הפועל באר שבע- הפועל תל אביב, גביע הטוטו, חמישי, 20:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: הפועל באר שבע- הפועל תל אביב, גביע הטוטו, חמישי, 20:00, טרנר

שליחה על ידי delta7 »

שמעון א כתב:
09 דצמבר 2022, 10:39
פשוט הוא הרגיל אותנו לכלום ושום דבר, לכן המעט שעשה אתמול הפתיע לטובה.

אני הרגשתי שהוא היה פעיל אתמול יותר מהרגיל.
מקווה שזו התחלה של מגמת שיפור שתבוא לידי ביטוי גם בשערים ובישולים כבר מהמשחק הקרוב בע"ה🙏🏼
אופטימי בן אופטימי אתה שמעון, הלוואי, אוכל את הכובע בכיף.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

delta7 כתב:
09 דצמבר 2022, 11:20
הרגיל אותנו לכל כך כלום שאם זה קצת פחות מכלום אז פתאום מתלהבים.
ה"אנטי המוגזם" נובע מהקרדיט הבלתי מוגבל שהוא מקבל ומה שהוא מביא (יותר נכון לא מביא) בקרדיט הזה. אם חטואל היה מקבל חצי מהקרדיט שלו היינו עם עוד כמה נקודות בליגה ואולי בעוד שלב באירופה..., אבל הוא "רק" חטואל ולא שילמו עליו מיליון יורו. וואלה, עשינו טעות יקרה מאוד איתו אז למה להעצים את הנזק? לפעמים צריך לדעת לחתוך "השקעות" כושלות.
הגעה למצבים? מראה על הבנה מינימלית כלשהי של המשחק, 2 מצבים טובים שאנסה היגיע במחצית אחת זה בערך מה שסלמאני היגיע כל השנה (ושלא יובן לא נכון, גם אנסה רחוק מאוד מהרמה שאנו צריכים וגם הוא צריך לפנות את מקומו בסגל שלנו).
החלק הראשון נכון, ההמשך אני פחות מתחבר.
היה מאוד מעורב במשחק לדעתי לא איבד אף כדור,
היו לו כמה מסירות טובות ולחץ מצוין גבוה,
אפילו חטף כדור לשוער ובחר בטיפשותו להתחזות במקום לסיים...
היה נראה כאילו חוזר לו הביטחון...
לדעתי גם היה כובש בכדור שאנסה הטיפש גנב לו מהרגל.

תתפלא אבל אני אופטימי לגביו.
אם ימשיך לשחק בביטחון ולקבל דקות אני מאמין שהוא יכנס לקצב הבקעה גם.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

delta7 כתב:
08 דצמבר 2022, 23:38
לא אחי היקר, רואה את הקבוצה כבר מעל 50 שנה, לא זוכר הופעת אימים כזו, 3 שערים על הראש שלו. נראה לי אם ויטור היה במגרש במחצית השניה היה טורף אותו אחרי השער השלישי.

הקרדיט שלו נגמר מבחינתי ( כן כן .. אחרי 90 דק' ) ואני אפרט :

1. השער הראשון כולו עליו מסדרת טעויות שלו - כדור הרוחב שהוא הרחיק היה גרוע , שטוח ולתוך הרחבה . טעות ראשונה קריטית . הכדור הזה הגיע ללאיוס שבעט ואז בלוריאן הסיט את הכדור לשער ( אחרת הרוש לוקח את זה קל ) . טעות קריטית שנייה באותו מהלך שמעידה על חוסר התמצאות במיקום שלך ברחבה .

2. השער השני - אין בכלל מה לדבר עליו . אובר ביטחון מטופש שלא ברור מאיפה הוא מגיע במיוחד שקיבלת הזדמנות ראשונה לשחק במאני טיים ואין מקום לגרם של טעות .

3. השער השלישי - שוב מיקום לקוי שהביא לחוסר סגירת קו המסירה ללאיוס שפתח מבערים וכאן נוכחנו לדעת שבלוריאן איטי להחריד .

שחקנים יכולים לתפוס יום רע . אין בעיה עם זה . לא שחקן שרק הגיע ויש לו המון מה להוכיח . זה לא ויטור שיש לו קרדיט לא משנה מה הוא יעשה , הוא הרוויח את הקרדיט הזה .
לא קונה את מה שברדה אמר וגונן עליו למרות שאני מבין את זה .
אין לנו את הפריבלגיה ששחקן יתגלח עלינו . אנחנו קבוצה שרצה לתארים ואין מקום לטעויות . שיצא להשאלה בקבוצה עם שאיפות לפלייאוף עליון ונתהה על קנקנו .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

4 לב אדום כתב:
09 דצמבר 2022, 12:46
הקרדיט שלו נגמר מבחינתי ( כן כן .. אחרי 90 דק' ) ואני אפרט :

1. השער הראשון כולו עליו מסדרת טעויות שלו - כדור הרוחב שהוא הרחיק היה גרוע , שטוח ולתוך הרחבה . טעות ראשונה קריטית . הכדור הזה הגיע ללאיוס שבעט ואז בלוריאן הסיט את הכדור לשער ( אחרת הרוש לוקח את זה קל ) . טעות קריטית שנייה באותו מהלך שמעידה על חוסר התמצאות במיקום שלך ברחבה .

2. השער השני - אין בכלל מה לדבר עליו . אובר ביטחון מטופש שלא ברור מאיפה הוא מגיע במיוחד שקיבלת הזדמנות ראשונה לשחק במאני טיים ואין מקום לגרם של טעות .

3. השער השלישי - שוב מיקום לקוי שהביא לחוסר סגירת קו המסירה ללאיוס שפתח מבערים וכאן נוכחנו לדעת שבלוריאן איטי להחריד .

שחקנים יכולים לתפוס יום רע . אין בעיה עם זה . לא שחקן שרק הגיע ויש לו המון מה להוכיח . זה לא ויטור שיש לו קרדיט לא משנה מה הוא יעשה , הוא הרוויח את הקרדיט הזה .
לא קונה את מה שברדה אמר וגונן עליו למרות שאני מבין את זה .
אין לנו את הפריבלגיה ששחקן יתגלח עלינו . אנחנו קבוצה שרצה לתארים ואין מקום לטעויות . שיצא להשאלה בקבוצה עם שאיפות לפלייאוף עליון ונתהה על קנקנו .
מסכים שיש מצב שהשאלה עשויה לעזור לו אבל מאידך איפה יקבל סטאז' יותר טוב מאשר אצל ויטור וטיבי?
מסכים לגמרי עם פירוט הטעויות שלו אחת לאחת, לא סתם ציינתי שלא זכורה לי הופעה מחרידה כזו מזה עשרות שנים.
לא כ"כ בטוח שיש לפסול אותו ולהפסיק לתת לו קרדיט כבר עתה. חושב שברדה עשה טעות כשנתן לו לפתוח במשחק (שבעיני לפחות) חשוב, נראה לי שצריך להמשיך להיות בסגל ולתת לו להשתפשף כמחליף בדקות המאוחרות של משחקים שהוכרעו, לפחות לעת עתה. כפי שציינתי מאמין שיוכל להשתפר לצד בלמים בעלי שם וניסיון כמו ויטור וטיבי הרבה יותר מאשר בקבוצה אחרת. בעוד כמה חודשים נדע יותר. למרות הכל לא ממהר לשרוף אותו.

בנוסף ברדה עשה לדעתי אתמול מספר טעויות נוספות כאשר עלה עם 2 שחקני התקפה עקרים כמו סלמאני ואנסה בעוד השאיר את חטואל מחוץ לסגל ואת ספורי בספסל. מי אמור להבקיע בחוליה התקפית שכוללת את אנסה, סלמאני ודור מיכה (שנתן אתמול יופי של משחק אבל להבקיע זה לא הצד החזק שלו). עובדתית כל השערים באו משחקנים דפנסיביים ותרומתם של שחקני ההתקפה במהלכים אלו הייתה בשתי קרנות של ספורי שבכלל לא פתח... (תודה לאל שנכנס במחצית השניה).
שער ראשון - מגן מרים למגן שמכניס לרחבת החמש ושער עצמי.
שער שני - קרן של ספורי, מגן מסיט, קשר אחורי מבקיע.
שער שלישי - ספורי מרים, שוער מבקיע.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

בגדול אני לא מצליח להבין למה להחתים בסכום לא מבוטל בלם צעיר עם נתונים פיזיים שלא מתאימים לדרישות בקבוצת צמרת. הוא לא יהפוך למהיר יותר. בקבוצה ששואפת לשחק גבוה זאת בעיה שמציבה לו תקרה נמוכה.

זה מצטרף לשורה של רכישות כמו אנסה וסלמאני שמעמידים סימני שאלה בנוגע למדיניות הרכש. כאילו שלא מספיק לוקחים בחשבון מידת התאמה של שחקן לשיטה וסגנון משחק.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אני חושב שבלוריאן הוחתם כי הוא ישראלי ולא היה זמן לחפש מישהו אחר כי אלחמיד כבר היה אמור לעזוב.

לא נראה לי שמישהו במועדון עקב אחריו או משהו כזה.

פשוט הימרו עליו כי הוא ישראלי וזול (יחסית כמובן).

אתמול זה באמת היה נראה רע, אבל נקווה שישתפר.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
09 דצמבר 2022, 14:09
בגדול אני לא מצליח להבין למה להחתים בסכום לא מבוטל בלם צעיר עם נתונים פיזיים שלא מתאימים לדרישות בקבוצת צמרת. הוא לא יהפוך למהיר יותר. בקבוצה ששואפת לשחק גבוה זאת בעיה שמציבה לו תקרה נמוכה.

זה מצטרף לשורה של רכישות כמו אנסה וסלמאני שמעמידים סימני שאלה בנוגע למדיניות הרכש. כאילו שלא מספיק לוקחים בחשבון מידת התאמה של שחקן לשיטה וסגנון משחק.
לא שאני משווה או משהו אבל גם טיבי וצדק לדוגמה לא היו בלמים הכי מהירים בתחילת דרכם וכן היו חסונים וזה לא הפריע להם להיות בלמים בקבוצות צמרת, בלוריאן סומן בפ״ת כעוד פוטנציאל לפריצה בדור של סולומון ועבדה, בעונת הקורונה הוא היה אחד העוגנים שלהם בדרך לפלייאוף העליון ולגמר הגביע, כמו שכבר למדנו אין מה לשחוט שחקן אחרי משחק או שניים פחות טובים, גם אליאס לא נצץ בהתחלה ורבים כבר אכלו את הכובע.

נקווה בשבילו ובשבילנו שהוא ידע להרים את עצמו, תצוגות נפל היו גם לגדולים ממנו. אגב נזכיר שהוא אחרי פציעה שהשביתה אותו לכמה חודשים טובים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Itay כתב:
09 דצמבר 2022, 15:25
לא שאני משווה או משהו אבל גם טיבי וצדק לדוגמה לא היו בלמים הכי מהירים בתחילת דרכם וכן היו חסונים וזה לא הפריע להם להיות בלמים בקבוצות צמרת, בלוריאן סומן בפ״ת כעוד פוטנציאל לפריצה בדור של סולומון ועבדה, בעונת הקורונה הוא היה אחד העוגנים שלהם בדרך לפלייאוף העליון ולגמר הגביע, כמו שכבר למדנו אין מה לשחוט שחקן אחרי משחק או שניים פחות טובים, גם אליאס לא נצץ בהתחלה ורבים כבר אכלו את הכובע.

נקווה בשבילו ובשבילנו שהוא ידע להרים את עצמו, תצוגות נפל היו גם לגדולים ממנו. אגב נזכיר שהוא אחרי פציעה שהשביתה אותו לכמה חודשים טובים.
טיבי היה מהיר.
צדק איבד מהירות עם השנים וראינו כמה שהתקשה.

לא פוסל את בלוריאן ולא שוחט אותו.
רק אומר שחבל להיכנס לעסקה מבלי לבחון לעומק את מידת ההתאמה ובמקרה שלו, הנתונים לרעתו.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
09 דצמבר 2022, 15:42
טיבי היה מהיר.
צדק איבד מהירות עם השנים וראינו כמה שהתקשה.

לא פוסל את בלוריאן ולא שוחט אותו.
רק אומר שחבל להיכנס לעסקה מבלי לבחון לעומק את מידת ההתאמה ובמקרה שלו, הנתונים לרעתו.
נשמע שאתה די בטוח בעצמך שלא בוצע עליו איזשהו מעקב...
כך או כך יש לבלוריאן לפחות עוד עונה לצד המאסטר ויטור ולצד
אבו וטיבי, מורים הכי טובים שאפשר לבקש.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

delta7 כתב:
09 דצמבר 2022, 11:22
נו, טוף, עם זה כבר אני לא יכול להתמודד.
אח שלי, דעתי לא ביקשה התייחסות ממך, לא טובה, לא רעה ובטח לא צינית. אתה לא מתחבר, אל תגיב תגובה חסרת טעם ומתנשאת כאילו אתה פרי חלציו של פפ.
להבדיל מהקנטרנים, אני לא מחפש לחזק את האנטי. כן הייתי שמח אם משהו היה נפתח בסלמאני. אבל בסדר, עם זה אני לא מתמודד.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

talb55 כתב:
09 דצמבר 2022, 17:06
אח שלי, דעתי לא ביקשה התייחסות ממך, לא טובה, לא רעה ובטח לא צינית. אתה לא מתחבר, אל תגיב תגובה חסרת טעם ומתנשאת כאילו אתה פרי חלציו של פפ.
להבדיל מהקנטרנים, אני לא מחפש לחזק את האנטי. כן הייתי שמח אם משהו היה נפתח בסלמאני. אבל בסדר, עם זה אני לא מתמודד.
מחילה.
לא היתה כוונה לפגוע, לקנטר וכיו"ב.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Itay כתב:
09 דצמבר 2022, 15:51
נשמע שאתה די בטוח בעצמך שלא בוצע עליו איזשהו מעקב...
כך או כך יש לבלוריאן לפחות עוד עונה לצד המאסטר ויטור ולצד
אבו וטיבי, מורים הכי טובים שאפשר לבקש.
להפך, אני די בטוח שבדקו לפני שהביאו.
זה רק מעצים את הבעיה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

ואמוס ארגנטינה!!!
השוער שלהם עשה גלזר....( והרוש).....

שלח תגובה