בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי ForeverRed »

שיביא את הנחישות הזאת למגרש.
אנחנו צריכים את ברק הישן והטוב.

החרב על הצוואר.
זה הזמן של כולם להתעורר.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

ה442 יהלום לא עבד ראו את זה מלכתחילה מליקסון/ממן לא מספיק שחקנים בשביל השיטה הזו כדי לשחק את הקשר בצד ולשרוף שטחים ולעשות הגנה .

5 דק' אחרי שעברנו ל433 גם מאולץ בגלל הפציעה של מליקסון , בא הגול .
תמונה

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

ברק בכר יכול לגרום לטאהא, אורן ביטון ואלחמיד לשחק עם יותר ביטחון ודיוק? לא בטוח ( אולי לאורן ביטון יש פוטנציאל)

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

zivmay כתב:ברק בכר יכול לגרום לטאהא, אורן ביטון ואלחמיד לשחק עם יותר ביטחון ודיוק? לא בטוח ( אולי לאורן ביטון יש פוטנציאל)
שים לב מה רשמת. 3 שחקני הגנה מתוך 4. אף אחד מהם לא התחיל את העונה כשחקן הרכב. הוא מאמן כדורגל. לא קוסם. מוציא מים מהסלע איתם.

סמל אישי של משתמש
dors
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי dors »

בוא נדבר על זה רגע..
מתי מחליפים את סגל הכושר שלנו?
אני מקווה שבכר מבין שיש הרבה פציעות לא מעין הרע או החופ המדברי- הצוות האחראי פה מפשל ברמות.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

izguy83 כתב: שים לב מה רשמת. 3 שחקני הגנה מתוך 4. אף אחד מהם לא התחיל את העונה כשחקן הרכב. הוא מאמן כדורגל. לא קוסם. מוציא מים מהסלע איתם.
בגלל זה התכוונתי שאולי יש בעיה באיכות. למרות שהרבה זמן חייתי באופטימיות שאלחמיד ואורן ביטון יגלו יותר ביטחון וטכניקה ( מטאהא אין מה לצפות).

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

ההפסד הראשון בבית קרוב מתמיד,באמת שאני לא יודע איך בכר יחבר את השחקנים,כל משחק הרכב אחר

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

מי שרוצה להצטרף ל"חבר'ה" של בכר אז במועדון מחפשים מאמן כושר לעונה הבאה, פרטים בפייסבוק

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

The red one כתב:מי שרוצה להצטרף ל"חבר'ה" של בכר אז במועדון מחפשים מאמן כושר לעונה הבאה, פרטים בפייסבוק
חח זה לא לבוגרת, אבל גם טוב

דר תגיש קורות חיים

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

הראל כתב:ה442 יהלום לא עבד ראו את זה מלכתחילה מליקסון/ממן לא מספיק שחקנים בשביל השיטה הזו כדי לשחק את הקשר בצד ולשרוף שטחים ולעשות הגנה .

5 דק' אחרי שעברנו ל433 גם מאולץ בגלל הפציעה של מליקסון , בא הגול .
אני חושב שהסיבה העיקרית שבגללה ראינו שינוי היא עצם שינוי המערך תוך כדי משחק...
קשה להסתגל לשינויי מערכים תוך כדי משחק ולדעתי לפעמים בכר בוחר במערך שהוא יודע שפחות מתאים לנו רק כדי לשנות מערך בהמשך...
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

dors כתב:בוא נדבר על זה רגע..
מתי מחליפים את סגל הכושר שלנו?
אני מקווה שבכר מבין שיש הרבה פציעות לא מעין הרע או החופ המדברי- הצוות האחראי פה מפשל ברמות.
יש מצב גדול שזה בגלל שהפסיקו עם התוספים לגמרי. אין סיכוי שאין השפעה למשקה של בוסט אנרגיה ששחקן מקבל מידי פעם.
חבל שהפסיקו, חובבני.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

חשבתי על לשים את זה בטופיק "מרמור הגביע" אבל מעדיף לתת לו להמשיך להירקב, אז -

"אני יכולה לספר שאחת מנקודות המשבר הייתה גמר הגביע ב-2015. כמעט שלושה שבועות שבאר שבע וכל האוהדים שלנו נשמו, חלמו ואכלו גביע. הם נורא-נורא רצו את זה והאחריות הייתה מטורפת. במשחקי חוץ אני יושבת עם האוהדים שלנו. כולם יודעים את זה. אנחנו מגיעים לגמר בסמי עופר עם 15-16 אלף אוהדים שלנו. וכולנו באנו בציפייה גדולה. לא רק שהפסדנו, זה היה 2:6 למכבי ת"א. אני יושבת ומסביבי ילדים בוכים ואנשים בדיכאון".
"אבל האוהדים שלנו היו חזקים, לא הייתה התפרקות. לא היו דברים קשים. חלק מהאוהדים עזב את האצטדיון בכאב. חלק נשאר לעודד אחרי ההפסד למרות התוצאה האיומה. הולכים הביתה. מורידים את הראש. אני יכולה להגיד שבדרך לרכב שלי אני מקבלת חיזוקים מאוהדים שאמרו לי: 'לא נורא אלונה. יהיה בסדר'. זה גרם לי לקום למחרת בבוקר, לכנס את כל הצוות במשרדים שלנו בתל אביב ולהגיד להם: 'חברים, ראיתם את ההתנהגות של האוהדים שלנו. השנה מביאים אליפות. אנחנו יושבים עכשיו, השעה היא עשר בבוקר. לא עוזבים עד שמביאים אליפות. חושבים מה לעשות'. באותה שנה הבאנו אליפות", סיכמה ברקת.
ברקת סיפרה מדוע בחרה לפני קצת פחות משלוש שנים למנות את ברק בכר למאמן: "מה שהכי הרשים אותי אצל ברק הוא שהקבוצה שלו עבדה 90 דקות על המגרש. זה לא משנה אם היא הפסידה או ניצחה, הקבוצה עבדה. אהבתי גם את שיטת המשחק שלו. אהבתי את האינטליגנציה, הרעב והתשוקה שלו".

E26

שליחה על ידי E26 »

הפועלעולה כתב:חשבתי על לשים את זה בטופיק "מרמור הגביע" אבל מעדיף לתת לו להמשיך להירקב, אז -

"אני יכולה לספר שאחת מנקודות המשבר הייתה גמר הגביע ב-2015. כמעט שלושה שבועות שבאר שבע וכל האוהדים שלנו נשמו, חלמו ואכלו גביע. הם נורא-נורא רצו את זה והאחריות הייתה מטורפת. במשחקי חוץ אני יושבת עם האוהדים שלנו. כולם יודעים את זה. אנחנו מגיעים לגמר בסמי עופר עם 15-16 אלף אוהדים שלנו. וכולנו באנו בציפייה גדולה. לא רק שהפסדנו, זה היה 2:6 למכבי ת"א. אני יושבת ומסביבי ילדים בוכים ואנשים בדיכאון".
"אבל האוהדים שלנו היו חזקים, לא הייתה התפרקות. לא היו דברים קשים. חלק מהאוהדים עזב את האצטדיון בכאב. חלק נשאר לעודד אחרי ההפסד למרות התוצאה האיומה. הולכים הביתה. מורידים את הראש. אני יכולה להגיד שבדרך לרכב שלי אני מקבלת חיזוקים מאוהדים שאמרו לי: 'לא נורא אלונה. יהיה בסדר'. זה גרם לי לקום למחרת בבוקר, לכנס את כל הצוות במשרדים שלנו בתל אביב ולהגיד להם: 'חברים, ראיתם את ההתנהגות של האוהדים שלנו. השנה מביאים אליפות. אנחנו יושבים עכשיו, השעה היא עשר בבוקר. לא עוזבים עד שמביאים אליפות. חושבים מה לעשות'. באותה שנה הבאנו אליפות", סיכמה ברקת.
ברקת סיפרה מדוע בחרה לפני קצת פחות משלוש שנים למנות את ברק בכר למאמן: "מה שהכי הרשים אותי אצל ברק הוא שהקבוצה שלו עבדה 90 דקות על המגרש. זה לא משנה אם היא הפסידה או ניצחה, הקבוצה עבדה. אהבתי גם את שיטת המשחק שלו. אהבתי את האינטליגנציה, הרעב והתשוקה שלו".
צמרמורת. מאיפה זה?

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הפועלעולה כתב:חשבתי על לשים את זה בטופיק "מרמור הגביע" אבל מעדיף לתת לו להמשיך להירקב, אז -

כנס של כי"ל?

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

izguy83 כתב: כנס של כי"ל?
כן.

שלח תגובה