ג'ון אוגו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: ג'ון אוגו

שליחה על ידי שמעון א »

avivgolan כתב:
טוני מלך הבישולים בליגה, והאגואיסטיות שלו מביאה נקודות. אני מניח שלא צעקת עליו שהוא אגואיסט נגד ביתר.

אף אחד לא מדבר על רמת אהבה או אהדה זה לא הדיון.
אני לא אוהב שמוצאים שעירים לעזאזל כשמפסידים. הפסדנו כקבוצה וכולם היו למטה מרמתם.
לא ראיתי שמישהו האשים אותם בהפסד.
ציינו שאוגו היה חלש, לא בגללו הפסדנו. הפסדנו כי שיחקנו חרא.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

שמעון א כתב: לא ראיתי שמישהו האשים אותם בהפסד.
ציינו שאוגו היה חלש, לא בגללו הפסדנו. הפסדנו כי שיחקנו חרא.
לא צריך להגיד "אוגו אשם" כדי להאשים, יש סאבטקסט.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

avivgolan כתב:
שמע אחי, פשוט החלטת שאנחנו מאשימים את אוגו בהפסד. לא יעזור מה אני יגיד.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

שמעון א כתב: שמע אחי, פשוט החלטת שאנחנו מאשימים את אוגו בהפסד. לא יעזור מה אני יגיד.
תפסיק כבר להאשים את אוגו בהפסד. הוא זה שאיבד כדור לגיל שהכריע את המשחק? הוא זה שכל מסירה שנייה הלכה לא לכיוון?

הא..רגע..

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

שמעון א כתב: שמע אחי, פשוט החלטת שאנחנו מאשימים את אוגו בהפסד. לא יעזור מה אני יגיד.
אני אנסח את זה אחרת, לא בהכרח מאשימים באופן ישיר אבל פתאום הוא וטוני נהיו פתאום יוסי בניון במכבי חיפה, הפסדנו כי כולם היו חלשים, לא כי טוני אגואיסט, לא כי אוגו חלש מתחילת העונה ולא כי שניהם פתאום שמשון ויובב.
נערך לאחרונה על ידי avivgolan ב 19 דצמבר 2016, 14:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

The red one כתב: תפסיק כבר להאשים את אוגו בהפסד. הוא זה שאיבד כדור לגיל שהכריע את המשחק? הוא זה שכל מסירה שנייה הלכה לא לכיוון?

הא..רגע..
אני ציני ומגניב.

סמל אישי של משתמש
The red one

avivgolan כתב:
אני ציני ומגניב.
כל הכבוד לך אחי! זאת דרך החיים ;)

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

אני מאוד אוהב את אוגו אבל:
1. העצבים שהוא חוטף כל פעם על שחקן תורן זה מעיק ולא מוסיף ואולי גם גורע
2. האיבודי כדור האלה סמוך לרחבה קורים יותר מידי לאחרונה- פעם אחת נגד הפועל חיפה שגורש הציל שער בטוח פעם שנייה נגד בית"ר שלא ספגנו במזל פעם שלישית אתמול שספגנו וגם יכול להיות שהיתה גם רביעית אם אני לא טועה

לאפס בספסל לדעתי

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

avivgolan כתב:
אני מבין על מה אתה מדבר אחי. כולם היו מתחת לרמתם אתמול אבל אוגו חלש בתקופה האחרונהגם כשהקבוצה נתנה חמישיות. אז כשהכל רץ ומנצחים פחות מתייחסים לזה.

העניין הוא שבענף קבוצתי האשמה נופלת על כולם ואי אפשר לשבור את הכלים בכל פעם ואוגו כל משחק מוצא קורבן חדש לריב איתו.

אני מאמין שקצת מנוחה ועבודה מנטלית תחזיר אותו ליכולת שהכרנו מהעונה שעברה. הוא לא איבד את זה

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

yanivnew91 כתב: אני מבין על מה אתה מדבר אחי. כולם היו מתחת לרמתם אתמול אבל אוגו חלש בתקופה האחרונהגם כשהקבוצה נתנה חמישיות. אז כשהכל רץ ומנצחים פחות מתייחסים לזה.

העניין הוא שבענף קבוצתי האשמה נופלת על כולם ואי אפשר לשבור את הכלים בכל פעם ואוגו כל משחק מוצא קורבן חדש לריב איתו.

אני מאמין שקצת מנוחה ועבודה מנטלית תחזיר אותו ליכולת שהכרנו מהעונה שעברה. הוא לא איבד את זה
יכול להיות שנחלש. עדיין אתמול לא ראיתי אותו מאשים אף שחקן, בא ולקח אחריות והיה הראשון להתנצל.
שיחקתי קצת כדורגל בחיים שלי, תמיד תדע שהאיש שהכי מתעצבן ומעיר הכי הרבה הערות הוא גם זה שהכי רוצה לנצח והוא גם הראשון שידחוף את כולם.
בטוח שדווקא משחק כזה יחזיר אותו לדרך המלך.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

avivgolan כתב:
יכול להיות שנחלש. עדיין אתמול לא ראיתי אותו מאשים אף שחקן, בא ולקח אחריות והיה הראשון להתנצל.
שיחקתי קצת כדורגל בחיים שלי, תמיד תדע שהאיש שהכי מתעצבן ומעיר הכי הרבה הערות הוא גם זה שהכי רוצה לנצח והוא גם הראשון שידחוף את כולם.
בטוח שדווקא משחק כזה יחזיר אותו לדרך המלך.
אתה כנראה מפרש את זה כסוג של מנהיגות, אני חושב שזה בדיוק ההפך.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יש כאן כמה אנשים שפשוט מגעילים אותי.
כל שחקן שנותן 2-3 משחקים חלשים מתחילים בדיונים הלא תומכים האלה. שחקנים שעשו כל כך הרבה למען המועדון הזה כמו ברדה, מליקסון, אוגו וכו׳.

סמל אישי של משתמש
The red one

CrazyRed7 כתב:יש כאן כמה אנשים שפשוט מגעילים אותי.
כל שחקן שנותן 2-3 משחקים חלשים מתחילים בדיונים הלא תומכים האלה. שחקנים שעשו כל כך הרבה למען המועדון הזה כמו ברדה, מליקסון, אוגו וכו׳.
אז הם חסינים? נתנו עונה מעולה זה אומר שהם טאבו בהרכב ואי אפשר להזיז אותם גם כשהם לא טובים ?

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

CrazyRed7 כתב:יש כאן כמה אנשים שפשוט מגעילים אותי.
אף אחד לא תולה אותו ושוכח מי זה אוגו.

לטעמי, בתקופה האחרונה מעבר לכושר החלש שלו הוא יותר מידי בכותרות בגלל ריבים עם שחקנים או אנשי צוות.

אני לא מכיר הרבה שחקנים שהיו באים אחרי משחק ומבקשים סליחה מהקהל, לוקחים אחריות ומבטיחים לתקן. על זה אני מעריך אותו מאוד

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

avivgolan כתב:
למה אתה לא אומר את זה אחרי הגול שלו שבוע שעבר? אחרי שהוא נותן צמדים ובישולים.
פופוליסטים, תמשיכו לחפש שעירים לעזאזל, תהיו אמיצים להגיד את זה אחרי נצחונות. בלי ה"אגואיזם" של טוני מעניין איפה היינו היום. תרוצו לשבח אותו אחרי שהוא עובר 3 שחקנים על מטר 3 פעמים משחק ואחרי איבוד כדור במקרה דומה תבואו בהאשמות.
תעשה טובה, לפני שאתה לובש את החליפה של המבקר לפחות תבדוק את עצמך.
כבר תקופה ארוכה שאני כותב כאן אחרי כל משחק, שבוע אחרי שבוע (או כל 3 ימים), שטוני אגואיסט ושברק חייב לעצור את זה.
עד היום זה לא עלה בנקודות, אתמול מאוד יכול להיות שכן.

שלח תגובה