מיגל ויטור

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: מיגל ויטור

שליחה על ידי Totti »

@משה,
אני תמיד תוהה אם אתה סנגור של המועדון בשכר או שזו אהבה עיוורת.

אנחנו בתוך המשפחה כאן, מותר שנדבר גם על הכביסה "המלוכלת".

מסכים שזה לא חד משמעי, אבל כמו שרוני אמר, ניתן לפרש לשני הכיוונים ו-וואלה, הפרשנות שמציג רוני נשמעת סבירה יותר.

רוצ
אם תרצה את זה בלי חארטות וקשקושים:

"אנחנו חשבנו שלא צריך ניתוח, למרות מה שחשבנו, מיגל ויטור החליט אחרת"
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Redbull
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Redbull »

יכול להיות שהרופא שם ימליץ על שיקום ללא ניתוח כמו בפעם שעברה,אותו מומחה שהמליץ בשנה שעברה בפציעה בברך השמאלית.
אני לא מזלזל בהחלטות של הצוות הרפואי שלנו וכנראה שיש להם על מה להתבסס.
הם צדקו בפעם הקודמת.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Redbull כתב:יכול להיות שהרופא שם ימליץ על שיקום ללא ניתוח כמו בפעם שעברה,אותו מומחה שהמליץ בשנה שעברה בפציעה בברך השמאלית.
אני לא מזלזל בהחלטות של הצוות הרפואי שלנו וכנראה שיש להם על מה להתבסס.
הם צדקו בפעם הקודמת.
אכן כן. מדברים עליהם כאן כאילו הם וטרינרים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

גדי כתב:
אכן כן. מדברים עליהם כאן כאילו הם וטרינרים.
מתוך הכרות עם ד"ר זלר הוא אדם רציני מאוד.
קטונתי מלקבוע אם הוא רופא טוב או רע אך אציין רק כי שמעתי עליו מקולגות רק טוב.
גם קודמו, ד"ר ראט, נחשב כרופא מהשורה הראשונה וכמי שעסק ועוסק בספורט התיעצתי איתו לא מעט פעמים בנושאים אורטופדים ועשה עלי רושם מצוין.
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 19 מרץ 2018, 19:35, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

שנה שעברה למשחק החוץ נגד סכנין הצטרף אלינו הפיזיותרפיסט של קבוצת הכדורסל. חבר של שמעון שלנו. לטענתו הם עובדים בשיתוף פעולה עם הכדורגל. סיפר לנו הרבה על הטיפול במיגל. זה היה בפלייאוף לאחר החזרה שלו מהפציעה. זה היה מרתק. אין ספק שהכי קל זה ללכת לניתוח. זו הגישה המקובלת אז למה לא?
הצוות הרפואי דחף לכיוון חדשני יותר. תכלס אפשר לרשום להם אליפות על הגישה הלא קונפורמיסטית.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

צריך לחלק את הנושא לשניים.
בעניין הרפואי,עדיף כאן לכולם לא לצאת בהצהרות.
אף אחד לא רופא ולא בוחן לב וכליות.
אף אחד לא היה כאן בשיחות שנעשו בין מיגל והצוות הרפואי ויודע מה נאמר.
ובסוף התערבות כירורגית כן או לא זה אך ורק החלטה של מי שאמור לעבור את אותו ניתוח.
לגבי הודעת המועדון,אז כן לפעמים צריך לדעת לצאת מהקופסא ולא להתייחס לכל דבר כאילו מדובר בתכנית הגרעין האירנית.
בגלל שזה ויטור ובגלל שהקהל באמת אוהב אותו ומתייחס אליו כאל שחקן מוביל ושובר שוויון במאבק הזה ובגלל שכולם באמת רוצים לדעת מתוך איכפתיות ודאגה.
מן הראוי היה שיעלה נציג המועדון ויסביר בקצרה את הסיפור וזהו.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

ררררקקקק המכשפה מסרביה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:@משה,
אני תמיד תוהה אם אתה סנגור של המועדון בשכר או שזו אהבה עיוורת.

אנחנו בתוך המשפחה כאן, מותר שנדבר גם על הכביסה "המלוכלת".

מסכים שזה לא חד משמעי, אבל כמו שרוני אמר, ניתן לפרש לשני הכיוונים ו-וואלה, הפרשנות שמציג רוני נשמעת סבירה יותר.

רוצ
אם תרצה את זה בלי חארטות וקשקושים:

"אנחנו חשבנו שלא צריך ניתוח, למרות מה שחשבנו, מיגל ויטור החליט אחרת"
מצחיק, כשביקרתי בעבר את ההנהלה על טעויות אמרו לי שזה בגלל שאני אנטי, היום אומרים לי שאני סנגור או אוהב בצורה עיוורת (הביטוי האחרון דווקא מחמיא לי).

דרך אגב, הפרשנות שלי ושל רוני זהה, וזה בדיוק מה שטענתי, שההודעה הראשונה נכתבה כפי שנכתבה כי במועדון חשבו שאם אין נזק מיגל לא צריך לעבור ניתוח ויכול לחזור אחרי שיקום (וכמו שאמרתי, כבר היו תוכניות להחזיר אותו לשחק תוך חודש). אחרי שדיברו עם מיגל שגם התייעץ עם רופא בפורטוגול, החליטו ללכת על ניתוח ולכן גם יצאה הודעה שנייה ועדכנית בנושא.
מניח שיש כאלה במועדון שהעדיפו או ציפו לשיקום, אבל כפי שאמרתי, לאור העובדה שניסו שיקום פעמיים ומיגל נפצע פעמיים, אפשר להבין למה מיגל רוצה ניתוח הפעם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

נסכם את זה כך, ויטור שחקן ענק, לולא הפציעות אולי הזר המשפיע ביותר שהיה בארץ, חתום על אליפות ועונה
אירופית מדהימה וללא ספק חקוק בספרי ההיסטוריה של המועדון.
יחד עם זאת צריך לחשוב בצורה מושכלת ועם ראיה לעתיד, לתת לו מה שמגיע לו ולהמשיך הלאה.
אסור בשום פנים ואופן לקחת אותו בחשבון ככוח לעתיד, חובה לצרף בלם זר במקומו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אריק כתב:נסכם את זה כך, ויטור שחקן ענק, לולא הפציעות אולי הזר המשפיע ביותר שהיה בארץ, חתום על אליפות ועונה
אירופית מדהימה וללא ספק חקוק בספרי ההיסטוריה של המועדון.
יחד עם זאת צריך לחשוב בצורה מושכלת ועם ראיה לעתיד, לתת לו מה שמגיע לו ולהמשיך הלאה.
אסור בשום פנים ואופן לקחת אותו בחשבון ככוח לעתיד, חובה לצרף בלם זר במקומו.
הכל נכון, אבל למה לא להשאיר כזר שישי?

יש מעט מאוד שחקנים ששווה "לשרוף" עבורם משבצת, ויטור מאלו.

למה לא להביא בלם זר מוביל נוסף, לתת לויטור להתאושש בשקט עד דצמבר ולקוות להרוויח אותו לעוד 3 שנים של חוזה.

אני באמת חושב שהוא שווה את הסיכון
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

בלי קשר, תשימו לב שהעונה אנחנו עם גג 3 זרים בהרכב, ככה שזו לא תהיה מכה להשאיר את ויטור בתור זר שישי, כי גם ככה תמיד מישהו יהיה על הספסל...

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

הכל שאלה של איך הוא יחזור אחרי שרשרת הפציעות הזו

האם יחזור אותו שחקן (כנראה שלא) ואז השאלה היא כמה הוא יהיה רחוק מהיכולת המוכרת. גם פיזית וגם מנטלית.
על כל שחקן ממוצע אחר הייתי סותם את הגולל על הקריירה של חזרה לרמות הגבוהות.
אולי זה ווישפול טינקינג אבל ויטור זה מכונה, הבנאדם מוצק בצורה בלתי רגילה (לא אשכח בשדה התעופה בפראג את המפגש איתו)

אני מאמין בו אבל מבין שזו התלבטות לא פשוטה.
בפועל, בגלל שהוא מחזיק בחוזה שנתיים קדימה ובגלל המעמד שלו, לא חושב שהיפרדות עומדת על הפרק.

E26

שליחה על ידי E26 »

Totti כתב: הכל נכון, אבל למה לא להשאיר כזר שישי?

למה לא להביא בלם זר מוביל נוסף, לתת לויטור להתאושש בשקט עד דצמבר ולקוות להרוויח אותו לעוד 3 שנים של חוזה.

+999999
נמתין שיחזור בריא וחזק. סלמת

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: מצחיק, כשביקרתי בעבר את ההנהלה על טעויות אמרו לי שזה בגלל שאני אנטי, היום אומרים לי שאני סנגור או אוהב בצורה עיוורת (הביטוי האחרון דווקא מחמיא לי).

דרך אגב, הפרשנות שלי ושל רוני זהה, וזה בדיוק מה שטענתי, שההודעה הראשונה נכתבה כפי שנכתבה כי במועדון חשבו שאם אין נזק מיגל לא צריך לעבור ניתוח ויכול לחזור אחרי שיקום (וכמו שאמרתי, כבר היו תוכניות להחזיר אותו לשחק תוך חודש). אחרי שדיברו עם מיגל שגם התייעץ עם רופא בפורטוגול, החליטו ללכת על ניתוח ולכן גם יצאה הודעה שנייה ועדכנית בנושא.
מניח שיש כאלה במועדון שהעדיפו או ציפו לשיקום, אבל כפי שאמרתי, לאור העובדה שניסו שיקום פעמיים ומיגל נפצע פעמיים, אפשר להבין למה מיגל רוצה ניתוח הפעם.
הביקורת שנכתבה פה מתייחסת להודעה השנייה של המועדון. משום מה אתה ממשיך להתעלם ממנה ומתייחס להודעה הראשונה, שהיא לגיטימית ואין איתה שום בעיה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Totti כתב: הכל נכון, אבל למה לא להשאיר כזר שישי?

10000000+

אני בטוח שמיגל יחזור לרמות הכי גבוהות. מי שראה לאיזה תיקולים הוא נכנס כבר במשחקים הראשונים אחרי פציעות ברך (והיו הרבה כאלה לצערנו) מבין שהבחור לא מושפע משום חשש פסיכולוגי. הוא לא רואה בעיניים.

השאלה הגדולה תהיה לגבי החזרה לכשירות פיזית, וגם שם אין סיבה שהניתוח לא יצליח. יש הבדל בין שחקן שקורע רצועה, עובר שחזור וקורע אותה שוב, למיגל שמעולם לא עבר התערבות כירורגית. הוא נמצא כרגע באותו סטטוס של שחקן שקורע רצועה בפעם הראשונה ויוצא לניתוח. האיש מכונה. הוא יחזור.

ובכלל, כל נושא השחרור שלו בכלל לא עומד על הפרק. הדיון צריך להיות מכוון לזהות המחליף. זר או ישראלי, מבוגר או צעיר, באנקר או עוד שחקן טוב לרוטציה וכו.

שלח תגובה