טריוויה לערב שבת - סיפורה של כבשה שחורה בדימוס...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

טריוויה לערב שבת - סיפורה של כבשה שחורה בדימוס...

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

חלקנו מפאת גילם הצעיר לא זוכרים/יודעים, אבל החבר'ה הבגירים יותר זוכרים גם זוכרים איך את השנאה הקמאית למכבי ת"א הזינו והעצימו לא פחות מתריסר שנות עקרות מניצחון ליגה מולה, מה שזיכה אותה בתואר הכבשה השחורה הגדולה ביותר בדברי הימים של המועדון.

עונת 90/91, מחזור 19 - מגיעים לאיצטדיון ר"ג ויוצאים משם כשידינו על העליונה - 1-3, עם צמד של החלוץ שמעון ביטון ועוד אחד של סספורטס כשבתווך קלינגר מצמק. ומאז, כאמור, החל הרצף השלילי שבנוסף גם כלל שיאי שיאים של התבטלות מולם, עד שהגיע בלסינג קאקו במחזור השני בעונת 02/03 ועם דרדלה בדקה ה-89 (ותודה לגבשושית בדשא שעזרה לכדור להתל בשטראובר) יצר את תחילתו של עידן חדש במפגשים מולם, ומי שלא ראה את השמחה ביציעים - לא ראה שמחה מימיו...
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 20 דצמבר 2015, 11:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: טריוויה לערב שבת - סיפורה של כבשה שחורה בדימוס...

שליחה על ידי dardasmiley »

אדיר!
עוד כאלה עוד!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אוי איזה שמחה.. וכמובן ה3-0 האדיר שנתנו להם כעבור סיבוב. מהמשחק הזה לא אשכח את הגול של אבוטבול כשכל המהלך מלווה בקריאות אולה

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

ימים בהם לא היה צורך בהגרלה לבלומפילד...
אגב, באמצע היה כמובן נצחון (אמנם לא ליגה)ולא סתם נצחון אלא תואר על המוח הצהוב שלהם ב 97 (מגרש נייטרלי, אבל תאכלס ר"ג היה מגרש הבית שלהם אז)

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

OMERREMO33 כתב:ימים בהם לא היה צורך בהגרלה לבלומפילד...
אגב, באמצע היה כמובן נצחון (אמנם לא ליגה)ולא סתם נצחון אלא תואר על המוח הצהוב שלהם ב 97 (מגרש נייטרלי, אבל תאכלס ר"ג היה מגרש הבית שלהם אז)

ואפילו אז, בעונה בה היינו טובים מהם בשתי דרגות הם חגגו עלינו פעמיים, כולל 1-4 משפיל בוסרמיל. לא בכדי הגענו לגמר ההוא בתחושת אנדרדוג
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

מה שאני זוכר,זה מרוב שהם היו שנואים,כל משחק אצלנו היו גורמים באבנים את האוטובוס שלהם.
שנת 92 או 93 אברהם גרנט מאמן בעונה הראשונה,אנחנו מקום שלישי,עם הישאם זועבי מלך השערים,משחק בשעה 11 בבוקר,שידור בטלביזיה והם שמים לנו 3 קל,אלי דריקס עם צמד אם אני זוכר נכון ואיציק זוהר עפ בעיטה חופשית מושלמת.
זה היה חירבון קבוע במכנסיים כל פעם שרואים אותם

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אורי אדום בנשמה כתב:

ואפילו אז, בעונה בה היינו טובים מהם בשתי דרגות הם חגגו עלינו פעמיים, כולל 1-4 משפיל בוסרמיל. לא בכדי הגענו לגמר ההוא בתחושת אנדרדוג
אמת הפסדנו בחוץ 2 1 ברמת גן כבש לנו שי הוצלמן בפנדל שמעון ביטון הורחק , ואלי דריקס הבקיע בדקה ה90 , משחק שאני זוכר שאומרים לי מכבי זה גמר הגביע כמובן , קאקו וה1 0 כמו שהזכירו פה ה3 1 וה3 0 בבלומפילד ,אבל הכי זכור לי 3 1 בבית זה היה ב95 נדמה לי ,כבש לנו גוסייב ולהם אם אני לא טועה ברומר או קלינגר ואיציק זוהר , ולמה אני זוכר כי באותה השבת יצחק רבין נרצח עד היום זכורה לי השבת הזאת ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אחד הזכרונות הראשונים שלי מהפועל.
לא זוכר באיזה שנה.
משחק בית נגד מכבי.
זועבי מעלה ל1-0 בשער ענק מהאויר.
סוהיל דאוד בתצוגת שיפוט שערורייתית ובסוף נגמר 1-2 להם.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

גם אני רציתי לכתוב שזה אחד המשחקים שאני הכי זוכר (המשחק ביום הרצח של רבין), מהמשחקים הראשונים שהייתי בהם. לדעתי דריקס וקלינגר הבקיעו אבל אני לא לגמרי זוכר.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

סניור כתב:גם אני רציתי לכתוב שזה אחד המשחקים שאני הכי זוכר (המשחק ביום הרצח של רבין), מהמשחקים הראשונים שהייתי בהם. לדעתי דריקס וקלינגר הבקיעו אבל אני לא לגמרי זוכר.
3 1 לזונות , זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אורי אדום בנשמה כתב:

משחק נוראי.
לא זוכר מה בדיוק אבל עשינו שם איזה חילוף או שניים בעמדות בהגנה והם חגגו עלינו בגדול.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אורי אדום בנשמה כתב:חלקנו מפאת גילם הצעיר לא זוכרים/יודעים, אבל החבר'ה הבגירים יותר זוכרים גם זוכרים איך את השנאה הקמאית למכבי ת"א הזינו והעצימו לא פחות מתריסר שנות עקרות מניצחון ליגה מולה, מה שזיכה אותה בתואר הכבשה השחורה הגדולה ביותר בדברי הימים של המועדון.

עונת 90/91, מחזור 19 - מגיעים לאיצטדיון ר"ג ויוצאים משם כשידינו על העליונה - 1-3, עם צמד של החלוץ שמעון ביטון ועוד אחד של סספורטס כשבתווך קלינגר מצמק. ומאז, כאמור, החל הרצף השלילי שבנוסף גם כלל שיאי שיאים של התבטלות מולם, עד שהגיע בלסינג קאקו במחזור השני בעונת 02/03 ועם דרדלה בדקה ה-89 (ותודה לגבשושית בדשא שהיתלה בשטראובר) יצר את תחילתו של עידן חדש במפגשים מולם, ומי שלא ראה את השמחה ביציעים - לא ראה שמחה מימיו...
ישנם כאלו שאולי לא יודעים אבל שמעון ביטון החל דרכו בנוער כחלוץ ויחד עם מיכה דקל (בנו של ג'קי) היוו חוד אימתני.
אחד השערים של ביטון נגד מכבי היה אם איני טועה בבעיטה מחוץ לרחבה ישירות לרשת העליונה, דומה מאוד לשער המפורסם של דסה בשנה שעברה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אורי אדום בנשמה כתב:חלקנו מפאת גילם הצעיר לא זוכרים/יודעים, אבל החבר'ה הבגירים יותר זוכרים גם זוכרים איך את השנאה הקמאית למכבי ת"א הזינו והעצימו לא פחות מתריסר שנות עקרות מניצחון ליגה מולה, מה שזיכה אותה בתואר הכבשה השחורה הגדולה ביותר בדברי הימים של המועדון.

עונת 90/91, מחזור 19 - מגיעים לאיצטדיון ר"ג ויוצאים משם כשידינו על העליונה - 1-3, עם צמד של החלוץ שמעון ביטון ועוד אחד של סספורטס כשבתווך קלינגר מצמק. ומאז, כאמור, החל הרצף השלילי שבנוסף גם כלל שיאי שיאים של התבטלות מולם, עד שהגיע בלסינג קאקו במחזור השני בעונת 02/03 ועם דרדלה בדקה ה-89 (ותודה לגבשושית בדשא שהיתלה בשטראובר) יצר את תחילתו של עידן חדש במפגשים מולם, ומי שלא ראה את השמחה ביציעים - לא ראה שמחה מימיו...
אחח, קאקו, איזה שחקן נהדר הוא היה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

תקפנו לשער הצפוני בווסרמיל וממש אפשר היה לראות משער 5 איך הכדור קופץ על גבשושית רגע
לפני המפגש עם שטראובר וחומק לו לפינה השמאלית של השער. הרגשתי במשחק הזה כאילו אנחנו
משחקים 120 דקות נגד 12 שחקנים, כמה אויר יצא בגול...

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לי זכור משחק בווסרמיל באמצע שנות ה 90. שבוע לפני המשחק אני ובני דודים שלי גוזרים עיתונים וניירות בתקווה לזרוק אותם באוויר בגול של ב"ש... 2 תיקים מפוצצים של דיאדורה עם הידיות חחחחח
מגיעים למשחק מחצית 1 0 למכבי
מחצית שניה סרגיי גוסייב עושה 1 1 ואנחנו מההתלהבות ביזבזנו את כל הניירות והעפנו באויר.
גרנט, עשה חילוף, הכניס את אבי נימני שהיה פצוע... 15 דק במגרש 2 בישולים מהסרטים, אחד לזוהר ואחד לדריקס ומיד גרנט הוציא אותו. 3-1
חזרנו הביתה מבואסים עם תיקים ריקים. מאז לא גזרנו ניירות חחחחחח

שלח תגובה