טוני נוואקמה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: טוני נוואקמה

שליחה על ידי גדי »

לפני שקופצים עליי - סוגד לו. אוהב אותו. בליבי לעד.

טוני אתמול:
19 ריצות מהירות. מאור עם 17 וקוונקה עם 48.
מאבקי גובה: 1/5 מוצלחים. פקהרט 5/7. אל חאמיד 3/3. לואי 2/3
מסירות 22/33 מוצלחות. קוונקה עם 29/32. מליקסון 18/19
דריבלים 3/6. קוונקה 2/5. ממן 3/3. אייבינדר 1/6.
תיקולים: 0/1. קוונקה 3/4. אורן ביטון 3/13. לואי 5/6.
איבודים: 13 (שני בליגה). פקהרט 10. קוונקה 5.
חילוצים: 1. קוונקה 4. פקהרט 4. מליקסון 3 (בחצי שעה)

הוא פשוט לא מסוגל לשחק. אני מאמין בכל ליבי שזה בגלל הפציעה אבל בכל פרמטר כמעט שנוגע לעבודה על המגרש הוא לא מצליח להיות ברמה סבירה.

מבין את מי שחושב שהוא צריך להיות על המגרש בשביל רגע או שניים קסומים אבל את הכאב בעיניים כאשר אנחנו רואים את המשחקים שלנו אפשר למצוא כאן בנתונים. את החוסר לחץ. את התחושה של הנרפות ושאין לחימה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

גדי כתב:לפני שקופצים עליי - סוגד לו. אוהב אותו. בליבי לעד.

טוני אתמול:

הוא פשוט לא מסוגל לשחק. אני מאמין בכל ליבי שזה בגלל הפציעה אבל בכל פרמטר כמעט שנוגע לעבודה על המגרש הוא לא מצליח להיות ברמה סבירה.

מבין את מי שחושב שהוא צריך להיות על המגרש בשביל רגע או שניים קסומים אבל את הכאב בעיניים כאשר אנחנו רואים את המשחקים שלנו אפשר למצוא כאן בנתונים. את החוסר לחץ. את התחושה של הנרפות ושאין לחימה.
מאיפה הנתונים? יש מאגר מסויים שנותן גישה לנתונים סטטיסטיים מלאים על כל שחקן שלנו או שזו בדיקה נקודתית?

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

dor69 כתב: מאיפה הנתונים? יש מאגר מסויים שנותן גישה לנתונים סטטיסטיים מלאים על כל שחקן שלנו או שזו בדיקה נקודתית?
אתר המנהלת. דליתי משם נתונים מייצגים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

גדי כתב:לפני שקופצים עליי - סוגד לו. אוהב אותו. בליבי לעד.

טוני אתמול:

גדי, מהמעט שהספקתי לקרוא ממך לא מתאים לך להינעל על שחקן בכל מחיר. זה לא רק רגע אחד או שניים של קסם, הבנאדם מספק לך מספרים תרצה או לא (בסוף בסוף זו הסטטיסטיקה החשובה באמת).
הגם שהיו תקופות טובות יותר מזו לטוני, תביט שוב בנתונים שנתת ותנסה לראות את זה מזווית שונה טיפה:

מסירות ודריבלים באחוזים גבוהים יחסית לאחרים. הוא שם.
איבודי כדור ודריבלים לא מוצלחים הם בבחינת מי שלא שוטף כלים לא שובר אותם, ולכן מבחינתי זה נתון הגיוני שמלבד העובדה שמראה שהוא פחות חד כרגע, הנתון הזה לא מבטא בתוכו אלמנטים של חוסר רצון או זריקה.
חילוצים ותיקולים באחוזים נמוכים, לדעתי האישית בלבד הם פרמטרים שבמודע וב"אישור" מברק טוני שומר על עצמו, וזה אך ורק בגלל הכשירות הלא מלאה והמיני תלות שנכפתה עלינו (תיכף נחזור לזה).
קראתי איפשהו ברק אפילו ניסה אותו כחלוץ בפתיחה מתוך כוונה לשמור עליו ממאמץ פיזי מוגבר כשחקן אגף.
תחשוב על זה לעומק שניה ותבין שברמה הקבוצתית אנחנו יכולים לחיות עם זה. כל עוד יעמדו מאחוריו שאר שחקני השדה ויפצו על זה עם משמעת גבוהה אין ולא הייתה עם זה בעיה.
לא רוצה להיתלות באילנות גבוהים כמו מסי וכו', אבל לצורך הדוגמא וכמעט בכל קבוצה יש שחקן אחד שנגרע במודע מהמשמעת הטקטית (לא מדויק, אבל נקרא לזה כך).
זה מגיע מתוך תובנה שאי אפשר גם וגם, צריך להחליט מה רוצים להבליט. וזה קורה בצורה מודעת בכדי לאפשר להם לספק את הערך המוסף שייחודי אך ורק להם.

אני כן מסכים עם זה שיגיע יום, כנראה שלא רחוק, ובו ניאלץ להיגמל מהמיני תלות שפיתחנו בו. בכל עונה אחרת הייתי מתנגד נחרצות לאפשרות של פיתוח תלות בשחקן בודד, לא העונה ובטח לא כרגע שאין אלטרנטיבות הולמות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כמה מאבקים מנצח מסי?
כמה חילוצי כדור יש לערן לוי?

ברור לכולנו שטוני לא במיטבו, אבל דווקא בתקופה כזאת הוא צריך להימדד קודם כל על תרומתו למשחק ההתקפה.

מסירות מפתח, איומים על השער, בישולים ושערים.

בזה הוא עדיין בין השניים המובילים בקבוצה, ומבחינת ייצור מצבים הוא אפילו מספר 1.

כל היתר מעניין כקליפת השום כרגע.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

RedBend כתב: גדי, מהמעט שהספקתי לקרוא ממך לא מתאים לך להינעל על שחקן בכל מחיר. זה לא רק רגע אחד או שניים של קסם, הבנאדם מספק לך מספרים תרצה או לא (בסוף בסוף זו הסטטיסטיקה החשובה באמת).
הגם שהיו תקופות טובות יותר מזו לטוני, תביט שוב בנתונים שנתת ותנסה לראות את זה מזווית שונה טיפה:

איבודי כדור ודריבלים לא מוצלחים הם בבחינת מי שלא שוטף כלים לא שובר אותם, ולכן מבחינתי זה נתון הגיוני שמלבד העובדה שמראה שהוא פחות חד כרגע, הנתון הזה לא מבטא בתוכו אלמנטים של חוסר רצון או זריקה.
חילוצים ותיקולים באחוזים נמוכים, לדעתי האישית בלבד הם פרמטרים שבמודע וב"אישור" מברק טוני שומר על עצמו, וזה אך ורק בגלל הכשירות הלא מלאה והמיני תלות שנכפתה עלינו (תיכף נחזור לזה).
קראתי איפשהו ברק אפילו ניסה אותו כחלוץ בפתיחה מתוך כוונה לשמור עליו ממאמץ פיזי מוגבר כשחקן אגף.
תחשוב על זה לעומק שניה ותבין שברמה הקבוצתית אנחנו יכולים לחיות עם זה. כל עוד יעמדו מאחוריו שאר שחקני השדה ויפצו על זה עם משמעת גבוהה אין ולא הייתה עם זה בעיה.
לא רוצה להיתלות באילנות גבוהים כמו מסי וכו', אבל לצורך הדוגמא וכמעט בכל קבוצה יש שחקן אחד שנגרע במודע מהמשמעת הטקטית (לא מדויק, אבל נקרא לזה כך).
זה מגיע מתוך תובנה שאי אפשר גם וגם, צריך להחליט מה רוצים להבליט. וזה קורה בצורה מודעת בכדי לאפשר להם לספק את הערך המוסף שייחודי אך ורק להם.

אני כן מסכים עם זה שיגיע יום, כנראה שלא רחוק, ובו ניאלץ להיגמל מהמיני תלות שפיתחנו בו. בכל עונה אחרת הייתי מתנגד נחרצות לאפשרות של פיתוח תלות בשחקן בודד, לא העונה ובטח לא כרגע שאין אלטרנטיבות הולמות.
אני נעול על טוני? אני מת עליו. כתבתי שאני משוכנע שזה לא מגיע מחוסר רצון אלא משהו אחר. מניח שפציעה.
כתבתי שאני מבין את מי שמצדד את זה שהוא חייב לשחק בכל מחיר. סך הכל עשיתי קצת עבודה בכדי להראות נתונים שונים שנותנים תמונה למחיר שזה גובה.

מכיוון שברור שכל מה ששמתי כאן ועוד נמצא על השולחן של ברק אז ברור שהוא לא חושב כמוני ואני אחלה עם זה ללא שום מרירות.
חולה על כל הקבוצה. אין אחד שלא בא לי לא טוב מלבד מי שמחבל בקבוצה מחוץ למגרש.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

RedBend כתב: גדי, מהמעט שהספקתי לקרוא ממך לא מתאים לך להינעל על שחקן בכל מחיר. זה לא רק רגע אחד או שניים של קסם, הבנאדם מספק לך מספרים תרצה או לא (בסוף בסוף זו הסטטיסטיקה החשובה באמת).

אחי, היום אין לנו ברירה. אי אפשר לתת לו לנוח כשמליקסון, מיגל, אוגו וצדק לא במגרש.
כן היה אפשר לתת לו לנוח במשחקים אחרים (אומרים שהוא סוחב פציעה כבר הרבה זמן) - גביע פעמיים, אשקלון, לא צריך להיכנס מחליף בעכו ועוד.
אם הוא בקושי מחזיק כרגע, מה יהיה כשזה יהפוך לאינטנסיבי יותר בפלייאוף?
הפתרונות אצל ברק, אבל חייב למצוא את הזמן כדי לתת לו לנוח.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

גדי כתב:
אני נעול על טוני? אני מת עליו. כתבתי שאני משוכנע שזה לא מגיע מחוסר רצון אלא משהו אחר. מניח שפציעה.
כתבתי שאני מבין את מי שמצדד את זה שהוא חייב לשחק בכל מחיר. סך הכל עשיתי קצת עבודה בכדי להראות נתונים שונים שנותנים תמונה למחיר שזה גובה.

מכיוון שברור שכל מה ששמתי כאן ועוד נמצא על השולחן של ברק אז ברור שהוא לא חושב כמוני ואני אחלה עם זה ללא שום מרירות.
חולה על כל הקבוצה. אין אחד שלא בא לי לא טוב מלבד מי שמחבל בקבוצה מחוץ למגרש.
יודע, לא סתם הגבתי לך כמו שהגבתי כי בד"כ אתה מ"המבוגרים האחראיים" כאן ואחד היוזרים החביבים עלי.
לא ציינתי את זה בהודעה אמנם אבל היא כמובן מגיבה לכלל השרשור שנוצר כאן בשבועיים האחרונים, למעשה מאז הדקה ההיא מול מכבי שהוא חשב שהכדור בחוץ ולא רץ אחריו, והקים עליו יציע שלם בטענה לשביתות איטלקיות.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

izguy83 כתב: אחי, היום אין לנו ברירה. אי אפשר לתת לו לנוח כשמליקסון, מיגל, אוגו וצדק לא במגרש.
כן היה אפשר לתת לו לנוח במשחקים אחרים (אומרים שהוא סוחב פציעה כבר הרבה זמן) - גביע פעמיים, אשקלון, לא צריך להיכנס מחליף בעכו ועוד.
אם הוא בקושי מחזיק כרגע, מה יהיה כשזה יהפוך לאינטנסיבי יותר בפלייאוף?
הפתרונות אצל ברק, אבל חייב למצוא את הזמן כדי לתת לו לנוח.
מדברים על לסחוב איתו עד מרץ ואז לנתח בפגרת הנבחרות.
יכול להיות שהיה מקום לתת לו לנוח קצת, יכול גם להיות שזה לא היה משנה הרבה כל עוד אין התערבות כירוגית

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

RedBend כתב: מדברים על לסחוב איתו עד מרץ ואז לנתח בפגרת הנבחרות.
יכול להיות שהיה מקום לתת לו לנוח קצת, יכול גם להיות שזה לא היה משנה הרבה כל עוד אין התערבות כירוגית

קראתי את זה. זו ידיעה של פשחצקי.
זה לא הגיוני. הפגרה של הנבחרת זה שבוע אחד. אם זה באמת היה כך היו מנתחים אותו מזמן.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:כמה מאבקים מנצח מסי?
כמה חילוצי כדור יש לערן לוי?

ברור לכולנו שטוני לא במיטבו, אבל דווקא בתקופה כזאת הוא צריך להימדד קודם כל על תרומתו למשחק ההתקפה.

מסירות מפתח, איומים על השער, בישולים ושערים.

בזה הוא עדיין בין השניים המובילים בקבוצה, ומבחינת ייצור מצבים הוא אפילו מספר 1.

כל היתר מעניין כקליפת השום כרגע.
+1
יש מספיק שחקנים אפורים בקבוצה שצריכים לקחת את נטל העבודה השחורה ולאפשר לטוני את המהלך שניים שלו שמביאים 3 נקודות.
זה מה יש כרגע. אין ספק שכדי לקחת אליפות נצטרך אותו במאני טיים של הפליאוף במוד מפלצת. נקווה שיחלים עד אז.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

שמעתי שיש לו דורבן ברגל והוא בכלל לא מסיים אימונים כי כואב לו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

maxkid22 כתב:שמעתי שיש לו דורבן ברגל והוא בכלל לא מסיים אימונים כי כואב לו
לפי מיקום החבישה בסיום המשחק זה לא נראה כמו דורבן.
אם זה אכן דורבן ספק אם ניתוח בכלל יעזור.
זאת החלמה לא פשוטה שלוקחת זמן.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

ForeverRed כתב: לפי מיקום החבישה בסיום המשחק זה לא נראה כמו דורבן.
אם זה אכן דורבן ספק אם ניתוח בכלל יעזור.
זאת החלמה לא פשוטה שלוקחת זמן.
דרור שמשון טוען ככה, לא יודע אם זה באמת נכון

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

לא ידעתי מה זה דורבן אז רצתי לגוגל כדי לגלות.

שם לכם למטה לינק עם הסברים מפורטים על הדלקת הזו אבל בואו אני אחסוך לכם ואצטט את השורה התחתונה :
אחד מגורמי הסיכון ל דורבן ברגל הוא
גיל - השכיחות הגבוהה ביותר של דורבן היא בין גיל 40 לגיל 60.
לא נגענו מה שנקרא

https://www.clalit.co.il/he/medical/med ... iitis.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

שלח תגובה