חנן ממן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
blueman

Re: חנן ממן

שליחה על ידי blueman »

yossi כתב:אני באמת לא יודע איך לאכול אותו.
כזה חוסר קורלציה בין מספרים ליכולת שזה מדהים.
חושב על 4-3-3 שיעלה מול איזה אסטנה נניח בעוד חודשיים ואני פשוט בספק אם הוא מספיק טוב לשם.
הבעיה היא שהאלטרנטיבה כרגע לעמדה הזו היא מליקסון כחופשי, נקבל אחזקת כדור ומסירה טובה אך נאבד פיזיות ועבודה באמצע.
אולי בכר ימשיך את ה4-2-3-1 הזה ויחפש קשר נוסף שעיקר מעלותיו הם הגנתיות?
נאתכו?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

blueman כתב: נאתכו?
או זר.
חייבים אחד כזה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

באירופה כרגע אין לו מקום אלא אם כן יצליח להסתגל ללשחק באגף. בדיוק כמו אוחנה, אגב.

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

בשביל להיות מתאים לאירופה הוא יצטרך לעשות שינוי כמו השינוי שרקיטיץ מברצלונה עבר ,להפוך להיות קשר מרכזי ומשחקן שמשחק מתחת לחלוץ בלבד , יש לו יכולות בשביל זה ,גם פיזיות טובה ,צריך לשפר את עניין איבודי הכדור ולהיות יותר מעורב במשחק .

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

REDZED כתב:בשביל להיות מתאים לאירופה הוא יצטרך לעשות שינוי כמו השינוי שרקיטיץ מברצלונה עבר ,להפוך להיות קשר מרכזי ומשחקן שמשחק מתחת לחלוץ בלבד , יש לו יכולות בשביל זה ,גם פיזיות טובה ,צריך לשפר את עניין איבודי הכדור ולהיות יותר מעורב במשחק .
כן וממן צריך להתחיל להיות טיפה יותר כמו מסי ואנחנו פיקס

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

yossi כתב:אני באמת לא יודע איך לאכול אותו.
כזה חוסר קורלציה בין מספרים ליכולת שזה מדהים.
חושב על 4-3-3 שיעלה מול איזה אסטנה נניח בעוד חודשיים ואני פשוט בספק אם הוא מספיק טוב לשם.
הבעיה היא שהאלטרנטיבה כרגע לעמדה הזו היא מליקסון כחופשי, נקבל אחזקת כדור ומסירה טובה אך נאבד פיזיות ועבודה באמצע.
אולי בכר ימשיך את ה4-2-3-1 הזה ויחפש קשר נוסף שעיקר מעלותיו הם הגנתיות?
לא מסכים איתך, ברוב המשחקים הוא היה מצויין, החורים באמצע לא באשמתו, אלא טעויות כלליות של כל הקבוצה.
במשחקים מול מכבי, נתניה וביתר הוא היה נהדר- היציאה קדימה, הנעת כדור, משחק בנגיעה. אחד השחקנים שנוגעים הכי הרבה בכדור ומאבדים אותו הכי מעט.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

zivmay כתב:
לא מסכים איתך, ברוב המשחקים הוא היה מצויין, החורים באמצע לא באשמתו, אלא טעויות כלליות של כל הקבוצה.
במשחקים מול מכבי, נתניה וביתר הוא היה נהדר- היציאה קדימה, הנעת כדור, משחק בנגיעה. אחד השחקנים שנוגעים הכי הרבה בכדור ומאבדים אותו הכי מעט.
מול נתניה אכן היה טוב, מול בית"ר רק במחצית השנייה התעורר עם סחיטת הפאול שהביא את השער הראשון ומהלך אישי שהביא את המהפך.
מול מכבי לא ממש היה במשחק, בטח במחצית השנייה.
לי זה דווקא מרגיש שהוא מאבד לא מעט. הוא מנסה לשחק מהר ובנגיעה והטכניקה שלו לא מספיק גבוהה כדי לספק את זה באחוזים גבוהים.

השאלה היא לאן ברק חושב לקחת את זה - להמשיך עם קבוצה שפחות דומיננטית באחזקת הכדור כמו שראינו בפליאוף, או לחזור לקבוצה שמשחקת על פוזשן ארוך.
באופציה הראשונה ממן תורם לשטף, גם אם לא כשחקן מרכזי, בשאיפה שלו לשחק מהר והכניסות החכמות פנימה.
לאופציה השנייה אני לא ממש יודע עד כמה הוא מתאים.

סמל אישי של משתמש
Star

שליחה על ידי Star »

האמת? לא ראיתי ממן משהו מיוחד, אבל הוא מנצל מצבים, יודע להבקיע וזה פרמטר נורא חשוב, לא יודע עד כמה יהיה לו קל להבקיע ברמות יותר גבוהות..

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

yossi כתב: מול נתניה אכן היה טוב, מול בית"ר רק במחצית השנייה התעורר עם סחיטת הפאול שהביא את השער הראשון ומהלך אישי שהביא את המהפך.
מול מכבי לא ממש היה במשחק, בטח במחצית השנייה.
לי זה דווקא מרגיש שהוא מאבד לא מעט. הוא מנסה לשחק מהר ובנגיעה והטכניקה שלו לא מספיק גבוהה כדי לספק את זה באחוזים גבוהים.

השאלה היא לאן ברק חושב לקחת את זה - להמשיך עם קבוצה שפחות דומיננטית באחזקת הכדור כמו שראינו בפליאוף, או לחזור לקבוצה שמשחקת על פוזשן ארוך.
באופציה הראשונה ממן תורם לשטף, גם אם לא כשחקן מרכזי, בשאיפה שלו לשחק מהר והכניסות החכמות פנימה.
לאופציה השנייה אני לא ממש יודע עד כמה הוא מתאים.
השינוי הגדול נגד בית"ר היה כשמבחצית השנייה בכר החזיר את ממן לאמצע ואת מליקסון לשמאל. במחצית הראשונה זה היה הפוך

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

תנועה לעומק , סיומת בנגיעה בימין/שמאל/ראש ברמה טופ קלאס ,
שחקן כל כך חכם.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

Star כתב:האמת? לא ראיתי ממן משהו מיוחד, אבל הוא מנצל מצבים, יודע להבקיע וזה פרמטר נורא חשוב
מסכים איתך לשם שינוי
הוא לא מנהל משחק וכו

הוא נכנס למשבצת מאוד בעייתית
הוא תלוי בכמות הכיבושים שלו, ואם לא יצליח לנפק מספרים זה יראה ש״משחקים עם שחקן פחות״

מודה שעדיין לא הבנתי כל כך את ההשפעה שלו במשחק שוטף
הלוואי ישתפר ויכבוש בצרורות

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

הוא משחק אצלנו חצי חלוץ. לפעמים ממש בקו אחד עם שהר.
נראה לי שזו הוראה מברק להשתתף פחות בשטף ולהתרכז יותר בכניסות לעומק והבקעת שערים.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

חנן ממן על המעבר לב"ש: "היה פחד. אתה מגיע לקבוצה שבה לכל אחד יש אגו ולא בטוח שאתה באנקר בהרכב, רציתי לבדוק את היכולות שלי והאם אני באמת מתאים לרמות הגבוהות ואני שמח שעשיתי את זה. אני אוהב לשחק מתחת לחלוץ. כאן בב"ש התמקדתי לרוץ לעומק ויצרו בשבילי מצבים, בהפועל חיפה אני הייתי צריך ליצור יותר."

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לא מצליח להבין מה פשר המשפטים שרצים פה; "לא ראיתי ממנו משהו מיוחד, חוץ ממספרים".

הגיע הזמן לבשר לכם, המטרה בכדורגל זה להכניס את הכדור לשער. מי שמכניס יותר מנצח, מי שמכניס הכי הרבה הוא הכי טוב, מי שמכניס הכי הרבה שווה הכי הרבה כסף.

כן משפיע, לא משפיע, כן אהבתם, לא אהבתם, ביום שתמצאו עוד שחקן שיגיע בינואר- בלי מחנה אימונים, בלי הכנה מוקדמת עם הקבוצה, בלי להתחבר לשיטה, בלי להכיר את דרישות המאמן ובשלושה וחצי חודשים יגיש לכם אליפות על מגש של זהב, עם שערי הכרעה שרק זהבי עשה לפניו,

תתקשרו אליי- 0548850144.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

Totti כתב:לא מצליח להבין מה פשר המשפטים שרצים פה; "לא ראיתי ממנו משהו מיוחד, חוץ ממספרים".

הגיע הזמן לבשר לכם, המטרה בכדורגל זה להכניס את הכדור לשער. מי שמכניס יותר מנצח, מי שמכניס הכי הרבה הוא הכי טוב, מי שמכניס הכי הרבה שווה הכי הרבה כסף.

כן משפיע, לא משפיע, כן אהבתם, לא אהבתם, ביום שתמצאו עוד שחקן שיגיע בינואר- בלי מחנה אימונים, בלי הכנה מוקדמת עם הקבוצה, בלי להתחבר לשיטה, בלי להכיר את דרישות המאמן ובשלושה וחצי חודשים יגיש לכם אליפות על מגש של זהב, עם שערי הכרעה שרק זהבי עשה לפניו,

תתקשרו אליי- 0548850144.
בול!!!

שלח תגובה