. ארבעת הקירות, הגג, והעובדה שמדובר באצטדיון פצפון יוצרות את התחושה הזו.

בכל אופן אני חושב שאם היה לנו אצטדיון סגור בכל ארבעת הפינות ללא הפרדה בין היציעים + יציעים במפלס אחד + גג + קרבה לדשא, האצטדיון היה יותר ביתי, וגם בתור בונוס האצטדיון היה מכיל בערך 20,000 מקומות ישיבה במקום 16,000.

סמל אישי של משתמש
oran

שליחה על ידי oran »

ארשום את דעתי בנושא התפאורה והעידוד מהמשחק אתמול.

1. קודם כל תודה על המחמאות על תצוגת הפלקטים שהארגון ביצע, יחד עם זאת לפעמים לא שמים לב שהיה שם שלט הנפה של 60 מטר שחברי הארגון עבדו עליו במשך כמה ימים (כולל איסוף בד, תפירה, שרטוט וצביעה ברמות הגבוהות ביותר).

2. אתמול הגיע לפה הקהל עם התרבות עידוד הטובה ביותר בארץ, קהל שבנה את תרבות העידוד הזאת לפני יותר מעשור, ושאפו להם.
קחו דוגמאת קטנה אבל שאומרת המון, בזמן משחק הדגל פריסה היה על כל היציע למשך 10 דקות שבה הקהל שלהם בכלל לא רואה את המשחק, רק קופץ ושר. דמיינו דבר כזה אצלנו שבזמן משחק הארגון מחליט להוריד דגל פריסה על חצי מהיציע הדרומי, טוב אני מאמין בטח שדמיינתם ומהר מאוד הבנתם שאין סיכוי כזה.

3. לגבי השיר אם התאים או לא, תסמכו על אנשי הגדר שהם חשבו איך אפשר לשלב את מופע הפלקטים עם שיר בצורה הטובה ביותר בלי טעויות ובלבולים, בפועל הכל בוצע פיקס לפי הקצב (הראשונים בארץ שעושים דבר כזה).

4. לערב את המזרחי והדרומי? אפילו בשירים מיציע ליציע עושים שם טובה שעונים, ועכשיו אצטט תגובה שרשמתי בנושא בפורום בפייסבוק:
"מי שעשה מנוי למערבי והמזרחי שישכח מהרעיון לעודד שם ואני אסביר למה, מדובר ביציעי ישיבה עם מקומות קבועים (אי אפשר להתאגד שם כקבוצת עידוד), 99% מאוהדים שם באים לראות משחק ואם יש עידוד חזק בדרומי רוב הקהל שם לא מכיר בכלל את המילים וגם אם מכיר הוא מצטרף במחיאות כפיים לא קשורות שהורסות את כל הקצב של השיר ובסוף מקלקל גם לדרומי. תתעוררו חברה הבעיה פה לא בשירים, לא בדגלים, הבעיה מתחילה מתרבות עידוד שלא הייתה פה, ודור אוהדים שפספסנו וגם אלה שנשארו רובם לא גדלו לתוך זה.".
תמונה

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

oran כתב:ארשום את דעתי בנושא התפאורה והעידוד מהמשחק אתמול.

1. קודם כל תודה על המחמאות על תצוגת הפלקטים שהארגון ביצע, יחד עם זאת לפעמים לא שמים לב שהיה שם שלט הנפה של 60 מטר שחברי הארגון עבדו עליו במשך כמה ימים (כולל איסוף בד, תפירה, שרטוט וצביעה ברמות הגבוהות ביותר).

2. אתמול הגיע לפה הקהל עם התרבות עידוד הטובה ביותר בארץ, קהל שבנה את תרבות העידוד הזאת לפני יותר מעשור, ושאפו להם.
קחו דוגמאת קטנה אבל שאומרת המון, בזמן משחק הדגל פריסה היה על כל היציע למשך 10 דקות שבה הקהל שלהם בכלל לא רואה את המשחק, רק קופץ ושר. דמיינו דבר כזה אצלנו שבזמן משחק הארגון מחליט להוריד דגל פריסה על חצי מהיציע הדרומי, טוב אני מאמין בטח שדמיינתם ומהר מאוד הבנתם שאין סיכוי כזה.

3. לגבי השיר אם התאים או לא, תסמכו על אנשי הגדר שהם חשבו איך אפשר לשלב את מופע הפלקטים עם שיר בצורה הטובה ביותר בלי טעויות ובלבולים, בפועל הכל בוצע פיקס לפי הקצב (הראשונים בארץ שעושים דבר כזה).

4. לערב את המזרחי והדרומי? אפילו בשירים מיציע ליציע עושים שם טובה שעונים, ועכשיו אצטט תגובה שרשמתי בנושא בפורום בפייסבוק:
"מי שעשה מנוי למערבי והמזרחי שישכח מהרעיון לעודד שם ואני אסביר למה, מדובר ביציעי ישיבה עם מקומות קבועים (אי אפשר להתאגד שם כקבוצת עידוד), 99% מאוהדים שם באים לראות משחק ואם יש עידוד חזק בדרומי רוב הקהל שם לא מכיר בכלל את המילים וגם אם מכיר הוא מצטרף במחיאות כפיים לא קשורות שהורסות את כל הקצב של השיר ובסוף מקלקל גם לדרומי. תתעוררו חברה הבעיה פה לא בשירים, לא בדגלים, הבעיה מתחילה מתרבות עידוד שלא הייתה פה, ודור אוהדים שפספסנו וגם אלה שנשארו רובם לא גדלו לתוך זה.".
התגובה האחרונה מסכמת הכל.
עוד 5 שנים עמק יעמיק ובעזרת השם שגם התארים יבואו, הילדים שעכשיו גדלים לתוך התרבות הזו יובילו את היציעים בגאווה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

oran כתב:ארשום את דעתי בנושא התפאורה והעידוד מהמשחק אתמול.

אתם עושים עבודה מדהימה.
השלטים שלכם העונה מעוצבים פצצה.
רק הערה קטנה, חצי מגרש ראה רק חצי שלט מכיוון ששלטי הפרסומת הסתירו בערך חצי ממנו.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

זה לא לעניין להאשים את ביציעים המזרחי והמערבי . אני יושב במערבי , לפעמים קשה מאוד לשמוע מה שרים בדרומי . לכן קשה מאוד להצטרף.

יש הרבה צעדים שיכולים לעזור , כמו חלוקת דפים עם מילות השירים , שמירה על קשר עם אוהדים מהיציע לגבי השיר הנוכחי.

סמל אישי של משתמש
oran

שליחה על ידי oran »

yakar כתב:זה לא לעניין להאשים את ביציעים המזרחי והמערבי . אני יושב במערבי , לפעמים קשה מאוד לשמוע מה שרים בדרומי . לכן קשה מאוד להצטרף.

יש הרבה צעדים שיכולים לעזור , כמו חלוקת דפים עם מילות השירים , שמירה על קשר עם אוהדים מהיציע לגבי השיר הנוכחי.
שטויות, אנחנו הארגון הכי מסודר בנושא של הפצת שירים חדשים, מקליטים את השירים הקלטות איכותיוית ומעלים עם מילים ליוטיוב ומפרסמים בכל ערוץ אפשרי. בנוסף אם שמתם לב בשני המשחקים האחרונים חלק מהשירים מופיעים במלל על המסכים באיצטדיון.

ובנינו כמה זמן לוקח ללמוד שיר? כמה משחקים צריך (כולל בית חוץ)? אם זה לא נקלט אחרי כל זה כנראה שלא רוצים לדעת.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

oran כתב:
שטויות, אנחנו הארגון הכי מסודר בנושא של הפצת שירים חדשים, מקליטים את השירים הקלטות איכותיוית ומעלים עם מילים ליוטיוב ומפרסמים בכל ערוץ אפשרי. בנוסף אם שמתם לב בשני המשחקים האחרונים חלק מהשירים מופיעים במלל על המסכים באיצטדיון.

ובנינו כמה זמן לוקח ללמוד שיר? כמה משחקים צריך (כולל בית חוץ)? אם זה לא נקלט אחרי כל זה כנראה שלא רוצים לדעת.
זה לא כזה פשוט להבין מה שרים מהדרומי(את המילים)
בכל מקרה עם הזמן זה ישתפר

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yakar כתב:
זה לא כזה פשוט להבין מה שרים מהדרומי(את המילים)

כל שירי הקבוצה מקובצים בטופיק אחד - https://www.crazyred.co.il/forum/viewto ... ?f=5&t=543" onclick="window.open(this.href);return false;
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

תצוגת עידוד נהדרת, אווירה מחשמלת, רק ששאר היציעים יתחילו לשיר עם הדרומי במקום כקול שני.
בואו לא נשאף להיות כמו הקהל של הפועל. חבורה של פסיכופתים.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

הפתרון היחידי זה שירים שמובנים ל3 יציעים. לדוגמה חבל שהפסיקו את הפינג פונג עם היציעים בהשתגעתי בגללה, זה שיר שיכול לסחוף את כל האיצטדיון כמו שצריך אחרי גול. או לדוגמה השיר של הפועל תל אביב, עם בלומפילד הוא הבית שהם מקימים שם את שערים 7 ו2. אבל אלו דברים שלוקח זמן לעבוד עליהם, אף פעם לא הינו רגילים ליציעים קרובים כאלה אחד לשני, יהיה בסדר.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

שלח תגובה