שוער ששווה אירופה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

Re: שוער ששווה אירופה

שליחה על ידי Noam98 »

ארז3333 כתב:
אתמול גורש תפקד בגול (שוב) כצלם חתונות לבעיטה איטית בהרבה מהבעיטה של ראדי בחצי הראשון.
אתה מדבר על הקורה? ראיקו לא הגיב בכלל

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

מגיב קצת בדיליי, אבל יש איזה טענה שמושמעת לא מעט: "איזה שוער טוב יותר מגורש ירצה להגיע אלינו בתור שוער שני". העניין הוא כזה, אין מאמן בארץ שנותן כמות דקות כל כך גדולה לשוער השני שלו כמו ברק בכר, וכשהשוער הראשון שלנו הוא גם ככה לא איזה קונצנזוס, זה קלף שכנוע חזק. כל שוער שיגיע אלינו, בטח אם הוא מצויין, יגיע בידיעה שיש לו סיכוי אמיתי להפוך לשוער הראשון אם יוכיח את עצמו. אין את זה באף קבוצה אחרת.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אם אני צריך לסמן עמדה אחת שאי אפשר ל"התגלח" עליה בקבוצת צמרת זו עמדת השוער.

במצב העניינים הנוכחי זו או להישאר עם מה שיש או לפנות משבצת של זר, כל שאר האופציות בשוק פשוט לא רלוונטיות עבורנו.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

RedBend כתב:אם אני צריך לסמן עמדה אחת שאי אפשר ל"התגלח" עליה בקבוצת צמרת זו עמדת השוער.

במצב העניינים הנוכחי זו או להישאר עם מה שיש או לפנות משבצת של זר, כל שאר האופציות בשוק פשוט לא רלוונטיות עבורנו.
מה רע בשוער עם פוטנציאל כמו ג'ראפי שיקבל את ההזדמנויות שלו כשוער שני במשחקים פחותי חשיבות?
אין אופק עם גורש, גם מפאת הגיל וגם מפאת היכולת. חושב שזה עדיין לא הזמן לבזבז משבצת זר על שוער.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

RedBend כתב:אם אני צריך לסמן עמדה אחת שאי אפשר ל"התגלח" עליה בקבוצת צמרת זו עמדת השוער.

בדיוק הפוך.

אם יש עמדה שששחקן צעיר יכול לצבור בה בטחון בקבוצת צמרת זה שוער.

כמה בועטים נגדנו לשער בכלל?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אין שום דבר רע כמובן, רק שהעניין הזה של הפוטנציאל הוא מתעתע.
קח חצי שנה אחורה, ועומרי (?) גלזר היה מינימום ג'יאנלואיג'י דונארומה.
איפה הוא היה אז ואיפה הוא עכשיו

בנוסף, אני גם בדעה שהפער בין גורש לחיימוב הוא לא משמעותי בשביל היררכיה ברורה ואני חושב שבשביל לעשות את קפיצת המדרגה באירופה זאת עמדה קריטית

בקיצור זובאס.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

Totti כתב: בדיוק הפוך.

אם יש עמדה שששחקן צעיר יכול לצבור בה בטחון בקבוצת צמרת זה שוער.

כמה בועטים נגדנו לשער בכלל?
הכוונה שלי הייתה למפכלים האירופיים כמאמר האשכולץ

לליגה גם גורש וגם חיימוב וגם שוער צעיר ונפיץ זה בסדר גמור

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

RedBend כתב:אין שום דבר רע כמובן, רק שהעניין הזה של הפוטנציאל הוא מתעתע.

בנוסף, אני גם בדעה שהפער בין גורש לחיימוב הוא לא משמעותי בשביל היררכיה ברורה ואני חושב שבשביל לעשות את קפיצת המדרגה באירופה זאת עמדה קריטית

בקיצור זובאס.
סבבה.
צריך לשחרר זר. את מי תשחרר?גם אם במקרה ״הטוב״ קואנקה ופקהארט עוזבים בסוף העונה אתה עדיין חייב חלוץ, קשר ואפילו שחקן כנף. יש לי תחושה שלא תצליח למלא 2 מהעמדות בשחקנים ישראלים מספיק טובים.

אין מה לעשות, תמיד יהיה לך חור איפשהו בהרכב בגלל הגבלת הזרים והמחסור בישראלים. אני מעדיף את החור הזה בשער עם שוער ברמתו של חיימוב(ולטעמי מדובר בשוער מספיק טוב בשביל המטרות שלנו).

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

CrazyRed7 כתב: סבבה.
צריך לשחרר זר. את מי תשחרר?גם אם במקרה ״הטוב״ קואנקה ופקהארט עוזבים בסוף העונה אתה עדיין חייב חלוץ, קשר ואפילו שחקן כנף. יש לי תחושה שלא תצליח למלא 2 מהעמדות בשחקנים ישראלים מספיק טובים.

אין מה לעשות, תמיד יהיה לך חור איפשהו בהרכב בגלל הגבלת הזרים והמחסור בישראלים. אני מעדיף את החור הזה בשער עם שוער ברמתו של חיימוב(ולטעמי מדובר בשוער מספיק טוב בשביל המטרות שלנו).
הכל ייעשה תוך כדי תנועה, אני יוצא מנק' הנחה שהסגל בקיץ הקרוב לא ייראה אותו דבר גם בגזרת הזרים, כאלה שיעזבו מרצונם או כאלה שיועזבו. פלוס שבקיץ נצטרך להתחיל להכין את התשתית לעונות הבאות - בנייה לטווח רחוק מחייבת לשדרג את העמדה הזו גם במחיר של ויתור על זר.

על עמדת כנף ימין ואמצע מגרש אני יכול בקלות למצוא אלטרנטיבות ישראליות. אם יהיה קשה/ אפשרי להביא אותם זו שאלה אחרת, אבל האופציות האלו קיימות.
בעמדת השוער פשוט אין ישראלים שיוכלו לשדרג אותך מעבר לקיים

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

RedBend כתב:אין שום דבר רע כמובן, רק שהעניין הזה של הפוטנציאל הוא מתעתע.

בקיצור זובאס.
זה מה שיפה בהיררכיה אצלנו, מצד אחד יש את השוער הראשון שיודעים מה נקבל ממנו לטוב ולרע (חיימוב), מצד שני בכר פתוח לשוער נוסף שיתן תחרות ואם יהיה מספיק טוב יקח את מקומו.
זו סיטואציה שאי אפשר ליפול בה אלא רק להרוויח, בניגוד להשארה של גורש שעושה רושם שיורד ברמה. מה גם שבעיניי בנקודת הזמן הזו ג'רפי>גלזר.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני בעד להחתים את ג'רפי. גם פצוע, שיתבשל קצת על הספסל יקבל פה ושם דקות ועונה הבאה הוא כבר שוער ראשון
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

על איזה שוער זר אתם מדברים? כרגע לא ידוע אפילו אם יהיה ניתן לרשום 6 זרים בעונה הבאה.

ולגבי זובאס, אחלה שוער ואמרתי את זה כבר מזמן. רק שמעניין אותי מה יגידו עליו כל אלה שמתלוננים על משחק הרגל של גורש.

E26

שליחה על ידי E26 »

רק מזכיר שזובאס הוא השוער המחליף של שטקוס (שוערה של הפועל חיפה) בנבחרת ליטא

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אם כבר שוער ישראלי הייתי הולך על קנדיל מסכנין. טרייד תמורת
גאדיר
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אסי, דגים כתב:אם כבר שוער ישראלי הייתי הולך על קנדיל מסכנין. טרייד תמורת
גאדיר
לא יותר טוב מחיימוב באף פרמטר

שלח תגובה