פציעות והשעיות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: פציעות והשעיות

שליחה על ידי גיא חניה »

Totti כתב:שוב חדשות מטרידות בנוגע לפציעה של בן שהר. החלוץ עבר היום בדיקת אולטראסאונד, שלא בישרה טובות לשחקן ולהפועל באר שבע. הקרע בשריר הירך הקדמי, שמשבית את שהר מאז המחזור השלישי, עדיין לא התאחה לחלוטין והוא צפוי להחמיץ גם את המפגש מול הפועל כפר סבא בשבת. "הוא החלים מהקרע כמעט לחלוטין, אבל חיכינו כל כך הרבה זמן אז ברור שנעדיף לחכות שבוע נוסף עד להחלמה המלאה", אמרו בבאר שבע. שהר צפוי להשתלב באימונים עוד במהלך השבוע, ואז להגביר בהדרגה את קצב האימונים עד לחזרה לכושר מלא.

מי ששיתופו מול כפר סבא עדיין בספק הוא אופיר דוידזאדה, שממשיך לסבול מכאבים חזקים באזור המפשעה. בבאר שבע מעריכים כי רק לקראת סוף השבוע תתקבל תמונה ברורה יותר בנוגע לסיכויים לשתפו בשבת, אבל כמו שהדברים נראים כרגע מדובר בסיכויים נמוכים.
אני מהמר על כתבה של זריהן?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גיא חניה כתב: אני מהמר על כתבה של זריהן?
צדקת
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

לא מבין למה הם לא מקבלים מנוחה, אבל מנוחה אמיתית בלי פעילות.
אומרים לנו שהם לא מתאמנים אבל בצילומים של האימונים אפשר לראות שכל הפצועים לוקחים חלק.
מנוחה חייבת להיות מנוחה ולא לעשות כלום ואז בהדרגתיות לחזור.

מסי נפצע, למחרת אמרו בדיוק לכמה זמן ייעדר וחזר בול בזמן.
עשו לו תכנית אימונים שנשמעת פשוטה וטובה.
שבוע ראשון מנוחה נטו, שבוע שני פיזיותרפיה, שבוע שלישי חדר כושר, שבוע רביעי ריצה קלה, שבוע חמישי אימוני ריצה חזקים, שבוע שישי אימון עם כדור, שבוע שביעי אימונים עם הקבוצה.
שחקן שיש לו קרע לא צריך לרוץ. חייב לתת לקרע זמן להתאחות ואז להתחיל בטיפולים המתאימים לפני ריצה.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

ran כתב:לא מבין למה הם לא מקבלים מנוחה, אבל מנוחה אמיתית בלי פעילות.
אומרים לנו שהם לא מתאמנים אבל בצילומים של האימונים אפשר לראות שכל הפצועים לוקחים חלק.
מנוחה חייבת להיות מנוחה ולא לעשות כלום ואז בהדרגתיות לחזור.

מסי נפצע, למחרת אמרו בדיוק לכמה זמן ייעדר וחזר בול בזמן.
עשו לו תכנית אימונים שנשמעת פשוטה וטובה.
שבוע ראשון מנוחה נטו, שבוע שני פיזיותרפיה, שבוע שלישי חדר כושר, שבוע רביעי ריצה קלה, שבוע חמישי אימוני ריצה חזקים, שבוע שישי אימון עם כדור, שבוע שביעי אימונים עם הקבוצה.
שחקן שיש לו קרע לא צריך לרוץ. חייב לתת לקרע זמן להתאחות ואז להתחיל בטיפולים המתאימים לפני ריצה.
יכול להיות שהם עולים לדשא למתיחות/ פילאטיס/ יוגה וכו . אלו דברים שעושים כדי להחלים מפציעות וגם כדי להמשיך להיות "חלק" מהקבוצה. זה לא אומר שהם רצים עשרות קילומטרים ומשחקים במשחקים הפנימיים.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

סניור כתב: יכול להיות שהם עולים לדשא למתיחות/ פילאטיס/ יוגה וכו . אלו דברים שעושים כדי להחלים מפציעות וגם כדי להמשיך להיות "חלק" מהקבוצה. זה לא אומר שהם רצים עשרות קילומטרים ומשחקים במשחקים הפנימיים.
לא יודע אני תמיד רואה אותם בתמונות של הריצה בקבוצות, מיד אחרי שהם נפצעים

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

גם אני לא יודע, אבל הם בטוח יודעים יותר מאיתנו... מניח גם שריצה קלה כדי לחמם את הגוף ולהעלות את הדופק לקראת אימון "אלטרנטיבי" היא חלק מתהליך ההחלמה שעוברים.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

פשוט מעצבן.
תקציב של יותר מ 50 מיליון שקל ואין לנו עומק בספסל בגלל הפציעות האלה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הבעיה שלנו היא במגנים.
קבוצות למדו אותנו וזה היה ברור שזה עניין של זמן עד שיילמדו לסגור את מליקסון וווקאמה וככה ינסו לדכאות את המשחק שלנו,במיוחד שאין לנו שום אופצייה התקפית אחרת לאור הפציעות של בוזגלו ושהר.
יש חשיבות עצומה למגנים שאתה משחק מול קבוצות שמתנקרות מולך וזה מה שמחכה לנו כל העונה.
ברגע שיש לך שתי מגנים שתוקפים זה מרווח את המשחק ולא הופך אותו תלותית בשלישייה הקדמית שכולם למדו לסגור.
העובדה שאוחיון פותח,היא בעיה כרגע,אין לו יכולות התקפיות,הוא לא בדיוק המגן האולמטיבי.
בן תורגמן הוא סביר ולא יותר.
אני הייתי הולך בכל הכוח על מגן ימני זר בינואר.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אדום זקן כתב:הבעיה שלנו היא במגנים.
קבוצות למדו אותנו וזה היה ברור שזה עניין של זמן עד שיילמדו לסגור את מליקסון וווקאמה וככה ינסו לדכאות את המשחק שלנו,במיוחד שאין לנו שום אופצייה התקפית אחרת לאור הפציעות של בוזגלו ושהר.
יש חשיבות עצומה למגנים שאתה משחק מול קבוצות שמתנקרות מולך וזה מה שמחכה לנו כל העונה.
ברגע שיש לך שתי מגנים שתוקפים זה מרווח את המשחק ולא הופך אותו תלותית בשלישייה הקדמית שכולם למדו לסגור.
העובדה שאוחיון פותח,היא בעיה כרגע,אין לו יכולות התקפיות,הוא לא בדיוק המגן האולמטיבי.
רק לראות את הבישול של דני אלבס אתמול ולהבין מזה מגן תוקף.
גם לדסה היה מהלך נפלא אתמול כשחתך מהאגף לרחבה וקיבל כדור מאלברמן לאחד על אחד מול בגוביץ'

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אדום זקן כתב:הבעיה שלנו היא במגנים.
זכור לי שבן ביטון היה די התקפי, למה הוא לא נספר השנה?

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

דיברנו על זה הרבה, שהשנה אופיר חזר לעצמו ונותן את המימד ההתקפי ואוחיון מחפה יותר מאחור. מה שמאפשר לקבוצה להיות יותר למעלה כי יש כיסוי של הבלמים ואוחיון. בשבת החיסרון של אופיר היה מאוד מורגש כי תורגמן דומה יותר לאוחיון מאשר לאופיר או לביטון. במידה וגם בשבת אופיר חסר, כדאי מאוד לעלות עם ביטון במקום אוחיון.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

סניור כתב:דיברנו על זה הרבה, שהשנה אופיר חזר לעצמו ונותן את המימד ההתקפי ואוחיון מחפה יותר מאחור. מה שמאפשר לקבוצה להיות יותר למעלה כי יש כיסוי של הבלמים ואוחיון. בשבת החיסרון של אופיר היה מאוד מורגש כי תורגמן דומה יותר לאוחיון מאשר לאופיר או לביטון. במידה וגם בשבת אופיר חסר, כדאי מאוד לעלות עם ביטון במקום אוחיון.
זה פחות קשור לטופיק הזה.
דיברנו על כך בהרחבה באשכול המשחק

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

https://www.facebook.com/video.php?v=10 ... =2&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

אימון ריצה ראשון לבוזגלו מאז הפציעה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

כשאני מסתכל על הספסל שלנו, הוא ובן יהיו חיזוק אדיר בינואר(ולפניו)

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

שהר בספק לסכנין

זה כבר קומדיה

שחורה אבל

נעול