בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: בן שהר חתם רשמית עד 2022/23

שליחה על ידי MikiRed »

לאמן אותו לא להכנס לנבדל, הוא מהיר יותר מרוב המגינים, שיראה איך ממן תזמן את הכניסה...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

red ultras כתב: לעונה הבאה נזדקק להרבה יותר מזה.
כל עונה אומרים את זה וכל עונה מביאים לו חלוץ על הראש וכל עונה הוא בסוף זה שמקבל את הקרדיט.
אז או שבכר טיפש או שאנחנו טיפשים.
תחליט.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

מה עם מלמד מישהו יכול לומר לי ?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

גיא חניה כתב:מה עם מלמד מישהו יכול לומר לי ?
בועט בשלטים בחוף

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

בפתיחת העונה ,עד יום חתימת החוזה הוא היה החלוץ המוביל , אולי שכחתם את זה אבל כולנו רצינו אותו בהרכב ולא את פקארט או מלמד .
מאז חתימת החוזה משהו קרה לו , כאילו שהוא איבד את הבטחון במקום שיקרה לו ההפך .

אבל אתם יודעים מה , עדיף שיגיע ל10 מצבים ויביקיע 1 או 2 מאשר שלא יגיע לבכלל , כמו למשל שפקארט לא הגיע לשום מצב מאז שנכנס (למרות שפה אפשר להגיד שהוא נכנס בגארבג' טיים ולא רצו לתת גולים , אבל היו כמה כדורים שנשלחו אליו והוא לא הגיע אליהם ואפשר להוסיף כתירוץ את החלודה כשלא שיחק מלא משחקים).

אבל בן שהר כשהוא מרגיש איום על המקום שלו בהרכב הוא יותר טוב , ככה קרה לו בפתיחת העונה .
תמונה

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אדום זקן כתב: כל עונה אומרים את זה וכל עונה מביאים לו חלוץ על הראש וכל עונה הוא בסוף זה שמקבל את הקרדיט.
תחליט.
אף אחד לא טיפש זה דבר ראשון.
בכר מצידו מבין שהוא נפל עם החלוצים שהביא (גם ברמת הקונספט). ואתם אוהדים שחוו לא מעט רגעי אושר מבן ועל כן זוכרים לו חסד נעורים. אבל בוא, זה לא אותו שחקן. המהירות נעלמה (תבדוק מה מהירות שיא שלו ותראה), החדות נעלמה, טכניקה מעולם לא הייתה שם.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

הראל כתב:בפתיחת העונה ,עד יום חתימת החוזה הוא היה החלוץ המוביל , אולי שכחתם את זה אבל כולנו רצינו אותו בהרכב ולא את פקארט או מלמד .
מאז חתימת החוזה משהו קרה לו , כאילו שהוא איבד את הבטחון במקום שיקרה לו ההפך .

אבל אתם יודעים מה , עדיף שיגיע ל10 מצבים ויביקיע 1 או 2 מאשר שלא יגיע לבכלל , כמו למשל שפקארט לא הגיע לשום מצב מאז שנכנס (למרות שפה אפשר להגיד שהוא נכנס בגארבג' טיים ולא רצו לתת גולים , אבל היו כמה כדורים שנשלחו אליו והוא לא הגיע אליהם ואפשר להוסיף כתירוץ את החלודה כשלא שיחק מלא משחקים).

אבל בן שהר כשהוא מרגיש איום על המקום שלו בהרכב הוא יותר טוב , ככה קרה לו בפתיחת העונה .
בוא נשים דברים על דיוקם, שני השערים שלו הם פנדל (שבטח לא מעיד על יכולת) ושער דחיקה בגארבג' שנתניה מפורקת.

לגבי כולם נעדיפו אותו על פקהארט? גם היום אני מעדיף אותו על פקהארט כי הצ'כי לא מתאים לסגנון שלנו.

ולגבי שיגיע ל10 מצבים ויבקיע 1 נראה אותך אומר את זה כשהאחד שלו לא יספיק לניצחון.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

red ultras כתב:
אוהדי כדורגל מתחלקים ל3 סוגים.
1- אלו שרואים הכל ורוד
2- אלו שרואים הכל שחור
3- אלו שרואים שיש עוד כמה צבעים בפלטה

שאזכיר לך מי היה השחקן האחרון שאוהדי הפועל באר שבע הגנו עליו ואמרו "ביינתים כל מגן ימני שהגיע לכאן בסוף מצא את עצמו בספסל"?

בן שהר החלוץ הכי טוב בסגל שלנו, אין עוררין על כך. ועדיין, הוא שחקן חלש שלא מבין את המשחק. שים לו כדור על מגן ותראה שב11 מקרים מתוך 10 הוא מאבד. ההחמצות זה רק הבונוס. הוא קבוע באופסייד, הוא לא עושה שום לחץ על הבלמים אין לי מושג איזה משחק ראיתם אבל אני ראיתי את טוני, אייבינדר, מליקסון וראדי מנסים לכוון את בן שהר אומרים לו לצאת ללחץ ללכת ימינה ללכת שמאלה והוא בשלו. כאילו בפוזה של מי אתם שתגידו לי.
הוא לא יודע להחזיק כדור עם הגב, הוא מוותר מהר על "כדורים אבודים" זה לא חלוץ תעשו לי טובה. לעונה הבאה נזדקק להרבה יותר מזה.
סיכמת יפה...

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אדום זקן כתב: כל עונה אומרים את זה וכל עונה מביאים לו חלוץ על הראש וכל עונה הוא בסוף זה שמקבל את הקרדיט.
תחליט.
לא בכר ולא אנחנו טיפשים, אף אחד לא טועה בסיפור הזה.
לפני שנה ולפני שנתיים ניסו (לדעתי ימשיכו לנסות) להביא.
בן לא מושיב שחקנים על הספסל בגלל יכולת פנומנלית. פקהארט לצורך העניין הוריד את עצמו לספסל כתוצאה מחוסר התאמה.
הנקוגהם היא שמה לעשות ולא הצליחו לפגוע באחד כזה שאפשר להגיד עליו בינגו. אחד שיש קונצנזוס לגביו (מיגל טוני אוגו), מראש זו משימה לא פשוטה ולכן ניסו וממשיכים לנסות.

מבלי להוריד כלום מבן שהר - יש לו את הפלוסים שלו (מי שאומר אחרת לא באמת חושב ככה). מה ששלו שלו כמו ש'פירה אומרת. שחקן משמעותי שיש לו טביעת אצבע כמעט בכל שלב באבולוציה שלנו- אין ספק, כבודו במקומו מונח.
ועדיין חושב שאנחנו צריכים עוד שחקן שם (רצוי עם דריבל ויכולת)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב: נראה לי שהתרגלתם קצת לטוב מדי אם בן שהר, חלוץ נבחרת ישראל, נותן העונה מה שגבאי נתן.
גם בעונה פחות טובה שלו(כשגם הקבוצה לא תרמה עם היכולת הזוועתית הקבוצתית, והוא כאמור חלוץ שתלוי בשאר הקבוצה) שכללה פציעה ארוכה, הוא יסיים בדו ספרתי כיבושים ושערי מאני טיים.
אז מדי פעם הוא מחמיץ, ביג דיל. גם סוארז הגדול נותן החמצות שאתה תופס את הראש.
סוארז הגדול הוא שחקן שלם. שחקן שיודע לשחק עם הגב, למסור, לבשל, לדרבל ולהפציץ מכל טווח. כשיש לך חלוץ שתורם בכל כך הרבה אספקטים אז לא רק השערים חשובים.

הבעיה עם שהר שהוא נופל וקם על השערים. להוציא מספר משחקים, התרומה שלו לשטף המשחק שואפת לאפס. לכן טבעי לצפות מחלוץ כזה לפחות לנצל מצבים. וזה לא שמדובר בחצאי מצבים, אנחנו מדברים כאן על החמצות מזעזעות.

בדיוק מהסיבות האלה ציינתי שאני רואה גרף שיפור ושיש מקום לאופטימיות. אם שהר ימשיך להיות מעורב אז גם השערים יבואו אבל אחרי שלוש שנים אנחנו צריכים גם להיות מציאותיים, הוא לא יהפוך פתאום לשחקן טכני או חכם יותר, ומה שהכי מוזר זה שהמהירות שלו פשוט נעלמה העונה (לפי נתוני המנהלת).

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

red ultras כתב:
אוהדי כדורגל מתחלקים ל3 סוגים.
1- אלו שרואים הכל ורוד
2- אלו שרואים הכל שחור
3- אלו שרואים שיש עוד כמה צבעים בפלטה

שאזכיר לך מי היה השחקן האחרון שאוהדי הפועל באר שבע הגנו עליו ואמרו "ביינתים כל מגן ימני שהגיע לכאן בסוף מצא את עצמו בספסל"?

בן שהר החלוץ הכי טוב בסגל שלנו, אין עוררין על כך. ועדיין, הוא שחקן חלש שלא מבין את המשחק. שים לו כדור על מגן ותראה שב11 מקרים מתוך 10 הוא מאבד. ההחמצות זה רק הבונוס. הוא קבוע באופסייד, הוא לא עושה שום לחץ על הבלמים אין לי מושג איזה משחק ראיתם אבל אני ראיתי את טוני, אייבינדר, מליקסון וראדי מנסים לכוון את בן שהר אומרים לו לצאת ללחץ ללכת ימינה ללכת שמאלה והוא בשלו. כאילו בפוזה של מי אתם שתגידו לי.
הוא לא יודע להחזיק כדור עם הגב, הוא מוותר מהר על "כדורים אבודים" זה לא חלוץ תעשו לי טובה. לעונה הבאה נזדקק להרבה יותר מזה.
אחי אתה לא קראת מה שאמרתי.
אני לא מאוהב בבן שהר ואני לא זוכר לו חסר נעורים.

אני מסתכל עליו כשחקן של היום, עכשיו, הרגע.

בן שהר פשוט חלוץ מצוין שממלא את התפקיד שלו בצורה מצוינת.
נכון, תמיד צריך לשאוף ולבקש טוב יותר.

יחד עם זאת בן לא פראייר כמו שאתם עושים ממנו.
הוא מטריד בלמים רץ ומתיש אותם. הוא תמיד תמיד מגיע להזדמנויות. ויש לו דווקא אחלה סיומת שבזמן האחרון קצת חלודה וזאת עובדה. מעבר לזה לא צריך לעשות פיל מזבוב ולא צריך להקטין את מי שלא צריך.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

עובדתית כשהוא משחק ההתקפה שלנו נראית הרבה יותר טוב מאשר עם פקהארט/מלמד.
יש יותר מצבים והוא עושה יותר בלאגאן ומציק להגנת היריב ועושה תנועה יפה (יש גם בעיית נבדל אז זה כבר לא ישתנה) ברור לכולנו שהוא בתקופה פחות טובה מבחינת ניצול מצבים אבל הרצון תמיד היה שם ומנגד המעורבות במשחק השתפרה פלאים.

פעם הוא היה שם את המצבים האלה אבל כמעט ולא מעורב בשאר המשחק, היום הוא הרבה יותר מעורב ומסיים פחות טוב, אני מאמין שזה נטו עניין של ביטחון כי סיומת זה או שיש לך או שאין לך והוא כבר הוכיח שיש לו את זה.
חייב להיות החלוץ הישראלי המוביל בסגל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

העונה בן שהר מחמיץ כמו דובב גבאי וכמו אקסברד.
המשחק מול ביתר בטדי עליו בעיקר, שתי החמצות מסמרות שיער שבדיעבד יכלו לתת לנו היום יתרון של 7 נקודות בפסגה!

בעבר היו לו משחקים שהוא נעלם ולא הגיע למצבים בכלל אבל שהוא הגיע למצבים הוא כבש.
היום גם יש לו משחקים שהוא נעלם וגם הוא מחמיץ.
היו יכולים להיות לו כבר 17 שערים נראה לי ולנו עוד כמה נקודות בקופה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

דר אדום בנשמה כתב:העונה בן שהר מחמיץ כמו דובב גבאי וכמו אקסברד.
המשחק מול ביתר בטדי עליו בעיקר, שתי החמצות מסמרות שיער שבדיעבד יכלו לתת לנו היום יתרון של 7 נקודות בפסגה!

בעבר היו לו משחקים שהוא נעלם ולא הגיע למצבים בכלל אבל שהוא הגיע למצבים הוא כבש.
היום גם יש לו משחקים שהוא נעלם וגם הוא מחמיץ.
היו יכולים להיות לו כבר 17 שערים נראה לי ולנו עוד כמה נקודות בקופה.
טוב אז..
לשחרר?

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

אני חושב שאם בן שהר היה מה שרבים כאן מצפים ממנו, אז היתה לו קריירה מבטיחה באירופה!
אבל הוא לא. הוא חלוץ טוב מאוד בקנה מידה ישראלי , מחוייב תמיד ונותן תפוקות יפות.
הוא לא סוארז ולא מסי. הוא בן שהר וטוב שהוא שלנו ולא מולנו!!!!

שלח תגובה