שכטר. גירסת אייל חטב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ניב כהן

שכטר. גירסת אייל חטב

שליחה על ידי ניב כהן »

https://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=272962" onclick="window.open(this.href);return false;

אני התרגשתי

סמל אישי של משתמש
ניב

Re: שכטר. גירסת אייל חטב

שליחה על ידי ניב »

לא יודע אם מרגש זה המונח הנכון להגדיר את הדברים של אייל.

על אף שמדובר פה בגירסא של איש אחד (חלילה לא מפקפק בדבריו של חטב) מה שכתוב כאן מקומם, מרתיח ומעצבן.

ההתנהלות של המועדון (אבי שכטר) במקרה חטב היא לא יוצאת דופן אלא היא מקרה ספציפי שמעיד על הכלל. ההתנהלות החסרת רגישות הזאת, המנוכרת הייתה בכל תהליך קבלת החלטות של מר שכטר. צירוף המילים "זה לא יהיה" לא נשמע לראשונה מפיו של שכטר במקרה חטב ולא לאחרונה.

אייל היה איש חשוב בתוך המערכת, אוהד אמיתי, באר שבעי טהור אשר תרם רבות לקשר בין המועדון לאוהדי הקבוצה זה מעבר להיותו כמובן איש מקצוע בחסד והעובדה שבמועדון לא ראו בו אדם חשוב בתוך המערכת מעציבה.

מה שעצוב יותר הוא העובדה שלפי הבנתי שכטר לא פוטר אלא התפטר מן המערכת כלומר מבחינת אלונה ההתנהלות הנ"ל מקובלת ואידאלית ואם לא היה שם את המפתחות על שלחונה הוא היה נשאר פה זמן רב יותר.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

"למרות שנפגעתי - מקצועית, כלכלית, תדמיתית ומוראלית - העדפתי שוב להבליג, לשתוק, להיעלם. אני לא אשמיץ מקום שכל-כך יקר לי כדי להפוך לרגע לאייטם תקשורתי, אני גם לא זה שיתבע את מקור הפרנסה שלו. די שאחשוב על הידיעה שתהיה בעיתון ומבחינתי כבר הפסדנו. אני, הפועל באר-שבע והמנכ"ל שלה".

אז למה הוא הוציא את הטור הזה?

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

אייל חטאב עדין מאוד במה שעשו לו!!!
תאמינו לי הוא אוהב את הקבוצה יותר מכל הנוסעים ביציע הכבוד שיום אחד לא ישארו כאן!!!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

גם כשכיהן עוד במועדון ועכשיו לאחר שקראתי את מה שכתב אייל אני משוכנע ששכטר היה רעה חולה למועדון, האיש כמנכ"ל ראה את המערכת בראיה של רואה חשבון קטן שכל דבר שניתן מהמועדון יוצא על חשבון ילדיו הפרטיים. טוב שהלך!

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אני מקווה שהמנכל החדש יהייה יותר מקצועי, אני מציע לו לעבור לחיפה לשבועיים וללמוד מציזיק איך מתנהל מועדון מצליח.

תפקיד המנכל בהפועל ב"ש (בגלל הריחוק של אלונה) הוא קריטי להצלחה של המועדון הזה ולעתיד שלו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. לצערנו הדברים של אייל חטאב לא מפתיעים. כל אדם שעבד עם המערכת ועם אדון אבי שכטר נתקל בריחוק, בקרירות ובהרגשה שאנו מדברים עם אדם החיי במגדל שן ומשקיף על כולנו בהתנשאות.
לא ככה בונים את הפועל באר שבע שכולנו חלמנו עליה 1.

2. לאלונה יש אחריות גדולה לכל מעשיו של שכטר. היא זאת שמינתה אותו, היא זאת שהסמיכה אותו לכפל התפקידים המוזר של חשב + מנכ"ל, היא זאת שאיפשרה ומאפשרת לו לעבוד בבאר שבע בצורה חלקית כאשר במקביל הוא עובד גם באזרחות בתפקיד לא פחות תובעני.
לא ככה בונים הפועל באר שבע שכולנו חלמנו עליה 2.

3. ואולי אנחנו אשמים? אנחנו אשמים שלא עשינו כלום, שלא הפגנו, שהעדפנו לשמור על האינטרסים הפרטים שלנו מאשר לחשוף את שכטר שהיה האיש הלא נכון במקום הלא נכון.
ככה לא בונים הפועל באר שבע שכולנו חולמים עליה 3.

כפי שאמרתי בעבר, אני שמח (וזאת בלשון המעטה) שאדון אבי שכטר עוזב את הפועל באר שבע.
אני מקווה שהמנכ"ל החדש ילמד מהטעויות של קודמו בתפקיד ויהפוך את הפועל לבאר שבע למועדון שכולנו חולמים שהיא תהיה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אלונה לא צריכה ולא חייבת להיות פה כל הזמן.
מה שהיא כן חייבת זה למנות מנכ"ל חזק שגם מכיר את השטח ושיש לו אורינטציה מודרנית לתחום השיווק ושירות לקוחות וגם כזה שעולם הכדורגל לא זר לו לגמרי.
נקווה שהחדש עונה על הפרמטרים האלו.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

השכונה שכונה.. התייחסות לגופו של אדם ולא לגופו של עניין.
ואם נוח לכם להתייחס לגופו של אדם? אז כותב הבלוג הזה לא טמן ידו בצלחת.
קידש את רצונותיו ואת חבריו על מנת לנגח את אבי שכטר.
מה ריגש אותך ידיד ניב?הוצאת הליכלוך החוצה מהמועדון? בכדי שתצא ותטען כול פעם שידברו על הניהול הכושל של זינו
תצא במחולות ותציג את הבלוג כהוכחה...
אז אתה יכול לנוח מערכות יחסים כאילו הם מבחינת חלומם הרטוב של ימי זינו.
אז נכון שהוא קר ונכון שהוא הפך להיות השכפץ של אלונה אז הוא לא היה צריך להיות במערכת?
לא מצטער חברים הפועל באר שבע הייתה ואם לא היו צריכים להמציא שכטר חדש בשביל הזוהמה שהייתה במועדון.
כותב הבלוג לא פוטר בגלל שכטר אל תתבלבלו הוא פוטר בגלל גיא לוי. עניין יחסי האנוש הפכו להיות האישיו במערכת החולה
של הפועל באר שבע? לא מצטער. במצב שהיה זה הדבר האחרון שהמערכת הייתה צריכה להתייחס אליו.
אין הדבר מפחית כהוא מאהבתו ודאגתו להפועל באר שבע של כותב הבלוג.. מה שנותר להגיד שיש כאן צורך אמיתי של בגרות וסדר עדיפות. כי אף פעם איש כזה או אחר לא יהיה מעל למועדון "הפועל גאוות הנגב באר שבע"

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

מישל, מצטרף לחלק מדבריו של מושיקו. אבי שכטר מצטייר בעיני כאדם קר ומנוכר, ולעיתים... מזלזל במי שעומד מולו. צר לי. איך שמר שכטר התנהג אל האוהדים שקבעו וארגנו זמן מראש להפגש עימו לפני מס' חודשים היה פשוט מביש (הפרטים אצל אריק, משה ועוד אנשים שאני מעריך מאד).

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

ארז3333 כתב:מישל, מצטרף לחלק מדבריו של מושיקו. אבי שכטר מצטייר בעיני כאדם קר ומנוכר, ולעיתים... מזלזל במי שעומד מולו. צר לי. איך שמר שכטר התנהג אל האוהדים שקבעו וארגנו זמן מראש להפגש עימו לפני מס' חודשים היה פשוט מביש (הפרטים אצל אריק, משה ועוד אנשים שאני מעריך מאד).
ארז ידידי "במקום של חוזרים בתשובה אין מקום לצדיקים גמורים" מאז זרמו המון מים בנחל באר שבע.אבל שוב פעם אתם מסתכלים במיקירו ולא במקרו. כי נוח לאנשים לנגח ולטשטש את הדברים הבאמת חשובים.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

הסניגור האדום כתב:השכונה שכונה.. התייחסות לגופו של אדם ולא לגופו של עניין.
מה ריגש אותך ידיד ניב?הוצאת הליכלוך החוצה מהמועדון? בכדי שתצא ותטען כול פעם שידברו על הניהול הכושל של זינו
אז נכון שהוא קר ונכון שהוא הפך להיות השכפץ של אלונה אז הוא לא היה צריך להיות במערכת?
לא מצטער חברים הפועל באר שבע הייתה ואם לא היו צריכים להמציא שכטר חדש בשביל הזוהמה שהייתה במועדון.
כותב הבלוג לא פוטר בגלל שכטר אל תתבלבלו הוא פוטר בגלל גיא לוי. עניין יחסי האנוש הפכו להיות האישיו במערכת החולה
של הפועל באר שבע? לא מצטער. במצב שהיה זה הדבר האחרון שהמערכת הייתה צריכה להתייחס אליו.
אין הדבר מפחית כהוא מאהבתו ודאגתו להפועל באר שבע של כותב הבלוג.. מה שנותר להגיד שיש כאן צורך אמיתי של בגרות וסדר עדיפות. כי אף פעם איש כזה או אחר לא יהיה מעל למועדון "הפועל גאוות הנגב באר שבע"
אני לא מגיב בטופיק הזה רק מהמחשבה שיש מי שיחשוב שאני "פסול עדות" לכן מישל במקרה הזה
אני הוא האחד לפחות שחושב שאתה "פסול עדות" לכן היה עדיף אם לא היית מגיב.

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

אריק, כמו שציינתי למעלה, אני מעריך אותך מאד (גם אם לא תמיד מסכים איתך).

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אריק כתב:
אני לא מגיב בטופיק הזה רק מהמחשבה שיש מי שיחשוב שאני "פסול עדות" לכן מישל במקרה הזה
אני הוא האחד לפחות שחושב שאתה "פסול עדות" לכן היה עדיף אם לא היית מגיב.
אני לא חושב שאתה פסול לעדות וכמו כן גם אני בעניין זה.
בחיים מתקיימות מערכות יחסים כאלה ואחרות את חלקן אתה מעריך ואת חלקם לא. אז זה לא הופך אותך "לפסול לעדות"
בא אדם והחליט שהאדם מבחינת אישיותו היא בעצם שתקבע את דרך המועדון.הוא לא מזכיר את היושר את המקצוענות ואת הנאמנות.
מבחינתו היחס הוא הדבר המרכזי לדבריו תשקר אותו. תגנוב אותי. תמעל. אבל העיקר תחייך ותלטף אותי.. אז נו בחייך אריק.
ובקשר לאותה פגישה אני חוזר ואומר כמו שעניתי לארז האיש תיקן את דרכיו.

סמל אישי של משתמש
ניב כהן

שליחה על ידי ניב כהן »

הסניגור האדום כתב:השכונה שכונה.. התייחסות לגופו של אדם ולא לגופו של עניין.
במשך השנתיים שאתה 'עסקני' לא ראיתי אותך מותח ביקורת על הנהלת המועדון אפילו פעם אחת....

זהו, שימי אלי זינו נגמרו לפני שנתיים וחצי ואתה ושכמותך עדיין מצקצק בלשון ומכשכש בזנב.

התרגשתי כי ליוויתי את כל נושא קליטת האוהד אייל חטב במערכת כדובר - לעזאזל, אני עיצבתי את הגדרות התפקיד (בשיחות עם ירון בראון שכללו גם יותר מכך). דיברתי עם אייל במהלך השנתיים האלו לא פעם. ראיתי בו ואצלו הבנה לדברים מסויימים שקרו לי בתקופת אלי זינו.

אין לי דבר וחצי דבר נגד אבי שכטר. הוא בן 42, ילד גדול ומתנהג כל השנים באותו האופן. ההיפך - החברות של הבנים שלנו קושרת אותנו בצורה מסויימת.
אם יש בעיה למישהו - זה צריך בראש ובראשונה לבוא לידי בטוי כאשר בוחנים האם אישיותו התאימה ומי השאיר אותו שם כל התקופה, בהנחה שהוא לא מתאים....

שלח תגובה