אדריאן פאון חתם בהשאלה לעונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: אדריאן פאון חתם בהשאלה לעונה

שליחה על ידי Itay »

לשחק איתו ביחד עם חטואל זו טעות מרה. שניהם שחקני כנף שמאל נקודה. מקווה שכבר במחזור הקרוב חטואל יחזור למקום בו הוא פורח (הספסל) ונחזור למקור עם שאפי ופאון, בלי טריקים ובלי שטיקים.

ואם להתמקד בפאון, לא עשה כאלה פעולות גדולות במחזורים האחרונים, היה די סביר לדעתי, אבל כמובן שפחות שופט אותו לחומרה, חזר מפציעה שיכלה להשבית אותו לתקופה עוד יותר ארוכה.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

CrazyRed7 כתב:
11 פברואר 2023, 22:55
איזה ישראלי אתה מכיר ברמה שלו?

הוא לא מליקסון או טוני אבל זה אחלה זר.
מוטב לא לתקוע אותו בימין או במרכז ואז יהיה יעיל יותר.
שואל אם זו הציפיה שלכם מזר בעמדה שלו?
זה השחקן שאתם רוצים גם בעונות הבאות?
לדעתי חסרות איכויות וחסרים מספרים.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

זה מרגיש כמו הדיון על לופס בעונה שעברה, הציפיות שלי ממנו זה להיות יותר טוב מהמקביל הישראלי שלו (צ'ק) ולתת דברים ששחקנים אחרים בסגל לא נותנים (צ'ק).
מה שכן יש את עניין העונה השנייה שכל זר מרגיש הרבה יותר בנוח כשהוא כבר מכיר את הליגה ועובר מחנה עם הקבוצה.
מספרים לא היו לו לאורך הקריירה. הוא יצטרך קונטרה מהאגף השני כשגם חזרה של ספורי על המשבצת של מיכה תהיה מבורכת בחלק מהמשחקים.

יש כאן ציפייה בכל עמדה של זר לקבל את הבסט של בסט. מגן שמאלי? לא פחות ממסיללה. שחקן אגף? רק מפלצת כמו טוני. שוער? תן לי אניימה.
לא קרה ולא יקרה. אם פטריק ישתלב כמו שצריך ונפגע בקיץ בזר שיגיע לקישור אז נהיה במצב מדהים גם אם הזר השישי יהיה אנסה/סלמאני.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

xboy כתב:
11 פברואר 2023, 23:29
שואל אם זו הציפיה שלכם מזר בעמדה שלו?
זה השחקן שאתם רוצים גם בעונות הבאות?
לדעתי חסרות איכויות וחסרים מספרים.
הוא צריך להיות זר שישי.
כזה שיש לו מקום טוב ברוטציה, לפעמים גם בהרכב הראשון.
הבעיה שיש יותר מדי כאלה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Itay כתב:
11 פברואר 2023, 23:08
לשחק איתו ביחד עם חטואל זו טעות מרה. שניהם שחקני כנף שמאל נקודה. מקווה שכבר במחזור הקרוב חטואל יחזור למקום בו הוא פורח (הספסל) ונחזור למקור עם שאפי ופאון, בלי טריקים ובלי שטיקים.

ואם להתמקד בפאון, לא עשה כאלה פעולות גדולות במחזורים האחרונים, היה די סביר לדעתי, אבל כמובן שפחות שופט אותו לחומרה, חזר מפציעה שיכלה להשבית אותו לתקופה עוד יותר ארוכה.
+1 ענק על לשחק עם חטואל ופאון ביחד.
מה שכן אני חושב על פאון שבאמצע הוא יתרום לנו יותר,(משתחרר על המקום, מוסר חכם,דינמי ופחות מהיר כדי לקחת את השחקן שלו) רק שאין לנו כנף שמאל בסגל וזה מטרה לקיץ כדי שנראה אותו במרכז.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

ForeverRed כתב:
11 פברואר 2023, 23:45
הוא צריך להיות זר שישי.
כזה שיש לו מקום טוב ברוטציה, לפעמים גם בהרכב הראשון.
הבעיה שיש יותר מדי כאלה.
+1
אין לנו קילר אחד אמיתי ברבוצה.
לא מבקש גם טוני גם מליקסון גם בוזגלו גם ברדה.
מבקש אחד, שיהיה פאקינג מעל הליגה, אחד כזה שפותח בכל קבוצה בליגה ב 11 בוודאות.

E26

שליחה על ידי E26 »

oranu כתב:
12 פברואר 2023, 00:08
+1
אין לנו קילר אחד אמיתי ברבוצה.
לא מבקש גם טוני גם מליקסון גם בוזגלו גם ברדה.
מבקש אחד, שיהיה פאקינג מעל הליגה, אחד כזה שפותח בכל קבוצה בליגה ב 11 בוודאות.
אם ככה הוא מדיח את אנסה מתואר הזר השישי?
מה נסגר איתכם...

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

E26 כתב:
12 פברואר 2023, 06:58
מה נסגר איתכם...
+100000

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אז כמה שחקנים חש לנו לאמצע?
מיכה, ספורי, פאון, שאפי

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

E26 כתב:
12 פברואר 2023, 06:58
מה נסגר איתכם...
כדי לקחת אליפות צריכים שחקני אלפא, אם שאפי וקלימלה יהיו מה שהם ״פוטנציאליים״ להיות על הנייר ויהפכו לשחקני אלפא אנחנו בסדר.
אם הם לא יתפוצצו ולא יהפכו לנשק קטלני מעל הליגה, לא ניקח אליפות.
לא רואה מי עוד יכול להתפוצץ חוץ משניהם (שאפי כי רואים את הפוטנציאל וקלימלה כי עוד לא ראינו כלום ועם רזומה מרשים), אם זה לא יקרה, ניאלץ להיפרד מאחד או שניים מבין אנסה, קלימלה, שאפי, פאון ולופס ולהביא 2 זרים במטרה שיהוו שוברי שיוויון בהתקפה ואולי גם באמצע.
יש מספיק זמן לראות את כולם ולקבל החלטות בסוף העונה, יש 14 מחזורים לסיום העונה ורובם מאני טיים של החיים, נקווה שיתפוצץ.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

oranu כתב:
12 פברואר 2023, 23:42
כדי לקחת אליפות צריכים שחקני אלפא, אם שאפי וקלימלה יהיו מה שהם ״פוטנציאליים״ להיות על הנייר ויהפכו לשחקני אלפא אנחנו בסדר.
לא רואה מי עוד יכול להתפוצץ חוץ משניהם (שאפי כי רואים את הפוטנציאל וקלימלה כי עוד לא ראינו כלום ועם רזומה מרשים), אם זה לא יקרה, ניאלץ להיפרד מאחד או שניים מבין אנסה, קלימלה, שאפי, פאון ולופס ולהביא 2 זרים במטרה שיהוו שוברי שיוויון בהתקפה ואולי גם באמצע.
יש מספיק זמן לראות את כולם ולקבל החלטות בסוף העונה, יש 14 מחזורים לסיום העונה ורובם מאני טיים של החיים, נקווה שיתפוצץ.
מי שלא התפוצץ עד עכשיו לא יתפוצץ כבר העונה( אולי קלימלה כי רק הגיע )

קודם כל יש מקום לזר וחייבים קשר לאמצע ואז לחפש שחקן מוכח עם מספרים להתקפה במקום אנסה כזה שהכרטיס ביקור שלו זה מהירות דריבל וגולים

לגבי לופס תלוי ברצונות שלו אם יילך צריך מגן שמאלי זר במקומו

ושאלת מיליון היורו זה באמת שאפי,לממש במחיר הזה או לחפש משהו אחר באותו מחיר( שמח שאני לא ברדה או אלונה )

E26

שליחה על ידי E26 »

oranu כתב:
12 פברואר 2023, 23:42
פשוט בדיון אחר עמדת על הגדר עבור אנסה ותייגת אותו כזר המושלם לבחירת הזר השישי.

פאון זר מעולה אך לא שובר שיוויון. אחד שעושה רק מה שהוא יודע ועם סט יכולות טוב, אחד שאני רוצה בקבוצה שלי.

שאפי - זר בעל פוטנציאל, לא שובר שיוויון. אם לממש? באמת שאני לא יודע, לא רואה סיבה למה כן כמו שאין לי סיבול למה לא. וזה מבחינתי אומר לא מעט עם פזילה ל-לא.

קלימלה - עוד לא ראינו, כך שהוא איתנו עד להודעה חדשנ. כל שנותר הוא להתפלל שפגענו.

את לופז, אנסה - אני משחרר בסוף עונה.
אנסה - אין מה להרחיב מבחינתי. מהיר מה מהיר. אז למשחק נתון תציב את ייחזקאל בשפיץ, מהיר וערמומי + טכני לא פחות מאנסה.
לופז, חוץ מרעש וצלצולים לא ראיתי שורת בישולים יוצאת דופן. זר בעמדה שלו בראייה שלי חייב לתת בישולים במהלך עונה. כל הקרוסים כלום ושום דבר.

זה מאפשר לך להביא עוד 3 זרים.
2 מגנים זרים, קשר אמצע זר. ויאללה שיוט נעים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

E26 כתב:
13 פברואר 2023, 11:03
פשוט בדיון אחר עמדת על הגדר עבור אנסה ותייגת אותו כזר המושלם לבחירת הזר השישי.

פאון זר מעולה אך לא שובר שיוויון. אחד שעושה רק מה שהוא יודע ועם סט יכולות טוב, אחד שאני רוצה בקבוצה שלי.

שאפי - זר בעל פוטנציאל, לא שובר שיוויון. אם לממש? באמת שאני לא יודע, לא רואה סיבה למה כן כמו שאין לי סיבול למה לא. וזה מבחינתי אומר לא מעט עם פזילה ל-לא.

קלימלה - עוד לא ראינו, כך שהוא איתנו עד להודעה חדשנ. כל שנותר הוא להתפלל שפגענו.

את לופז, אנסה - אני משחרר בסוף עונה.
אנסה - אין מה להרחיב מבחינתי. מהיר מה מהיר. אז למשחק נתון תציב את ייחזקאל בשפיץ, מהיר וערמומי + טכני לא פחות מאנסה.
לופז, חוץ מרעש וצלצולים לא ראיתי שורת בישולים יוצאת דופן. זר בעמדה שלו בראייה שלי חייב לתת בישולים במהלך עונה. כל הקרוסים כלום ושום דבר.

זה מאפשר לך להביא עוד 3 זרים.
2 מגנים זרים, קשר אמצע זר. ויאללה שיוט נעים.
אז מי מבקיע במקרה כזה? קלימלה סימן שאלה ושאפי עוד לא התפוצץ ופאון לא יתן מספרים אבל יתן משהו אחר

חטואל וספורי זה לא מספיק לאורך עונה שלמה

E26

שליחה על ידי E26 »

כי לופז עם שורת בישולים ואנסה שובר הגנות.
שאפי עדיין מתוייג כפוטנציאל ואם תרצה אותו עונה הבאה אתה מסונדל לרכוש אותו. אני לא יודע אם אני שם עליו כסף בשלב הזה. כמו שאני רואה את זה הוא נטמע בחומר הקיים ולא מראה גרף שיפור שמקרב אותו לשובר שיוויון.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

E26 כתב:
13 פברואר 2023, 11:15
כי לופז עם שורת בישולים ואנסה שובר הגנות.
שאפי עדיין מתוייג כפוטנציאל ואם תרצה אותו עונה הבאה אתה מסונדל לרכוש אותו. אני לא יודע אם אני שם עליו כסף בשלב הזה. כמו שאני רואה את זה הוא נטמע בחומר הקיים ולא מראה גרף שיפור שמקרב אותו לשובר שיוויון.
יש לנו בעיה בעמדת הבלם ואתה רוצה להביא מגן ימני זר.
ולמה לא תשחרר את כל הזרים כי המשכיות זה לא דבר טוב...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה