יחצני מקלדת לא אוהדים!!!!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: יחצני מקלדת לא אוהדים!!!!

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדומתוק כתב:מצטער אוי אני פה ו ב hbs ויש פה לא מעט אנשים שיודעים שזה נראה רע.רואים שזה נראה רע ולא דורשים את פיטורי המורה לספורט!!!

סו ואט? האם ביקורת על מאמן חייבת בהכרח להיות כרוכה בדרישה לפיטוריו? לא! בפרט פה אצלנו שיש עניין חריג ויוצא דופן של הצורך ביצירת נורמות ודרך חדשים, אשר הסבלנות ועקירת שורש של תדמית בית הקברות למאמנים מהוות נדבך מרכזי בהן!! אתה שהיית מגדולי האופזציונרים לז'ינו&ניב כהן ושאר חבורת הזבל, מנסה כעת - מבלי לשים לב אפילו - להנציח חלק מדרכי הפעולה והתפיסה הקלוקלת שכה אפיינו את אלו שיצאת כנגדם!! ותחשוב על זה..

מעבר לזה - אליק וניצן הקדימו אותי, ככה שאין מה להוסיף יותר..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
danielys

שליחה על ידי danielys »

קוקי כתב:פשוט מאוד הפכתם להיות קהל לוזר..
מכבי חיפה?? למה שנפסיד להם בבית?
הפועל תל אביב? כנ"ל

ממתי אתם מקבלים הפסדים במיוחד בבית?
אתם מדברים על "הליגה שלנו"
בואו נבדוק
נצחון בקושי על רעננה,תיקו עם קצת מזל מול ר"ג,הפסד משפיל למכבי פ"ת.
נראה בשבת מה יהיה..

מורחים אותכם בגדול,הפכתם להיות קהל פתתי..
פעם אליפות הייתה עוברת כאן,היום מרימים ידיים מראש מול "החזקות"..
צודק אדום מתוק
קהל של אינטרנט לא יותר..

בגלל שבעבר פיטרו 475789348 מאמנים ב-10 שנים
אני צריך לסבול עם המאמן הזה??
אני צריך לא לנסוע למשחקי חוץ בגלל שאני יודע מראש שכלום לא נראה,ששחקנים יתחילו לשחק בהליכה מדקה 50 בערך..
למה??
השקעתי 900 שקל מנוי,אלונה השקיעה 25 מיליון.
מגיע לנו משהו אחר לגמרי,מגיעה לנו לראות קבוצת כדורגל!!!!!!!
ותצאו מהסרט שמאמנים לא יבואו לכאן כל אחד יבוא לכאן
כי זאת העבודה שלהם!!
אף אחד לא רוצה לשבת בבית.
גדול קוקי , כל מילה בסלע.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

קוקי כתב:פשוט מאוד הפכתם להיות קהל לוזר..
מכבי חיפה?? למה שנפסיד להם בבית?
הפועל תל אביב? כנ"ל

ממתי אתם מקבלים הפסדים במיוחד בבית?
נו קוקי באמת. "במיוחד בבית"? תזכיר לי באיזה עשור וסרמיל איים על מישהו בפעם האחרונה?

מכבי חיפה? למה שנפסיד להם בבית? כמה פעמים ב15 שנה האחרונה לא הפסדנו להם בבית? פעמיים?

בקיצור לא שזה לא מעצבן, אבל חאלס אין פה שום דבר חדש.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

נתחיל בזה שהרענו בסיום לשחקנים, שניכר עליהם שהם התאמצו ונתנו את מה שהיה אפשר נגד חיפה.
נמשיך בזה שאם באמת היית קורא לעומק את התגובות של רובנו היית רואה שאנחנו לא חוסכים בביקורת (עניינית לרוב) מהמאמן או מההנהלה.
נסיים בזה שרובנו כבר הבנו שלצאת על המאמן במגרש בזמן משחקים \אימונים זה מיותר מ-2 סיבות:
1. ניגמרו הימים, תודה לאל, שבהם הקהל היה ממנה או מפטר מאמן. יש בעלת בית לטוב ולרע והיא תקבל את ההחלטה הזאת.
2. רובנו מעדיף להשקיע את האנרגיות בעידוד הקבוצה בכל מצב, במקום במחאה קולנית נגד המאמן, שכאמור לא ממש מועילה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
danielys

שליחה על ידי danielys »

yedidel כתב:
נו קוקי באמת. "במיוחד בבית"? תזכיר לי באיזה עשור וסרמיל איים על מישהו בפעם האחרונה?

מכבי חיפה? למה שנפסיד להם בבית? כמה פעמים ב15 שנה האחרונה לא הפסדנו להם בבית? פעמיים?

בקיצור לא שזה לא מעצבן, אבל חאלס אין פה שום דבר חדש.
הוא התכוון לגישה שאנחנו מקבלים הפסדים כמובן מאליו ומה שעוד יותר מרגיז שהגישה היא גם במשחקי בית , ככה נראלי שהוא התכוון .
ואני נוטה להסכים איתו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

danielys כתב: הוא התכוון לגישה שאנחנו מקבלים הפסדים כמובן מאליו ומה שעוד יותר מרגיז שהגישה היא גם במשחקי בית , ככה נראלי שהוא התכוון .
ואני נוטה להסכים איתו.
אבל מה זה לא לקבל כמובן מאליו? מה אתה חושב שצריך לעשות בתור אוהדים? לחזור ולקלל על כל הפסד?

סמל אישי של משתמש
danielys

שליחה על ידי danielys »

אני אתקן את עצמי, הגישה של לפני המשחק שאנחנו באים ואומרים שנפסיד לחיפה ולת''א בקטע זה אנחנו לוזרים, הקבוצות החזקות בהתחלה אז המצב שלנו לא יהיה בשמים זאת גישה תובסתנית ..

ואם אתה כבר שואל. לא , אני לא חושב שצריך לחזור ולקלל אבל אני גם לא חושב שצריך לקבל את זה כמובן מאליו ולקחת אתזה בקלות ולבוא ולהגיד ''הם קבוצה של אליפות אז לא נורא..'' ''והם בלבל אחר מהליגה אז אין לי בעיה..''
תמונה

סמל אישי של משתמש
ש.ע

שליחה על ידי ש.ע »

חברים!! להירגע
מי אנחנו שנפסיד למכבי חיפה ? מי אנחנו שנפסיד להפועל ת"א?

אנחנו הקבוצה שבילתה להזכירכם 7 מ 10 העונות האחרונות בליגה השנייה
אנחנו הקבוצה שבשבילה המציאו את הגדלת הליגות כי אחרת לא ברור מתי היינו עולים
אנחנו הקבוצה שלא הביאה תואר נורמלי מעל לעשור ואליפות מעל לשלושים שנה
אנחנו הקבוצה שאצלה משחקים שחקן בית אחד וגם זה בקושי

צאו מהחלום שאתם חיים בו , תנו קצת אוויר וקצת שקט למערכת , 7 נקודות זה אומנם מעט אבל זה אחרי ששחיקנו מול חיפה ביתר והפועל ת"א ללא ספק שלושת הגדולות של הכדורל הישראלי
בואו ניתן לפחות סיבוב של שקט וסבלנות(כן מילה גסה אני יודע) לפני ששוב נחתוך אנשים...

סמל אישי של משתמש
ניב כהן

שליחה על ידי ניב כהן »

אורן האדום כתב:אני יכול להמשיך לכתוב את הטעויות של המאמן כושר הזה עדד הבוקר
כשבניתי בית הקבלן היה בחור שבמקור מתמחה באינסטלציה. התברר שהבית מצויין למעט בעיות רטיבות ואינסטלציה...

סמל אישי של משתמש
tal18

שליחה על ידי tal18 »

אדומתוק כל מי שמתנגד למה שאמרתה חבר בהנהלה אמרתה דברים נכונים ואמיתיים זה שיש פה יחצנים של המועדון זה ברור עשו מאיתנו צחוק .. כל דבר אומרים זמן ככה אמרנו מהתחהל שאלונה באה ומה ראינו כלום אנחנו צריכים להגיד תודה לאבי לוזון שעילה אותנו ליגה ..ובעניין של עזורי מי שלטובתו זה ליצן ולא מבן כדורגל

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

המקרה הפעם מזכיר את הסיפור על הזאב.

הפעם באמת ובתמים אין פה מאמן ואנשים לא מקבלים את זה רק בגלל שהיו פה 2000 מאמנים לפני זה.
לא מעניין אותי אם זו חיפה או הפועל תל אביב .אסור להרים דגל לבן בדקה 70 ברור??. לא ברור תמשיכו ליחצן את דרך הלוזריות.תמשיכו להתבזות!!!נראה מה יהיה פה במחזור 15!!!

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

danielys כתב: הוא התכוון לגישה שאנחנו מקבלים הפסדים כמובן מאליו ומה שעוד יותר מרגיז שהגישה היא גם במשחקי בית , ככה נראלי שהוא התכוון .
ואני נוטה להסכים איתו.
יפה פירשת.

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

הגישה שלנו בתור אוהדים מאד השתנתה, רובנו הגענו למשחק מול חיפה בלי ציפיות, בידיעה ברורה שאנחנו מפסידים ולכן ההפסד לא ממש ביאס, אותי לפחות .
אני קיוויתי לראות את הקבוצה נלחמת כמו במחצית הראשונה מול ביתר, וגם נגד חיפה נלחמנו מחצית וקצת, לאחר מכן הרמנו ידיים.
וכאן הבעיה שלי, זה לא הגיוני בכלל בכלל שבדקה 70 מרימים ידיים, לא משנה מה המצב ומול מי אתה משחק!! להלחם עד כלות הכוחות, אז אנחנו משחקים מול חיפה שהיא אלופה, אבל יש עוד לא מעט קבוצות בליגה שיותר טובות מאיתנו, עם גישה כזאת לא נגיע רחוק בכלל.
לגבי המאמן- אני חושבת שרוב אם לא כל האוהדים רואים את הטעויות ואת החוסר מקצועיות של עזורי, אבל בכל זאת, אני חושבת שלפטר אותו זאת טעות לפחות כרגע. לתת לו הזדמנות לפחות לסיבוב-סיבוב וחצי.
זה פשוט שקוף מה שקורה, מאמנים ושחקנים לא רוצים להגיע לפה, מבחינת רבים זו ירידה בקריירה ואני יכולה להבין למה.
אנחנו כבר לא אימפריה המון שנים, אז כדאי שנקלוט את זה וכמו שאחד פה אמר- אנחנו בשלבי בנייה, אנחנו קבוצה חדשה לכל דבר.. אין נוער התשתית רק נבנית עכשיו, זה לא דבר שנבנה בשנה שנתיים ואולי גם לא בחמש.
עם דבר אחד אני מסכימה עם עזורי- סבלנות זה מצרך נדיר פה. תתאמצו !
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

רווית (: כתב:הגישה שלנו בתור אוהדים מאד השתנתה, רובנו הגענו למשחק מול חיפה בלי ציפיות, בידיעה ברורה שאנחנו מפסידים ולכן ההפסד לא ממש ביאס, אותי לפחות .
אני קיוויתי לראות את הקבוצה נלחמת כמו במחצית הראשונה מול ביתר, וגם נגד חיפה נלחמנו מחצית וקצת, לאחר מכן הרמנו ידיים.
וכאן הבעיה שלי, זה לא הגיוני בכלל בכלל שבדקה 70 מרימים ידיים, לא משנה מה המצב ומול מי אתה משחק!! להלחם עד כלות הכוחות, אז אנחנו משחקים מול חיפה שהיא אלופה, אבל יש עוד לא מעט קבוצות בליגה שיותר טובות מאיתנו, עם גישה כזאת לא נגיע רחוק בכלל.
לגבי המאמן- אני חושבת שרוב אם לא כל האוהדים רואים את הטעויות ואת החוסר מקצועיות של עזורי, אבל בכל זאת, אני חושבת שלפטר אותו זאת טעות לפחות כרגע. לתת לו הזדמנות לפחות לסיבוב-סיבוב וחצי.
זה פשוט שקוף מה שקורה, מאמנים ושחקנים לא רוצים להגיע לפה, מבחינת רבים זו ירידה בקריירה ואני יכולה להבין למה.
אנחנו כבר לא אימפריה המון שנים, אז כדאי שנקלוט את זה וכמו שאחד פה אמר- אנחנו בשלבי בנייה, אנחנו קבוצה חדשה לכל דבר.. אין נוער התשתית רק נבנית עכשיו, זה לא דבר שנבנה בשנה שנתיים ואולי גם לא בחמש.
עם דבר אחד אני מסכימה עם עזורי- סבלנות זה מצרך נדיר פה. תתאמצו !
לא נבנה פה כלום ומרמים אותנו.
1.כשמשה אסולין יושב פה בספסל והרוש גרוע ומסיקה לא משחק ועדיין לא מקבל הזדמנות אז לא בונים פה שום דבר.
2אם יוסי אופיר מקבל את חולצת ההרכב לאחר 2 אימונים בזמן שיוסי אלקיים נותן מחנה אימונים מצויין כהגדרת המאמן אז לא בונים פה כלום.
אחיזת עניים.שקרים.כל זה וזינו עזב מזמן!!!

סמל אישי של משתמש
אדום_בלב_לעולם_ועד

שליחה על ידי אדום_בלב_לעולם_ועד »

אדומתוק צודק למה מיזה גיא עזורי??? אהה?? מי??
לא עשה כלום כל העונה:
נצחון על רעננה-הקבוצה הכי חלשה בליגה
תיקו ברמת גן- למה שנעזה תיקו מולם במחזור השני ?? פתיחת הליגה!
הפסד להפועל תל אביב- חטפנו שליישיה טובה בגלל חוסר יכולת של הבלמים
הפסד לפתח תקווה - שוב שליישיה תודה לבלמים שלנו!!!
ניצחון על בית"ר ירושלים- ניצחנו רק בגלל שעזורי היה מאמן אותה והכיר פחות או יותר את החולשות,ןגם אחרי דקה 46 השחקנים היו נופלים מה רגליים בקושי זזים ולא להזכיר את השופט הזה שנתן לנו ניצחון!
הפסד למכבי חיפה- אי אפשר להגיד כלום מכבי פי 4 רמות מהליגה שלנו אין מה לעשות אבל להזכריכם 2 גולים מקרנות, ודאבל פס סתמי שאילוז לא הצליח לעצור.... ולא לשכוח שבלי קאלה היינו חוטפים שיישיה...
תתחילו להתעורר מה זה???
כל משחק אני הולך וכבר אני מתחיל לחשוב שאין טעם ללכת שחבל על הכסף שלי וכל זה אחרי המחזור השישי!!!
צריך להעיף את המאמן אבל מהר!!! לפני שנרד ליגה.
תראו למשל בני סכנין, ומכבי נתניה - תוצאות לא טובות?? מחליפים מאמן
עובדה נתניה פירקה 3-0 את פתח תקווה אחרי משחק שני שלו.....
תמונה

שלח תגובה