מיגל ויטור

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: מיגל ויטור

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

delta7 כתב: זה לא אתה שאמרת שצריך לקרוא בין השורות?
כן, ובין השורות אפשר להבין שהמועדון פירסם את מה שפירסם מתוך כוונה להגיד אין נזק רציני, השחקן עוד יחזור השנה (תאריך ודאי לא היה אבל דיברו על שיקום של חודש), אבל לאחר מכן ויטור החליט מה שהחליט והכל השתנה.
זה לא שבקבוצה ידעו שויטור הולך לעבור ניתוח כשפירסמו את ההודעה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:המועדון לא ביקר אותו.
המועדון פירסם את העובדה שהבדיקה לימדה שאין קרע או נזק, כי זאת הייתה התוצאה של הבדיקה, זה שלאחר מכן מיגל התייעץ עם רופא בפורטוגול והחליט לעבור ניתוח זה משהו שקרה לאחר ההודעה וכמו שכתבתי למועדון כבר הייתה תוכנית מוכנה למקרה שמיגל לא יעבור ניתוח והיא כללה שיקום של חודש וחזרה לשחק כבר העונה.
וואלה? לא רופא, אבל נראה לי חובבני. אם זה נכון, אז עכשיו הטענות שלי הן נטו למועדון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

טענות למועדון?
אתם רצינים?
היה צילום, לא ראו נזק, אבל לאור העובדה שזאת הפעם השנייה שויטור נפצע לאחר החזרה שלו, היה צריך להחליט האם לעבור תהליך שיקום של חודש שבסופו מיגל היה חוזר העונה או לנתח ואז מיגל סיים את העונה.
מי שקרא את ההודעה הראשונה שהמועדון פירסם יכול היה להבין שהכוונה של המועדון הייתה שמיגל יתרום לנו השנה במאבק האליפות וינותח בקיץ, אבל כפי שאסי אמר לפני קבלת החלטה רצו לבדוק את הנושא בצורה יסודית וגם כמובן לתת למיגל לקבל החלטה בנושא.
ברגע שמיגל החליט על ניתוח כבר עכשיו אז המועדון הוציא הודעה עדכנית ובה נכתב שלמרות שלא הייתה עדות לפגיעה בגלל הרצון של מיגל לעבור ניתוח עכשיו הוא יעבור ניתוח עכשיו.
איפה הבעיה כאן?

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

ForeverRed כתב: מתי דיבר ומה אמר? פספסתי את זה.
אחרי המשחק, בא לדרומי לדבר עם הקהל, בעברית.
ממה ששמעתי הוא אמר שקיבלו אותו יפה והוא אוהב את כולם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

גם אמר שאם זה תלוי בו הוא נשאר כאן...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

פעם תקלה, פעמיים זה כבר אירוע.
עדיף לשלוח אותו היום לניתוח ולרוץ ולתת לבלמים האחרים ביטחון ולא להחזיר אותו לשדה, כשבסבירות גבוהה ביותר ייפגע שוב, והפעם עם נזק נוסף.

לדעתי ברגע שויטור נפגע, אלחמיד העלה את רמת המשחק ואת רמת האחריות שלו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:טענות למועדון?
אתם רצינים?
היה צילום, לא ראו נזק, אבל לאור העובדה שזאת הפעם השנייה שויטור נפצע לאחר החזרה שלו, היה צריך להחליט האם לעבור תהליך שיקום של חודש שבסופו מיגל היה חוזר העונה או לנתח ואז מיגל סיים את העונה.
מי שקרא את ההודעה הראשונה שהמועדון פירסם יכול היה להבין שהכוונה של המועדון הייתה שמיגל יתרום לנו השנה במאבק האליפות וינותח בקיץ, אבל כפי שאסי אמר לפני קבלת החלטה רצו לבדוק את הנושא בצורה יסודית וגם כמובן לתת למיגל לקבל החלטה בנושא.
ברגע שמיגל החליט על ניתוח כבר עכשיו אז המועדון הוציא הודעה עדכנית ובה נכתב שלמרות שלא הייתה עדות לפגיעה בגלל הרצון של מיגל לעבור ניתוח עכשיו הוא יעבור ניתוח עכשיו.
איפה הבעיה כאן?
כן. אם עדין חושבים במועדון על טיפול ללא ניתוח, אז יש טענות אליהם.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

מעניין אם בעקבות הניתוח יחתימו בלם זר חדש.

אם כן, אז אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בחודש ספטמבר עם 5 בלמים "בכירים" - זר, ויטור, צדק, טאהא ואלחמיד פלוס איזה אוחיון לגיבוי.

נראה לי הגיוני, אלא אם מתכננים להסתער על המפעל האירופי (יהיה אשר יהיה ע.י) עם צמד בלמים ישראלים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

izguy83 כתב: כן. אם עדין חושבים במועדון על טיפול ללא ניתוח, אז יש טענות אליהם.
תתפלא, שמעתי לאחרונה כאלה שאומרים שהם מאוכזבים מויטור. שמרגישים שהמועדון צריך אותו עכשיו ושהוא הוא לא תרם מספיק השנה ושהיה צריך לדחות את הניתוח לקיץ כדי לעזור לנו לזכות באליפות נוספת.
כמו שיש את האופציה הניתוחית יש עדין גם אם האופציה השיקומית, גם אם אני חושב שויטור צודק כשהוא רוצה ניתוח עכשיו.
oren2792 כתב:מעניין אם בעקבות הניתוח יחתימו בלם זר חדש.

אם כן, אז אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בחודש ספטמבר עם 5 בלמים "בכירים" - זר, ויטור, צדק, טאהא ואלחמיד פלוס איזה אוחיון לגיבוי.

נראה לי הגיוני, אלא אם מתכננים להסתער על המפעל האירופי (יהיה אשר יהיה ע.י) עם צמד בלמים ישראלים.
בכר, אם אני זוכר נכון, כבר אמר שיוחתם בקיץ בלם נוסף...

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

Sir Alex Ferguson כתב: תתפלא, שמעתי לאחרונה כאלה שאומרים שהם מאוכזבים מויטור. שמרגישים שהמועדון צריך אותו עכשיו ושהוא הוא לא תרם מספיק השנה ושהיה צריך לדחות את הניתוח לקיץ כדי לעזור לנו לזכות באליפות נוספת.
כמו שיש את האופציה הניתוחית יש עדין גם אם האופציה השיקומית, גם אם אני חושב שויטור צודק כשהוא רוצה ניתוח עכשיו.

בכר, אם אני זוכר נכון, כבר אמר שיוחתם בקיץ בלם נוסף...
מאוכזבים ממה? הוא צלע אתמול על הדשא כאילו שהוא בשיקום בבית הלוחם. מישהו במועדון באמת רואה אותו חוזר לשחק בזמן הקרוב?

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

אריאל2 כתב: מאוכזבים ממה? הוא צלע אתמול על הדשא כאילו שהוא בשיקום בבית הלוחם. מישהו במועדון באמת רואה אותו חוזר לשחק בזמן הקרוב?
עזוב נו, זה האלה שכל המשחקים מקללים את כל מי שקשור למועדון, החל מהשחקנים ועד למביאי הכדורים..

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הכל תלוי בזמן ההחלמה או לפחות בצפי.
אם הצפי לחזרה הוא נובמבר יהיה טיפשי מאוד לבזבז עמדה של זר בשביל כמה חודשים על אחת כמה שצדק חוזר וטאהא ואלחמיד מתחילים להראות ניצוצות של שיתוף פעולה והבנה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

העלה סטורי מנתב'ג לפני כשעה

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

The red one כתב:העלה סטורי מנתב'ג לפני כשעה
הגיע לעשות קבלת פנים לקוואנקה?

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב: כן, ובין השורות אפשר להבין שהמועדון פירסם את מה שפירסם מתוך כוונה להגיד אין נזק רציני, השחקן עוד יחזור השנה (תאריך ודאי לא היה אבל דיברו על שיקום של חודש), אבל לאחר מכן ויטור החליט מה שהחליט והכל השתנה.
זה לא שבקבוצה ידעו שויטור הולך לעבור ניתוח כשפירסמו את ההודעה.
אני קורא בין השורות שהמועדון ממש לא מת על ההחלטה של ויטור להתנתח.

שלח תגובה