אוהדי כישלונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
floyd

אוהדי כישלונות

שליחה על ידי floyd »

בתור צופה מהצד במתרחש כאן בפורום פשוט מבאס אותי לראות שכל החבר'ה שמשתתפים בפתיחת נושאים כאן וגם כאלה שמגיבים פשוט נעלמים שהקבוצה מצליחה.
שמו לב כמה טופיקים נפתחים ובעקבותיהם כמות התגובות אחרי כישלונות וכמה אחרי ניצחונות.
נראה שכל כך התרגלנו לכשלונות שקשה לנו לעכל הצלחות, וכן מה שקורה עם הקבוצה השנה נחשב הצלחה מבחינתי. יש המון מה לתקן בקבוצה, אבל יש דרך ואפילו אפשר להנות ממנה...

סמל אישי של משתמש
eitam

Re: אוהדי כישלונות

שליחה על ידי eitam »

ממש ככה, מתגעגע לעזורי

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

הפוך גוטה הפוך, כשיש הצלחות אין הרבה מה לכתוב ולנתח. אתה מעדיף לראות את הפורום מלא בתגובות ילדותיות (כמו: ישששששששש או איזה אימפריה אנחנו)? מצד שני בכשלונות ובהפסדים יש לכל אחד את החשיבה שלו לגבי מה לא עבד ומה צריך לשפר וזה מאוד הגיוני שאנשים ישתפו את זה פה...

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

dardasmiley כתב:הפוך גוטה הפוך, כשיש הצלחות אין הרבה מה לכתוב ולנתח. אתה מעדיף לראות את הפורום מלא בתגובות ילדותיות (כמו: ישששששששש או איזה אימפריה אנחנו)? מצד שני בכשלונות ובהפסדים יש לכל אחד את החשיבה שלו לגבי מה לא עבד ומה צריך לשפר וזה מאוד הגיוני שאנשים ישתפו את זה פה...
עזבו את התגובות בפורום..
הפואנטה היא דווקא ביציע. מתי היינו בגמר בזמן האחרון שאנחנו מרשים לעצמנו לשבת בבית ולזלזל בתואר?
(ואני טוען גם נגד עצמי)
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Omer6 כתב:
עזבו את התגובות בפורום..
הפואנטה היא דווקא ביציע. מתי היינו בגמר בזמן האחרון שאנחנו מרשים לעצמנו לשבת בבית ולזלזל בתואר?
(ואני טוען גם נגד עצמי)
אף פעם לא התרגשתי מגביע הטוטו, גם לא כשזכינו בלאומית (ואפילו המאמן בכבודו ובעצמו לא התבייש להגדיר את החשיבות שייחס לתואר הזה).
אני לא חושב שאפשר להעביר ביקורת על אוהדים שלא מרגישים גאווה ויוקרה גדולה מזכייה בגביע הטוטו.

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

bs war כתב:
אף פעם לא התרגשתי מגביע הטוטו, גם לא כשזכינו בלאומית (ואפילו המאמן בכבודו ובעצמו לא התבייש להגדיר את החשיבות שייחס לתואר הזה).
אני לא חושב שאפשר להעביר ביקורת על אוהדים שלא מרגישים גאווה ויוקרה גדולה מזכייה בגביע הטוטו.
לא מצפה שיהיו 22,000 אדומים ביציעים כאילו זה גמר גביע המדינה, ולא מצפה שכל משחק בית בדרך יהיה מול איצטדיון מלא בוסרמיל,
אבל 300 אוהדים בחצי גמר זה הרבה פחות ממה שאנחנו מצפים מעצמנו. מגיע לנו ולשחקנים יותר מזה, ואני מקווה שבגמר זה יראה אחרת.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

זה קצת בעייתי להגיע למשחק באמצע השבוע בשעה כה מוקדמת.
בשביל להגיע בזמן למשחק במושבה אנשים צריכים לצאת מהעבודה בשעה 15:00-סוגייה שללא מעט אנשים היא מאוד בעייתית
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

מוטי כתב:זה קצת בעייתי להגיע למשחק באמצע השבוע בשעה כה מוקדמת.
בשביל להגיע בזמן למשחק במושבה אנשים צריכים לצאת מהעבודה בשעה 15:00-סוגייה שללא מעט אנשים היא מאוד בעייתית
בוא נגיד שאם זה היה גביע המדינה, כולם היו מתאמצים יותר... אבל שטויות, החצי כבר נגמר.

הגמר ברבע לשמונה. אפשר לצאת בחמש וחצי-שש (וזה אם רוצים להגיע ברגוע וכאלה) ולהספיק.

הגישה למושבה מעולה, דרך כביש 6. שעה- שעה ועשר דקות ומגיעים.

אם לגמר גביע הטוטו בלאומית הבאנו 3000 לוינטר, אפשר לצפות להרבה יותר בגמר הזה מה עוד שמדובר במתקן כזה משובח.
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לא הייתי קורא לזה הצלחה, גביע הטוטו לא מעורר עניין בקרב כל אוהדי קבוצות הכדורגל בארץ....
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

דר אדום בנשמה כתב:לא הייתי קורא לזה הצלחה, גביע הטוטו לא מעורר עניין בקרב כל אוהדי קבוצות הכדורגל בארץ....
אז איך היית קורא לזה? כישלון ?!
תגיד אתה שפוי, לא זכית בגביע הטוטו של ליגת העל משהו כמו 15 שנה על מה אתה מדבר, זו הכנסה של כמעט 2 מיליון שקל לקופת המועדון.
לא רק שזו הצלחה, אלא גם יהיה הישג מרשים אם ניקח העונה את גביע הטוטו.

הילה מסכים עם כל מילה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

floyd כתב:בתור צופה מהצד במתרחש כאן בפורום פשוט מבאס אותי לראות שכל החבר'ה שמשתתפים בפתיחת נושאים כאן וגם כאלה שמגיבים פשוט נעלמים שהקבוצה מצליחה.
שמו לב כמה טופיקים נפתחים ובעקבותיהם כמות התגובות אחרי כישלונות וכמה אחרי ניצחונות.
נראה שכל כך התרגלנו לכשלונות שקשה לנו לעכל הצלחות, וכן מה שקורה עם הקבוצה השנה נחשב הצלחה מבחינתי. יש המון מה לתקן בקבוצה, אבל יש דרך ואפילו אפשר להנות ממנה...
1. הצלחה? מקום 9 מתוך 14 זאת הצלחה? 4 ניצחונות מתוך 16 משחקים זאת הצלחה? העובדה שלא קידמנו השנה אף שחקן צעיר (שלנו כמובן, מבחינת מכבי ת"א בהחלט קידמנו את הצעירים שלהם קהת וסבע) זאת הצלחה? איפה אתה רואה כאן הצלחה?
ההצלחה היחידה השנה הייתה בניצחון על מכבי ת"א וזה גם היה אחד מהשבועות היותר טובים של הפורום עם הרבה תגובות גם לפני וגם אחרי המשחק.
bs war כתב:
2. עד לשלב חצי הגמר גם אני לא באמת סופר את גביע הטוטו. אני גם הייתי מאלה שביקרו את אלישע על כך שבצמד המשחקים מול קריית שמונה הוא לא חילק את העומס גם אם זה היה עולה לנו בעליה לשלב הבא.
אבל עכשיו כשאנחנו בגמר, לזלזל באפשרות לזכות בתואר ראשון בליגת העל מאז 97, לזלזל בדחיפה ובביטחון שזה יכול לתת למועדון זה לפספס את העובדה שלא מעט זוכות במפעל בעבר לקחו מהמפעל הזה ביטחון ורעב כדי לזכות לאחר מכן בתארים חשובים יותר. קריית שמונה זכו במפעל בשנתיים האחרונות והמשיכו לאליפות, אנחנו ב96 זכינו במפעל כששנה לאחר מכן המשכנו לזכיה בגביע המדינה. ברור שזכיה במפעל לא מספיקה וצריך להמשיך בהתקדמות המקצועית כדי לזכות בתארים חשובים יותר, אבל זכיה במפעל בהחלט יכולה לתת לקבוצה ביטחון ואמונה שהיא יכולה לזכות בתארים, גם חשובים יותר.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אנחנו אוהדי כישלונות כי הקבוצה שלנו היא כישלון.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אבל צודק פותח הפוסט... תראה כמה דיבורים יש פה אחרי הפסד.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

yedidel כתב:אבל צודק פותח הפוסט... תראה כמה דיבורים יש פה אחרי הפסד.
טוב תיכף תאשימו שבגלל התגובות השליליות הקבוצה מפסידה...

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

https://www.one.co.il/Article/210970.html" onclick="window.open(this.href);return false;
אוהדים ביזיון , זה מה שחסר לנו עד שיש לנו מאמן כמו אלישע
הוא יעזוב אותנו בגלל דבעים כאלה.

שלח תגובה