בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Star
Title: קרייזי-רד

Re: בן שהר חתם רשמית עד 2022/23

שליחה על ידי Star »

עם כל הכבוד לשכטר אנחנו צריך גולר, אחד שיתן את ה30+ בכל המסגרות עונה הבאה, נכון זה קשה למצוא כזה חלוץ, נכון צריך נתונים גבוהים לחלוץ כזה אבל אם תיקחו תשכר של קואנקה, מלמד וקורהוט אפשר להנחית חלוץ בסדר גודל מפלצתי *לליגה* דמי שיחרור? יש מבחר של שחקנים שמסיימים את החוזה עוד חודשיים.
אין הבדל גדול בין שכטר לשהר או לתורגמן הם חלוצים טובים לרוטציה אבל לא בתור שוברי שיוויון.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: זאת האמת. שכטר בעונה טובה יותר.
העובדה ששהר משחק בהפועל באר שבע לא תשנה את זה.

ואני מסכים עם נווה.
מחר זאת ההזדמנות של שהר לתקן את הרושם.
אני שם רגע את ההערכה שלי לבן שהר בצד ואומר לך ואתה הספקת להכיר אותי מבלי גינונים מיותרים
בן שהר חלוץ גדול,שכטר חלוץ נהדר.
שניהם ביחד בהפועל בש זה עוצמה.
ככה צריך להסתכל על זה.
לא מי יותר טוב.
כי שניהם באמת טובים.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Star כתב:עם כל הכבוד לשכטר אנחנו צריך גולר, אחד שיתן את ה30+ בכל המסגרות עונה הבאה, נכון זה קשה למצוא כזה חלוץ, נכון צריך נתונים גבוהים לחלוץ כזה אבל אם תיקחו תשכר של קואנקה, מלמד וקורהוט אפשר להנחית חלוץ בסדר גודל מפלצתי *לליגה* דמי שיחרור? יש מבחר של שחקנים שמסיימים את החוזה עוד חודשיים.
אין הבדל גדול בין שכטר לשהר או לתורגמן הם חלוצים טובים לרוטציה אבל לא בתור שוברי שיוויון.
פעם ראשונה שאני מסכים איתך.
אנחנו צריכים חלוץ שובר שוויון, גולר, לא אכפת לי אם הוא יהיה נמוך כמו דיא סבע או גבוה כמו פקהארט או פלט, העיקר שיהיה לנו חלוץ שיכול לכבוש שערים.
לצורך העניין פקהארט גולר, אבל הוא עם מיקום נוראי ברחבה, שהר עם מיקום מצוין ברחבה אבל נעלם הרבה פעמים מהמשחק, והגולים נכנסים לו לפי מצב רוח.
צריך חלוץ עם מיקום טוב, עם סיומת טובה ועם אפשר גם נוגח טוב.
ד"א גם לוסיו היה עם מיקום מצוין ברחבה אבל החטיא יותר מדיי מצבים ולמרות זאת הייתי מעדיף אותו על פקהארט העונה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

תיקונצ'יק: שהר סחב פנדל נגד נתניה.

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

דר אדום בנשמה כתב: פעם ראשונה שאני מסכים איתך.
אנחנו צריכים חלוץ שובר שוויון, גולר, לא אכפת לי אם הוא יהיה נמוך כמו דיא סבע או גבוה כמו פקהארט או פלט, העיקר שיהיה לנו חלוץ שיכול לכבוש שערים.
לצורך העניין פקהארט גולר, אבל הוא עם מיקום נוראי ברחבה, שהר עם מיקום מצוין ברחבה אבל נעלם הרבה פעמים מהמשחק, והגולים נכנסים לו לפי מצב רוח.
ד"א גם לוסיו היה עם מיקום מצוין ברחבה אבל החטיא יותר מדיי מצבים ולמרות זאת הייתי מעדיף אותו על פקהארט העונה.
פקהארט גולר, אבל עם מיקום נוראי ברחבה.
אידיוט

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב: פעם ראשונה שאני מסכים איתך.
פקהארט יותר קרוב להיות שוער מאשר סקורר

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

1. מה שפוראבר אמר.
2. מעניין מה יש לך להגיד על ההשוואה בין אוגו לקלאודמיר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

izguy83 כתב: 1. מה שפוראבר אמר.
2. מעניין מה יש לך להגיד על ההשוואה בין אוגו לקלאודמיר.
1. זה בדיוק הפוך ממה שהוא אמר. יפה שאתה מסיק תמיד דברים כפי שנוח לך.

2. העובדה שביתר נהנת מעונה יוצאת דופן אל מול עונה חלשה שלנו נותן תחושה שהשחקנים המובילים של ביתר ברמה של השחקנים שלנו, במיוחד בשורות הסטטיסטיקה.
אך אם בעונה חלשה שלנו ובעונה מצוינת של ביתר אלה המספרים - אז בעונה טובה(לא חלשה ולא מצוינת - טובה) שהר ואוגו משאירים לשכטר וקלאודמיר אבק בכל החזיתות - פיזית, מנטלית, השפעה על הקבוצה וגם במספרים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

CrazyRed7 כתב: 1. זה בדיוק הפוך ממה שהוא אמר. יפה שאתה מסיק תמיד דברים כפי שנוח לך.

2. העובדה שביתר נהנת מעונה יוצאת דופן אל מול עונה חלשה שלנו נותן תחושה שהשחקנים המובילים של ביתר ברמה של השחקנים שלנו, במיוחד בשורות הסטטיסטיקה.
אך אם בעונה חלשה שלנו ובעונה מצוינת של ביתר אלה המספרים - אז בעונה טובה(לא חלשה ולא מצוינת - טובה) שהר ואוגו משאירים לשכטר וקלאודמיר אבק בכל החזיתות - פיזית, מנטלית, השפעה על הקבוצה וגם במספרים.
לא הבנתי מה רשמת לגבי 1. התכוונתי שאני תומך במה שאנר פוראבר.
לגבי 2, לא באמת חושב שיש מקום להשוואה בין אוגו לקלאודמיר. רק נתתי לך קונטרה לזה שזרקת פה מספרים כאילו שזה המדד היחידי.
שכטר שחקן הרבה יותר טוב משהר.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב: 1. זה בדיוק הפוך ממה שהוא אמר. יפה שאתה מסיק תמיד דברים כפי שנוח לך.

העונה שלנו חלשה?
סטטיסטית אנחנו לא רחוקים משתי העונות האחרונות ועם סגל פחות טוב

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

izguy83 כתב: לא הבנתי מה רשמת לגבי 1. התכוונתי שאני תומך במה שאנר פוראבר.
לגבי 2, לא באמת חושב שיש מקום להשוואה בין אוגו לקלאודמיר. רק נתתי לך קונטרה לזה שזרקת פה מספרים כאילו שזה המדד היחידי.
שכטר שחקן הרבה יותר טוב משהר.
נתתי את הסטטיסטיקה כי היו כאלה שאמרו שהמספרים של שכטר טובים בהרבה.
אז בבישולים הוא ללא ספק נותן נוקאאוט. אבל שהר מאיים יותר וכובש יותר בהרבה הרבה פחות דקות. יש פער של כמעט 10 משחקים ביניהם וזה אומר הרבה על שכטר כחלוץ בקבוצה ששואפת גבוה.

שכטר חלוץ הרבה פחות טוב משהר. ואנחנו צריכים חלוץ שיתן כמה שיותר גולים ולא פליימייקר בשפיץ.
נערך לאחרונה על ידי CrazyRed7 ב 05 מאי 2018, 18:08, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

bs war כתב:
העונה שלנו חלשה?
סטטיסטית אנחנו לא רחוקים משתי העונות האחרונות ועם סגל פחות טוב
כן, כמעט כל השחקנים שלנו מציגים יכולת אישית חלשה יותר מהעונה שעברה.
בעונה קצת פחות הזויה, יש לנו חלק הגנתי חזק יותר וחלק התקפי בריא יותר - ואז גם המספרים של השחקנים האלה, מן הסתם, טובים בהרבה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בפעם הראשונה במשחק שבן עשה פעולה טכנית נכונה, הקפיץ כדור בפעולה טכנית מצוינת ובעיקר מהירה למליקסון מעבר לשני שחקני ההגנה, הוא כבש בסיום ההתקפה. הכדור של שהר גרם לבלמים של בית"ר לנוע לכיוון מליקסון כדי שהוא לא יחדור לרחבה, נוצר שטח ברחבה, שהר עשה תנועה נכונה לאותו שטח והגיע במהירות עם הפנים לכדור, ואז מה שנשאר לו זה רק לנגוח פנימה.
כדורגל לפעמים זה משחק פשוט, פעולה טכנית אחת נכונה והכל הופך להיות קל יותר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:בפעם הראשונה במשחק שבן עשה פעולה טכנית נכונה, הקפיץ כדור בפעולה טכנית מצוינת ובעיקר מהירה למליקסון מעבר לשני שחקני ההגנה, הוא כבש בסיום ההתקפה. הכדור של שהר גרם לבלמים של בית"ר לנוע לכיוון מליקסון כדי שהוא לא יחדור לרחבה, נוצר שטח ברחבה, שהר עשה תנועה נכונה לאותו שטח והגיע במהירות עם הפנים לכדור, ואז מה שנשאר לו זה רק לנגוח פנימה.
כדורגל לפעמים זה משחק פשוט, פעולה טכנית אחת נכונה והכל הופך להיות קל יותר.
שאפו גדול על כל המהלך בגול השלישי.
חבל שלא עושה את זה יותר.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

נשאל אצל טוכמן וחמי אם מציק לו שמחפשים חלוצים:

"אם זה מציק לי? יכול להיות שמבחינת העניין הקטן הזה של יש פה חלוץ שנותן 50 שערים בתוך שלוש שנים. יש פה שחקן שנותן שערים. תפקידי הוא לבוא ולעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. באמצע העונה אני לא מדבר. אולי זה לא צריך להיות ככה כי כשאתה לא מדבר לא מדברים עלייך. יכול להיות שהעניין הזה קצת מציק לי."

איף.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שלח תגובה