שיר הקונטרה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: שיר הקונטרה

שליחה על ידי ForeverRed »

RedHell כתב:
אנחנו לא משתמשים בשם של הקבוצה בטח לא בשם של הקהל.
אסביר בפשטות.
כשאתה לובש את החולצה האדומה ושר שירים שמורכבים ממילים שיכולים לקשר לשואה, למחרת כותבים בעיתון שאוהדי הפועל באר שבע גזענים.
כשאתה לובש את החולצה האדומה ומשתתף בקטטה המונית, למחרת כותבים בעיתון שאוהדי הפועל באר שבע אלימים.
כשאתה לובש את החולצה האדומה ומדליק אבוקות, למרות אינסוף בקשות ותחינות, למחרת כותבים בעיתון שאוהדי הפועל באר שבע הם כפויי טובה.

תרצה או לא, אתה זה הקהל והקהל זה אתה.
לכן קצת שיקול דעת לא יזיק.

סמל אישי של משתמש
oran
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oran »

ואוו הנה זה התחיל שוב

כל פעם שהארגון עושה משהו שקצת לא בסדר לחלק מהאנשים, יפתחו פה נושא שימרח על גבי עמודים שלמים ויבקרו את הארגון, כמעט ולא ראיתי העונה נושא על התפאורות או על הארגון (בפן החיובי) שהגיע לממדים כאלה כמו על הנושא של האבוקות והנושא הזה.

אם 99% טוב כמו שאמרו פה אז למה תמיד מתייחסים בכזאת חומרה לאחוז הבודד שלא נראה לכם?

הארגון שלנו הוא הארגון הטוב בליגה (לקהל שהוא לא הטוב בליגה), גם בפן המוסרי אנחנו הטובים בליגה, ולא ראיתי שמישהו פתח פה נושא על הפעילות שחברי הארגון עשו בבתים של נזקקים לפני חג הפסח, אם הייתי רואה את כל מה שציינתי וואלה לא היה אכפת לקבל גם ביקורות כאלה מדי פעם.

ולנושא עצמו, כמו שאמרו לפני השיר הזה לא הופף בשום מקום רשמי של הארגון, הבית שעליו אתם מדברים חזר על עצמו בדיוק פעמיים ואז שרנו רק את הבית השני, אז תבינו שאתם עושים פיל מזבוב.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אפשר במקום ריכסטאג שנשמע כמו בית תמחוי בגרמניה להגיד מוקטעה.
מתחרז?

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

oran כתב:ואוו הנה זה התחיל שוב

כל פעם שהארגון עושה משהו שקצת לא בסדר לחלק מהאנשים, יפתחו פה נושא שימרח על גבי עמודים שלמים ויבקרו את הארגון, כמעט ולא ראיתי העונה נושא על התפאורות או על הארגון (בפן החיובי) שהגיע לממדים כאלה כמו על הנושא של האבוקות והנושא הזה.

אם 99% טוב כמו שאמרו פה אז למה תמיד מתייחסים בכזאת חומרה לאחוז הבודד שלא נראה לכם?

הארגון שלנו הוא הארגון הטוב בליגה (לקהל שהוא לא הטוב בליגה), גם בפן המוסרי אנחנו הטובים בליגה, ולא ראיתי שמישהו פתח פה נושא על הפעילות שחברי הארגון עשו בבתים של נזקקים לפני חג הפסח, אם הייתי רואה את כל מה שציינתי וואלה לא היה אכפת לקבל גם ביקורות כאלה מדי פעם.

ולנושא עצמו, כמו שאמרו לפני השיר הזה לא הופף בשום מקום רשמי של הארגון, הבית שעליו אתם מדברים חזר על עצמו בדיוק פעמיים ואז שרנו רק את הבית השני, אז תבינו שאתם עושים פיל מזבוב.
לא הייתי במשחק. גם לא נכנסתי לשמוע את השיר כי לא בא לי להוסיף לו צפיות.

כך או כך, כבר אמרו פה לפני - התחושה של האוהד, סתם אוהד, היא שאנשי הארגון מקשיבים ונראה לי שלזה כיוונו פה.

אם קורה משהו לא טוב - זה בסדר לבקר אותו. אל תכנס למגננה כזו. סתם חבל.
גם אם לא נפתח פה נושא על כל תפאורה, אין פה מישהו שלא מעריך אותה. כמעט כל מי שביקר פה פתח במילים טובות על הארגון. כל המבקרים פה אוהבים את הארגון גם אם לא מסכימים עם הכל. מה אם אלונה תגיד "איך אתם לא שרים לי כל משחק, אתם לא מעריכים אותי?". ההערכה ברורה. בכל שיתוף בפייסבוק, בכל ילד שהופך את התפאורה לרקע בטלפון שלו, בכל הורה שמרגיש בנוח להביא את הילדים שלו לטרנר. יש המון פירגון לארגון בקהל, לא יודעת מאיפה החוסר ביטחון הזה.

אבל - מותר גם לבקר. כי בסוף - תרצו או לא תרצו - אתם מייצגים את אוהדי הפועל ב"ש בראש ובראשונה כי אתם מכתיבים את הטון.
בכל מקרה, סתם חבל על המגננה שנכנסת אליה. התשובה "היה ניסיון להפסיק את השיר תוך כדי המשחק (שאף צלח), לא היה צריך קרות ונעשה הכל כדי שלא יקרה יותר, ככל שהדבר בשליטת הארגון" הייתה טובה יותר.

מאמינה שלעניין התזמון (בשבוע של יום השואה) יש גם השפעה. פיל מזבוב - כן או לא, יש פה אנשים שזה הפריע להם שלא לומר פגע בהם. לא חושבת שכדאי לזלזל בהם.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

כל יומיים יש לכם משהו אחר שמפריע,
תקדמו בחייאת ראבק, מי שרוצה ישיר, מי שלא רוצה שלא ישיר ( כמוני ) .
תמונה

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אין אחד שלא מעריך את הארגון, ואין ספק שהוא הארגון הטוב והאיכותי בליגה.
תמשיכו להתעסק בדברים הטובים, ועזבו אותכם מכל מיני שטויות של מושפעים. ככל שתמשיכו להמשיך ולהשקיע בקבוצה, בשירים המקוריים וכו'.. הארגון הזה יהיה מושא לקנאה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

maor20094 כתב:כל יומיים יש לכם משהו אחר שמפריע,
תקדמו בחייאת ראבק, מי שרוצה ישיר, מי שלא רוצה שלא ישיר ( כמוני ) .
זו כל הנקודה באשכול הזה - שזה אפילו לא יגיע למצב שמי שרוצה שישיר, כי מבקשים פה בכלל לא לשיר.

העניין הוא שחברי הארגון פה בעצמם מודים כי השיר נגנז בזמן אמת וכנראה לא ישירו אותו (למרות שלדעתי מזל שהדיון הזה לא יוצא מגבולות הפורום כי אז אולי חברים מסויימים בארגון היו עושים דווקא) יותר. אז בשביל זה הייתם צריכים לגרום לאורן להפסיק לדפוק ת'ראש בקולומביה ?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

oran כתב:ואוו הנה זה התחיל שוב

וואלה אישית לא ידעתי על הפעילות לפני פסח, מניח שיש עוד המון דברים מעולים אחרים שאתם עושים שאני לא יודע עליהם. עוקב אחריכם בפייס והתפספס לי איכשהו. הורדתי את האפליקציה אולי ככה לא אפספס.
הייתי שמח להשתתף באירועים כאלה.

בלי קשר נראה שהנקודה הועברה ומוצתה, תודה על היחס וההקשבה. תמשיכו בעבודה הטובה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: זו כל הנקודה באשכול הזה - שזה אפילו לא יגיע למצב שמי שרוצה שישיר, כי מבקשים פה בכלל לא לשיר.

העניין הוא שחברי הארגון פה בעצמם מודים כי השיר נגנז בזמן אמת וכנראה לא ישירו אותו (למרות שלדעתי מזל שהדיון הזה לא יוצא מגבולות הפורום כי אז אולי חברים מסויימים בארגון היו עושים דווקא) יותר. אז בשביל זה הייתם צריכים לגרום לאורן להפסיק לדפוק ת'ראש בקולומביה ?
זה לא אותו אורן אחי.

סמל אישי של משתמש
The red one

dor69 כתב: זה לא אותו אורן אחי.
הא, אוף, סתם ניסיתי לשחק אותה מבין......

דרסמיילי- איזו אפליקציה ?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אדום בלב בנשמהההה כתב: הא, אוף, סתם ניסיתי לשחק אותה מבין......

דרסמיילי- איזו אפליקציה ?
נקראת ultrasouth

סמל אישי של משתמש
The red one

לא מוצא באייפון.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

אדום בלב בנשמהההה כתב:לא מוצא באייפון.
אין באייפון זה רק לאנדרואיד

סמל אישי של משתמש
The red one

red and white כתב: אין באייפון זה רק לאנדרואיד
:בוער מעצבים:

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: :בוער מעצבים:
הורדתי אותה הרגע, אין ממש מה לחפש שם, זה רק הדף פייסבוק שלהם בתור אפליקציה בפני עצמה.

שלח תגובה