יוסי אבוקסיס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: יוסי אבוקסיס

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
16 דצמבר 2020, 23:13
לא יודע עד כמה אתה צודק, בבני יהודה לצורך העניין הוא לא היה אנטי כדורגל כמו פה, להיפך תמיד המשחקים מולו היו מאתגרים ולא קלים גם לקבוצות הגדולות, משום מה אצלנו הוא היסטרי כאילו משחק נגד דורטמונד, לדעתי פשוט לא יודע לעשות את הסוויץ' בראש ממועדון קטן לגדול. עד כה הוא די הצליח לפגוע בשחקני רכש שבעתיד יוכלו להכניס לנו כמה מיליונים טובים ככה שאני לא מסכים שזה בזבוז לתת לו לעבוד בינואר, מקסימום יכין את הקרקע לבא בתור. להישאר ככה זה פשע.
אתה ממש אבל ממש טועה ובוא תן לי לספר לך סיפור.
יש לי חברים טובים אוהדי בני יהודה,בתקופה שאימן שם אמרתי להם מה אתם רוצים? מי אתם בכלל? לקח אתכם מאמן עם תקציב של שקל וחצי ועושה איתכם קסמים.
אמרו לי ככה,מעניין לנו תביצה ה1:0 המגעיל שלו,הכדורגל פח,זה כדורגל שא אפשר לראות,מה אתה חושב סתם אנשים לא באים למשחקים למרות שבני יהודה בצמרת?
שהגיע לאמן כאן אמרתי להם עכשיו יש לו כסף,תקציב הוא לא יכול לשחק ככה אצלנו,אמרו לי נחיה ונראה אתה תוך חודשיים תפסיק לראות משחקים שלכם.
הוא אלוף העולם בלהוציא תוצאה ומאמן פחדן שזה כבר בתוך הdna שלו עמוק זה לא יעזור.
כל מי שתביא לכאן זה לא יעזור,זה האיש זה האני מאמין שלו וזה לא ישתנה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
16 דצמבר 2020, 23:26
אתה ממש אבל ממש טועה ובוא תן לי לספר לך סיפור.
יש לי חברים טובים אוהדי בני יהודה,בתקופה שאימן שם אמרתי להם מה אתם רוצים? מי אתם בכלל? לקח אתכם מאמן עם תקציב של שקל וחצי ועושה איתכם קסמים.
אמרו לי ככה,מעניין לנו תביצה ה1:0 המגעיל שלו,הכדורגל פח,זה כדורגל שא אפשר לראות,מה אתה חושב סתם אנשים לא באים למשחקים למרות שבני יהודה בצמרת?
שהגיע לאמן כאן אמרתי להם עכשיו יש לו כסף,תקציב הוא לא יכול לשחק ככה אצלנו,אמרו לי נחיה ונראה אתה תוך חודשיים תפסיק לראות משחקים שלכם.
הוא אלוף העולם בלהוציא תוצאה ומאמן פחדן שזה כבר בתוך הdna שלו עמוק זה לא יעזור.
כל מי שתביא לכאן זה לא יעזור,זה האיש זה האני מאמין שלו וזה לא ישתנה.
תראה לא סתם הוא הגיע לכאן ובעיני רבים מאוהדינו הוא היה הפייבוריט למשרת המאמן אחרי בכר, הדעה של אוהדי בני יהודה לא משנה, לנו יש עיניים וראינו דקות רבות של בני יהודה כשאבוקסיס אימן אותם ובעיניי רבים לראות את מה שהוא בנה שם ואת הכדורגל שלהם היה מהנה, לא מבין מאיפה העזות מצח של האוהדים שאתה מדבר עליהם, גם מביא להם 2 גביעים, לוקח אותם למקום בפלייאוף העליון ובנוסף לזה מגדיל את המעמד של בני יהודה בכדורגל הישראלי בנוסף לקמפיין אירופי, וכל זה הם משיגים כשהתקציב הוא כמו קופת צדקה ובעלים שרק משביח שחקנים ומהכסף לא בדיוק משקיע בשחקני רכש.
אני מתערב איתך שהקהל של בני יהודה היה מת לראות אותו חוזר, בינתיים הם מחליפים מאמנים כמו גרביים. יכול להיות שהוא פשוט לא מתאים לנו ולסגנון שאנחנו רוצים לראות מהקבוצה, זה לא סותר שהוא מאמן טוב. לצערנו הוא מאוד מקובע ושבלוני וזה כנראה יהיה מה שיפריד בינינו בעתיד. כרגע אני מסכים שהוא צריך ללכת אך לא חושב שיש מאמן בשוק שיוציא יותר מהקיים, לכן הייתי נותן לו את ינואר ומשם הוא במבחן כל משחק.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
16 דצמבר 2020, 23:53
תראה לא סתם הוא הגיע לכאן ובעיני רבים מאוהדינו הוא היה הפייבוריט למשרת המאמן אחרי בכר, הדעה של אוהדי בני יהודה לא משנה, לנו יש עיניים וראינו דקות רבות של בני יהודה כשאבוקסיס אימן אותם ובעיניי רבים לראות את מה שהוא בנה שם ואת הכדורגל שלהם היה מהנה, לא מבין מאיפה העזות מצח של האוהדים שאתה מדבר עליהם, גם מביא להם 2 גביעים, לוקח אותם למקום בפלייאוף העליון ובנוסף לזה מגדיל את המעמד של בני יהודה בכדורגל הישראלי בנוסף לקמפיין אירופי, וכל זה הם משיגים כשהתקציב הוא כמו קופת צדקה ובעלים שרק משביח שחקנים ומהכסף לא בדיוק משקיע בשחקני רכש.
אני מתערב איתך שהקהל של בני יהודה היה מת לראות אותו חוזר, בינתיים הם מחליפים מאמנים כמו גרביים. יכול להיות שהוא פשוט לא מתאים לנו ולסגנון שאנחנו רוצים לראות מהקבוצה, זה לא סותר שהוא מאמן טוב. לצערנו הוא מאוד מקובע ושבלוני וזה כנראה יהיה מה שיפריד בינינו בעתיד. כרגע אני מסכים שהוא צריך ללכת אך לא חושב שיש מאמן בשוק שיוציא יותר מהקיים, לכן הייתי נותן לו את ינואר ומשם הוא במבחן כל משחק.
הקהל של בני יהודה לא מת שהוא יחזור ולא נעליים.
מאמנים מפוטרים שם כי לא מסתדרים עם אברמוב בניגוד לאבוקסיס שהיה חבר שלו.
זה שאתה אומר שיש להם עזות מצח זה בדיוק כמו שיגידו עליך ועליי אוהדי קבוצות אחרות "מה הם מזיינים במוח עשה להם קמפיין אדיר באירופה".
אבל בסוף תבין דבר אחד,כדורגל זה סוג של בידור להמונים ואם אתה סובל מלראות אותו זה לא משנה מה ואיזה הישגים תביא הקהל פשוט לא נהנה נקודה.
וכמה משחקים של בני יהודה ראית שאתה יכול להגיד שנהנית? כמה אני ראיתי? רק נגד הגדולות שם אין לו מתחרים.
אבל בסוף רוב הליגה אלה קבוצות כמו חדרה וכ"ס ואם שם אתה סובל אז אין טעם.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

Itay כתב:
16 דצמבר 2020, 23:53
כל המשחקים של בני יהודה נראו אותו דבר, מסתגרים מאחור ויוצאים למתפרצות, מה ראית מהם מעבר?
כשאתה מאמן בקבוצה בלי יומרות מיוחדות אז יש לך לגיטימציה לעשות את זה.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

xboy כתב:
17 דצמבר 2020, 00:10
כל המשחקים של בני יהודה נראו אותו דבר, מסתגרים מאחור ויוצאים למתפרצות, מה ראית מהם מעבר?
הלוואי שהיינו יודעים להגן ולצאת למתפרצות

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

לא חושב שסגנון המשחק שלו בבני יהודה קשור למה שקורה אצלינו, אולי רק בזה שהקבוצה קצת התרגלה לשחק ככה באירופה.
בחצי שעה המדוברת, חטפנו כדורים מיד אחרי שהגיעו שלחקני חדרה, וחדרה לא עשו דבר. זה לא דומה למשחק של בני יהודה.
הבעייה, או אחת הבעיות, היא בתבנית התקפית שמייצרת מצבים טובים במשחק עומד.
הוא לא מצא כזאת, אבל זה לא אומר שהוא לא רוצה, אולי הוא פשוט לא יודע.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
17 דצמבר 2020, 00:06
הקהל של בני יהודה לא מת שהוא יחזור ולא נעליים.
מאמנים מפוטרים שם כי לא מסתדרים עם אברמוב בניגוד לאבוקסיס שהיה חבר שלו.
זה שאתה אומר שיש להם עזות מצח זה בדיוק כמו שיגידו עליך ועליי אוהדי קבוצות אחרות "מה הם מזיינים במוח עשה להם קמפיין אדיר באירופה".
אבל בסוף תבין דבר אחד,כדורגל זה סוג של בידור להמונים ואם אתה סובל מלראות אותו זה לא משנה מה ואיזה הישגים תביא הקהל פשוט לא נהנה נקודה.
וכמה משחקים של בני יהודה ראית שאתה יכול להגיד שנהנית? כמה אני ראיתי? רק נגד הגדולות שם אין לו מתחרים.
אבל בסוף רוב הליגה אלה קבוצות כמו חדרה וכ"ס ואם שם אתה סובל אז אין טעם.
אם אני מדבר מפוזיציה של אוהד בני יהודה זה מן הסתם לא לדבר מפוזיציה של אוהד ב"ש מבחינת ציפייה לתצוגת כדורגל, הכדורגל שנראה בבני יהודה יהיה נחות משל ב"ש עקב סיבות שונות שידועות(תקציב,מתקנים,קהל...). ב"ש הוא מועדון גדול מבני יהודה לכן הציפיות והמטרות יהיו יותר גבוהות, נכון שצריך הנאה מכדורגל אך מה לעשות שלפעמים התנאים אינם מאפשרים את זה, ואבוקסיס די מקסם את התנאים בבני יהודה. לא זוכר בשנים האחרונות כדורגל כזה גדול מבני יהודה שגרם לקהל שלהם לסבול מאבוקסיס.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

לא קיבלנו איתו איזה פתק החלפה?

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

xboy כתב:
17 דצמבר 2020, 00:10
ועדיין הם נראו כמו קבוצה של מאמן, קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה ומאוד ממושמעת טקטית ושבלונית אך עם זאת השבלונה הייתה די נכונה להם ודי תואמת לחומר הקיים שנבנה ע"י אבוקסיס. מה שבמיוחד עבד שם זו ההתאמה בין התבנית שאבוקסיס רצה שהקבוצה תשחק לפיה לחומר הקיים, אצלנו לעומת זאת מעטים השחקנים שתואמים לסגנון הזה של אבוקסיס, לדוגמה באגפים אבוקסיס מאוד אוהב לראות שחקנים שיודעים לעשות דריבלים וכבונוס ניחנים במהירות, לאקולטסה יש את זה אך לסלליך/חטואל/שבירו אין את זה מספיק, שלא לדבר על המגנים המאוד בינוניים שלנו. בבני יהודה לעומת זאת היו צ'יבוטה,כהן,חוזז... וכמגנים היו קונסטנטין ובלטקסה. גם באמצע השלישייה של בני יהודה סורו-אשכנזי-חזיזה פשוט הייתה מצויינת ואחת כזו שהרבה יותר מזינה את ההתקפה מאשר הקישור שלנו שמלבד ז'וס לא תורמים כמעט מבחינה התקפית.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

Itay כתב:
17 דצמבר 2020, 00:48
ועדיין הם נראו כמו קבוצה של מאמן, קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה ומאוד ממושמעת טקטית ושבלונית אך עם זאת השבלונה הייתה די נכונה להם ודי תואמת לחומר הקיים שנבנה ע"י אבוקסיס. מה שבמיוחד עבד שם זו ההתאמה בין התבנית שאבוקסיס רצה שהקבוצה תשחק לפיה לחומר הקיים, אצלנו לעומת זאת מעטים השחקנים שתואמים לסגנון הזה של אבוקסיס, לדוגמה באגפים אבוקסיס מאוד אוהב לראות שחקנים שיודעים לעשות דריבלים וכבונוס ניחנים במהירות, לאקולטסה יש את זה אך לסלליך/חטואל/שבירו אין את זה מספיק, שלא לדבר על המגנים המאוד בינוניים שלנו. בבני יהודה לעומת זאת היו צ'יבוטה,כהן,חוזז... וכמגנים היו קונסטנטין ובלטקסה. גם באמצע השלישייה של בני יהודה סורו-אשכנזי-חזיזה פשוט הייתה מצויינת ואחת כזו שהרבה יותר מזינה את ההתקפה מאשר הקישור שלנו שמלבד ז'וס לא תורמים כמעט מבחינה התקפית.
דווקא באירופה נתנו הופעות סטייל בני יהודה, הבעיה נמצאת בליגה, פה רוב הקבוצות הקטנות מסתגרות אז אם גם אנחנו נסתגר מולם ייצא מצב שהשופט ישחק סטנגה עם הקוונים שלו.
קיצר, כשאנחנו צריכים ליזום אנחנו לא יודעים לעשות את זה, וגם כשאנחנו מנסים להתגונן אנחנו לא מצליחים כי לשחקנים אין את רמת הריכוז/מחוייבות/רצינות/////// כמו שיש להם באירופה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

xboy כתב:
17 דצמבר 2020, 14:27
דווקא באירופה נתנו הופעות סטייל בני יהודה, הבעיה נמצאת בליגה, פה רוב הקבוצות הקטנות מסתגרות אז אם גם אנחנו נסתגר מולם ייצא מצב שהשופט ישחק סטנגה עם הקוונים שלו.
קיצר, כשאנחנו צריכים ליזום אנחנו לא יודעים לעשות את זה, וגם כשאנחנו מנסים להתגונן אנחנו לא מצליחים כי לשחקנים אין את רמת הריכוז/מחוייבות/רצינות/////// כמו שיש להם באירופה.
בדיוק בגלל זה אבוקסיס יחסית הצליח בבני יהודה ברוב המפעלים, הוא היה עולה לכל משחק עם אותה שיטת משחק לא משנה אם זאת הפועל חיפה או זניט, ובכך הסגל למד די טוב את השיטה וכל שחקן ידע בדיוק מה תפקידו בלי הזזות ואלתורים כפי שקורה היום אצלנו . החשש שהיה לנו מההתחלה עם אבוקסיס כנראה מאומת, הוא לא מספיק מגוון מבחינה טקטית וזה בא בעוכרינו.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

יודע שמדובר ביום חג היום, ארוע נדיר שמתרחש פעם בשנה, ניצחון ביותר משער אחד אפילו שניים ואם זה לא מספיק אז גם לא ספגנו.
כאמור, יום חג.
ועדיין התחושה היא שזה למרות המאמן ולא בזכות.
כשנעבור לשיטה של לחץ וקו הגנה גבוה, גם אם זה יהיה לשליש משחק כמו היום אנחנו נראה את קצהו של הפוטנציאל שאפשר להוציא מ13-15 שחקנים שנמצאים פה שמרכיבים קבוצה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

RedBend כתב:
20 דצמבר 2020, 22:24
יודע שמדובר ביום חג היום, ארוע נדיר שמתרחש פעם בשנה, ניצחון ביותר משער אחד אפילו שניים ואם זה לא מספיק אז גם לא ספגנו.
כאמור, יום חג.
ועדיין התחושה היא שזה למרות המאמן ולא בזכות.
כשנעבור לשיטה של לחץ וקו הגנה גבוה, גם אם זה יהיה לשליש משחק כמו היום אנחנו נראה את קצהו של הפוטנציאל שאפשר להוציא מ13-15 שחקנים שנמצאים פה שמרכיבים קבוצה.
+1

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

גם צריך להגיד שהם הגיעו ליותר מצבים מאשר אנחנו , ואם זה כל קבוצה אחרת בליגה זה לפחות שער או שניים.
במיוחד ב1-0 הם החמיצו מצב של גול ונענשו אחכ ב2-0 .

יש לו עוד במה להשתפר
תמונה

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

הגיעו למצבים אחרי שכבר 3-0 ושיחקו כולם למעלה כמו שכונה.

היינו טובים יותר וניצחנו בצדק.

שלח תגובה