טיסות, מלונות וטיפים- בוקרשט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: טיסות, מלונות וטיפים- בוקרשט

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדום זקן כתב: 630 יורו לרומניה...
זה כמו לשלם 10,000 שח לסופש במלון אמריקנה ז"ל באילת.
630 יורו.... חצי רומניה אני קונה בסכום הזה ועוד נשאר לי עודף.
אבל פאריירים לא מתים,תמשיכו לממן את חבורת הבאר שבעים מוצצי הדם האלה.
שאמרתי פעם שהם גנבים חברים שלהם הגנו עליהם כאן.
סגרו לבד ושימו ז**,כרטיס יהיה לכם בטוח ויעלה לכם חצי מחיר עם פינוק קל בממבו.
יא חסרא על מלון אמריקנה, הייתי שם ב-2012, לא ידעתי שנסגר :ליצן:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

סניור כתב:למה אתם חשובים שזה יהיה שונה משנה שעברה?
גם בשנה שעברה היו כרטיסים בשורה ראשונה, כרטיסים במטיסה הרשמית (לא זוכר את השם שלה) וכל מיני לונה למיניהם.
עדיין קניתי טיסה וקניתי כרטיס למשחק וסגרתי מלון בלי תלות באף אחד. וכן, אץ הטיסה קניתי הרבה לפני שהיו כרטיסים.
לא מכיר מישהו שטס ונשאר בלי כרטיס למשחק, גם בצ'כיה ובאנגליה.

קניתי כבר טיסות ביום שבת ואני לא חושב שיש סרט שבו לא יהיה לי כרטיס למשחק.
נכון שרוב הסיכויים שיהיה כרטיס גם למי שלא הזמין דרך סוכנות נסיעות אבל תמיד יש סיכוי שגם תתקע בלי כרטיס ויש אנשים שלא רוצים את הסיכון והכאב ראש הזה כמוני, ותסכים איתי שזה מקומם לחכות לכרטיס גם אם לוקחים בחשבון שמחירי הטיסות והלינה יעלו ולהסתכל מהצד איך שורה ראשונה וחבריהם משריינים לעצמם עוד חבילה של כרטיסים ועוד חבילה של כרטיסים בזמן שאתה צריך למלא טפסים ולקוות שהמועדון יואיל בטובו למכור לך כרטיס גם אם בחרת לא לטוס דרך סוכנות נסיעות אחרי כמה פעמים שכן נסעת ובא לך לקבל תמורה יותר טובה לכסף שאתה משלם. העובדה הפשוטה שההקצאות שנועדו לאוהדים הולכות קודם כל לחברות הנסיעות מקוממת.
סתם כדי להסביר את הפער במחירים, בפחות מהמחיר ששורה ראשונה הוציאו לחבילה שלהם עם מלון זול התכוונתי לסגור טיסה מרביעי עד ראשון ולינה על בסיס חצי פנסיון ברדיסון בלו, אם במועדון היו מתחשבים קצת יותר באוהדים ולא משריינים קודם כל לחברות הנסיעות שמחזיקות אותך מהביצים עם הכרטיסים שלהם כבר הייתי סוגר וכמוני יש עוד רבים אני מאמין.
המחירים עכשיו עלו ביותר מפי 3, ולמרות שהם עדיין בטווח הנורמה אני פשוט מרגיש פראייר לשלם את זה, אז אני מקווה שבונפלד והחבר'ה משורה ראשונה לפחות יעודדו בבוקרשט.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

סניור כתב:למה אתם חשובים שזה יהיה שונה משנה שעברה?
גם בשנה שעברה היו כרטיסים בשורה ראשונה, כרטיסים במטיסה הרשמית (לא זוכר את השם שלה) וכל מיני לונה למיניהם.
עדיין קניתי טיסה וקניתי כרטיס למשחק וסגרתי מלון בלי תלות באף אחד. וכן, אץ הטיסה קניתי הרבה לפני שהיו כרטיסים.
לא מכיר מישהו שטס ונשאר בלי כרטיס למשחק, גם בצ'כיה ובאנגליה.

קניתי כבר טיסות ביום שבת ואני לא חושב שיש סרט שבו לא יהיה לי כרטיס למשחק.
בשנה שעברה לא היית צריך להירשם לקבלת כרטיס ולא היו הגרלות. עבדו לפי כל הקודם זוכה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אורי אדום בנשמה כתב:
יא חסרא על מלון אמריקנה, הייתי שם ב-2012, לא ידעתי שנסגר :ליצן:
אסטרל חרטא משהו לקחו אותו

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

bs war כתב:
בוא תסביר למה.
עשו סלט שלם בנושא הזה, אוהדים לא יודעים האם לסגור דילים דרך סוכנויות והאם זה מבטיח להם כרטיס, לא יודעים מתי יהיו ההגרלות, לא יודעים האם הם יכולים לסגור עצמאית. ובינתיים המחירים עולים.
כי רוב הסיכויים שלא יצטרכו הגרלה באף משחק,
וגם כשכן הייתה הגרלה(בולגריה) בסוף סגרו את זה ככה שכולם קיבלו כרטיסים וכולם היו מרוצים וכיף כאיופק

המחירים לרומניה עלו כבר ב-4 שעות הראשונות אחרי ההגרלה. זה לא שמשהו ישתנה דרסטית מהיום לעוד שבוע. המחירים כבר בשמיים.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

The red one כתב: כי רוב הסיכויים שלא יצטרכו הגרלה באף משחק,
וגם כשכן הייתה הגרלה(בולגריה) בסוף סגרו את זה ככה שכולם קיבלו כרטיסים וכולם היו מרוצים וכיף כאיופק

המחירים לרומניה עלו כבר ב-4 שעות הראשונות אחרי ההגרלה. זה לא שמשהו ישתנה דרסטית מהיום לעוד שבוע. המחירים כבר בשמיים.
לא רלוונטי.

סוכנויות נסיעות משריינות לעצמן עוד ועוד כרטיסים בזמן שאנחנו צריכים לשבת בשקט ולחכות כמו ילדים טובים.

אם זה היחס לאוהדים שאתה מצפה לו אז סבבה אחי זכותך, אני לא רואה סרט בו סוכנות נסיעות צריכה לקבל עדיפות עליי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

The red one כתב: כי רוב הסיכויים שלא יצטרכו הגרלה באף משחק,

אם ככה אז למה הדרישה להירשם לקבלת כרטיס ולמה ההגרלה? סתם שמים את האוהדים בחוסר ודאות.
היו עושים כל הקודם זוכה ושלום על ישראל

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ביום שישי ראיתי שאני לא מספיק לקנות את הטיסות של בוקרשט לפני עליית המחירים המשוגעת
אז הספקתי לסגור את שוויץ וצ'כיה במחירים סבבה והקרבתי את בוקרשט.
מקווה שנמצא משהו של הרגע האחרון לבוקרשט, אולי יוציעו טיסות נוספות...

ההתנהלות קצת לא ברורה, מאוד מקווה שתהיה חלוקה צודקת בסופו של דבר.

סמל אישי של משתמש
The red one

bs war כתב:
אם ככה אז למה הדרישה להירשם לקבלת כרטיס ולמה ההגרלה? סתם שמים את האוהדים בחוסר ודאות.
היו עושים כל הקודם זוכה ושלום על ישראל
ואם היו מודיעים יום אחרי על "כל הקודם זוכה" אנשים היו מתלוננים כי הם לא סגרו מכיוון שחיכו להודעת המועדון.. :לאלא:

מסכים איתכם שבגדול מעצבן הקטע הזה שנותנים עדיפות לשורה ראשונה. יחד עם זאת,בהתחשב בבית הספציפי הזה, לא חושב שיקרה מצב שמישהו שסגר עצמאית טיסה לכל יעד שיש לא יקבל כרטיס. מקווה שאני צודק.

ובלי קשר - עוד לא סגרתי כלום :כרטיס אדום:

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

תירגעו הם לא נותנים עדיפות לאף אחד.
נותנים כרטיסים לכל החברות שמצליחות לסגור אוהדי הפועל באר שבע שרוצים לנסוע, לא נותנים לחברה x כרטיסים ואומרים לה לכי תמכרי, קודם כל תמכרי חבילה ונראה שיש אוהד שבאמת נוסע ובהתאם לכך תקבלי כרטיסים.

בעיקרון השיטה הכי הוגנת היא כל הקודם זוכה כשהחברות מעדכנות את המועדון בכל יום כמה חבילות מכרו, אוהדים שקונים טיסה עצמאית מעדכנים את שפע בטופס רישום וכאשר המועדון רואה שהמכירה מתקרבת לסולד אאוט הוא משאיר להם לעצמו 50-100 כרטיסים ומודיע על הפסקת המכירה, גם לסוכנויות וגם למי שסוגר עצמאית.

הבעיה הפעם שהם עושים הגרלה במקום לעשות כל הקודם זוכה ואני לא מצליח להבין למה ומה זה נותן.

גילוי נאות אני חבר טוב של רן משורה ראשונה והם אגב הוציאו חבילות ב 300 יורו, גם הם וגם אינטרנשיונל לא באים במחירי שחיטה, צבר לעומת זאת מגזימים לגמרי עם ה600 יורו וצפונה חבילה לבוקרשט זה מוגזם.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

oranu כתב:תירגעו הם לא נותנים עדיפות לאף אחד.
נותנים כרטיסים לכל החברות שמצליחות לסגור אוהדי הפועל באר שבע שרוצים לנסוע, לא נותנים לחברה x כרטיסים ואומרים לה לכי תמכרי, קודם כל תמכרי חבילה ונראה שיש אוהד שבאמת נוסע ובהתאם לכך תקבלי כרטיסים.

בעיקרון השיטה הכי הוגנת היא כל הקודם זוכה כשהחברות מעדכנות את המועדון בכל יום כמה חבילות מכרו, אוהדים שקונים טיסה עצמאית מעדכנים את שפע בטופס רישום וכאשר המועדון רואה שהמכירה מתקרבת לסולד אאוט הוא משאיר להם לעצמו 50-100 כרטיסים ומודיע על הפסקת המכירה, גם לסוכנויות וגם למי שסוגר עצמאית.

הבעיה הפעם שהם עושים הגרלה במקום לעשות כל הקודם זוכה ואני לא מצליח להבין למה ומה זה נותן.

גילוי נאות אני חבר טוב של רן משורה ראשונה והם אגב הוציאו חבילות ב 300 יורו, גם הם וגם אינטרנשיונל לא באים במחירי שחיטה, צבר לעומת זאת מגזימים לגמרי עם ה600 יורו וצפונה חבילה לבוקרשט זה מוגזם.
אבל ההגרלה זה כל הבעיה.
ברור שאם היה אפשר לשריין כרטיס עצמאית אז אין שום בעיה ששורה ראשונה יקבלו גם.
אבל אוהד רגיל לא יכול לשריין כרטיס. ושורה ראשונה כן, אז הם כן נותנים עדיפות, עדיפות הפוכה ממה שהיא צריכה להיות.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

כרגע אני כביכול כבול לחבילות. הרבה מאוד אנשים לא רוצים לטוס בחבילות ולהתקע עם מלון. הרסו לנו את כל החוויה.
אפשר לחלק חבילות לחברה אחת, לא צריך לחלק לכל החברות הבאר שבעיות, שלכל אחד יש חבר במועדון. בזיון.

סמל אישי של משתמש
The red one

zivmay כתב:כרגע אני כביכול כבול לחבילות. הרבה מאוד אנשים לא רוצים לטוס בחבילות ולהתקע עם מלון. הרסו לנו את כל החוויה.
אפשר לחלק חבילות לחברה אחת, לא צריך לחלק לכל החברות הבאר שבעיות, שלכל אחד יש חבר במועדון. בזיון.
לא הבנתי.

אם היו מחלקים חבילה רק לחברה אחת אז הייתה לה בלעדיות והיא הייתה יכולה להחליט מה שבא לה על מלון ספציפי ולך תחפש. אם יש כמה חברות, לפחות זה נותן אופציות לכמה מלונות, לא?

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

שורה ראשונה הוציאו חבילות למשחקים של מכבי ובאף אחת מהן לא היה כרטיס והם גם הודו בעצמם שאין להם שום דרך להשיג כרטיסים, למה? כי שורה ראשונה מקבלת טובות הנאה רק מהנהלת באר שבע.
הנהלת באר שבע יכולה ללמוד מהנהלת מכבי הרבה, בין אם בעובדה שהם לא מספסרים בכרטיסים שמיועדים לאוהדים שלהם ובין אם בשיטת הניקוד שלהם שמתגמלת אוהדים שלא מחכים למשחקים גדולים כדי להשיג כרטיס.
אני לא מתכוון לטוס השנה וזה מאוד מצער כי ממש חיכיתי לזה, הלוואי והיה לזה איזשהו אימפקט ועוד אוהדים היו מצליחים לכבוש את היצרים שלהם, אבל גם מחאה של אוהד אחד מאוכזב זה התחלה של משהו.

סמל אישי של משתמש
The red one

South Boy כתב:שורה ראשונה הוציאו חבילות למשחקים של מכבי ובאף אחת מהן לא היה כרטיס והם גם הודו בעצמם שאין להם שום דרך להשיג כרטיסים, למה? כי שורה ראשונה מקבלת טובות הנאה רק מהנהלת באר שבע.
הנהלת באר שבע יכולה ללמוד מהנהלת מכבי הרבה, בין אם בעובדה שהם לא מספסרים בכרטיסים שמיועדים לאוהדים שלהם ובין אם בשיטת הניקוד שלהם שמתגמלת אוהדים שלא מחכים למשחקים גדולים כדי להשיג כרטיס.
אני לא מתכוון לטוס השנה וזה מאוד מצער כי ממש חיכיתי לזה, הלוואי והיה לזה איזשהו אימפקט ועוד אוהדים היו מצליחים לכבוש את היצרים שלהם, אבל גם מחאה של אוהד אחד מאוכזב זה התחלה של משהו.
למה שלא תטוס?

שלח תגובה