איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי שיש »

bs war כתב:
וואלה. טוב לדעת שכל המאמנים שהיו לו בקריירה טעו
בגראנד שיחק בשמאל לא?

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

שיש כתב: בגראנד שיחק בשמאל לא?
גם בבארסה היה לו לא מעט משחקים בשמאל...
שחקן ברמתו חייב לדעת לשחק ב2 הצדדים, כמו כל שחקן אירופאי ברמה גבוהה (אתם מדמיינים מישהו נניח ברמה של האזרד נותן משחק חלש כי הציבו אותו בימין והוא רגיל להיות בשמאל?)

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

בהגדרה הוא שחקן קו ימין שיודע לשחק גם בשמאל וגם באמצע

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

oranu כתב: אז מה היה לנו כאן חברים?
אלו נגר, ראדי נגר.
טוני בשביתה איטלקית כי חבר שחי בניגריה אמר והוא ישן עם טוני כפיות.
את קורהוט שמשחק פצוע כבר חודש + ובישל אתמול בכדור נפלא לאיזאק צריך להעיף וזה בכלל היה פוקס, ועכשיו צריכים להביא מגן שמאלי ישראלי טוב במקום קורהוט (היחיד שבפוטנציאל להיות כזה כבר אצלנו) + להחתים זריז הובאן צעיר ואת אלמוג בינואר.
אחלה סיכום סהכ
אולי ראית משחק שאני לא ראיתי. כנראה שהכל טוב והבעיה זה רק קואנקה שלא מצליח להעלות את הרמה שלו לאחרים.
מה ראית מאלו מתחילת העונה (שלא לדבר על הכסף ששולם עליו)
האם וואקמה לא משחק בצורה אנוכית בחודש חודשיים האחרונים? כנראה שלא לפי דעתך.
הוא גם עושה אחלה הגנה.
לקחת את עניין הכפיות רחוק. בינתיים מי שמתיימר להיות מקורב ויודע זה אתה.
קורהוט על המגרש זה נכון, אבל לא משחק. אם הוא פצוע שישב בחוץ.
אם מה שכתבתי לא נראה לך ולא נכון, כנראה שהכל דבש.
טודו בום
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

shacharb כתב:
אולי ראית משחק שאני לא ראיתי. כנראה שהכל טוב והבעיה זה רק קואנקה שלא מצליח להעלות את הרמה שלו לאחרים.
הוא גם עושה אחלה הגנה.
טודו בום
מאלו ראינו משחקים טובים מאז שביטון נפצע, כולל סחיטת פנדל נגד לוגנו.
האם לוואקמה אין תקופה כזו כל עונה או שהשנה גילית אותו? האם גם אז הראש שלו היה בסין או שמא בשביתה איטלקית על רקע לאום?
הלוואי שבכל משחק קורהוט לא ישחק כמו שלא שיחק אתמול ויתן תנועה נהדרת ובישול. אופיר או אפילו בן ביטון לא יעצרו כדור בנגיעה כמו שעצר אתמול במהלך של הגול גם עוד עשרים שנה.
אז כנראה שאתה זה שמגזים, או שנמצא על עץ שקצת גבוה מכדי לרדת ממנו.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

סניור כתב: מאלו ראינו משחקים טובים מאז שביטון נפצע, כולל סחיטת פנדל נגד לוגנו.
האם לוואקמה אין תקופה כזו כל עונה או שהשנה גילית אותו? האם גם אז הראש שלו היה בסין או שמא בשביתה איטלקית על רקע לאום?
הלוואי שבכל משחק קורהוט לא ישחק כמו שלא שיחק אתמול ויתן תנועה נהדרת ובישול. אופיר או אפילו בן ביטון לא יעצרו כדור בנגיעה כמו שעצר אתמול במהלך של הגול גם עוד עשרים שנה.
אז כנראה שאתה זה שמגזים, או שנמצא על עץ שקצת גבוה מכדי לרדת ממנו.
או שאני על עץ גבוה, או שבאמת הכל בסדר.
כנראה שאין לנו שום בעיה במשחק, ושבכר סתם מעוצבן.
מישהו כנראה לא מתפקד כמו שצריך, אבל לא השחקנים שציינת. הם מהמצטיינים.
אלו סחט פנדל? התכוונת שהוא הרים על הפנים ובמזל פגע לשחקן ביד. כמה פעמים השנה הוא סחט ככה פנדל? פעם אחת.
כמה פעמים הוא הרים על הפנים, או פגע בשחקן, או שהעיף כדור? ברוב הפעמים. אז אל תגיד הוא נתן משחקים טובים, כי זה לא קרה. לגבי קורהוט, כמו שהוא משחק מתחילת העונה, אופיר (ואני אומר את זה לצערי) הרבה יותר טוב ממנו.
לגבי וואקמה, הייתה לו תקופה לא טובה בשנה שעברה, אבל לא כמו עכשיו. בחודש האחרון זה עבר כל גבול. הוא פשוט הולך עם הראש בקיר, ולא עושה הגנה. שחקן בתקופה לא טובה שמתאמץ ועושה הגנה, לא יבואו אליו בטענות (ראדי) אבל אם הוא גם
לא משקיע, אז זה פשוט זלזול בקהל, ובקבוצה שלו. אתה יכול לא להסכים איתי, זכותך.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

אף אחד לא אמר שהכל טוב, אבל אתה החלטת שאתה יורה על אוטומט לעבר כל מטרה, משתמש כאן מאתמול בכינויים ספק מביכים ספק חצופים כלפי שחקנים שלך, אל תצפה שלא יענו לך.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

סניור כתב:אף אחד לא אמר שהכל טוב, אבל אתה החלטת שאתה יורה על אוטומט לעבר כל מטרה, משתמש כאן מאתמול בכינויים ספק מביכים ספק חצופים כלפי שחקנים שלך, אל תצפה שלא יענו לך.
אני עדיין על העץ. בביטוי נגר השתמשו פה הרבה אנשים.
תענה חופשי, לא נעלב.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

די די באמת שדי.
ברוך השם יש לנו מאמן שמבין עניין ובעלים שיודעת מה צריך ואיך.
נכון אתמול זה משחק שקיבלנו בו פצצה לפנים,אפשר להמשיך ולכתוש את כולם והם גם ראויים לזה,אבל בסוף צריך להבין שזה הסגל שאמור לקחת אותנו לתואר שלישי והוא גם יעשה את זה.
צריך גם לדעת להסתכל על חצי הכוס המלאה כמה שאפשר כן? וזה שעם כל היכולת הבררה שלנו יחסית למה שאנחנו רגילים היום אנחנו מקום 2 בפוטנציה ומנצחים משחקים בשיניים.
את זה גם צריך לדעת לעשות,לפרטים נא לפנות לגיא לוזון ומכבי חיפה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

דרך אגב, גם הגול לא היה כזה קל, תראו את הקלטה שוב.
הכדור קפץ די גבוה, ואיציק קפץ גם הוא די גבוה באתלטיות ובטכניקה טובה על מנת לפגוש את הכדור בפס... חלוצים אחרים היו מסתבכים...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

shacharb כתב:
בכר דיבר על הסקת מסקנות של אנשים ותקשורת על קואנקה, לאו דווקא שלו. אבל כל אחד שומע מה שהוא רוצה (כולל אני)
אמרו פה גם קודם, קואנקה מתחיל להבין שאם הוא עושה תנועה לקבל כדור, לא בטוח בכלל שיקבל. צריך שחקנים חכמים
וקבוצתיים בשביל זה, ואת זה בכר אמר בריאיון. הוא אמר ששחקנים החליטו ללכת לבד ולהציל את המולדת.
אחד הבודדים שלא עשו את זה, זה קואנקה.
בגול השלישי הוא עמד והתחנן לקבל כדור מוואקמה, אבל הוא החליט שהוא הולך עם ראש בקיר, ורק בגלל שאוגו נלחם אז נכנס הגול.
גם בבעיטות של ראדי במחצית הראשונה, אפשר לראות איך קואנקה עושה תנועה לעומק לקבל כדול מול שוער, וראדי מוריד ציפורים.
על מה שאלו עשה לו לכל אורך המשחק אני בכלל לא מדבר.
אני לא שומע מה שאני רוצה אלא מה שצריך.
בכר אכן דיבר על הסקת מסקנות של אנשים, אבל אז נפלטה לו מילה שקשורה לקבלת החלטות. הוא לא התכוון להגיד אותה וזה נתן לנו הצצה למה שעובר לו בראש.

רוצה לחשוב אחרת? תפאדל.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

shacharb כתב:
הוא גם עושה אחלה הגנה.
טודו בום
תשמע ליצן, תקרא את ההודעה שלך עכשיו ואת ההודעה הוקדמת שלך ותבין כמה שאתה ליצן.
אל תכניס לי מילים לפה חמוד, לא אמרתי שהכל טוב, אבל אני לפחות לא קובע על שחקנים שהם נגרים בגלל הופעה אחת לא טובה ובטח שלא מתיימר לדעת את מניעיו של טוני לשביתה איטלקית בגלל היכרות עם איזה ז** בניגריה.
אני לא מקורב ולא זיבי, כשאני רושם דברים אני רושם מידיעה/מקור כזה או אחר ובחיים אבל בחיים לא מדבר בנחרצות אם אני לא יודע ב 2000% וכשאני רושם את דעתי אני מדגיש שזו דעתי בלבד.

אתה קבעת פה איזה 7 עובדות שכולן חסרות ביסוס ובנוסף אתה מנסה להכניס לי מילים לפה.
דור אלו אגב נתן בישול אחושרמוטה בישול בטרנר נגד לוגאנו אאלט ואחד החלוצים שלנו החמיץ אני כבר לא זוכר מי.

אז לא, אני לא חושב שדור אלו מציג את היכולת שאני מצפה ממנו להציג אבל אני לא קובע שהוא נגר, ולא שולח את קורהוט הבייתה אחרי שהוא עומד בעומס כזה מטורף של משחקים תחת פציעה בשרירי הבטן ואני לא מזיין תמוח על חברים אפריקאים.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

ForeverRed כתב: אני לא שומע מה שאני רוצה אלא מה שצריך.
בכר אכן דיבר על הסקת מסקנות של אנשים, אבל אז נפלטה לו מילה שקשורה לקבלת החלטות. הוא לא התכוון להגיד אותה וזה נתן לנו הצצה למה שעובר לו בראש.

רוצה לחשוב אחרת? תפאדל.
אתה צודק, הוא אכן התכוון לקוואנקה אבל לא רק לו אלא באופן כללי לעוד שחקנים, כמובן שמתוך מטרה לזעזע ולא מתוך שיתוף פומבי בתוכניות עתידיות.

לא הייתי מציע לקחת את זה למקום של הצצה למה שקורה לו בראש, זה לא משהו שנפלט לו בעידנא דריתחא.
הוא חזר על אותו המסר בדיוק ("אמרתי כבר לפני כן שצריך לתת לו את הדקות ואז להחליט ולהסיק מסקנות, אז נחכה איתו") גם בראיונות אחרים, שהאדרנלין כבר ירד וכשהוא נראה כבר הרבה יותר רגוע, הכל מחושב אצלו - לבנאדם זורם קרח בורידים.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

oranu כתב: תשמע ליצן, תקרא את ההודעה שלך עכשיו ואת ההודעה הוקדמת שלך ותבין כמה שאתה ליצן.
אל תכניס לי מילים לפה חמוד, לא אמרתי שהכל טוב, אבל אני לפחות לא קובע על שחקנים שהם נגרים בגלל הופעה אחת לא טובה ובטח שלא מתיימר לדעת את מניעיו של טוני לשביתה איטלקית בגלל היכרות עם איזה ז** בניגריה.
אני לא מקורב ולא זיבי, כשאני רושם דברים אני רושם מידיעה/מקור כזה או אחר ובחיים אבל בחיים לא מדבר בנחרצות אם אני לא יודע ב 2000% וכשאני רושם את דעתי אני מדגיש שזו דעתי בלבד.

אתה קבעת פה איזה 7 עובדות שכולן חסרות ביסוס ובנוסף אתה מנסה להכניס לי מילים לפה.
דור אלו אגב נתן בישול אחושרמוטה בישול בטרנר נגד לוגאנו אאלט ואחד החלוצים שלנו החמיץ אני כבר לא זוכר מי.

אז לא, אני לא חושב שדור אלו מציג את היכולת שאני מצפה ממנו להציג אבל אני לא קובע שהוא נגר, ולא שולח את קורהוט הבייתה אחרי שהוא עומד בעומס כזה מטורף של משחקים תחת פציעה בשרירי הבטן ואני לא מזיין תמוח על חברים אפריקאים.
לא תקפתי אותך במילים כאלו, אז אתה לא ראוי לתגובה.
משפט אחרון מצידי בעניין. כשמישהו לא יודע להתמודד עם ביקורת נגדית אז הוא פונה לתקיפה אישית
שזה מה שעשית.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

לא הייתי ממהר לקבוע שטוני עושה שביתה איטלקית, יש לו תקופות שהוא לא יכול לעבור קונוס כל שנה,למסור בנגיע לשחק מהר ולפרגן אי אפשר ללמד שחקן בן 30-40

שלח תגובה