קדימות למנויים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

קדימות למנויים

שליחה על ידי סניור »

הנושא הזה עולה אחת לתקופה אבל הפעם נראה לי שהוא נחוץ מתמיד.
האווירה לקראת המשחק בבלומפילד ברורה ואני מתאר לעצמי שהכרטיסים שיוקצו לנו יחטפו בתוך כמה שעות.
המצב האופטימאלי הוא לתת יתרון, אפילו של יום או יומיים לבעלי המנויים לרכוש כרטיס למשחק- זו הכרת תודה בסיסית על הנאמנות, מה גם שקהל המנויים הוא גם בדרך כלל הקהל שמתמיד להגיע למשחקי החוץ והמנויים שלהם מהווים חלק מרכזי מההכנסות של המעודון.
יש אווירה חמה ורצון של הרבה אנשים להגיע למשחק- אני מכיר בערך 10 שלא היו בשום משחק השנה, ואולי גם בעונות הקודמות ומעוניינים להגיע לקנות כרטיס ברגע שיהיה אפשר.
יש למצב הזה כמה השלכות:
1. אוהדים שמגיעים לכול משחק יכולים בהחלט להישאר בלי כרטיס.
2. רמת העידוד תיפגע בוודאות
3. הגרוע מכול- אנחנו ניקלע לסיטואציות של ספסרות מכוערת בין אוהדים. במשחק נגד מכבי חיפה עמדו לרשותינו יותר מ-10,000 כרטיסים ועדיין ראינו ספסרות, לא רוצה לדעת מה יקרה כשהכמות עומדת על חמישית מזה.

אסור לנו לבנות על זה שבמידה והכרטיסים יחטפו מכבי יקצו לנו עוד- יש להם מנויים בכול היציעים ( בלומפילד עקרונית סולד אאוט לאוהדי מכבי לכול העונה) ובמשחקים נגד קבוצות עם מעט קהל הם ממלאים גם חצי מיציעי האורחות.

מה אפשר לעשות?
הפיתרון המועדף הוא כמובן לתת עדיפות לבעלי מנוי- כול המנויים ממוספרים, אפשר בקלות לנהל מעקב של איזה מנוי מימש את זכותו, ואחרי יום או יומיים לפתוח את המכירות לקהל הרחב- כמו כול קבוצה גדולה ( גם בארץ).
פשרות פחות טובה, היא להגביל את מס' הכרטיסים שנמכרים לכול רוכש נגיד ל-2 או 3, זה אומנם פיתרון של שנות ה-80 אבל עשוי לתת מענה חלקי לבעיית הספסרות.

הלוואי ויש מי שרואה את זה מההנהלה, או מי מכאן שביכולתו להעביר את זה אל ההנהלה, זה יהיה מבורך.

שבוע טוב!

זה שי !

Re: קדימות למנויים

שליחה על ידי זה שי ! »

ומי שקנה מנוי ואבד לו מה יעשה (אני ) זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

גם זו בעיה שצריך לתת עליה את הדעת. אני מקווה שבאצטדיון החדש נעבור למנויים אלקטרוניים ואז אפשר יהיה לשחזר כרטיס בקלות ולבטל את הישן, אפילו לגבות על זה עמלה קטנה זה לגיטימי, בדיוק כמו במידה ואתה מאבד רב קו או כרטיס מסוג זה או אחר.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

משחק לא שגרתי, ולכן כל ההתארגנות מבחינת כרטיסים צריכה להיות בהתאם.
מסכים לגבי הקדימות למנויים, זה קורה בכל מקום נורמלי בארץ במשחקים בהם הביקוש עולה על ההיצע.
הייתי עושה את יום המכירה הראשון בוסרמיל שנגיש יותר מלונה, יום זה יהיה פתוח למכירה לציבור המנויים בלבד בשיטת כל הקודם זוכה.
אם יישארו כרטיסים, הם יעברו בחזרה ללונה ומהיום השני תהיה מכירה רגילה לכולם (ולהגביל מכירת כרטיס אחד לאדם, קנייה מסיבית ללא שום ביקורת כמו שיש בלונה היא גן עדן לספסרים במשחקים כאלה).
וכמובן לפתוח אפשרות של קנייה דרך הטלפון לאלה שגרים מחוץ לעיר.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

yossi כתב:משחק לא שגרתי, ולכן כל ההתארגנות מבחינת כרטיסים צריכה להיות בהתאם.
מסכים לגבי הקדימות למנויים, זה קורה בכל מקום נורמלי בארץ במשחקים בהם הביקוש עולה על ההיצע.
הייתי עושה את יום המכירה הראשון בוסרמיל שנגיש יותר מלונה, יום זה יהיה פתוח למכירה לציבור המנויים בלבד בשיטת כל הקודם זוכה.
אם יישארו כרטיסים, הם יעברו בחזרה ללונה ומהיום השני תהיה מכירה רגילה לכולם (ולהגביל מכירת כרטיס אחד לאדם, קנייה מסיבית ללא שום ביקורת כמו שיש בלונה היא גן עדן לספסרים במשחקים כאלה).
וכמובן לפתוח אפשרות של קנייה דרך הטלפון לאלה שגרים מחוץ לעיר.
הרעיונות הם מעולים, השאלה היא איך גורמים לדברים האלה להגיע למישהו שיש ביכולתו לעשות עם זה משהו ולא רק לשמש אותנו לצורכי דיון?

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

מסכים איתך , למה אני אוהד שקונה מנויי כל שנה צריך עלול לפספס את משחק העונה בגלל אוהדי הצלחות למינהם שבאים רק שהקבוצה טובה ומצליחה וזה מטריף ת'שכל.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

לעיתים העודף ביקוש משגע אותי.
אין לי מנוי העונה. אני גרה בירושלים, שנה שעברה היה לי מנוי וניצלתי חצי ממנו (כי היו משחקים באמצע שבוע, כי יש מבחנים ובחנים ולא חזרתי לדרום...). השנה אין לי. השנה אי אפשר להשיג כרטיס לשער 5 אלא אם קונים שבוע מראש.

מצד שני, מסכימה לגמרי שחלוקה קודם למינויים זו כנראה הדרך הכי טובה.

זה מבאס (אותי) אבל נכון (לכלל).
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

כבעל מנוי, אחד שחי תקופה לא קצרה בארהב, אני אספר לך איך המשוגעים שם מחכים לילה לפני לפתיחת חנות ספרים כדי שהארי פוטר יהיה אצלם לפני כולם. הקבוצה שלנו העונה שווה שנצבא על שערי בנצי ולונה טורס בשבילה.

ואגב מי זו מירושלים? גם אני גר ומחפש פרטנר לנסיעות
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

בדקתי והנושא נשקל כבר על ידי ההנהלה, נחכה לתשובה ונקווה שהיא תהיה חיובית

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

מכבי חיפה מקצה את כל הכרטיסים לבעלי המנויים, כבר שנים זה עובד שם עד יומיים לפני המשחק משחררים את הנותרים לקהל הרחב,
לא בונה על לונה טורוס, ברור לי שהוא צריך להקצות לזה עוד אדם אחד, והעמלה והחזירות תעלה בהתאם,
וכן ניחשתם בחיפה לא גובים עמלה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

dor69 כתב:בדקתי והנושא נשקל כבר על ידי ההנהלה, נחכה לתשובה ונקווה שהיא תהיה חיובית
מחכים לעדכונים!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

הסניגור האדום כתב:וכן ניחשתם בחיפה לא גובים עמלה.
לא נכון.
https://sport.barak-tickets.co.il/" onclick="window.open(this.href);return false;

אבל זה לא העניין, קדימות לבעלי מנויים חייבת להיות.

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

עדיפות למנויים זה בהחלט הצעד המתבקש.
מצד שני, פעם ראשונה שאנחנו נתקלים בכזו בהלת כרטיסים שבועיים לפני משחק (אולי גם במשחק נגד נתניה עונה שעברה), מסקרן/מלחיץ/מפחיד אותי לדעת איך ההנהלה תפעל בסיטואציה כזאת.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

RedRock כתב:
לא נכון.
https://sport.barak-tickets.co.il/" onclick="window.open(this.href);return false;

אבל זה לא העניין, קדימות לבעלי מנויים חייבת להיות.
למשחק נגד מכבי תל אביב הכרטיס עלה במחיר הנקוב ורק לבעלי המנויים,
הם רק אישרו שהם ממשים את הזכות לרכישה, ושהגענו לקופה בבלומפילד הם שילמו עליו.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

"וסרמיליה" מפרסמים היום שההנהלה שוקלת את הצעד, כמובן שבפייסבוק התגובות מעורבות, אבל הרוב מבינים שמדובר בצעד מתבקש- לא הגרלה כמובן אלא זכות ראשונים.

שלח תגובה