שאפי סוליימאנוב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: שאפי סוליימאנוב

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 אפריל 2023, 16:04
מה גורם לך לחשוב שהשחקן שיגיע במקומו, אחרי שכבר ראינו איך רוב השחקנים מגיעים מבחינת הסכומים שאנחנו משלמים וסוג העיסקה (עדיפות להשאלה עם אופציה ושוב בעיסקאות כאלה אתה מקבל סוג מאוד מסוים של שחקנים), יהיה טוב יותר?
אני תמיד אעדיף לנסות ולהיכשל מלהסתפק בבינוני הקיים.
לגבי שאפי אני חלוק. לא חורץ את דינו. זה תלוי נסיבות.
אבל להמשיך גם איתו, גם עם פאון, גם עם קלימלה. ישראלים אין בנמצא. בסוף זאת אותה התקפה שברור שלא תוביל אותנו למקומות שאנחנו מייחלים.
חוץ מזה שאף פעם לא מאוחר לשנות חשיבה ולנסות כיוונים חדשים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
02 אפריל 2023, 16:12
אני תמיד אעדיף לנסות ולהיכשל מלהסתפק בבינוני הקיים.
לגבי שאפי אני חלוק. לא חורץ את דינו. זה תלוי נסיבות.
אבל להמשיך גם איתו, גם עם פאון, גם עם קלימלה. ישראלים אין בנמצא. בסוף זאת אותה התקפה שברור שלא תוביל אותנו למקומות שאנחנו מייחלים.
חוץ מזה שאף פעם לא מאוחר לשנות חשיבה ולנסות כיוונים חדשים.
מבחינתי הכל תלוי בסגנון ההעברות שאנחנו נלך אליהם בקיץ.
אם המחליף יהיה שחקן חופשי/שחקן בהשאלה עם אופציה עם הסכומים הקיימים, אני מעדיף את שאפי.
אם יחפשו שחקן שמגיע אחרי עונה טובה ולא בירידה/עוד כישרון שאולי יתפוצץ וגם יהיו מוכנים לשלם עליו כסף, אני איתך.

אני מאמין בשאפי וחושב שאחרי עונה של התאקלמות הוא כן יכול להיות שחקן משמעותי, ואני גם חושב שיחסית לסוג העיסקה (בטח אם נצליח להוציא עוד שנה של השאלה עם אופציה) נתקשה למצוא שחקנים טובים יותר שיגיעו אלינו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
02 אפריל 2023, 14:04
מזכיר את הויכוחים מימי דובב גבאי.
בכמה נקודות אנסה עלה לנו העונה?
כמה מצבים הוא חירב לעומת אלה שהפכו לשערים?
רק אתמול, שחקן עם יותר מאייקיו בודד מייצר 3-4 שערים באפס מאמץ מהזדמנויות קלות.

משאפי אני עדיין לא רואה כמעט שום תכונה של שחקן הכרעה. הוא לא מכניס כדורים מסוכנים. הוא לא מאיים על השער. הדריבל והכישרון לא מספיקים ולא רלוונטיים כשהם באים לידיי ביטוי באיזורים שלא יכולים לקדם את הקבוצה.
ספק אם יש לו את מה שצריך כדי להפוך לשחקן שאתם מפנטזים עליו.
לא זאת הנקודה אח, אנסה לא שורד פה עד יוני אם אני המאמן. אני כתבתי למשה מה שכתבתי כשהוא הגן על שאפי במקביל לביטול של אנסה.

משוואה מאוד פשוטה: בשאלת תרומה אנסה>שאפי. זאת אומרת - שניהם לא צריכים להיות פה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dor69 כתב:
02 אפריל 2023, 17:03
לא זאת הנקודה אח, אנסה לא שורד פה עד יוני אם אני המאמן. אני כתבתי למשה מה שכתבתי כשהוא הגן על שאפי במקביל לביטול של אנסה.

משוואה מאוד פשוטה: בשאלת תרומה אנסה>שאפי. זאת אומרת - שניהם לא צריכים להיות פה
אנסה תורם יותר משאפי (3 שערים ובישול של אנסה לעומת 4 שערים ו 4 בישולים של שאפי)?
אני נניח הייתי בבלומפילד וזוכר גם את ההחמצות של אנסה ואת הכדורים שהחריב לפני השער המרשים.
אני זוכר שאנסה כבר 6 שנים בישראל ושנה שנייה אצלנו ולא פחות חשוב כבר בן 28 כלומר הוא בשיא הקרירה אחרי שהתאקלם במדינה ובקבוצה ומה שאתה רואה זה מה שתקבל.
שאפי לעומת זאת רק בן 23, עדין לא השלים כאן עונה אחת וגם הגיע באיחור ובלי מחנה אימון והכנה עם הקבוצה פלוס הראה בעבר דברים שאנסה לעולם לא יראה.
מדובר בסוג אחר לגמרי של שחקן, גם מבחינת הגיל, גם מבחינת ההתאקלמות למדינה, גם מבחינת ההתאקלמות לקבוצה, וגם מבחינת מה שכל אחד מהם הראה שהוא יכול לתת (כששאפי טוב הוא מרגיש כמו כוכב כדורגל).

לאור הסכום שצריך לשלם על שאפי, יש כאן מחשבה רצינית בעיקר האם אחרי עונה של התאקלמות הוא יוכל לשדרג את עצמו (אני אגב כרגע עדין מאמין שכן).
אם הייתה לנו אופציה להשאיל עוד עונה ואז להחליט אם לקנות, לדעתי מבחינת המועדון לא הייתה כאן שאלה בכלל והיינו משאירים בלי לחשוב פעמיים.

אנסה תרם את שלו ואני באופן אישי אגיד לו תודה על התרומה לזכייה בגביע כי ברגע ששחקן כמוהו שנותן את הכל עוזב אני תמיד אתמקד בדברים הטובים. אבל מבחינה מקצועית, הוא לא היה צריך להישאר בקיץ הקודם ואסור לו להישאר בקיץ הנוכחי כי מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל וזה פשוט לא מספיק. לא מבין בכלל את ההשוואה בין שני שחקנים כל כך שונים מבחינת פרופיל, רף, גיל, התאקלמות ועוד הרבה מאוד פרמטרים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

למחוק.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 02 אפריל 2023, 17:18, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 אפריל 2023, 17:17
אנסה תורם יותר משאפי (3 שערים ובישול של אנסה לעומת 4 שערים ו 4 בישולים של שאפי)?
אני נניח הייתי בבלומפילד וזוכר גם את ההחמצות של אנסה ואת הכדורים שהחריב לפני השער המרשים.
אני זוכר שאנסה כבר 6 שנים בישראל ושנה שנייה אצלנו ולא פחות חשוב כבר בן 28 כלומר הוא בשיא הקרירה אחרי שהתאקלם במדינה ובקבוצה ומה שאתה רואה זה מה שתקבל.
שאפי לעומת זאת רק בן 23, עדין לא השלים כאן עונה אחת וגם הגיע באיחור ובלי מחנה אימון והכנה עם הקבוצה פלוס הראה בעבר דברים שאנסה לעולם לא יראה.
מדובר בסוג אחר לגמרי של שחקן, גם מבחינת הגיל, גם מבחינת ההתאקלמות למדינה, גם מבחינת ההתאקלמות לקבוצה, וגם מבחינת מה שכל אחד מהם הראה שהוא יכול לתת (כששאפי טוב הוא מרגיש כמו כוכב כדורגל).

לאור הסכום שצריך לשלם על שאפי, יש כאן מחשבה רצינית בעיקר האם אחרי עונה של התאקלמות הוא יוכל לשדרג את עצמו (אני אגב כרגע עדין מאמין שכן).
אם הייתה לנו אופציה להשאיל עוד עונה ואז להחליט אם לקנות, לדעתי מבחינת המועדון לא הייתה כאן שאלה בכלל והיינו משאירים בלי לחשוב פעמיים.

אנסה תרם את שלו ואני באופן אישי אגיד לו תודה על התרומה לזכייה בגביע כי ברגע ששחקן כמוהו שנותן את הכל עוזב אני תמיד אתמקד בדברים הטובים. אבל מבחינה מקצועית, הוא לא היה צריך להישאר בקיץ הקודם ואסור לו להישאר בקיץ הנוכחי כי מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל וזה פשוט לא מספיק. לא מבין בכלל את ההשוואה בין שני שחקנים כל כך שונים מבחינת פרופיל, רף, גיל, התאקלמות ועוד הרבה מאוד פרמטרים.
עזוב אותי פרופילים רגע, זה אחלה כשיש לך אחד או שניים כאלה מתוך שישה אבל לא כולם. מי סוחב את העסק? על מי אתה סומך שייתן גול תמיד כשצריך? תן לנו בשבת עוד משחק מולם בסמי ושוב נשלוט ונפסיד כי אין מי שייקח התקפות על הגב וידאג שכדור ברשת, זה צועק מכל פינה. טוני/ז׳וסואה אתמול במקום אנסה/שאפי ואתה נותן להם 4!
מהמעט שלמדתי לזהות תהליכים בליגה הזאת אנחנו צריכים בעונה הבאה להנחית שני תותחים ולקחת את זה, אנחנו 90 אחוז שם ברמת המוכנות של השלד. אם נשרוף את הספוטים האלה של זרים שוב על פרוייקטים ועל בינוניים אנחנו פראיירים בני פראיירים ולא למדנו כלום.

מצידי שיפרוץ באירופה ותתחיל מנגינת האיך שחררנו, זה עדיף על אופציה מאוד מאוד ריאלית שהמועדון שורף עליו כסף ואז גם צריך לתת לו להתפתח.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dor69 כתב:
02 אפריל 2023, 17:35
עזוב אותי פרופילים רגע, זה אחלה כשיש לך אחד או שניים כאלה מתוך שישה אבל לא כולם. מי סוחב את העסק? על מי אתה סומך שייתן גול תמיד כשצריך? תן לנו בשבת עוד משחק מולם בסמי ושוב נשלוט ונפסיד כי אין מי שייקח התקפות על הגב וידאג שכדור ברשת, זה צועק מכל פינה. טוני/ז׳וסואה אתמול במקום אנסה/שאפי ואתה נותן להם 4!
מהמעט שלמדתי לזהות תהליכים בליגה הזאת אנחנו צריכים בעונה הבאה להנחית שני תותחים ולקחת את זה, אנחנו 90 אחוז שם ברמת המוכנות של השלד. אם נשרוף את הספוטים האלה של זרים שוב על פרוייקטים ועל בינוניים אנחנו פראיירים בני פראיירים ולא למדנו כלום.

מצידי שיפרוץ באירופה ותתחיל מנגינת האיך שחררנו, זה עדיף על אופציה מאוד מאוד ריאלית שהמועדון שורף עליו כסף ואז גם צריך לתת לו להתפתח.
אבל כתבתי בהודעה הקודמת שלי, שאם הגישה תשתנה בקיץ ובאמת נשנה גישה מבחינת הסכומים ופרופיל השחקנים שאנחנו הולכים עליהם בשוק ההעברות, אז אין לי בעיה עם שחרור של שאפי. אבל אם הגישה לא תשתנה, אז אני מעדיף לקחת את הסיכון עם שאפי על פני ניסיון לפגוע שוב בעיסקה דומה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

מקווה שיפתח נגד אשדוד, עם יחזקאל הכניסה שלו לאמצע מקבלת הצדקה ושם באזור ה20 עם דאבלים קטנים ונגיעות קטנות - שם הוא שחקן מסוכן. לא ליד החוץ כשהקוון נושם עליו.

אין מה לדבר עדיין לממש לא לממש יש עוד 8 מחזורים.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 אפריל 2023, 18:15
אבל כתבתי בהודעה הקודמת שלי, שאם הגישה תשתנה בקיץ ובאמת נשנה גישה מבחינת הסכומים ופרופיל השחקנים שאנחנו הולכים עליהם בשוק ההעברות, אז אין לי בעיה עם שחרור של שאפי. אבל אם הגישה לא תשתנה, אז אני מעדיף לקחת את הסיכון עם שאפי על פני ניסיון לפגוע שוב בעיסקה דומה.
בדיוק.
נטו שאלה של אלטרנטיבה, בהינתן שמדיניות התקציב והרכש נותרת זהה, חד משמעית משאיר, ומנהל יופי של משא ומתן מעמדה של כוח וסוגר במחיר נמוך יותר.

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

shovalb9 כתב:
02 אפריל 2023, 19:42
מקווה שיפתח נגד אשדוד, עם יחזקאל הכניסה שלו לאמצע מקבלת הצדקה ושם באזור ה20 עם דאבלים קטנים ונגיעות קטנות - שם הוא שחקן מסוכן. לא ליד החוץ כשהקוון נושם עליו.

אין מה לדבר עדיין לממש לא לממש יש עוד 8 מחזורים.
שאפי צריך יחזקאל על הקו!!!
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

שאפי איבד לגמרי את הביטחון. מהלכים שפעם היה נכנס ומנסה לעשות הוא לא מעיז והיום כשהוא מקבל את הכדור עם הגב והפנים לכיוון ההגנה שלנו הוא בעצם סתם מחזיר אחורה. לא חותר למגע, לא נכנס לדריבלים. זה בעיקר עניין של ביטחון. אם אני ברדה אני מלחים אותו להרכב עד סוף השנה ורואה מה קיבלתי.
במקרה הטוב יחזור לעצמו, ונבין ששווה לממש את האופציה ובמקרה הרע ניסינו ואפשר להמשיך לחפש. מה שבטוח זה שמפירורי דקות הוא לא יוכל לחזור ליכולת של תחילת העונה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ללכת עם אנסה ולא איתו זה לקבור אותו

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מוכן להתערב שאנסה יקבל יותר דקות ממנו עד סוף העונה.
הכל הפוך אצלנו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

נו, משאירים?
לא מבין איך יש דילמה בכלל.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »