וויליאם סוארז סיכם ל-3 שנים נוספות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
NATAN93

Re: וויליאם סוארז סיכם ל-3 שנים נוספות

שליחה על ידי NATAN93 »

גיא חניה כתב: אבירם אוחנה קפטן השלושה בלם מאוד מוכשר ובעל הרבה יותר פונטציאל מאלגרבלי שיש לו ליקויים ביסודות משחק. סוארז צריך להיות החונך שלו ויכול לגדול לנו בלם לתפארת תוצרת בית.
חבל שאף אחד במועדון לא חושב על זה במיוחד מוטי איווניר היה צריך להציע את זה לאלישע חבל חבל חבל

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

NATAN93 כתב: חבל שאף אחד במועדון לא חושב על זה במיוחד מוטי איווניר היה צריך להציע את זה לאלישע חבל חבל חבל
סליחה על הציניות, אבל אתה קובע את זה בתור אחד שנוכח בכול הפגישות ומאזין לכול שיחות הטלפון בין השניים?
אף אחד מאיתנו לא יודע מה הרעיונות שעולים בין שניהם, וסביר שבאמצע עונת משחקים יש פחות זמן לדברים האלה, אבל יכול מאוד להיות שבמהלך הקיץ והטרום עונה דברים כאלה קורים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

למה סוארז צריך לחנוך שחקן?הוא שחקן ולא מאמן.
בשביל מה יש מאמן נוער ומנהל מקצועי לנוער?..

סמל אישי של משתמש
NATAN93

שליחה על ידי NATAN93 »

סניור כתב:
סליחה על הציניות, אבל אתה קובע את זה בתור אחד שנוכח בכול הפגישות ומאז** לכול שיחות הטלפון בין השניים?
אף אחד מאיתנו לא יודע מה הרעיונות שעולים בין שניהם, וסביר שבאמצע עונת משחקים יש פחות זמן לדברים האלה, אבל יכול מאוד להיות שבמהלך הקיץ והטרום עונה דברים כאלה קורים.
סבבה צודק אבל אם אתה מעיר לי על זה תזכור שגם אתה לא יכול לדבר שום מילה על ההנהלה כי אולי גם אתה לא שומע על דברים שקורים מאחורי הקלעים.

CrazyRed7 כתב:למה סוארז צריך לחנוך שחקן?הוא שחקן ולא מאמן.
בשביל מה יש מאמן נוער ומנהל מקצועי לנוער?..
אם הייתה קצת מסתכל מה קורה במקומות מקצועיים הייתה מבין שזה נהוג בכל העולם שעולה שחקן מהנוער שחקן מוביל יכול לתרום לו הרבה קח את דוגמת טיאגו אלקנטרה שבוודאות שמעתי רעיון עם צ'אבי שעזר לו הרבה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אתה לא יכול להשוואת קבוצה והתנהלות ישראלית למועדון כמו בארסה ואתה לא יכול להשוואת את צ'אבי לסוארז.
סוארז עם כל הכבוד הוא שחקן זר. לא באמת אכפת לו משחקן נוער כזה או אחר ומה יהיה אחרי שהוא יעזוב. אני גם לא חושב שהוא יכול ללמד בלם צעיר כל שהוא יותר ממה שמאמן הנוער/בוגרים/איווניר יכול ללמד ולתרום לו.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

כשישאלו אותך על ישראל, מה תספר להם?
"המדינה הכי טובה שהייתי בה בחיים שלי. עזבו את הטילים, את הכל, זה שטויות. מדינה יפה, חמה. יש ים, אנשים טובים ויש הכל פה. אני מאוהב בישראל. כל הזמן שואלים אותי מה אני עושה בארץ ואני אומר לכל החברים שלי שרוצים לבוא שזה לא כמו שרואים בטלוויזיה, שזה מזויף. אני מספר להם שזה עולם אחר."

ראיון פרידה של יניב סול משבע עם וילי.
נפרדנו קודם מאובידיו ועכשיו ממנו. בהיבט האנושי שניהם התחברו חזק לכל ההוויה של המועדון, ואנחנו התחברנו אליהם. שניהם זרים באר שבעיים יותר מישראלים מסויומים אצלנו. הלוואי שבעוד שנתיים שלוש משחק הפרישה שלהם ייערך כאן, אצלנו.

לינק לראיון המלא
https://sport1.maariv.co.il/israeli-soc ... cle-784448" onclick="window.open(this.href);return false;

עריכה- בטח הקפצתי פה נושא לאנשים באמצע שומקום, ועוד סיכם לשללוש שנים נוספות.... לא מצאתי שום נושא עליו חוץ מזה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יש נושא פרידה ממנו

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

guess who back
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

*למביני ציניות בלבד
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Red Temple

שליחה על ידי Red Temple »

דר אדום בנשמה כתב: אתה ספאמר מדהים.
מה הקשר בין הרצון להיות סרקסטי לבין להקפיץ את הנושא הזה??
חוש הומר מה יש גם ככה הלכה העונה לא נצחק קצת

שלח תגובה