טוני נוואקמה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: טוני נוואקמה

שליחה על ידי RedRock »

די מושיקו
אם פצוע-שיישב בצד.
אין עם מי לשחק? אולי אפשר להפסיק עם ההקפאה המטומטמת של איסאק .
לראות אתמול את המהלך שגדי דיבר עליו ולהתחרפן!
מחויבות לפני הכל.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

כבר הרבה זמן שאני מתלונן עליו ועל אוחנה.
חודשיים שהם עושים מה שבא להם על הדשא וזורקים ז** על כל הקבוצה.

טוני חייב להתעורר, ומהר. אנחנו מתרסקים ואין זמן לתקן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

RedRock כתב:די מושיקו
אם פצוע-שיישב בצד.
אין עם מי לשחק? אולי אפשר להפסיק עם ההקפאה המטומטמת של איסאק .
לראות אתמול את המהלך שגדי דיבר עליו ולהתחרפן!
מחויבות לפני הכל.
בכר מהסיבות שלו לא מחזיק מקוואנקה, זה מצב נתון, זריהן היה פצוע כמו תמיד, מלמד לא מתאים לאגף, אז איזה אופציות כבר יש לנו? לעלות עם דור אלו בקישור? אז סוחטים את טוני והוא ממשיך לשחק גם עם פציעה בדיוק כמו ששהר המשיך לשחק עם מתיחה (משהו שבכר אגב ציין בראיון אחרי המשחק כשנשאל על הפציעה של שהר).

את מליקסון אנחנו לא סוחטים עד טיפת הלימון האחרונה? אתם לא הרגשתם את העייפות של מליקסון מול מכבי?

הסגל השנה קצר התקפית, אין מספיק איכות התקפית, אין בוזגלו בספסל, אין ברדה בספסל, אין אפילו גאדיר, אז סוחטים כמה שאפשר מטוני/מליקסון/שהר וזה לוקח מהם מחיר כזה או אחר...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

ההפסד למכבי חירפן פה את כולם. לוותר על טוני? לוותר על אוגו? למה מה קרה? גם לאינייסטה היו תקופות גרועות ולא חשבו להחליף אותו.
הרבה תגובות כאן בפורום מגיעות ממקום של תסכול ( גם אני מתוסכל מהתקופה הנוכחית) ומשדרות לחץ והיסטריה.
מקווה מאוד שקברניטי הקבוצה לוקחים החלטות בצורה שקולה יותר....

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב: בכר מהסיבות שלו לא מחזיק מקוואנקה, זה מצב נתון, זריהן היה פצוע כמו תמיד, מלמד לא מתאים לאגף, אז איזה אופציות כבר יש לנו? לעלות עם דור אלו בקישור? אז סוחטים את טוני והוא ממשיך לשחק גם עם פציעה בדיוק כמו ששהר המשיך לשחק עם מתיחה (משהו שבכר אגב ציין בראיון אחרי המשחק כשנשאל על הפציעה של שהר).

את מליקסון אנחנו לא סוחטים עד טיפת הלימון האחרונה? אתם לא הרגשתם את העייפות של מליקסון מול מכבי?

הסגל השנה קצר התקפית, אין מספיק איכות התקפית, אין בוזגלו בספסל, אין ברדה בספסל, אין אפילו גאדיר, אז סוחטים כמה שאפשר מטוני/מליקסון/שהר וזה לוקח מהם מחיר כזה או אחר...
העל טוב ויפה, עד שמתחיל המשחק ואתה רואה את טוני חלוץ ואז מלמד כן יכול להיות תחליף.
חוץ מזה, הבאת פה קשר שלפחות ע"פ נתונים יבשים, נמצא בכושר בין הטובים בליגה
ובכושר משחק. יכול לשחק יופי באמצע /בצד ימין ואז מליקסון בשמאל.
היו מספר גרסאות אפשריות לתת לוואקמה לנוח כדי שיחזור בריא במאה אחוז ואנחנו בוחרים שבוע אחרי שבוע במודע שלט לתת לזה לקרות. כולל בגביע נגד קבוצת ליגה לאומית, כולל להכניס אותו כמחליף נגד עכו,כולל 80 דקות נגד רענננה.
השאלה מה עדיף? להמשיך איתו ככה עד סוף העונה? מה אנחנו מרוויחים מכך? סלח לי, אבל אם אלו השיקולים, אז זה גובל בטמטום.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

izguy83 כתב: העל טוב ויפה, עד שמתחיל המשחק ואתה רואה את טוני חלוץ ואז מלמד כן יכול להיות תחליף.
חוץ מזה, הבאת פה קשר שלפחות ע"פ נתונים יבשים, נמצא בכושר בין הטובים בליגה
ובכושר משחק. יכול לשחק יופי באמצע /בצד ימין ואז מליקסון בשמאל.
היו מספר גרסאות אפשריות לתת לוואקמה לנוח כדי שיחזור בריא במאה אחוז ואנחנו בוחרים שבוע אחרי שבוע במודע שלט לתת לזה לקרות. כולל בגביע נגד קבוצת ליגה לאומית, כולל להכניס אותו כמחליף נגד עכו,כולל 80 דקות נגד רענננה.
השאלה מה עדיף? להמשיך איתו ככה עד סוף העונה? מה אנחנו מרוויחים מכך? סלח לי, אבל אם אלו השיקולים, אז זה גובל בטמטום.
ושוב מה הברירות? מה התחלופה? לא ראיתם שכמעט בכל משחק לאחרונה הוא יוצא כמחליף פעמים רבות כשהוא צולע?
קוואנקה מהסיבות של בכר לא נספר, זריהן היה פצוע, מלמד פתח משחק אחד באגף והיה כל כך חלש שבכר הוציא אותו במחצית, אוחנה כששיחק באגף היה אנמי, שהר באגף אנמי, אז מי אמור לפתוח במקום טוני? כל התקופה האחרונה אנחנו כותבים שאגף ימין שלנו לא פעיל והכל מתנקז לאגף של טוני, אז ההצעה היא להפוך גם את האגף השני ללא רלוונטי?
בכר קיבל החלטה לשחק עם טוני ב60% או 70% גם אם זה אומר שהפציעה לא תחלוף תוך עשרה ימים אלא תוך חודש מאשר לוותר על טוני בתקופה שבה האגף שלו הוא היחידי שרלוונטי אצלנו.
אלה החלטות קשות שמאמן כדורגל נדרש לעשות ואין החלטה אחת שהיא בוודאות ההחלטה הנכונה. מה היה קורה אם טוני לא היה משחק ושני האגפים לא היו אפקטיביים והיינו מפסידים עוד נקודות ומשחקים? הדבר הראשון שהיו עושים זה לבקר את בכר על שטוני נח ושחקן לא אפקטיבי משחק באגף, כמו שביקרו את בכר על הכנסת זריהן כאילו היו לנו אופציות אחרות לשחקן קו בספסל מול מכבי תל אביב.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב: ושוב מה הברירות? מה התחלופה? לא ראיתם שכמעט בכל משחק לאחרונה הוא יוצא כמחליף פעמים רבות כשהוא צולע?
קוואנקה מהסיבות של בכר לא נספר, זריהן היה פצוע, מלמד פתח משחק אחד באגף והיה כל כך חלש שבכר הוציא אותו במחצית, אוחנה כששיחק באגף היה אנמי, שהר באגף אנמי, אז מי אמור לפתוח במקום טוני? כל התקופה האחרונה אנחנו כותבים שאגף ימין שלנו לא פעיל והכל מתנקז לאגף של טוני, אז ההצעה היא להפוך גם את האגף השני ללא רלוונטי?
בכר קיבל החלטה לשחק עם טוני ב60% או 70% גם אם זה אומר שהפציעה לא תחלוף תוך עשרה ימים אלא תוך חודש מאשר לוותר על טוני בתקופה שבה האגף שלו הוא היחידי שרלוונטי אצלנו.
אלה החלטות קשות שמאמן כדורגל נדרש לעשות ואין החלטה אחת שהיא בוודאות ההחלטה הנכונה. מה היה קורה אם טוני לא היה משחק ושני האגפים לא היו אפקטיביים והיינו מפסידים עוד נקודות ומשחקים? הדבר הראשון שהיו עושים זה לבקר את בכר על שטוני נח ושחקן לא אפקטיבי משחק באגף, כמו שביקרו את בכר על הכנסת זריהן כאילו היו לנו אופציות אחרות לשחקן קו בספסל מול מכבי תל אביב.
מסכים שזה עניין של ברירות כמו שכתבתי קודם.
הייתי מעדיף שהשחקן הכי טוב שלי יחזור לכשירות כמה שיותר מהר.
מליקסון יצא מפה לאירופה דרך תפקיד הקיצוני השמאלי. ממן שיחק בחיפה בצד ימין המון פעמים. יש ברירות. כשזה לא הולך, לא חושב שכדאי להמשיך עם אותו הדבר. ברור לי שבכר לא אטום ומבין "קצת" יותר ממני במקצוע וזו חוכמה בדיעבד, אבל זה פשוט לא עובד. אתה מפסיד את השחקן הכי טוב שלך בגלל שהוא מוגבל. חבל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Tony Nwakaeme

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

You Still Remain The CEO And No One Can Take That Away From You. My Man Come Back With Enough Energy As Always Let’s Go For The Third One In A Roll❤️ #GodIsTheGreatest #TN9
— ‏עם ‏‎Ogu John Ugochukwu‎‏.‏

תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

In a roll?
גם הם בג'פניקה?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מדברים על ניתוח שיעבור בקרוב בקרסול.
עוד מישהו רוצה לפקפק בפציעה שלו?אולי לדבר על השביתה האיטלקית?ומה עם המחויבות שלו כעת?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

גם אתמול כשירד מהמגרש ראו שהוא צולע ומוגבל ברגל.
אין ברירה, נמשוך עד הקיץ/פגרה אם תהיה בהמשך, ימשיכו להקל עליו באימונים, להוציא אותו כשאפשר, ואז יעבור ניתוח ויקבל את המנוחה שזקוק לה.
אין לנו ברירה אחרת כרגע חוץ מלהשתמש במה שיש ולסחוט את הלימון כמה שאפשר.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

בלי קשר לביקורת שלי על רמת המשחק שלו שירדה אז אני מצדיע לו על ההקרבה שלו לאור הפציעה שלו.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

גדי כתב:בלי קשר לביקורת שלי על רמת המשחק שלו שירדה אז אני מצדיע לו על ההקרבה שלו לאור הפציעה שלו.
בדיוק, לא צריך לקשור בין שני הדברים.
אתמול היה יחסית טוב, ועדיין היו 3-4 פעולות שהכדור היה מטר ממנו וזה נראה כאילו הוא לא מתאמץ להגיע לכדור או מבחד להיכנס לתאקל.
מרגיז, אם זה בגלל פחד להחמיר את הפציעה זה נסלח.
קשה לשפוט כי אי אפשר באמת לדעת איך הוא מרגיש את הפציעה,
אני באופן אישי משוכנע שהוא קצת יותר מדי בטוח במקום שלו בהרכב.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

הזוי שהוא מסכים למשוך פציעה. יש לו מונדיאל בקיץ.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

הוא לא נספר בנבחרת ניגריה

שלח תגובה