בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: בן שהר חתם רשמית עד 2022/23

שליחה על ידי delta7 »

אלדר כתב: אחי אתה לא קראת מה שאמרתי.
אני לא מאוהב בבן שהר ואני לא זוכר לו חסר נעורים.

אני מסתכל עליו כשחקן של היום, עכשיו, הרגע.

בן שהר פשוט חלוץ מצוין שממלא את התפקיד שלו בצורה מצוינת.
נכון, תמיד צריך לשאוף ולבקש טוב יותר.

יחד עם זאת בן לא פראייר כמו שאתם עושים ממנו.
הוא מטריד בלמים רץ ומתיש אותם. הוא תמיד תמיד מגיע להזדמנויות. ויש לו דווקא אחלה סיומת שבזמן האחרון קצת חלודה וזאת עובדה. מעבר לזה לא צריך לעשות פיל מזבוב ולא צריך להקטין את מי שלא צריך.
+1

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

oranu כתב:עובדתית כשהוא משחק ההתקפה שלנו נראית הרבה יותר טוב מאשר עם פקהארט/מלמד.
יש יותר מצבים והוא עושה יותר בלאגאן ומציק להגנת היריב ועושה תנועה יפה (יש גם בעיית נבדל אז זה כבר לא ישתנה) ברור לכולנו שהוא בתקופה פחות טובה מבחינת ניצול מצבים אבל הרצון תמיד היה שם ומנגד המעורבות במשחק השתפרה פלאים.

פעם הוא היה שם את המצבים האלה אבל כמעט ולא מעורב בשאר המשחק, היום הוא הרבה יותר מעורב ומסיים פחות טוב, אני מאמין שזה נטו עניין של ביטחון כי סיומת זה או שיש לך או שאין לך והוא כבר הוכיח שיש לו את זה.
חייב להיות החלוץ הישראלי המוביל בסגל.
מסכים!

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

חד משמעית הוא החלוץ הטוב בסגל ושהכי מתאים לסגנון המשחק שלנו.
נכון, יש הרבה רגעים שהוא מרגיז אבל בסופו של יום הוא שחקן של ביטחון. שהוא עם בטחון
הוא פורח ושהוא בחוסר בטחון הוא נובל. עדיין בן שהר הוא אחד הווינרים הכי גדולים בקבוצה,
שחקן שהבקיע שערים כמעט בכל הרגעים הגדולים והחשובים של המועדון ב-3 שנים האחרונות.
תזכורת קטנה ממה שרץ לי בראש: שערים מול בית"ר בטדי באליפות ראשונה, סכנין משחק אליפות, עשה פנדל מכריע נגד
טירספול, מול סלטיק (לא בטוח),שער ניצחון מול אינטר, מכבי בבית סיבוב ראשון שנה שעברה, פנדל האליפות בטרנר
מול מכבי, הסיפתח מול בית"ר לפני 3 מחזורים ועוד כמה פנדלים ושערים חשובים שלא עולים לי בראש כרגע.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

עזבו שטויות חברים תהיו אמיתיים עם עצמכם,
אתם חיים בשלום עם העמדה הזו? מוכנים שבן ישאר גם בעונה הבאה החלוץ הראשון בהיררכיה?

לכל מי שהסתנוור מהחמישייה נגד נתניה וקיבל בכזו סלחנות את ההחמצות - נסו לדמיין אם בן לא היה מחמיץ ברשלנות בטדי כל כך הרבה מצבים טובים. היום הפער היה 7 והיינו מתבאסים שלא צמח אתמול ל9.

החמצות כאלו יכולות בקונסטלציה מסויימת לעלות בתואר.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

red ultras כתב:עזבו שטויות חברים תהיו אמיתיים עם עצמכם,
אתם חיים בשלום עם העמדה הזו? מוכנים שבן ישאר גם בעונה הבאה החלוץ הראשון בהיררכיה?

לכל מי שהסתנוור מהחמישייה נגד נתניה וקיבל בכזו סלחנות את ההחמצות - נסו לדמיין אם בן לא היה מחמיץ ברשלנות בטדי כל כך הרבה מצבים טובים. היום הפער היה 7 והיינו מתבאסים שלא צמח אתמול ל9.

לא מבין מה זה רלוונטי. להפועל באר שבע חסר 9 תותח אמיתי כבר 3 שנים.
בסוף זה הסגל ובמצב הקיים הוא הכי טוב שיש. לא ראיתי שמישהו כאן אמר
שהוא צריך להיות החלוץ המרכזי של הקבוצה ולבנות עליו את ההתקפה בעתיד.
חשבו שפקהרט הוא ה-9 הזה והתבדו בגדול, עד שלא יהיה אחד אחר, שהר
עדיין האופציה העדיפה.

סמל אישי של משתמש
Mordechai
Title: באר שבע בטוב וברע

שליחה על ידי Mordechai »

אריק כתב:חד משמעית הוא החלוץ הטוב בסגל ושהכי מתאים לסגנון המשחק שלנו.
נכון, יש הרבה רגעים שהוא מרגיז אבל בסופו של יום הוא שחקן של ביטחון. שהוא עם בטחון
הוא פורח ושהוא בחוסר בטחון הוא נובל. עדיין בן שהר הוא אחד הווינרים הכי גדולים בקבוצה,
שחקן שהבקיע שערים כמעט בכל הרגעים הגדולים והחשובים של המועדון ב-3 שנים האחרונות.
תזכורת קטנה ממה שרץ לי בראש: שערים מול בית"ר בטדי באליפות ראשונה, סכנין משחק אליפות, עשה פנדל מכריע נגד
טירספול, מול סלטיק (לא בטוח),שער ניצחון מול אינטר, מכבי בבית סיבוב ראשון שנה שעברה, פנדל האליפות בטרנר
מול מכבי, הסיפתח מול בית"ר לפני 3 מחזורים ועוד כמה פנדלים ושערים חשובים שלא עולים לי בראש כרגע.
מסכים בענק, אני זוכר פנדל נגד מכבי חיפה בבית, דקה 80, חיפה מובילים 1-0, שכולם חרבנו במכנסיים כי האחוזים שלנו בפנדלים היו חד ספרתיים.
סהר ניגש עם מלא ביטחון, ושלח את הכדור פנימה.
לא חלוץ מושלם, אבל איש של מספרים, ועבודה קשה.
אגב, הגול של ממן נגד הצהבת, היה הרבה בזכותו, עשה תנועה אדירה שמשכה את באבין ובן חיים, ופינתה את כל האמצע לממן.
תמונה

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

Mordechai כתב: מסכים בענק, אני זוכר פנדל נגד מכבי חיפה בבית, דקה 80, חיפה מובילים 1-0, שכולם חרבנו במכנסיים כי האחוזים שלנו בפנדלים היו חד ספרתיים.
סהר ניגש עם מלא ביטחון, ושלח את הכדור פנימה.
לא חלוץ מושלם, אבל איש של מספרים, ועבודה קשה.
אגב, הגול של ממן נגד הצהבת, היה הרבה בזכותו, עשה תנועה אדירה שמשכה את באבין ובן חיים, ופינתה את כל האמצע לממן.
אותו משחק שבו טאהה הציל מהקו נגיחה של עטר בדקה 92.
איזה משחק קשה זה היה, אלוהים.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

red ultras כתב:עזבו שטויות חברים תהיו אמיתיים עם עצמכם,

אחי, אתם מדברים על טדי כאילו זה היה אתמול...
מצד אחד טוענים שמי שמגן עליו זוכר חסד נעורים
מצד שני אתם לא מפסיקים לקטול אותו כשהטענה הראשית היא טדי... שעבר כל כך הרבה זמן.

בן שהר חלוץ מצוין ועדיין היתי שמח אם יביאו חלוץ אימתני כדי לחזק.
לא צריך להנחית עליו ביקורת לא הוגנת כדי לדרוש חיזוק..

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אם היינו קבוצה פחות עשירה או לחילופין בן שהר היה חלוץ זר, אז קשה לי להאמין שהוא היה ממשיך איתנו.
אבל במציאות הקיימת, שמצד אחד יש לנו את האמצעים להחזיק את בן שהר בשכר שהוא מרוויח למרות שהוא לא הגשים את הציפיות ממנו ביום שחתם כאן, ומצד שני יש הגבלת זרים כלומר רוב הסגל בנוי על הישראלים, טוב שיש לנו שחקן ישראלי כמו בן שהר וטוב עשינו שדאגנו להשאיר אותו במערכת לעוד הרבה שנים.
לא רואה חלוצים ישראלים טובים ממנו בשוק, לא הייתי רוצה לראות אותו במכבי תל אביב נניח בקיץ במקום יצחקי או שיינפלד.

אני גם חושב שאנחנו צריכים להפנים שבן לא ישתנה פתאום. הוא כבר בן 28, הוא לא ילד בן 20 שפתאום ילמד איך לא להיכנס למלכודת נבדל או ישפר את הסיומת שלו, מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל.
מצד אחד, שחקן מהיר מאוד (גם היום, לא צריך את הנתונים של המנהלת, את הפנדל הוא השיג רק בגלל המהירות שלו), שחקן שתורם הרבה למשחק הלחץ (לא יודע מי שם לב, אבל קיבל הוראות טקטיות מברק ללחוץ את ההגנה של נתניה ובעיקר לא לאפשר לערן לוי לשחרר מצב נייח מהיר מפאולים בחצי של נתניה, אחרי כל פאול בחצי של נתניה שהר נתן ספרינט ועמד על הכדור ומנע מלוי להתחיל התקפה מהירה), פנדליסט מעולה (בקבוצה עם בועטי הפנדלים הכי גרועים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי זה פלוס גדול), כשהוא בכושר גם הסיומת שלו טובה, ולזכותו צריך להגיד שבתקופה האחרונה הוא עובד מאוד מאוד קשה כל המשחק.
מצד שני, שחקן עם טכניקה סופר מוגבלת, לא יכול לעבור שחקן באחד על אחד אלא אם זה במהירות, לא מסוגל לבשל גול או לתת מסירה עם טכניקה, רוב העונה צריך 3 או 4 מצבים כדי לכבוש שער, בתקופות הפחות טובות שלו הוא יכול להיעלם לחלוטין מהמגרש.

לטעמי לפחות, הבעיה שלנו היא לא בן שהר, אלא תומאש פקהארט. התכנון בקיץ היה שהצ'כי יהיה החלוץ 9 שלנו, החלוץ הפותח שלנו, זה שיתן את רוב המספרים, כשבן שהר היה אמור להיות שחקן רוטציה, שחקן סגל, ולא במעמד שבן שהר נמצא היום. אבל בגלל שפקהארט לא מספק את הסחורה (יתכן כי הוא פשוט לא מתאים לשיטת המשחק שלנו), הרבה יותר נופל על שהר.
פקהארט אגב, גם תופס מקום של זר וגם מרוויח כמעט אותו שכר של שהר, ועדין שהר כבש יותר ממנו העונה ומועדף עליו רוב הפעמים וזה לטעמי חושף את הבעיה האמיתית שלנו השנה בחוד.
אם היה לנו חלוץ זר איכותי, חושב ששהר היה מקבל פחות דקות, פחות אחריות, וגם פחות ביקורת, גם אם הוא מרוויח לא מעט כסף ולא עומד בציפיות שהיו לנו כשחתם אצלנו בתחילת הדרך.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 24 אפריל 2018, 09:53, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אלדר כתב: אחי, אתם מדברים על טדי כאילו זה היה אתמול...
מצד אחד טוענים שמי שמגן עליו זוכר חסד נעורים
מצד שני אתם לא מפסיקים לקטול אותו כשהטענה הראשית היא טדי... שעבר כל כך הרבה זמן.

בן שהר חלוץ מצוין ועדיין היתי שמח אם יביאו חלוץ אימתני כדי לחזק.
לא צריך להנחית עליו ביקורת לא הוגנת כדי לדרוש חיזוק..
הביקורת הוגנת לחלוטין.
זה לא סותר את העובדה שבן נמצא במגמת שיפור והוא החלוץ הכי טוב שיש לנו כרגע בסגל.
חייב להמשיך בהרכב.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ForeverRed כתב: הביקורת הוגנת לחלוטין.
זה לא סותר את העובדה שבן נמצא במגמת שיפור והוא החלוץ הכי טוב שיש לנו כרגע בסגל.
חייב להמשיך בהרכב.
לקרוא לו אקסברד זה לא הוגן

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

כמו שנכתב לפני, זו הכלה...
אבל עדיין אני חושב שאלמנט אחד הוא חייב לשפר, בעבודה מול בכר ו/ או היועצים מסביב, להימנע מכניסה לנבדל, זה משגע אותי איך הוא נופל במלכודת הנבדל כמו טירון, למרות שבדרך כלל יהיה מהיר מהמגן שלידו.
חוץ מזה הוא נכס לקבוצה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אלדר כתב: לקרוא לו אקסברד זה לא הוגן
לא קראתי לו אקסברד.
אמרתי שהוא נותן העונה משחקים ברמת איכות של אקסברד/דובב.
זאת האמת גם אם היא כואבת.
רוצה לעצום עיניים? שיהיה בהצלחה.
רוצה בהצלחתו לא פחות ממך, אבל זאת המציאות כרגע.

נקווה שימשיך להשתפר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב: לא קראתי לו אקסברד.
אמרתי שהוא נותן העונה משחקים ברמת איכות של אקסברד/דובב.
זאת האמת גם אם היא כואבת.
רוצה לעצום עיניים? שיהיה בהצלחה.
רוצה בהצלחתו לא פחות ממך, אבל זאת המציאות כרגע.

נקווה שימשיך להשתפר.
זאת האמת בעולם הדימיוני שלך אולי. הזוי להגיד דבר כזה בכלל.
תלמד להבדיל בין הדעות שלך לבין עובדות בשטח.

זה קצת כמו לקחת את התקופה הלא טובה שהייתה לבן ביטון ולהגיד שהוא נותן משחקים ברמת האביתר אילוז.
זיכרון קצר.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

CrazyRed7 כתב: זאת האמת בעולם הדימיוני שלך אולי. הזוי להגיד דבר כזה בכלל.
תלמד להבדיל בין הדעות שלך לבין עובדות בשטח.

זה קצת כמו לקחת את התקופה הלא טובה שהייתה לבן ביטון ולהגיד שהוא נותן משחקים ברמת האביתר אילוז.
זיכרון קצר.
שהר בתקופה לא טובה וקשה שלא להבחין בזה,אם לא היינו מנצחים בנתניה היו קוברים אותו חי.
לא מבין למה מלמד שגם יכול לשחק על שטחים לא מקבל במה כחלוץ המרכזי.
כנראה שבכר רואה תרומה אחרת במגרש ובכל מקרה אפשר להעריך מאוד את המאמץ של שהר.

שלח תגובה