בן ביטון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nir767676

Re: בן ביטון - האריך חוזה עד 2022

שליחה על ידי nir767676 »

a-t כתב: למה אתה חושב שזה יגמור לו את הקריירה?
לפשכצקי

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

איזה ציונים, למי אכפת?!
תקראו את המילים, את ההכפשה מול דסה האפס המשתמט.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

nir767676 כתב: לפשכצקי
כן, מבחינת המעסיק שלו הוא מספק את הסחורה וכל עוד זה לא פוגע בערוץ הספורט הערוץ לא יעשה שום דבר.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

The red one כתב:זה שהם קוראים זה משהו אחד שהגיוני שיעשו (היוש לקשר שמת על הפורום שלנו!)
זה שהם מייחסים לטוקבקים וציונים כל כך הרבה חשיבות - זה משהו אחר שאיני מבין

אם היינו רואים כותרות מפוצצות של פשכה על ביטון, ועל כמה שהוא רעל, ועל כמה שהוא מאוכזב, וכל כתבה פשכה מטפטף עליו משהו, ועוד כותרת נגדו, ועוד אייטם עליו - אז הייתי מבין והכל מקובל. בתכל'ס זה לא נראה על פני שטח. יעני מצב שיש ביניהם איזה תאקל, אבל לפחות כמו שזה נראה כרגע - זה לא ניכר בעבודה של פשכה, לא ברמה כזאת שתגיד וואי וואי סוף סוף ביטון עשה את זה.

למשל, סבע פוצץ את העניין עם פשכה אחרי שבועיים בערך שפשכה לכלך עליו ואחרי הכתבה ההיא שפשכה טען שדיא סבע לא פרגן לערן לוי או משהו כזה
זה לא חייב להיות כותרות או ציונים שבאמת אני לא מבין מי עוד מתייחס לזה היום.
הרעל יכול לבוא גם בתוך הכתבה עצמה.
מספיק שהוא רושם שהוא איכזב ולא מספק את הסחורה זה משפיע על הקהל הרחב ועל המאמנים שמושפעים מהתקשורת.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

a-t כתב: זה לא חייב להיות כותרות או ציונים שבאמת אני לא מבין מי עוד מתייחס לזה היום.
הרעל יכול לבוא גם בתוך הכתבה עצמה.
מספיק שהוא רושם שהוא איכזב ולא מספק את הסחורה זה משפיע על הקהל הרחב ועל המאמנים שמושפעים מהתקשורת.
אני באמת שואל - יש פה בן אדם אחד שמתרגש מזה שבשורה אחת כתוב "בן ביטון איכזב, בנבחרת רוצים את דסה". באמת? ונראה לך שברק בכר יהיה מושפע מדבר כזה?

גם אני רוצה את דסה בנבחרת ולא את בן ביטון. סורי בן.

E26

שליחה על ידי E26 »

THE RED ONE אני לא מבין למה אתה חופר איפה שלא צריך ומנתח את זה כאילו זו פרשת שיר צדק ואופ"א.
שחרר אחי. מי בכלל לוקח בחשבון את פשכה, כתב חצר בחצי שקל שימכור את אמא שלו תמורת אייטם ואחד ששומע ממקור ראשון דבר אחד ורושם בכתבות שלו דבר שני.
אחלה בן. תתעסקו בכדורגל.

סמל אישי של משתמש
The red one

מצד אחד מבקר מצד שני עולה בדיוק על הנקודה שלי. גם אני תוהה בדיוק כמוך: "מי בכלל לוקח בחשבון את פשכה, כתב חצר בחצי שקל שימכור את אמא שלו תמורת אייטם ואחד ששומע ממקור ראשון דבר אחד ורושם בכתבות שלו דבר שני"

אבל הנה, עובדה, מצאת לך מי שיקח אותו בחשבון. לא חופר על זה. לא הופך כל אבן כדי לחפש מה קרה ביניהם ופורץ לוואטסאפ של ביטון. תוהה יחד איתכם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

The red one כתב:מצד אחד מבקר מצד שני עולה בדיוק על הנקודה שלי. גם אני תוהה בדיוק כמוך: "מי בכלל לוקח בחשבון את פשכה, כתב חצר בחצי שקל שימכור את אמא שלו תמורת אייטם ואחד ששומע ממקור ראשון דבר אחד ורושם בכתבות שלו דבר שני"

אבל הנה, עובדה, מצאת לך מי שיקח אותו בחשבון. לא חופר על זה. לא הופך כל אבן כדי לחפש מה קרה ביניהם ופורץ לוואטסאפ של ביטון. תוהה יחד איתכם.
מי מאמין לקמפיין "פנדל לבאר שבע"?, הרי ברור שמדובר היה בהנפצה מבית היוצר של הצהבת.

ומי מאמין שאוגו כסחן, שצדק מסומם, שהקהל לא באמת התכוון לרצוח את בוזגלו ושבבאר שבע לא חיים באוהלים?

הכל זה דעת קהל, וכשיש כתב שמסקר שחקן באופן מגמתי אז הרבה אנשים שקוראים אותו ולא מבינים את מפת האינטרסים מאמינים לו.

מעבר לכך, יש כאן תרבות של סחיטה באיומים של כתבים כנגד שחקני כדורגל על מנת שידליפו להם מידע מתוך חדר ההלבשה ויטנפו על המאמן והחברים שלהם.

אתה באמת לא מבין את הבעייתיות?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני אישית הייתי מגיב בדיוק באותה צורה אם היו שוחטים אותי ללא סיבה ובנוסף מהללים שחקן שהבריז מהנבחרת בזמן שאני נתתי את כל כולי.

אחלה בן ביטון.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אם יש מקום שהתקשורת הכי מנהלת אותו זה הנבחרת...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב:מצד אחד מבקר מצד שני עולה בדיוק על הנקודה שלי. גם אני תוהה בדיוק כמוך: "מי בכלל לוקח בחשבון את פשכה, כתב חצר בחצי שקל שימכור את אמא שלו תמורת אייטם ואחד ששומע ממקור ראשון דבר אחד ורושם בכתבות שלו דבר שני"

תפסיק לעשות פרצוף של תמים.
אתמול ראיתי את כל המשחק ולא הייתה סיבה לצאת ככה על ביטון גם אני הייתי מופתע מהביקורת.
ברור שיש כאן טעם לפגם וברור שהיא משפיעה על דעת הקהל.
וגם מאוד ברור שעניין דסה "הפצוע" החליק,לא בפתאומיות.
הרי אתה מכיר את פשכה מצויין שום דבר לא חומק לו מתחת לראדר.
במקרה של דסה משום מה נדם קולו.
איפה פשכה הארסי שהיה אומר במצב אידיאלי "גורמים בנבחרת תוהים איך דסה פצוע ופותח יומיים אחרי במשחק ליגה".
פתאום זה נהיה "בנבחרת מחכים לדסה".

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

The red one כתב: אני באמת שואל - יש פה בן אדם אחד שמתרגש מזה שבשורה אחת כתוב "בן ביטון איכזב, בנבחרת רוצים את דסה". באמת? ונראה לך שברק בכר יהיה מושפע מדבר כזה?

אתה אולי לא מתרגש (גם אני) אבל רוב הקהל מאוד מושפע מהתקשורת שמעצבת את רוב הדעות של כולנו.
אני בטוח שאף מאמן מקצוען לא יהיה משופע מזה אבל יש לא מעט מאמנים אצלנו שהם מאוד מושפעים מדעת קהל ותקשורת.
דווקא ממך לא ציפיתי להיתממם מהשפעה של כתבות שליליות.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

עד היום כל המדינה למעט אוהדי ב''ש משוכנעת שההפסד נגד איטליה על הראש של ביטון.
לא על מאמן חמור שהעלה הרכב של הזין שלי.
לא על טב'ז שלא עזרה להגנה והפקיר כאילו הוא אהוד ברק והמקום זה צאלים.

נטו המגן שלך שנשאר לבד פעם אחר פעם מול 2 שחקנים מהטופ לבל.

בוא נדבר קצת על דעת קהל שלא מושפעת.
נערך לאחרונה על ידי dardasmiley ב 25 מרץ 2018, 16:00, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

The red one כתב: אני באמת שואל - יש פה בן אדם אחד שמתרגש מזה שבשורה אחת כתוב "בן ביטון איכזב, בנבחרת רוצים את דסה". באמת? ונראה לך שברק בכר יהיה מושפע מדבר כזה?

בכל מדינה נורמלית אלי דסה היה צריך להיות מוקצה מהנבחרת. ואתה רוצה אותו במקום בן. מבין מה הבעיה?

סמל אישי של משתמש
The red one

bs war כתב:
בכל מדינה נורמלית אלי דסה היה צריך להיות מוקצה מהנבחרת. ואתה רוצה אותו במקום בן. מבין מה הבעיה?
לא רוצה אותו משיקולים מקצועיים. רוצה אותו כדי שבן לא ישחק. הייתי בטוח שזה מובן

שלח תגובה