טוני נוואקמה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
maxkid22

Re: טוני נוואקמה

שליחה על ידי maxkid22 »

אתם שוכחים שגם עונה שעברה טוני נעלם באמצע העונה, ככה הוא.
הוא הגיע העונה לפיק שלו בשלב מאוד מוקדם, טבעי שעכשיו תהיה ירידה, הוא עוד יחזור לעצמו אין לי ספק

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הביקורת עליו בתקופה האחרונה הרסה את המשחק שלו היום. איפה טוני הרגיל שלא סופר אף אחד, טוני הרע שמייצר לעצמו מצבים גם בכוח, במקום זה קיבלנו טוני נחמד שרק מפרגן ומפרגן ומפרגן.
רציתם טוני אחר? קיבלתם. אני מת על טוני שלוקח על עצמו שני שחקנים בכוח עובר אותם ומפציץ את השער.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Sir Alex Ferguson כתב:הביקורת עליו בתקופה האחרונה הרסה את המשחק שלו היום. איפה טוני הרגיל שלא סופר אף אחד, טוני הרע שמייצר לעצמו מצבים גם בכוח, במקום זה קיבלנו טוני נחמד שרק מפרגן ומפרגן ומפרגן.
רציתם טוני אחר? קיבלתם. אני מת על טוני שלוקח על עצמו שני שחקנים בכוח עובר אותם ומפציץ את השער.
תכף נאשים את 'אוהדי הפועל באר שבע' גם בזה.

טוני הנחמד. ממש מר נייס גאי.

טוני "הלא נחמד" והיהיר לקח על עצמו 3-4-5 שחקנים ב2-3 משחקים אחרונים ולא עשה איתם כלום..וגם היום הוא ניסה..ממש לא ראיתי טוני נחמד..

ראיתי טוני כבוי ולא פעלתן, גם ללא ביטחון, גם מול שחקן אחד וגם מול שניים ושלושה...

סמל אישי של משתמש
RedHead
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHead »

נחלש מאוד, ספסל לא יזיק לו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

The red one כתב: תכף נאשים את 'אוהדי הפועל באר שבע' גם בזה.

טוני הנחמד. ממש מר נייס גאי.

טוני "הלא נחמד" והיהיר לקח על עצמו 3-4-5 שחקנים ב2-3 משחקים אחרונים ולא עשה איתם כלום..וגם היום הוא ניסה..ממש לא ראיתי טוני נחמד..

ראיתי טוני כבוי ולא פעלתן, גם ללא ביטחון, גם מול שחקן אחד וגם מול שניים ושלושה...
כפי שראית בזמן האחרון אוגו וטוני קוראים הכל. אז בזמן האחרון ביקרו את טוני שהוא אגואיסט שהוא הולך רק לבד והיום הוא החליט לבוא בגישה אחרת ומסר הרבה פעמים גם בנגיעה כל כדור שנמסר לו.
מעדיף שטוני ירד לספסל וינוח מאשר שלא יהיה עצמו ויחפש לרצות אחרים שכשאשר המהלכים שלו נכנסים הופכים אותו למפלצת כדורגל וכשהם לא נכנסים הופכים אותו לאגואיסט או לא מחויב.

סמל אישי של משתמש
The red one

אני ממש לא רוצה להאמין שבגלל שטוני קרא שהוא אגואיסט אז הוא ניסה להראות היום לכולם שהוא לא..

אם כן זה בדיחה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

טוני מבין שהוא בכושר רע ובאופן טבעי מנסה לתת למשחק לבוא אליו ופחות ללכת עם הראש בקיר.

הגיע היום לשני מצבים. אחד הסתיים במשקוף והשני בנגיחה שעד עכשיו אני לא מבין איך לא מצאה את הרשת.

הוא עוד יחזור. חייבים למצוא פתרונות גם בלעדיו. יש לנו המון בעיות בקבוצה ולכן זה מורגש.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב:אני ממש לא רוצה להאמין שבגלל שטוני קרא שהוא אגואיסט אז הוא ניסה להראות היום לכולם שהוא לא..

אם כן זה בדיחה
זה היה שקוף לחלוטין במשחק שלו היום.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

Sir Alex Ferguson כתב:הביקורת עליו בתקופה האחרונה הרסה את המשחק שלו היום. איפה טוני הרגיל שלא סופר אף אחד, טוני הרע שמייצר לעצמו מצבים גם בכוח, במקום זה קיבלנו טוני נחמד שרק מפרגן ומפרגן ומפרגן.
נו באמתתתתתתתתתתת

סמל אישי של משתמש
The red one

אדום זקן כתב: זה היה שקוף לחלוטין במשחק שלו היום.
לא עלה במוחי לשנייה ששחקן עם איכויות כמו שלו, מקצוען כמוהו(כך לפחות אני חושב) ושמרוויח כמוהו יבוא היום למשחק כדי להראות לכולם שהוא לא מה ש10 טמבלים חושבים עליו בפייסבוק..

מה אני אגיד לך..מקווה שאני צודק..

אגב באותו נושא - מי שהוסיף את אוגו לקבוצה בפייסבוק היה טוני בעצמו.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

וגם טוני הנחמד , המפרגן , והמוסר היה רע גם בפעולות הפרגון והמסירות .

ןאם שחקן (וגם שחקנים) מתרגשים מכל מה שקורה בפייסבוק , אז צר לי , הם לא יכולים להיות שחקני כדורגל .
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ברור הראל, תשאל את דורנט שנבחר למצטיין של גמר הNBA שנה שעברה, או את כל אותם כדורגלני עלית שהגיבו בטוויטר בשנים האחרונות לביקורת עליהם...

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אתה רציני?

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לטוויטר לא מגיע כל החרא והילדותיות שבפייסבוק .

ואני רואה גם בטוויטר איך השחקנים הגדולים שם בכדורגל והכדורסל מסתלטים בינהם ועל כל מיני מצייצים שם גם .
אם שחקן לוקח קשה מה שרושמים עליו בפייסבוק אז הוא צריך להתייחס גם לכל פליצה שזורקים לו ברחוב , וגם כל משפט שרושמים עליו בעיתון.

מצטער , אם טוני באמת הפנים את מה שרשמו ושיחק ככה אז יש לו אופי של ילדה עם קוקיות .
תמונה

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

אני דווקא אהבתי את הגישה שלו היום שאומרת: "אני בתקופה מחורבנת, כבר כמה משחקים שאני בכח מנסה לעשות דברים שהלכו בתקופות טובות יותר ולא מצליח. נחזור לדברים הפשוטים ובעזרתם יחזור הביטחון"

שלח תגובה