אמיר חלאיילה חתם.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
avivgolan

Re: אמיר חלאיילה חתם.

שליחה על ידי avivgolan »

Eelect כתב: גם אני חשבתי ככה עד לא מזמן. היום אני אוחז בדעה שאין תחליף להדרכה טובה באימונים, שיתורגמו מאליהם בהמשך לדקות משחק ברמה גבוהה יותר.

לא משנה כמה שחקן ישחק, כדי שהוא באמת יתפתח הוא צריך גירוי מוחי. לפתח הבנה של מה התפקיד שלו דורש ואיך לשחק נכון.
כמות הפעמים שראיתי שחקנים מוכשרים משחקים ודורכים במקום/הולכים אחורה הביאה אותי למסקנה שדקות משחק ללא הכוונה טובה לא בהכרח מקדמות שחקן.
לא מסכים. השאלה לא צריכה להיות לכל מקום, גם חשוב לדעת לאן להשאיל.
שום אימון לא מכין אותך למשחק אמיתי, כמו ששום אימון צבאי לא מכין אותך באמת לזמן מלחמה, שום תואר לא מלמד אותך לא לעבוד במקצוע וכן הלאה.
תן לו עכשיו שנתיים של אימונים אצל מוריניו בלי לשחק שניה, זה נראה לך יקדם אותו, צריך להרגיש את הדשא, זאת לא קלישאה, זה הלכה למעשה, צריך לשחק בעצמך כדי להבין את זה.
יהיה לו זמן זמן לספוג ידע, הוא בן 19 תן לו לשחק זה יותר חשוב, ושוב רק אם זה לקבוצה שבאמת ישחק אחרת עדיף באמת להישאר.

סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Eelect »

הראל כתב:לואי טהאה ישב הרבה בחוץ כי לא יכל לקחת את המקום של צדק וויטור, אולי הוא היה טוב באימונים אולי בין המצטיינים אבל זה לא משתווה לדקות משחק.
שויטור נפצע וטהאה קיבל את הדקות משחק ראינו כמה טעויות היו לו בהתחלה עד שהוא מתחיל להתאזן אט אט, באימונים אפשר לעשות טעויות לא מאבדים נקודות שם, במשחקים מאבדים נקודות
זו לא הנקודה שלי. טעויות של התחלה לא מהוות אינדיקציה על רמה של שחקן.
לפעמים לוקח זמן לשחקן ליישם את הדברים שהוא למד ויודע. לפעמים זה מעיד על תקרה מסויימת של שחקן. שלא תבינו אותי לא נכון, לרגע אני לא טוען ששחקן יכול להתפתח ללא דקות משחק. החכמה היא לשלב בין אימון טוב לפרקטיקה, עם דגש גדול על לשלב.

זה גם בתגובה אליך אביב,
ברגע ששחקן משחק בקבוצה סתם בשביל להגיד שהוא משחק, זו לא התקדמות בעיני, וגם אם הוא יבקיע כמה שערים בעונה זה לא יהפוך אותו לשחקן. לעומת זאת, שחקן שלומד את המשחק בצורה יסודית, לומד מה תפקידו, וחוות גם קבוצה מצליחה מול העיניים יכול לצמוח בצורה בריאה יותר, עם יסודות טובים יותר.

קחו בחשבון גם שחליאלה מאוד צעיר ועדיין נמצא בגיל שאפשר לעצב כשחקן. גיל קריטי להיות תחת מאמן טוב.
נערך לאחרונה על ידי Eelect ב 17 ינואר 2017, 23:04, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מצטער, קשה לי לראות אותם משתלבים מהספסל כשעליו יושבים אליניב ברדה, מוחמד גאדיר, מיכאל אוחנה/מאור בוזגלו
תמונה

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

Eelect כתב: זו לא הנקודה שלי. טעויות של התחלה לא מהוות אינדיקציה על רמה של שחקן.
לפעמים לוקח זמן לשחקן ליישם את הדברים שהוא למד ויודע. לפעמים זה מעיד על תקרה מסויימת של שחקן. שלא תבינו אותי לא נכון, לרגע אני לא טוען ששחקן יכול להתפתח ללא דקות משחק. החכמה היא לשלב בין השתיים, עם דגש גדול על לשלב.

זה גם בתגובה אליך אביב,
ברגע ששחקן משחק בקבוצה סתם בשביל להגיד שהוא משחק, זו לא התקדמות בעיני, וגם אם הוא יבקיע כמה שערים בעונה זה לא יהפוך אותו לשחקן. לעומת זאת, שחקן שלומד את המשחק בצורה יסודית, לומד מה תפקידו, וחוות גם קבוצה מצליחה מול העיניים יכול לצמוח בצורה בריאה יותר, עם יסודות טובים יותר.

קחו בחשבון גם שחליאלה מאוד צעיר ועדיין נמצא בגיל שאפשר לעצב כשחקן. גיל קריטי להיות תחת מאמן טוב.
אתה מתאר את זה בצורה קיצונית, כאילו זה או לשחק בקטמון או להתאמן אצל יורגן קלופ.בכל העולם משאילים שחקנים צעירים כדי שיתחשלו, יש לזה סיבה.
זה ספורט, לשבת על ספסל לא עוזר בשום צורה.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

avivgolan כתב:אתה מתאר את זה בצורה קיצונית, כאילו זה או לשחק בקטמון או להתאמן אצל יורגן קלופ.בכל העולם משאילים שחקנים צעירים כדי שיתחשלו, יש לזה סיבה.
זה ספורט, לשבת על ספסל לא עוזר בשום צורה.
אני מקצין כי רק ככה אפשר להבין עד כמה יש חשיבות לאימון טוב. דוגמאות מהיום יום קשה להביא כי אין כאן מאמנים טובים.
טענתי בתגובה הקודמת שעדיף לשחקן להיות תחת מאמן טוב ולשחק הרבה פחות בשלב הראשוני של ההתפתחות שלו, מאשר לשחק הרבה רק בשביל להגיד שהוא משחק.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

חלאיילה חייב לצאת להשאלה.
הוא כבר חצי שנה לא משחק כדורגל ואין יותר זמן לבזבז. אין תחליף לדקות משחק במקרה שלו.

אגב, מישהו יודע מה הגובה שלו?

זריהן זה סיפור אחר. שחקן יותר בשל.
מאמין שיקבל פירורי דקות פה ושם, בעיקר בגביע ובתקופות של עומס.
מסכים שההחתמה על פניו מעט תמוהה, אבל אם בכר אומר שהוא עוקב אחריו כבר כמה שנים אז אני מאמין לו.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

זריהן 182 וחלאיילה נראה גבוה יותר במעט וייתכן ולא סיים לגבוהה... בוחרים בבש שחקנים גם לפי הבשר...

לגבי זה שלא יכול לשחק עם הנוער, לדעתי פיספסו...
לגבי השאלה, באם באר שבע היא הקבוצה השנייה השנה שבה הוא רשום, לדעתי לא ניתן להשאיל. ייתכן ובעקבות העזיבה בש היא הקבוצה הראשונה שנרשם ולכן ניתן להשאיל.
אם לא יכול לשחק עם הנוער, כדאי והכרחי להשאיל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

MikiRed כתב:זריהן 182 וחלאיילה נראה גבוה יותר במעט וייתכן ולא סיים לגבוהה... בוחרים בבש שחקנים גם לפי הבשר...

לגבי זה שלא יכול לשחק עם הנוער, לדעתי פיספסו...
לגבי השאלה, באם באר שבע היא הקבוצה השנייה השנה שבה הוא רשום, לדעתי לא ניתן להשאיל. ייתכן ובעקבות העזיבה בש היא הקבוצה הראשונה שנרשם ולכן ניתן להשאיל.
אם לא יכול לשחק עם הנוער, כדאי והכרחי להשאיל.
ניתן להשאיל את חליילה.
החוק אומר שאסור לשחקן לשחק ביותר משתי קבוצות בעונה, אבל הוא לא שיחק אצלנו ככה שזה בסדר.
כמו עם שחר הירש שהיה בתחילת העונה בחיפה אבל לא שיחק והגיע לרעננה ואז להפועל תל אביב.
וגם אצילי ודוידזאדה יכולים לעבור לקבוצה שלישית אבל הם לא יוכלו לשחק שם.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

סניור כתב:הפועל רעננה הבקיעה ב 18 משחקים 10 גולים וספגה 21. .אפילו הבונקרים המפוארים של השנה שעברה לא עובדים כבר למעט במשחק מולנו.
נראה לי שלאור הנתונים הצגה של סילבס כמאמן שמקדם שחקני התקפה היא במקרה הטוב ניסיון לגניבת דעת.
אל תהיה דמגוג, תכתוב ענייני.
תקרא את הראיונות עם נואקמה וקנגווה אחרי שעזבו את רעננה, ואת הדברים שהם אמרו לגבי התקופה שלהם ברעננה.
מוחמד שכר, שחקן התקפה בן 19, פתח את העונה נפלא, נפצע, ומאז שחזר הספיק לכבוש גם מולנו וגם מול מכבי תל אביב ולהמשיך בהתקדמות שלו תחת סילבס.
אני גם שוחחתי עם שחקן ששיחק תחת בכר, תחת סילבס ובמקומות אחרים, והוא אומר שסילבס זה הדבר הכי קרוב לבכר מבחינת ההתנהלות, ההכנה למשחקים, הירידה לפרטים הכי קטנים.

פחות רלוונטי מבחינתי כמה רעננה מבקיעה כי אני לא מחפש את ההצלחה של רעננה אלא את ההצלחה של המושאל שלנו. מכבי תל אביב הבקיעה שנה שעברה כמות גדולה של שערים, בעיקר בגלל ערן זהבי, מה זה אמר על יתר השחקנים בסגל? מי התקדם במכבי בעונה שהם כבשו כל כך הרבה? מה כמות הכיבושים הגדולה תרמה ליתר השחקנים בסגל אחרי שזהבי עזב?

אם חלאליה יעבור לקבוצה עם מאמן מקצועני כמו סילבס, ויקבל דקות בחוד, הוא בהחלט יכול להתקדם ברעננה. כמו שראינו עם נואקמה, קנגווה ושכר, שחקנים מתקדמים ברעננה גם אם היא לא כובשת כמות גדולה של שערים.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

צריך להשאיל לקבוצה מהלאומית על מנת שישחק. פרה פרה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

סילבס זה גוטמן משופר.
מוכן להתערב אם מתישהו הוא מגיע לאמן כאן או בכל קבוצה אחרת עם שאיפות מחזור 5 הוא מקבל בוז ששומעים עד שכונה ג'.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

MikiRed כתב:צריך להשאיל לקבוצה מהלאומית על מנת שישחק. פרה פרה.
לדעתי אפשר למצוא קבוצה בליגת העל שתשאיל אותו.

ואם כבר דיברנו על סילבס ורעננה, שובל גוזלן הושאל לרעננה בזמנו בינואר 2015, היה אז קרוב מאוד לגיל של חלאילה (היה בן 20), וסיים את ההשאלה עם 7 שערים ב - 15 משחקים (כניראה התקופה הטובה ביותר שלו מאז שעלה בבוגרים).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מה התאריך לידה שלו?
מצאתי באתר ההתאחדות שהוא יליד יוני 98, אבל הוא בעצמו אם אני זוכר נכון שהוא בן 19 וחצי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב:סילבס זה גוטמן משופר.
מוכן להתערב אם מתישהו הוא מגיע לאמן כאן או בכל קבוצה אחרת עם שאיפות מחזור 5 הוא מקבל בוז ששומעים עד שכונה ג'.
מה שגוטמן שכח, סילבס עוד לא למד(וגם לא ילמד).

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב: מה שגוטמן שכח, סילבס עוד לא למד(וגם לא ילמד).
את שניהם הייתי שם בעמדת הפרשן ליד לחמן.
ואל תעשה לי מגוטמן מוריניו.

שלח תגובה