מיגל ויטור

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: מיגל ויטור

שליחה על ידי הפועלעולה »

Totti כתב: פשששש אח של גיל לבנוני נהיית.
"צריך לסמוך על הצוות הרפואי שהם יודעים"

תרשה לי לגחך מושיקו, הצוות הרפואי שלנו הוכיח עד עתה שבניגוד ליתר הצוות המקצועי במועדון, הוא לא נמנה עם הבכירים בענף.
מצטער אבל איזה שטויות. תגובה שיותר מתאימה לדר ולא לך. על סמך מה אתה אומר את זה? כי שחקנים נפצעים?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

כן. כי שחקנים נפצעים.
מה פתאום להפצע? משלמים להם!
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Redbull
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Redbull »

bs war כתב:מה שבטוח עוד משחק נגד מכבי בלעדיו.
יהיה כיף
מקווה מאוד שיהיה כשיר,אם יש משחק שצריך את ההבנת משחק שלו בסיבוב הזה זה מכבי בחוץ.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב: פשששש אח של גיל לבנוני נהיית.
"צריך לסמוך על הצוות הרפואי שהם יודעים"

תרשה לי לגחך מושיקו, הצוות הרפואי שלנו הוכיח עד עתה שבניגוד ליתר הצוות המקצועי במועדון, הוא לא נמנה עם הבכירים בענף.
השאלה האם הפציעות של רבים מהשחקנים אצלנו קשורים באמת לצוות הרפואי, או לשחקן עצמו (זריהן וגאדיר למשל הם פצועים כרונים עוד לפני שהגיעו אלינו), או אולי לדברים שאין שליטה עליהם (קרע ברצועה הצולבת נניח זאת דוגמא מצוינת לפציעה שאי אפשר באמת למנוע) או אולי לעומס המשחקים הגדול שלנו? כי אני לא זוכר ששמעתי ביקורת על הצוות הרפואי משחקנים במועדון, גם כאלה שנפצעים לא מעט. בדיוק להפך, המערך הרפואי שלנו הציל לאחרונה את החיים של אליה.

השיקום של מיגל הצליח ולפי הדיווחים לאחר החזרה שלו הוא חיזק את השרירים בברך בצורה מאסיבית כמו גם שיפר את כוח וסבולת השרירים המייצבים את מפרק הברך בכל המישורים.
זורקים את המילה ניתוח בקלות גדולה מידי כאילו זה כלום, אבל זה להשתיל מבנה דמוי רצועה כגון גיד המשמש כפיגום (scaffold) לבניית רצועה בעתיד. כלומר, יש להשתיל רקמה רכה עם קצה של עצם אשר מתחבר עם עצם הירך ועם עצם השוקה
הניתוח מתבצע בהרדמה כללית או אזורית, וכרוך בקדיחת תעלות דרכם מעבירים את הגידים משני צדי המפרק שם מעגנים אותם באמצעות קיבועים שונים כגון, ברגים, כפתורים, פינים וכו'.
ומעבר להליך הנ"ל, גם הליך ניתוחי לא מבטיח כלום (מי אמר מאור בוזגלו?).

להעביר ביקורת על שחקן שמציג יכולת חלשה זה משהו אחד, העובדות מולך וידועות לך אז זה פשוט הרבה יותר (וגם כאן אני אישית לקחתי את הביקורת שלי על מישי חזרה כשהתברר שהוא המשיך לשחק עם בקע), אבל להעביר כל כך בקלות ביקורת על הצוות הרפואי, או לשלוח כל כך בקלות שחקן לניתוח או למנוחה עד הפלייאוף העליון כשהעובדות לא ידועות, זה לדעתי קיצוני מידי...

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב: השאלה האם הפציעות של רבים מהשחקנים אצלנו קשורים באמת לצוות הרפואי, או לשחקן עצמו (זריהן וגאדיר למשל הם פצועים כרונים עוד לפני שהגיעו אלינו), או אולי לדברים שאין שליטה עליהם (קרע ברצועה הצולבת נניח זאת דוגמא מצוינת לפציעה שאי אפשר באמת למנוע) או אולי לעומס המשחקים הגדול שלנו? כי אני לא זוכר ששמעתי ביקורת על הצוות הרפואי משחקנים במועדון, גם כאלה שנפצעים לא מעט. בדיוק להפך, המערך הרפואי שלנו הציל לאחרונה את החיים של אליה.

השיקום של מיגל הצליח ולפי הדיווחים לאחר החזרה שלו הוא חיזק את השרירים בברך בצורה מאסיבית כמו גם שיפר את כוח וסבולת השרירים המייצבים את מפרק הברך בכל המישורים.
זורקים את המילה ניתוח בקלות גדולה מידי כאילו זה כלום, אבל זה להשתיל מבנה דמוי רצועה כגון גיד המשמש כפיגום (scaffold) לבניית רצועה בעתיד. כלומר, יש להשתיל רקמה רכה עם קצה של עצם אשר מתחבר עם עצם הירך ועם עצם השוקה
הניתוח מתבצע בהרדמה כללית או אזורית, וכרוך בקדיחת תעלות דרכם מעבירים את הגידים משני צדי המפרק שם מעגנים אותם באמצעות קיבועים שונים כגון, ברגים, כפתורים, פינים וכו'.
ומעבר להליך הנ"ל, גם הליך ניתוחי לא מבטיח כלום (מי אמר מאור בוזגלו?).

להעביר ביקורת על שחקן שמציג יכולת חלשה זה משהו אחד, העובדות מולך וידועות לך אז זה פשוט הרבה יותר (וגם כאן אני אישית לקחתי את הביקורת שלי על מישי חזרה כשהתברר שהוא המשיך לשחק עם בקע), אבל להעביר כל כך בקלות ביקורת על הצוות הרפואי, או לשלוח כל כך בקלות שחקן לניתוח או למנוחה עד הפלייאוף העליון כשהעובדות לא ידועות, זה לדעתי קיצוני מידי...
אתה לוקח את זה למישורים אחרים לגמרי, לא מתעסק בכלל בפציעות כאלו ואחרות או מאשים אותם.

אני מדבר תאכלס; להגיד "הצוות הרפואי שלנו יודע הכי טוב" זה פשוט לא נכון. בצורה אובייקטיבית לחלוטין, מדובר על צוות בינוני-קטן-חלש במונחים של מועדוני כדורגל.

לראיה- גאדיר מתייעץ באיטליה, ויטור נוסע לבנפיקה.

לא הייתי סומך עליהם (מבלי לזלזל, באמת, כבודם במקומם) ככאלו שבהכרח "יודעים הכי טוב".

הם בודאות לא, גם לא בכיוון.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Totti כתב: אתה לוקח את זה למישורים אחרים לגמרי, לא מתעסק בכלל בפציעות כאלו ואחרות או מאשים אותם.

אני מדבר תאכלס; להגיד "הצוות הרפואי שלנו יודע הכי טוב" זה פשוט לא נכון. בצורה אובייקטיבית לחלוטין, מדובר על צוות בינוני-קטן-חלש במונחים של מועדוני כדורגל.

לראיה- גאדיר מתייעץ באיטליה, ויטור נוסע לבנפיקה.

לא הייתי סומך עליהם (מבלי לזלזל, באמת, כבודם במקומם) ככאלו שבהכרח "יודעים הכי טוב".

הם בודאות לא, גם לא בכיוון.
לא מבין אותך שי. מה לנו ולרפואה? איזה קבוצת בקרה יש לנו בכדי לחרוץ את טיבו של הצוות?
אני לא אורטופד כך שבאמת אין לי מושג מה נכון ומה לא נכון.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני חושב שעלו פה כמה שאלות יותר מלגיטימיות.
שיקום מוצלח יכול להיבחן רק במבחן הזמן. לבוא ולצאת בהצהרות שויטור השתקם בצורה מוצלחת זה משהו שלא עומד כרגע במבחן המציאות.

הלכו על גישה מודרנית/שמרנית/מתחכמת/מוזרה, יו ניים איט. בשורה התחתונה נראה שזה לא לגמרי צלח ואולי היה מדובר בטעות, מה שמעורר לא מעט סימני שאלה לגבי העתיד.

יש כאן שחקן חשוב שמשחק במודע עם קרע ברצועה. לא צריך להיות רופא כדי לדעת להפעיל היגיון בריא ולהבין את הסיכונים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גדי כתב:
לא מבין אותך שי. מה לנו ולרפואה? איזה קבוצת בקרה יש לנו בכדי לחרוץ את טיבו של הצוות?
אני לא אורטופד כך שבאמת אין לי מושג מה נכון ומה לא נכון.
אז אתה לא מבין אותי.
לא חורץ, נותן נתון אובייקטיבי.

הצוות הרפואי של הפועל באר שבע הוא לא מהטובים בענף. ממליץ בחום (מבלי להבין יותר מידי) שהחלטות בנוגע לויטור יעשו על ידי הטובים ביותר. מצבו רגיש מאוד.

אלא אם אתה חושב שהטובים ביותר נמצאים אצלנו.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

בשנה שעברה הומלץ על טיפול שיקומי שויטור התחיל והפסיק כי טען שזה לא עוזר ונסע לפורטוגל שם בהתחלה אמרו לו שאין מנוס מניתוח.
רק אחרי ששמע ברגע האחרון לפני הניתוח דעה נוספת של מומחה פורטוגלי שניתן לשקם ללא ניתוח הוא הסכים והצליח בשיקום שטפו טפו החזיק עד עכשיו( הברך השמאלית).
לא יודע אם מדובר בצוות הכי טוב בעולם אבל לא צוות של קבוצה מליגה ג.
בוא נקווה שההערכה נכונה וויטור יחזור כמו שור וכמה שיותר מהר.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Redbull כתב:בשנה שעברה הומלץ על טיפול שיקומי שויטור התחיל והפסיק כי טען שזה לא עוזר ונסע לפורטוגל שם בהתחלה אמרו לו שאין מנוס מניתוח.
רק אחרי ששמע ברגע האחרון לפני הניתוח דעה נוספת של מומחה פורטוגלי שניתן לשקם ללא ניתוח הוא הסכים והצליח בשיקום שטפו טפו החזיק עד עכשיו( הברך השמאלית).
לא יודע אם מדובר בצוות הכי טוב בעולם אבל לא צוות של קבוצה מליגה ג.
בוא נקווה שההערכה נכונה וויטור יחזור כמו שור וכמה שיותר מהר.
חלילה ליגה ג'. ממש לא הכיוון.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

אין לנו כלים (אפילו אם היינו בעלי מקצוע מהתחום) לשפוט ולנתח איזה טיפול הכי טוב עבור מיגל, מה הכי מסוכן, מה הכי בטוח, מה מידת הרגישות שלו בברך וכל זה. אלה מסוג הדברים שפשוט צריך להיעשן אחורה ולסמוך על אנשים שלמדו שנים את התחום ונמצאים צמוד אליו. ויטור רוצה יותר מכל אחד אחר לטפל בברך הכי טוב שאפשר, זו הקריירה שלו לפני הכל וכל עצה וחשש שנעלה כאן, הוא יעלה פי כמה וכמה בינו לבין עצמו.

קיצר חושב שזה סתם בזבוז אנרגיה לטחון את המוח בנושא, בואו פשוט נסמוך על כל הגורמים בקבוצה שלהם יש אינדיקציה הרבה הרבה יותר טובה מה לעשות ובינתיים נהנה מהחדשות הטובות (וננסה לחפש על הדרך את "ויטור הבא" בסקאוטינג, ליתר ביטחון).

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Totti כתב: אז אתה לא מבין אותי.
לא חורץ, נותן נתון אובייקטיבי.

הצוות הרפואי של הפועל באר שבע הוא לא מהטובים בענף. ממליץ בחום (מבלי להבין יותר מידי) שהחלטות בנוגע לויטור יעשו על ידי הטובים ביותר. מצבו רגיש מאוד.

אלא אם אתה חושב שהטובים ביותר נמצאים אצלנו.
בהתייחס לשאלתך אז אין לי מושג.
רואה אחרים שמתייחסים לזה שהצוות מקבל החלטות מוזרות ונותנים חוות דעת על הטיפולים הקודמים. כאילו על סמך מה בכלל אפשר להביע דעה בנושא מטודולוגיות בריפוי ברך?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אני פונה למומחים בשאלה איך הוא משחק עם רצועה קרועה / קרע חלקי?

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

שיש כתב:אני פונה למומחים בשאלה איך הוא משחק עם רצועה קרועה / קרע חלקי?
הוא מחזק את המקום מסביב הרצועה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שיש כתב:אני פונה למומחים בשאלה איך הוא משחק עם רצועה קרועה / קרע חלקי?
קשרו לו עם חוט בלאי

שלח תגובה