מיכאל אוחנה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

Re: מיכאל אוחנה

שליחה על ידי REDZED »

יותר מידי מפוזר, צריך לשמור על פלייסינג.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

פשוט קשקוש אין מילה אחרת.
מציע לכולכם לראות שידור חוזר ותבינו כמה פעמים הוא חיפש למי למסור ואף אחד לא עושה תנועה.
צד ימין מת לגמרי,צד שמאל עמוס בשחקנים וחלוצים שלא עושים תנועה.
הכי קל לייצר לבן אדם סטיגמה,עכשיו לך תצא מזה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

South Boy כתב:
תן לי מצב אחד שבו יצאנו להתקפה מתפרצת, מיכאל פורץ קדימה עם הכדור, אתה מסתכל על שחקן פנוי לחלוטין וצועק לו "תמסור!" והוא הולך ראש בקיר. מצב אחד לא מבקש הרבה.
אני מבין שאתם רוצים שהוא יביא לכם גם מסירות עומק וגם שערים וגם ניצחונות וגם תארים אבל כדאי שתיכנסו קצת לפרופורציות, לא היה לו אף פרטנר על המגרש היום וזאת לא הפעם הראשונה שהקבוצה מסביבו כבויה וחסרות אנרגיות.
היו לפחות 2-3 מצבים שפשוט השתגעתי שלא שיחרר, לדוגמא כשהתמזמז ברחבה יותר מידי במקום למסור לטוני שחיכה חופשי משמאלו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

South Boy כתב:
תן לי מצב אחד שבו יצאנו להתקפה מתפרצת, מיכאל פורץ קדימה עם הכדור, אתה מסתכל על שחקן פנוי לחלוטין וצועק לו "תמסור!" והוא הולך ראש בקיר. מצב אחד לא מבקש הרבה.
אני מבין שאתם רוצים שהוא יביא לכם גם מסירות עומק וגם שערים וגם ניצחונות וגם תארים אבל כדאי שתיכנסו קצת לפרופורציות, לא היה לו אף פרטנר על המגרש היום וזאת לא הפעם הראשונה שהקבוצה מסביבו כבויה וחסרות אנרגיות.
אתה רציני? פעמיים הקהל רצה להרוג אותו, פעם אחת שלא מסר לשהר ופעם אחת שלא מסר לטוני.
כל האיכויות שלו לא שוות כלום אם כשצריך לתת את הבישול או את מסירת המפתח הוא הולך שוב ושוב עם ראש בקיר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

חייב לשחרר את הכדור בזמן. חייב. בימים מוצלחים יותר כן הייתי בעד להראות לו את הספסל אבל לצערי בכושר הנוכחי של ראדי ואייבנדר הוא חייב לראות הרכב.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

delta7 כתב: היו לפחות 2-3 מצבים שפשוט השתגעתי שלא שיחרר, לדוגמא כשהתמזמז ברחבה יותר מידי במקום למסור לטוני שחיכה חופשי משמאלו.
היה לו מצב לא רע לבעיטה אם אנחנו מדברים על אותו מצב, אם כבר התבאסתי שהוא התמזמז עם הכדור יותר מדי בלי לבעוט.
אני לא אומר שהוא שיא השלמות וכולם *** מסביבו, ברור שיש ליקוי בשחרור הכדור אבל אנשים כאן מנפחים את זה מעבר לכל פרופורציות, מחכים לו בפינה על כל שטות, הוא לא עשה מהלך אנוכי כשאם הוא מוסר הוא מבשל גול כמו שולאסקיס עשה למספר 77 של בני יהודה שבוע שעבר או משהו בסגנון.
מיכאל אחד השחקנים הפחות מורגשים לרעה בבאר שבע, שחקן משנה משחק מהסוג שברגע שהכדור אצלו אתה תמיד מצפה שיקרה משהו, כמות הפעמים שבהם הוא מעמיד שחקן מול השער או מתחיל התקפת מעבר במהירות שאף שחקן בבאר שבע לא עושה גבוהה מכמות הפעמים שהוא מאבד כדורים, הוא עדיין לא אינייסטה.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

South Boy כתב:
היה לו מצב לא רע לבעיטה אם אנחנו מדברים על אותו מצב, אם כבר התבאסתי שהוא התמזמז עם הכדור יותר מדי בלי לבעוט.
אני לא אומר שהוא שיא השלמות וכולם *** מסביבו, ברור שיש ליקוי בשחרור הכדור אבל אנשים כאן מנפחים את זה מעבר לכל פרופורציות, מחכים לו בפינה על כל שטות, הוא לא עשה מהלך אנוכי כשאם הוא מוסר הוא מבשל גול כמו שולאסקיס עשה למספר 77 של בני יהודה שבוע שעבר או משהו בסגנון.
מיכאל אחד השחקנים הפחות מורגשים לרעה בבאר שבע, שחקן משנה משחק מהסוג שברגע שהכדור אצלו אתה תמיד מצפה שיקרה משהו, כמות הפעמים שבהם הוא מעמיד שחקן מול השער או מתחיל התקפת מעבר במהירות שאף שחקן בבאר שבע לא עושה גבוהה מכמות הפעמים שהוא מאבד כדורים, הוא עדיין לא אינייסטה.
לא מנפחים כלום, כשהוא נכנס אתה יודע שתקבל עצבים, ראבק מה הבעיה לשחרר כדור בנגיעה שתיים?!

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

RedHell כתב: לא מנפחים כלום, כשהוא נכנס אתה יודע שתקבל עצבים, ראבק מה הבעיה לשחרר כדור בנגיעה שתיים?!
פשוט מאוד ביטחון,
במקום להרגיש שמחבקים אותו ושמים עליו את כל הז'יטונים הוא מרגיש שכל טעות שלו תביא אותו לספסל וזה גורם לו להיות שחקן מאוד לא החלטי שכל פעולה שלו לחוצה .

בגלל זה הוא לא משחק פשוט , הוא מרגיש שהוא חייב לעשות משהו גדול כדי להוכיח את מקומו .

תן לו קרדיט אמיתי ותקבל את אחד הקשרים הטובים בליגה .

אתה לא יכול לממש את הפוטנציאל שלו בל שישחק , אגב רוב הנקודות שאיבדנו הוא לא פתח העונה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedHell כתב: לא מנפחים כלום, כשהוא נכנס אתה יודע שתקבל עצבים,
זה בדיוק הבעיה.
מסומן עוד לפני שנכנס.
שם איתך כסף עכשיו שאם היה משחק במכבי כולם כאן היו מריירים עליו.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

אם אני בכר אני לוקח אותו לשיחה, אומר לו שהוא פותח ב5 משחקים ברצף כל עוד הוא לא מבקיע, אם יבקיע הוא יורד לספסל, אולי ככה הוא יתחיל לפרגן

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

yedidel כתב:רק על הניסיון סיבוב על 3 בלמים ברחבה שטוני פנוי לגמרי צריך לקבל חודש ביציע.
אין לנו מקום לשחקן כל כך אגואיסט
בכר של פעם היה מוציא אותו מיד בסיום אותו מהלך
חוצפן כזה
תגידו מה שתגידו על הכישרון שלו, העובדה שהוא לא תכליתי בולטת מהיום הראשון בקריירה שלו. מחפש דריבלים יותר מדי ולא משחרר כדור בזמן. לא יודע אם זה בר שינוי. הוא מאוד קרוב ללכת בעקבות חן עזרא במקרה הטוב וראובן עובד במקרה הפחות טוב. חייב להתעורר על עצמו ולהבין שהוא משחק בקבוצה ולא בטניס

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

RedRock כתב:
בכר של פעם היה מוציא אותו מיד בסיום אותו מהלך
חוצפן כזה
תגידו מה שתגידו על הכישרון שלו, העובדה שהוא לא תכליתי בולטת מהיום הראשון בקריירה שלו. מחפש דריבלים יותר מדי ולא משחרר כדור בזמן. לא יודע אם זה בר שינוי. הוא מאוד קרוב ללכת בעקבות חן עזרא במקרה הטוב וראובן עובד במקרה הפחות טוב. חייב להתעורר על עצמו ולהבין שהוא משחק בקבוצה ולא בטניס
בוא תגזים, חן עזרא אומנם לא ברמה מספקת לאירופה אבל כן יש לו מספרים, הוא כן מבשל וגם כובש.
תאמין לי חן עזרא עדיף על מיכאל אוחנה.
מיכאל אוחנה בקצב הזה יגיע לרמה של ראובן עובד, ימצא את עצמו בעוד 3 שנים בליגה הלאומית במקום להיות באירופה כמו שכולם כאן אמרו שהוא רק הגיע.
הוא אגואיסט ברמות פסיכיות, אחריי העונה שעברה חשבתי שהוא ישדרג את עצמו, אבל הוא רק הלך אחורה, בעונה שעברה הייתה הרגשה שהוא שחקן באמת טוב שצריך הכוונה, וגם הוא נתן מספרים לא רעים, אם אני לא טועה 5 שערים ו6 בישולים.
העונה בכל משחק שהוא פתח הוא היה רע, וגם במשחקים האחרונים שהוא נכנס הוא לא משהו, המשחק האחרון שהוא באמת היה טוב בו והוא פתח באותו משחק היה מול מכבי חיפה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

פשוט הזייה,לא נשארו לי מילים ואפילו יש לי קצת קיא בפה מהשטויות כאן.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אדום זקן כתב:פשוט הזייה,לא נשארו לי מילים ואפילו יש לי קצת קיא בפה מהשטויות כאן.
אח זקן ויקר
הוא הראשון שהייתי בוחר לי לקבוצה כשהייתי משחק בקטרגל בשכונה.
תעקוב אחרי הקריירה שלו, עוד מהימים שלו בלאומית עם אשדוד, דרך ההופעות במבחרת בכל הגילאים, המחלה הכי גדולה שלו היתה מה שאנחנו אומרים עכשיו
ולצערי זה לא נראה שהוא מפנים

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

הבנתי שאפילו מליקסון התעצבן אתמול אחרי שספג צהוב שרץ אחרי שחקן 30 מטר
"הוא עושה מה שהוא רוצה" פנה לבכר
כנראה על אוחנה
זה שי !
תמונה

שלח תגובה