נתניה - באר שבע, שבת, 17:00.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

נתניה - באר שבע, שבת, 17:00.

שליחה על ידי שמעון א »

בסיבוב הקודם הפסדנו להפועל ת"א בדקה ה 90, ונתניה עם ניצחון דחוק על רעננה. מחזור אח"כ נתניה קיבלה מאיתנו 4 על הראש.
אתמול קרה בדיוק ההפך. אנחנו עם ניצחון דחוק ונתניה עם הפסד דקה 90... מקווה שזה לא סימן :-(

בכל מקרה משחק מאוד קשה. קבוצה שהצליחה לכבוש 3 שערים למכבי זה אומר שיש לה מה להציע.
עידו לוי מורחק יחסר בנתניה.
ביטון יחזור ל 11 בב"ש?
עם איזה הרכב הייתם עולים?

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: נתניה - באר שבע, שבת, 17:00.

שליחה על ידי שיש »

שמעון א כתב:בסיבוב הקודם הפסדנו להפועל ת"א בדקה ה 90, ונתניה עם ניצחון דחוק על רעננה. מחזור אח"כ נתניה קיבלה מאיתנו 4 על הראש.
אתמול קרה בדיוק ההפך. אנחנו עם ניצחון דחוק ונתניה עם הפסד דקה 90... מקווה שזה לא סימן :-(

בכל מקרה משחק מאוד קשה. קבוצה שהצליחה לכבוש 3 שערים למכבי זה אומר שיש לה מה להציע.
עידו לוי מורחק יחסר בנתניה.
ביטון יחזור ל 11 בב"ש?
עם איזה הרכב הייתם עולים?
אותו הרכב שפתח בשבת, אולי נאסר במקום מליקסון. נקווה שיהיה סגל מלא.
יאללה עוד 4 פעמים 1-0 מגעיל...

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

נאסר לפי אתמול בכלל לא מתלבש.
ואם הוא נכנס להרכב במקום מישהו זה בוזגלו שבחודש וחצי האחרון חושך

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

גם אבו עביד מורחק.
שניים מהיותר טובים בהגנת נתניה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

yossi כתב:גם אבו עביד מורחק.
שניים מהיותר טובים בהגנת נתניה.
חבל, הוא עד עכשיו לוקח 2 אופטלגין ביום מהסחרחורת שבוזגלו עשה לו
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב: חבל, הוא עד עכשיו לוקח 2 אופטלגין ביום מהסחרחורת שבוזגלו עשה לו
בוזגלו כנראה נכנס לשנת חורף מאז

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שמעון הרוש צפוי להיות מתופקד כבלם ועומר פרץ כמגן ימני.
הפוטנציאל לתת להם בראש עם ההגנה הזו עוד קיים

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

גם ירין חסן בלם. יכול לשחק עם סרגי.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שמעון א כתב:גם ירין חסן בלם. יכול לשחק עם סרגי.
סרגי פצוע.
הלוואי וישחק, הוא מלך הבישלים שלהם(ליריבות)

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

פשוט לא בא לי ללכת למשחק הזה.

בשביל מה? בשביל לשמוע את הקללות על אלישע שוב ולהתעצבן שלא עוברים את החצי במחצית הראשונה? בשביל לשמוח מאיזה גול מיקרי? בשביל משחק שגם כך ניצחון או הפסד לא כאלה חשובים?

אין חשק. נשבע שככה גם הרגשתי בשבת לפני המשחק, ולמען האמת גם במהלכו. רוב הזמן בכלל הייתי עסוק בטלפון להתפלל שאלירן עטר יכבוש בשביל ליגת החלומות. הכל היה חסר חשק, חסר אווירה (במחצית הראשונה עוד לפחות עשו משהו..השנייה..עזבו לא נזכיר) עונה שעברה הנפילה עוד הייתה בסוף העונה, אז על כל שאר המשחקים הייתה התלהבות. שמתמודדים נגד ירידה חס ושלום יש תחושה שבאים כאנדרדוג כל משחק וזה מדרבן אותך. ב4 משחקים שנותרו עד סוף הפלייאוף? הכל דיי פרווה כזה...חוץ מהמשחק נגד ק"ש.

העונה כל המשחקים מרגישים אותו דבר. את החילופים של אלישע צפיתי מתחילת המשחק בוסרמיל (למרות שוואלה הוא הפתיע, הוציא חלוץ הכניס קשר ואז הוציא קשר הכניס חלוץ, מטורף שכמוהו!). גם את הקללות צפיתי, ספויילר: יהיו גם בנתניה.

ולא אני ממש לא מהאלה שבדר"כ נשארים בבית, ולרוב המשחקים במרכז מגיע ובשמחה רבה, אבל באמת שאין לי שום חשק הפעם. מעדיף לחסוך את הדלק ולא לעשות את הטיול הזה, גם ככה יש לי סופ"ש קצר במיוחד ...

הייתי חייב לפרוק. מעניין אותי אם יש אנשים ששותפים לי בתחושה. פה אני מחזיק מהרוב הקומץ הנורמלי. בפייסבוק לא מעז לכתוב, לא בא לי להתקל בתגובות של ילדים בני 13 או אנשים בני 41 שמתנסחים ומתנהגם כמו ילדים בני 13 ..

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום בלב בנשמהההה כתב:פשוט לא בא לי ללכת למשחק הזה.

בשביל מה? בשביל לשמוע את הקללות על אלישע שוב ולהתעצבן שלא עוברים את החצי במחצית הראשונה? בשביל לשמוח מאיזה גול מיקרי? בשביל משחק שגם כך ניצחון או הפסד לא כאלה חשובים?

אין חשק. נשבע שככה גם הרגשתי בשבת לפני המשחק, ולמען האמת גם במהלכו. רוב הזמן בכלל הייתי עסוק בטלפון להתפלל שאלירן עטר יכבוש בשביל ליגת החלומות. הכל היה חסר חשק, חסר אווירה (במחצית הראשונה עוד לפחות עשו משהו..השנייה..עזבו לא נזכיר) עונה שעברה הנפילה עוד הייתה בסוף העונה, אז על כל שאר המשחקים הייתה התלהבות. שמתמודדים נגד ירידה חס ושלום יש תחושה שבאים כאנדרדוג כל משחק וזה מדרבן אותך. ב4 משחקים שנותרו עד סוף הפלייאוף? הכל דיי פרווה כזה...חוץ מהמשחק נגד ק"ש.

העונה כל המשחקים מרגישים אותו דבר. את החילופים של אלישע צפיתי מתחילת המשחק בוסרמיל (למרות שוואלה הוא הפתיע, הוציא חלוץ הכניס קשר ואז הוציא קשר הכניס חלוץ, מטורף שכמוהו!). גם את הקללות צפיתי, ספויילר: יהיו גם בנתניה.

ולא אני ממש לא מהאלה שבדר"כ נשארים בבית, ולרוב המשחקים במרכז מגיע ובשמחה רבה, אבל באמת שאין לי שום חשק הפעם. מעדיף לחסוך את הדלק ולא לעשות את הטיול הזה, גם ככה יש לי סופ"ש קצר במיוחד ...

הייתי חייב לפרוק. מעניין אותי אם יש אנשים ששותפים לי בתחושה. פה אני מחזיק מהרוב הקומץ הנורמלי. בפייסבוק לא מעז לכתוב, לא בא לי להתקל בתגובות של ילדים בני 13 או אנשים בני 41 שמתנסחים ומתנהגם כמו ילדים בני 13 ..
נראה לי מוגזם.
מה בסה"כ קרה? אז במקום לשחק מעולה ולהיות 3 נק' מתחת למכבי אנחנו משחקים בסדר (ולפעמים בסדר פלוס) ו8 נק' ממכבי?
המקללים יהיו והיו. הבעיה שלנו זה לא מספר המקללים, זה יותר מספר המעודדים שצריך לגדול משמעותית, ואז ממש לא ישימו לב.

אני אמשיך להינות ולחכות כל השבוע למשחק כל עוד אנחנו בתמונה. וגם אם חס ושלום ניפרד סופית מאחד המפעלים, אבוא להינות מקבוצת הצמרת שלי.
מסקנות רק בקיץ.

סמל אישי של משתמש
The red one

זה לא קשור ללשחק מעולה או לא. כמו שאמרתי, אין עניין. זה חוסר היכולת של השחקנים, זה ההתנצחות עם אלישע, זו ההירדמות בקהל, זו הכמות המבאסת בכל פעם מחדש, זו .. האווירה ..

והיום יש מין הרגשה מגעילה כזאת בקהל, גם בוסרמיל גם במשחקי חוץ, ולצערי הגוש שלכם לא יכול על יותר המקללים..פשוט לא כיף להגיע..שוב, אני מדבר באופן אישי, אבל אני מניח שלא מעט כאן יזדהו.

אגב צפוי מזג אוויר סופר חורפי בשבת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

האמת היא שאני מבין אותך כי גם לי זה קורה אחרי משחקים מייאשים כאלה אבל זה נעלם כמו שזה מופיע במקרה הטוב שעה אחרי המשחק ובמקרה הרע בבוקר שלמחרת. וכשזה נעלם הראש כבר רץ למשחק הבא, רץ למתי אני קונה כרטיס, רץ לאיך אני נוסע והבאסה באותו רגע היא שנשארו לי שישה ימים לפחות עד המשחק הבא

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אדום בלב בנשמהההה כתב:אגב צפוי מזג אוויר סופר חורפי בשבת.
מעולה.
ככה כל הממורמרים שבאים רק לקלל לא יבואו ונוכל להנות מקבוצה קטנה ואיכותית של אוהדים.

סמל אישי של משתמש
The red one

RedRock כתב:
מעולה.
ככה כל הממורמרים שבאים רק לקלל לא יבואו ונוכל להנות מקבוצה קטנה ואיכותית של אוהדים.
זה לא יעצור אותם :גשם:

שלח תגובה