מהראן ראדי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: מהראן ראדי

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: כשאתה משחק, ומבקיע, והקהל שר לך שירים, אז אתה בעננים והכל מצוין והיחס חם ומשפחתי.
כשאתה לא משחק, ולא מבקיע, והקהל כבר שר לך פחות שירים, אז אתה מבואס וחושב שפתאום אתה מקבל יחס קר.
ואולי זה גם נכון חלקית בחל מהדברים כי הרבה פעמים שחקני ההרכב מקבלים יחס חם וקרוב יותר משחקני הספסל כי ככה זה עובד בדרך כלל מי שבולט מקבל יותר תשומת לב מכל המערכת וכולל הקהל.

כשנשמע את הדברים משחקן שמשחק קבוע ולא משחקן שאפשר להרגיש את המרמור והאכזבה מזה שלא החזיקו ממנו מקצועית אז אולי אחשוב אחרת (כמו פוגבה ביונייטד שהעביר ביקורת על מוריניו אחרי משחק שבו הוא עלה בהרכב כקפטן ואפילו נבחר על ידי מוריניו להיות זה שיבעט את הפנדל).
את ה"התקררות" של המועדון אפשר לראות ולהרגיש גם בלי ראדי. זה גם כלפי הקהל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

זה ברור שדברים השתנו וזה גם די טבעי למערכת שגדלה.
זה כמו חנות שניצלים שכונתית וחמה שהופכת להיות רשת ארצית,היחס יהפוך קר יותר.
וזה בסדר ודי טבעי,לא צריך לקחת את זה קשה.
אני יחד עם זאת לא מבין מה הקשר בין מה שהוא אמר לעניין המקצועי.
קצת התבכיינות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב:זה ברור שדברים השתנו וזה גם די טבעי למערכת שגדלה.
קצת התבכיינות.
+1

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

אדום זקן כתב:זה ברור שדברים השתנו וזה גם די טבעי למערכת שגדלה.
קצת התבכיינות.
בולשיט .. ועובדה שהגירסא המקורית הייתה הרבה הרבה טובה יותר מקצועית
המיתוג שלנו כקבוצה חמה ומשפחתית עשתה לנו רק טוב גם מקצועית וגם תדמיתית

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לדעתי אתם מגזימים. כלומר היה שינוי עם האליפויות אבל לא יודע אם הוא כזה קיצוני כמו מעבר ממשפחה חמה למקום קר ומנוכר.
אחד הכותבים כאן סיפר על חוויה לא נעימה של תביעה מצד הקבוצה ומצד שני סיפר שדיבר עם אסי (מנכ"ל המועדון) ואלונה (הבעלים) אישית על הנושא. מישהו רואה במכבי תל אביב אוהד מדבר עם בן מנספורד המנכ"ל לא לדבר על מיץ גולדהאר הבעלים?

אנחנו עדין מועדון משפחתי, מועדון של קהילה, מועדון שכמעט כל אוהד היום יכול להגיע למנכ"ל ואפילו לבעלים.
הבעיה לצערי היא שבשנתיים האחרונות העסיקו במועדון אנשים חיצונים, שנולדו וגדלו מחוץ לבאר שבע וחלקם גם מחוץ לעולם הכדורגל, שאין להם הבנה באוהדים ובהרבה דברים שמיוחדים לתחום הכדורגל, ואת התוצאות אנחנו רואים בשטח.
אבל לא חושב שצריך ללכת לקיצוניות השנייה, ולא חושב שראדי היה מדבר בצורה זהה אם היה נשאר באותו מעמד מקצועי ואפשר להבין את זה גם מהדברים שהוא בעצמו אמר -

"כשאתה גר בבאר שבע, אתה גר במקום רחוק יותר ובאווירה פסטורלית, ומה שנתן את הדלק למשפחה שלי זה המשחקים ששיחקתי. היכולת. הניצחונות. קרו כמה דברים שערערו את השקט הזה"
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

אחד הכותבים > הג'נטלמן היושב לימינו של חבר הכנסת בדר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:לדעתי אתם מגזימים. כלומר היה שינוי עם האליפויות אבל לא יודע אם הוא כזה קיצוני כמו מעבר ממשפחה חמה למקום קר ומנוכר.
אחד הכותבים כאן סיפר על חוויה לא נעימה של תביעה מצד הקבוצה ומצד שני סיפר שדיבר עם אסי (מנכ"ל המועדון) ואלונה (הבעלים) אישית על הנושא. מישהו רואה במכבי תל אביב אוהד מדבר עם בן מנספורד המנכ"ל לא לדבר על מיץ גולדהאר הבעלים?

אנחנו עדין מועדון משפחתי, מועדון של קהילה, מועדון שכמעט כל אוהד היום יכול להגיע למנכ"ל ואפילו לבעלים.
הבעיה לצערי היא שבשנתיים האחרונות העסיקו במועדון אנשים חיצונים, שנולדו וגדלו מחוץ לבאר שבע וחלקם גם מחוץ לעולם הכדורגל, שאין להם הבנה באוהדים ובהרבה דברים שמיוחדים לתחום הכדורגל, ואת התוצאות אנחנו רואים בשטח.
אבל לא חושב שצריך ללכת לקיצוניות השנייה, ולא חושב שראדי היה מדבר בצורה זהה אם היה נשאר באותו מעמד מקצועי ואפשר להבין את זה גם מהדברים שהוא בעצמו אמר -

"כשאתה גר בבאר שבע, אתה גר במקום רחוק יותר ובאווירה פסטורלית, ומה שנתן את הדלק למשפחה שלי זה המשחקים ששיחקתי. היכולת. הניצחונות. קרו כמה דברים שערערו את השקט הזה"
בסדר משה, תמשיך לאנוס את המציאות.
אתה תמיד צודק.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

Sir Alex Ferguson כתב:לדעתי אתם מגזימים. כלומר היה שינוי עם האליפויות אבל לא יודע אם הוא כזה קיצוני כמו מעבר ממשפחה חמה למקום קר ומנוכר.

אלונה תמיד דגלה באנשי מקצוע חיצוניים.
למה אתה לא מספר את הקומבינות שהבארשבעים היו נוהגים לעשות? לא חבל בכלל. אחלה דרך של אלונה לחנך את תרבות הקומבינה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: בסדר משה, תמשיך לאנוס את המציאות.
אתה תמיד צודק.
גם אני טועה לפעמים, אבל הגישה שלך היא יותר מידי קיצונית. אין אמצע, אין אפור. התחלתם להאמין לפרסומים בתקשורת על מועדון קר ומנוכר ודורסני כשהמציאות היא שונה מאוד.
יש הרבה דברים שהמועדון השתנה בהם ולא לטובה, אבל אסי הוא אותו אסי ואלונה היא אותה אלונה לטוב ולרע, וכן במציאות הנוכחית יש הרבה מאוד החלטות שלא מתקבלות על ידי שניהם אלא באמצעות האצלת סמכויות לאנשים אחרים שלפי מה שאני הבנתי רואים את הקהל ואת המועדון בצורה שונה משאנחנו רואים אותו, הם לא גדלו כאן, רבים מהם לא היו קשורים מעולם לעולם הכדורגל, וזה בא לידי ביטוי לפעמים בגישה שלהם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

המערכת הפכה להיות נוקשה יותר ופורמליסטית יותר, זה כמעט כמו אווירה בסטרט אפ (למי שחווה), עד שהחברה נקנית..
זה כיום עסק גדול ומורכב, ועדיין עם יותר חום מאשר בקבוצות צמרת הגבוהה.
יחד עם זה יש לי ביקורת על מערך הדוברות. רואה את תפקידו כשכפץ של אלונה.
דוגמא קטנה מהשבוע. הפורום געש בגלל הסכום שנדרשנו לשלם עבור גביע הטוטו. לא הסכום הרגיז את הפורום אלא העקרון.
כנראה שהייתה חובה לגבות כסף, אבל הדובר, שכנראה מנותק ממה שקורה "למטה", לא טרח להוציא הודעת הבהרה.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

צריך להיכנס לפרופורציה. עדיין מנהלים סגל של 25 שחקנים ובסה"כ המעטפת של המועדון גדלה קצת במקסימום 20 עובדים נוספים.
עדיין במונחי ביזנס הפועל ב"ש היא עסק קטן שאין סיבה שלא ימשיך לשמור על משפחתיות וחמימות כמו בעבר. לעובדה שזה נעלם יש סיבות אחרות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: גם אני טועה לפעמים, אבל הגישה שלך היא יותר מידי קיצונית. אין אמצע, אין אפור. התחלתם להאמין לפרסומים בתקשורת על מועדון קר ומנוכר ודורסני כשהמציאות היא שונה מאוד.
יש הרבה דברים שהמועדון השתנה בהם ולא לטובה, אבל אסי הוא אותו אסי ואלונה היא אותה אלונה לטוב ולרע, וכן במציאות הנוכחית יש הרבה מאוד החלטות שלא מתקבלות על ידי שניהם אלא באמצעות האצלת סמכויות לאנשים אחרים שלפי מה שאני הבנתי רואים את הקהל ואת המועדון בצורה שונה משאנחנו רואים אותו, הם לא גדלו כאן, רבים מהם לא היו קשורים מעולם לעולם הכדורגל, וזה בא לידי ביטוי לפעמים בגישה שלהם.
הגישה שלי היא ישירה, בלי יותר מדי בלבולי מוח. אני רואה את כל הגוונים.
חושב שדווקא אתה חי בקיצון. בוחר להסתכל תמיד על עשרת האחוזים שנוחים לך ולא על ה-90 שמספרים אמת שונה לגמרי.
לא ראיתי כאן תגובה אחת קיצונית. אנשים בסך הכל אמרו שמשהו בגישה של המועדון השתנה וזה מורגש בכל המישורים.
אין קשר למנהלים חדשים וליועצים חיצוניים. ראדי הוא לא הראשון ולא האחרון שידבר על זה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: גם אני טועה לפעמים, אבל הגישה שלך היא יותר מידי קיצונית. אין אמצע, אין אפור. התחלתם להאמין לפרסומים בתקשורת על מועדון קר ומנוכר ודורסני כשהמציאות היא שונה מאוד.
שוב, אנחנו לא צריכים את התקשורת.
אנחנו מרגישים את זה על בשרנו.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

bs war כתב:
שוב, אנחנו לא צריכים את התקשורת.
אנחנו מרגישים את זה על בשרנו.
מה אתה בדיוק מרגיש על בשרך?
שהעלו את מחיר המנוי בעוד 30 שקלים?
שגביע הטוטו לא נכלל במנוי?
אפשר לחיות עם זה.
לא בקיא בנבכי היחסים בין הארגון למועדון.
נראה לי שעל פניו ביחס לשאר הקבוצות המצב שם בסדר.
שמערכת מנהלת תקציב של 80-90 מליון בשנה זה אך טבעי שירצו למקסם הכנסות.
זה לא קשור בכלל לתוספת כ"א במערכת,זה עניין כלכלי נטו.
תמיד אפשר להישאר קבוצה משפחתית כמו נתניה בתקציב של 30 מליום ושאיפה מקסימלית לפלייאוף עליון.
ככה זה בחיים,ככל שהסכומים עולים זה בא ע"ח משהו אחר,לא צריך להפוך ולהיות שירי סרטים מכל דבר.
מה גם שהמועדון על אף מה שאתם אומרים כן קשוב לרחשי הקהל.
ולגבי ראדי,אומר שוב,אין קשר לעניין המקצועי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אדום זקן כתב: מה אתה בדיוק מרגיש על בשרך?
שהעלו את מחיר המנוי בעוד 30 שקלים?
שגביע הטוטו לא נכלל במנוי?
אפשר לחיות עם זה.
לא בקיא בנבכי היחסים בין הארגון למועדון.
נראה לי שעל פניו ביחס לשאר הקבוצות המצב שם בסדר.
שמערכת מנהלת תקציב של 80-90 מליון בשנה זה אך טבעי שירצו למקסם הכנסות.
זה לא קשור בכלל לתוספת כ"א במערכת,זה עניין כלכלי נטו.
תמיד אפשר להישאר קבוצה משפחתית כמו נתניה בתקציב של 30 מליום ושאיפה מקסימלית לפלייאוף עליון.
ככה זה בחיים,ככל שהסכומים עולים זה בא ע"ח משהו אחר,לא צריך להפוך ולהיות שירי סרטים מכל דבר.
מה גם שהמועדון על אף מה שאתם אומרים כן קשוב לרחשי הקהל.
ולגבי ראדי,אומר שוב,אין קשר לעניין המקצועי.
אם המועדון קשוב לצרכי הקהל נראה בהמשך העונה. מקווה שאתה צודק ושלמדו את הלקחים מהמשחקים מול זאגרב וניקוסיה.
כי העלאת מחירי המנויים (לא משנה בכמה) כשיש לך שני משחקים פחות במנוי ומוצר פחות אטרקטיבי ודרישת 100-125 ש"ח למשחק מוקדמות זה ניתוק פר אקסלנס.

שלח תגובה