מיגל ויטור

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
eitam

Re: מיגל ויטור

שליחה על ידי eitam »

אני הולך לכתוב משהו שיגרום להרבה מכם לחשוב שאני מתיפייף אבל אני באמת מרגיש שאני מעדיף את האופציה של להשאיר את ויטור במחיר איבוד ליגת האלופות ולא להביא מישהו עכשיו בבהילות במקומו ולהקפיא אותו

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

eitam כתב:אני הולך לכתוב משהו שיגרום להרבה מכם לחשוב שאני מתיפייף אבל אני באמת מרגיש שאני מעדיף את האופציה של להשאיר את ויטור במחיר איבוד ליגת האלופות ולא להביא מישהו עכשיו בבהילות במקומו ולהקפיא אותו
מסכים. ויטור ראוי ליחס הזה.
(לא קשור לליגת האלופות, כי גם אם יבוא מישהו חדש יהיה קשה לשלב אותו בשני המשחקים הקרובים)

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

במקום למרר בבכי עדיף שנמשיך לשדר קלאס ונסמוך על ההגנה הנוכחית שתעשה את העבודה, כמו שהיה לפני מיגל. המפתח הוא קבוצתיות, אני רוצה להאמין שהסיבוב השני בעונה שעברה הוא צירוף מקרים ולא תלות במיגל כי זה אף פעם לא טוב להיות תלויים בשחקן אחד.
בלי שום קשר היינו צריכים חיזוק להגנה ולקישור וההחתמות צריכות להיות חכמות ולא מבוהלות

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

dor69 כתב:במקום למרר בבכי עדיף שנמשיך לשדר קלאס ונסמוך על ההגנה הנוכחית שתעשה את העבודה, כמו שהיה לפני מיגל. המפתח הוא קבוצתיות, אני רוצה להאמין שהסיבוב השני בעונה שעברה הוא צירוף מקרים ולא תלות במיגל כי זה אף פעם לא טוב להיות תלויים בשחקן אחד.
בלי שום קשר היינו צריכים חיזוק להגנה ולקישור וההחתמות צריכות להיות חכמות ולא מבוהלות
חלאס מיגל שמיגל, אם ההתקפה תגיע מפוקסת זה יספיק, ההגנה שלהם לא בדיוק של באיירן מינכן, אנחנו נקום או ניפול על ניצול המצבים והפוקוס של שחקני ההתקפה.

מה שיהיה בליגת האלופות זה כבר פחות מעניין, עם מיגל או בלעדיו אנחנו נהיה מול רוב הקבוצות נחותים, העיקר שנהנה מהחוויה ונצבור לרזומה עוד קצת ניסיון אירופי ברמה הכי גבוהה.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

bs war כתב:אז אחרי שישנתי על זה הגעתי למסקנה אחת.
עם כל הכבוד והאהבה למיגל, אם הכל קורס ברגע שהוא לא משחק כנראה שאנחנו קבוצה פחות גדולה ממה שחשבנו.
קבוצה ברמה שאנחנו מחזיקים מעצמנו צריכה לדעת להסתדר גם עם מצבים כאלה. אם זה במציאת מחליף ראוי (גם אם לא באותה רמה) או בשינוי של שיטה/סגנון כדי לחפות על החוסר.

מבחינתי גם אם מדובר בהיעדרות ארוכה זה עוד אתגר שכדאי שנעבור. קבוצה גדולה לא יכולה להיות תלויה בשחקן אחד, טוב ככל שיהיה.
ידעו כבר בעונה שעברה שמדובר בשחקן פציע, וגם ידעו את ההשפעה שלו על הקבוצה. לא נוכל להגיד שהופתענו.

אם לא נשיג את המטרות שלנו העונה, זה לא יוכל להוות תירוץ.
ברצלונה והטרבל עם רונאלדיניו? עם מסי? לא תלויה בשחקן אחד?
ריאל של מוריניו עם רונאלדו?
יכול לתת לך עוד הרבה דוגמאות הפואנטה עברה - קבוצות גדולול וענקיות והטובות בהיסטוריה היו ויהיו תלויות בשחקן אחד הרבה יותר ממה שאנחנו תלויים בויטור.
לדעתי וואקמה יותר חשוב למערך שלנו כרגע מויטור, תירגעו קצת.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

simply-red כתב:
חלאס מיגל שמיגל, אם ההתקפה תגיע מפוקסת זה יספיק, ההגנה שלהם לא בדיוק של באיירן מינכן, אנחנו נקום או ניפול על ניצול המצבים והפוקוס של שחקני ההתקפה.

מה שיהיה בליגת האלופות זה כבר פחות מעניין, עם מיגל או בלעדיו אנחנו נהיה מול רוב הקבוצות נחותים, העיקר שנהנה מהחוויה ונצבור לרזומה עוד קצת ניסיון אירופי ברמה הכי גבוהה.
סוף סוף מישהו שפוי

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

oranu כתב: ברצלונה והטרבל עם רונאלדיניו? עם מסי? לא תלויה בשחקן אחד?
ריאל של מוריניו עם רונאלדו?
יכול לתת לך עוד הרבה דוגמאות הפואנטה עברה - קבוצות גדולול וענקיות והטובות בהיסטוריה היו ויהיו תלויות בשחקן אחד הרבה יותר ממה שאנחנו תלויים בויטור.
לדעתי וואקמה יותר חשוב למערך שלנו כרגע מויטור, תירגעו קצת.
אני לא חושב שזה אידיאלי. גם על הקבוצות שהזכרת אפשר להתווכח כמה הן היו תלויות בשחקן אחד.

בשורה התחתונה חייבים למצוא את הדרך לשמור על רמה גבוהה גם בלי מיגל. לבכר הפתרונים.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אם יש יתרון בפציעה הזו זה העובדה שקבוצות גדולות יפחדו להתעסק איתו בעתיד (3 פציעות משמעותיות בשנה האחרונה), מה שסולל את הדרך לכך שיעשה פה קריירה ארוכת שנים.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אתם לגמרי מגזימים בתלותיות שלנו בויטור.
טוני > ויטור
נכון, הרווחת הכדורים והלחץ הגבוה של מיגל ללא ספק היה חסר, אך עובדתית הירידה ההתקפית באותו סיבוב שני הייתה חדה מהירידה ההגנתית. חדה בהרבה אפילו.
המשפיע העיקרי פה זה היכולת של טוני שהייתה רעה, והפציעה של מליקסון שחזר בצורה מלאה לאמצע-סוף הסיבוב אם אני זוכר נכון.
החזרה של ויטור לפליאוף הייתה רוח גבית חזקה מאוד לספינה שנכנסה שוב להאיץ בכיוון הנכון, אך אותה כניסה לכיוון הנכון הייתה בעיקר בזכות מליקסון (מי אם לא הוא, עונה שנייה רצוף), אוחנה וזריהן שזכור לי שתרמו לא מעט מספרים בתקופה של כפ"ס ועד חיפה-בית"ר בטרנר.

סמל אישי של משתמש
Cameo

שליחה על ידי Cameo »

בישראל היום, שבד"כ הסיקור שלנו שם מבוצע ע"י ליאב נחמני המוערך, מדברים על זה שכבר ידוע שמיגל ויטור ייעדר לכל הפחות 3 חודשים.
הערכה גסה או שאני מפספס משהו?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Cameo כתב:בישראל היום, שבד"כ הסיקור שלנו שם מבוצע ע"י ליאב נחמני המוערך, מדברים על זה שכבר ידוע שמיגל ויטור ייעדר לכל הפחות 3 חודשים.
הערכה גסה או שאני מפספס משהו?
הערכה גסה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ממתי ליאב נחמני מוערך?

סמל אישי של משתמש
The red one

הפועלעולה כתב:ממתי ליאב נחמני מוערך?
טיפ: תמיד תעריך שדרי קווים של קבוצתך. אלא יש להם את הקשרים הכי טובים.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

The red one כתב: טיפ: תמיד תעריך שדרי קווים של קבוצתך. אלא יש להם את הקשרים הכי טובים.
ד"ש משירי אלג'ם

סמל אישי של משתמש
The red one

ran כתב:
ד"ש משירי אלג'ם
של קבוצתך

שלח תגובה