טוני נוואקמה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

Re: טוני נוואקמה

שליחה על ידי RedBend »

לא בא להטיל ספק באמינותו של חיים זלקאי, אבל הוא מפרסם הערב שטוני מצפה להיהפך לשיאן השכר בקבוצה. מבחינתי זה מתבקש.

אחרי שפתחו לו את החוזה פעמיים בשנה האחרונה (השוו את השכר של פקהארט וקוואנקה ל-500k), במועדון לא מתלהבים בלשון המעטה לעשות זאת פעם נוספת. מה גם שהמיסוי שלו החל מהעונה הקרובה כבר לא יהיה מיסוי של שחקן זר (ממה שהבנתי זו גם הייתה הבעיה עם הובאן בזמנו) במה שהופך את העניין לכבד כלכלית עוד יותר.

יש קטע כזה שהמבצעים הכי טובים בחברות מסוימות הם ללקוחות מצטרפים (הוט אלופים בזה) בעוד הלקוחות הקיימים זוכים לעדיפות משנית.
אני יכול להבין את המרמור של טוני שמנקודת מבטו הוא ללא ספק השחקן הכי משמעותי שלנו כבר שלוש עונות, אחד שהערך הסגולי שלו לקבוצה לא התבטא בתלוש השכר עד לפני חצי שנה.
ואני יכול להבין מהיכן מגיע המרמור שכלומניק כמו קוואנקה ואדם נחמד ככל שיהיה כמו פקהארט (להלן לקוחות מצטרפים), ששניהם לא תרמו עשירית ממה שהוא תרם זכו לחוזים שמנים עוד לפני שדרכו על פיסת דשא אצלנו.
על דמויות פיקטיביות כמו סקאריונה ושות' שקבלו מעל מיליון יורו לעונה במרחק שעה וחצי נסיעה מכאן אני אפילו לא מדבר

אאם יש שחקן שמגיע לו לגזור קופון שמן זה טוני. מצפה ממי שצריך להיות יצירתי בנושא, שיכניסו בונוסים על הישגים/שערים, מענקי מיקום ומענקי הגעה לשלב בתים בצורה פרסונלית שתדגיש את זה שהוא מתוגמל יותר מהשאר- שיעשו הכל רק שיהיה מבסוט אם יש מגיע אז מגיע לו.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

כבר עכשו הוא שיאן השכר אבל כנראה שזה לא מספיק בשבילו,נקווה שיתרצה ויחתום על חוזה חדש

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

RedBend כתב:לא בא להטיל ספק באמינותו של חיים זלקאי, אבל הוא מפרסם הערב שטוני מצפה להיהפך לשיאן השכר בקבוצה. מבחינתי זה מתבקש.

אחרי שפתחו לו את החוזה פעמיים בשנה האחרונה (השוו את השכר של פקהארט וקוואנקה ל-500k), במועדון לא מתלהבים בלשון המעטה לעשות זאת פעם נוספת. מה גם שהמיסוי שלו החל מהעונה הקרובה כבר לא יהיה מיסוי של שחקן זר (ממה שהבנתי זו גם הייתה הבעיה עם הובאן בזמנו) במה שהופך את העניין לכבד כלכלית עוד יותר.

יש קטע כזה שהמבצעים הכי טובים בחברות מסוימות הם ללקוחות מצטרפים (הוט אלופים בזה) בעוד הלקוחות הקיימים זוכים לעדיפות משנית.
אני יכול להבין את המרמור של טוני שמנקודת מבטו הוא ללא ספק השחקן הכי משמעותי שלנו כבר שלוש עונות, אחד שהערך הסגולי שלו לקבוצה לא התבטא בתלוש השכר עד לפני חצי שנה.
ואני יכול להבין מהיכן מגיע המרמור שכלומניק כמו קוואנקה ואדם נחמד ככל שיהיה כמו פקהארט (להלן לקוחות מצטרפים), ששניהם לא תרמו עשירית ממה שהוא תרם זכו לחוזים שמנים עוד לפני שדרכו על פיסת דשא אצלנו.
על דמויות פיקטיביות כמו סקאריונה ושות' שקבלו מעל מיליון יורו לעונה במרחק שעה וחצי נסיעה מכאן אני אפילו לא מדבר

אאם יש שחקן שמגיע לו לגזור קופון שמן זה טוני. מצפה ממי שצריך להיות יצירתי בנושא, שיכניסו בונוסים על הישגים/שערים, מענקי מיקום ומענקי הגעה לשלב בתים בצורה פרסונלית שתדגיש את זה שהוא מתוגמל יותר מהשאר- שיעשו הכל רק שיהיה מבסוט אם יש מגיע אז מגיע לו.
בצדק. עם סוכן אחר, טוני כבר מזמן עומד על חוזה של 600 אלף יורו וצפונה...

תמונה
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 14 יוני 2018, 08:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

Sir Alex Ferguson כתב: בצדק. עם סוכן אחר, טוני כבר מזמן עומד על חוזה של 600 אלף יורו וצפונה...
ומערבה מכאן

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

כל עוד ושני הניגרים שלנו מרוצים אני מאמין שגם אנחנו נהיה מרוצים.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בכנות, לא יודע עד כמה זה בריא למועדון כמו שלנו להגיע לסכומי שכר כאלה.
כבר בחוזה של שהר עשינו טעות גדולה. להחתים ל5 עונות בשכר אסטרונומי זה פשוט לא מוצדק.

קוואנקה גרם לנזק עצום. הבחירה לשבור עליו את תקרת השכר היא טעות קטסטרופלית שנשלם עליה עוד הרבה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

קודם כל טוני ואוגו, אחר כך השאר בכל הקשור לשכר.
הם מנייה בטוחה והם הוכיחו שמגיע להם.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

yossi כתב:בכנות, לא יודע עד כמה זה בריא למועדון כמו שלנו להגיע לסכומי שכר כאלה.
כבר בחוזה של שהר עשינו טעות גדולה. להחתים ל5 עונות בשכר אסטרונומי זה פשוט לא מוצדק.

קוואנקה גרם לנזק עצום. הבחירה לשבור עליו את תקרת השכר היא טעות קטסטרופלית שנשלם עליה עוד הרבה.
אין ברירה אם רוצים להישאר בתמונת האליפות לאורך זמן.

סמל אישי של משתמש
anat

שליחה על ידי anat »

מפה לשם... לא עלה על הטיסה חזרה לארץ...

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

קטע אפריקאי קלאסי
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

הבחור פצועה בלי הבן זוג שנימצא במונדיאל קשה לחזור :)
אולי עדיף שימשיך את החופשה עם דיקסון בישראל

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

"אני מקווה שהוא לא עושה דווקא כי לא האריכו לו חוזה כי לפי מה שהבנו כל הבדיקות שעשו לו עוד בשנה שעברה לא הראו על היעדרות ארוכה", אמר אחד משחקני ב "ש.

פשכצקי אתה רכיכה.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

מדהים איך כתב יכול לרשום משהו כמו אחד משחקני בש או מקורב או בכיר בהנהלה וזה נותן לו לגיטימציה לרשום מה שבא לו..
אולי אני גם אנסה...

בכיר בהנהלה טוען שאלונה גנבה DNA של ניימאר ומפתחת צבא של מקפיצי כדור לקרקס הרוסי ובכך תממן את עסקת סבע

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

clark kent כתב:מדהים איך כתב יכול לרשום משהו כמו אחד משחקני בש או מקורב או בכיר בהנהלה וזה נותן לו לגיטימציה לרשום מה שבא לו..
אולי אני גם אנסה...

בכיר בהנהלה טוען שאלונה גנבה DNA של ניימאר ומפתחת צבא של מקפיצי כדור לקרקס הרוסי ובכך תממן את עסקת סבע
יותר מדהים שהאוהדים שלנו אשכרה אוכלים את כל הבולשיט הזה. דיונים שלמים בגלל החרטטן הזה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב: יותר מדהים שהאוהדים שלנו אשכרה אוכלים את כל הבולשיט הזה. דיונים שלמים בגלל החרטטן הזה.
מדהים? בכלל לא. תגובה צפויה של המון נבער.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה