מהראן ראדי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: נושא ראדי

שליחה על ידי The red one »

Totti כתב: נווו די
הוא צודק לגמרי

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Totti כתב:אגב ראדי-בוזגלו, הם ממש רבו על מי בועט.
ראדי מסדר את הכדור ובוזגלו מעיף לו אותו בבעיטות קטנות...כמו בבצפר.

שמח שברק עשה סדר ושראדי שחקן ענק שהקבוצה מעל הכל עבורו
כל זה כאשר כולם עומדים ומסתכלים ורק צדק מדבר איתם ופונה לספסל לקבל הוראות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כל כך צרם לי חוסר הפרגון של בוזגלו לראדי במתפרצת שהגיעה בהמשך.
כאילו רבאק, הבנאדם בלע את הרוק וויתר על הבעיטה החופשית, לא תפרגן לו כשהוא עומד לבד על תיבת החמש?

ממש לא לעניין.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

מהדרומי (בדיוק מול המהלך) לא היה נראה שהעמדה של ראדי כלכך טובה כמו שנוטים לחשוב- היו בינו לבין השער 2 או 3 שחקני הגנה, ככה שגם אם היה מקבל את הכדור המצב היה קשה מאוד.
עם כל זאת, עדיין סביר להניח שלמסור לו היה טוב יותר מניסיון הבעיטה הזה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

סניור כתב:מהדרומי (בדיוק מול המהלך) לא היה נראה שהעמדה של ראדי כלכך טובה כמו שנוטים לחשוב- היו בינו לבין השער 2 או 3 שחקני הגנה, ככה שגם אם היה מקבל את הכדור המצב היה קשה מאוד.
עם כל זאת, עדיין סביר להניח שלמסור לו היה טוב יותר מניסיון הבעיטה הזה.
תראה שוב את המהלך.
בהתחלה ראדי היה מכוסה אבל עוד לפני הבעיטה של בוזגלו הוא עשה תנועה החוצה ועמד לבד על קו החמש.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

שוב, אני אומר איך היה נראה מהיציע. את השידור של המשחק עוד לא ראיתי. אז יכול מאוד להיות שאני גם טועה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

סניור כתב:שוב, אני אומר איך היה נראה מהיציע. את השידור של המשחק עוד לא ראיתי. אז יכול מאוד להיות שאני גם טועה.
כנראה פספסת את התנועה שלו לקרוב.. רציתי להרוג את בוזגלו באותו רגע

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

ראיתי, מהזווית שלי זה היה נראה שיש בינו לבין השער שחקני הגנה. אבל כאמור, יכול להיות שזו הזווית. אמרתי בהתחלה- עדיין מסירה הייתה עדיפה מהבעיטה, אבל לא בטוח שזה היה שער וודאי, ככה זה נראה לי.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

ראדי והובאן מעבר לתרומה המקצועית נטו שלהם הם מופת ודוגמא למקצוענות ברמה הגבוהה ביותר.

היה גדול אם ראדי היה נשאר אחרי הפרישה ומקים סקאוטינג ואולי גם אקדמיה במגזר הבדווי.זה פוטנציאל גדול שלא מומש עד היום.

הובאן היה יכול לנהל או לאמן את הנוער. דוגמא אישית, אישיות. מכבי הביאו זר, בש יכולה לשבץ "מקומי".
מחלקת הנוער לא מצליחה להתרומם ולהתקרב לרמה של חיפה ותל אביב.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

חברים (גם אלה שבמסווה של מחמאות לראדי טוענים שאני ושכמותי חסר מושג בכדורגל, אידיוט וכו'), מבין על מה כולכם מדברים. מעל הכל ראדי ספורטאי ענק אין שום ספק.
ראדי שחקן של מאמן, נותן הכל על המגרש, רץ בלי הפסקה, לוחץ מתקל ועושה ים עבודה שחורה... (אבל)
וואלה לא מסכים עם כל האוננות החברתית שלכם על ראדי. הוא יופי של שחקן למשחק מהסוג הזה כקשר 50 שלישי... מול כל קבוצה אחרת (בליגה) כקשר אחורי שלישי הוא האחרון שאני בוחר. לפניו שבתאי, אוחנה ואז אולי הוא.
שואבי מים וחוטבי עצים יש מלא, השאלה מה הערך המוסף שהוא נותן למשחק. לא אוהב את המשחק של ראדי.
כבר ,אמרתי, כנראה שלא נסכים. סה טו.
אגב "avivgolan" כן אני מאלה שרוצה לשחק עם חמישה חלוצים וקשר אחורי אחד, אני גם אז צועק למאמן תכניס חלוץ תכניס חלוץ (עדיף עם פה מלא באוכל תוך כדי שאני יורק אותו החוצה). אל תשפוט אנשים ילד.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

ראדי הוא האחרון שאתה יכול לקרוא לו חוטב עצים ושואב מים .
הוא משפיע מאוד על הנעת הכדור שלנו . הוא משפיע מאוד על משחק הלחץ שלנו. יש לו מסירות על 40 מטר מצויינות.
אז נכון שהוא נוטה להרוג ציפורים בבעיטות שלו , אז מה.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

nitsande כתב:חברים (גם אלה שבמסווה של מחמאות לראדי טוענים שאני ושכמותי חסר מושג בכדורגל, אידיוט וכו'), מבין על מה כולכם מדברים. מעל הכל ראדי ספורטאי ענק אין שום ספק.
ראדי שחקן של מאמן, נותן הכל על המגרש, רץ בלי הפסקה, לוחץ מתקל ועושה ים עבודה שחורה... (אבל)
וואלה לא מסכים עם כל האוננות החברתית שלכם על ראדי. הוא יופי של שחקן למשחק מהסוג הזה כקשר 50 שלישי... מול כל קבוצה אחרת (בליגה) כקשר אחורי שלישי הוא האחרון שאני בוחר. לפניו שבתאי, אוחנה ואז אולי הוא.
שואבי מים וחוטבי עצים יש מלא, השאלה מה הערך המוסף שהוא נותן למשחק. לא אוהב את המשחק של ראדי.
אגב "avivgolan" כן אני מאלה שרוצה לשחק עם חמישה חלוצים וקשר אחורי אחד, אני גם אז צועק למאמן תכניס חלוץ תכניס חלוץ (עדיף עם פה מלא באוכל תוך כדי שאני יורק אותו החוצה). אל תשפוט אנשים ילד.
קודם כל לא אני אמרתי את זה, אז בנוסף על זה שאתה לא מבין כדורגל שזה עוד נסלח אתה גם עיוור וקופץ בראש שזה לצערי חסר תקנה.
שא ברכה ידידי, אל תכעס יותר מדי זה משמין.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

nitsande כתב:חברים (גם אלה שבמסווה של מחמאות לראדי טוענים שאני ושכמותי חסר מושג בכדורגל, אידיוט וכו'), מבין על מה כולכם מדברים. מעל הכל ראדי ספורטאי ענק אין שום ספק.
הפסקתי לקרוא כשכתבת ששבתאי עדיף על ראדי

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

טוב אחרי צפייה בשידור החוזר המסקנה שלי התחדדה:

ראדי למרות ששיחק מחצית הוא המצטיין נקודה!!

גם הציל אותנו במתפרצות שלהם וגם הוביל לשער השני

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב: אם זה היה ההפך בוזגלו עוד היה בוכה לאבא בוזגלו שהיה עושה מזה מטעמים בתקשורת...
למזלנו ראדי הוא בחור בלי אגו ועם אישיות מדהימה.
כמה שאתה קשקשן יונה.
נגד סכנין קרה בדיוק אותו הדבר ובוזגלו ויתר לראדי.

שלח תגובה