יציע מערבי להתעורר !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

Re: יציע מערבי להתעורר !

שליחה על ידי RedHell »

nir767676 כתב:לפי דעתי כרגע הפוטנציאל של טרנר לא מנוצל אפילו ב50% מרמת הדציבלים שאפשר להגיע אליה.

ואני חושב שהסוד להתפתח מבחינת עידוד היא לעבור מתרבות עידוד של מזרח אירופה לתרבות של מערב אירופה ואני אסביר,

כרגע, העידוד אצלנו דומה לעידוד במדינות כמו טורקיה, סרביה, אוקראינה וכדומה,
וזה מתבטא בשימוש בתופים, עידוד בסגנון של יותר נהמות כמו "לה לה לה לה לה" או "או אה או אה" או "עולה עולה" וגם הספירה של ה10, 9...

לעומת זאת, תרבות עידוד של מערב אירופה היא שונה לגמרי, אין אצלהם תופים או שירים בסגנון שלנו בכלל, אצלהם הכל זה שירים נטו, לרוב גם מבוססים על לחן מפורסם, והכי הרבה בשביל הקצב מוחאים כפיים.
לדוג': https://www.youtube.com/watch?v=k6cFQnC0hl0" onclick="window.open(this.href);return false;

עכשיו בגדול התרבות הנוכחית של מזרח אירופה ושל תופים זה אחלה כשחלק גדול מהקהל בא לעודד ולהשתגע, משל כל הקהל היה חלק מהאולטראס, וזה אפשר לראות בטורקיה,
אבל אצלנו המצב הפוך לגמרי, רוב הקהל בא לראות את המשחק והוא גם עצבני לפני הגול הראשון.
ולכן אני חושב שמעבר לתרבות של שירה בסגנון מערב אירופה יעשה לנו הרבה יותר טוב ונראה חלקים גדולים מהקהל משתתף בשירה הרבה יותר.
אפשר לראות את זה כבר עכשיו בשיר של ברדה למשל או מליקסון, שזה ממש שיר וכל הקהל מצטרף לשירה.

בקיצור נק' למחשבה.
או בקיצור- להיות קהל ששר שיר בהתחלה, אותו שיר סוף ובשאר המשחק לשבת ולמחוא כפיים?

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

מה שהכי נחוץ לנו כקהל זה לזהות מומנטום. גם נגד כפס היו רגעי עידוד לא רעים בכלל שכולם עודדו. ואת המשימה הזו הדרומי צריך לזהות. ברגעים שכן אפשר להעיר את הקהל (והם לא רבים) צריך להכות בברזל בעודו חם, במקום לשיר את כמו חשיש כמו הרואין, להתחיל יאללה הפועל. וצעקות בין יציעים חייבים להיות בין שלושת היציעים. אחרי גול כולם יחזירו, כשכל יציע צועק חזק יותר הגול השני עניין של זמן.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

RedHell כתב:
או בקיצור- להיות קהל ששר שיר בהתחלה, אותו שיר סוף ובשאר המשחק לשבת ולמחוא כפיים?
בקיצור - תרבות עידוד של מערב אירופה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

או בקיצור, סאחים.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

הכל תלוי בדרומי, דרומי חזק שווה איצטדיון שלם חזק , צריך לדעת איזה שירים יכולים להקפיץ ברגעים טובים שלנו זה יסחוף את כולם ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

זה די שטויות מה שאמרתם על מערב אירופה, תיארתם אותה כברצלונה.
שכחתם שמערב אירופה כוללת מדינות אולטראס רציניות ביותר כמו שבדיה(פירו כל משחק בערך), איטליה, גרמניה, הולנד ועוד מלא.
גם יש הרבה "שירים שלמים" ולא רק "נהמות"(מה זה הזלזל הזה?) שבאים ממזרח אירופה, כמו למשל היה לי בית, שלפי מה שאני יודע הוא במקור מיוון.
ושתדעו שאין קבוצה בארץ(שמכבדת את עצמה) שתבססת על סגנון אחד.
זה נכון שלחיפה יש יותר שירים ממערב אירופה, הפועל בקטע של דרום אמריקה, נתניה ומכבי עם הרבה לחנים ממרוקו, אנחנו אוהבים לקחת תלחנים שלנו ממזרח אירופה, והפועל פ"ת די אוהבים שירים ישראליים. אבל לכל ארגון יש הרבה שירים מכל סגנון. יש לנו שירים מסרביה או יוון(הפועל אני כבר משתגע, רוצה לטעום, השתגעתי בגללה), יש מארגנטינה(הרופאה שלי אומרת), ממרוקו(ברחובות, היכן שתשחקי ז"ל), ממערב אירופה(מגיל קטן הבנתי), ואפילו מאסיה(כבר מילדות, זה על הלחן של Happy together אבל באינדונזיה או מלזיה או משהו כזה התחילו להשתמש בו פעם ראשונה כשיר עידוד).

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

Noam98 כתב:זה די שטויות מה שאמרתם על מערב אירופה, תיארתם אותה כברצלונה.
שכחתם שמערב אירופה כוללת מדינות אולטראס רציניות ביותר כמו שבדיה(פירו כל משחק בערך), איטליה, גרמניה, הולנד ועוד מלא.
גם יש הרבה "שירים שלמים" ולא רק "נהמות"(מה זה הזלזל הזה?) שבאים ממזרח אירופה, כמו למשל היה לי בית, שלפי מה שאני יודע הוא במקור מיוון.
ושתדעו שאין קבוצה בארץ(שמכבדת את עצמה) שתבססת על סגנון אחד.
זה נכון שלחיפה יש יותר שירים ממערב אירופה, הפועל בקטע של דרום אמריקה, נתניה ומכבי עם הרבה לחנים ממרוקו, אנחנו אוהבים לקחת תלחנים שלנו ממזרח אירופה, והפועל פ"ת די אוהבים שירים ישראליים. אבל לכל ארגון יש הרבה שירים מכל סגנון. יש לנו שירים מסרביה או יוון(הפועל אני כבר משתגע, רוצה לטעום, השתגעתי בגללה), יש מארגנטינה(הרופאה שלי אומרת), ממרוקו(ברחובות, היכן שתשחקי ז"ל), ממערב אירופה(מגיל קטן הבנתי), ואפילו מאסיה(כבר מילדות, זה על הלחן של Happy together אבל באינדונזיה או מלזיה או משהו כזה התחילו להשתמש בו פעם ראשונה כשיר עידוד).
ממש אייל פלד של שירי אוהדים

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

yanivnew91 כתב: ממש אייל פלד של שירי אוהדים
דווקא זאת אחלה מחמאה

שלח תגובה