מיכאל אוחנה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: מיכאל אוחנה

שליחה על ידי izguy83 »

זה שי ! כתב:הבנתי שאפילו מליקסון התעצבן אתמול אחרי שספג צהוב שרץ אחרי שחקן 30 מטר
"הוא עושה מה שהוא רוצה" פנה לבכר
כנראה על אוחנה
זה שי !
לא! תפסיקו להשמיץ סתם. הוא אמר את זה על השופט.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

izguy83 כתב: לא! תפסיקו להשמיץ סתם. הוא אמר את זה על השופט.
מה על השופט היה פאול מאחורה לא נראה לי שזה בגלל זה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedRock כתב:
אח זקן ויקר
הוא הראשון שהייתי בוחר לי לקבוצה כשהייתי משחק בקטרגל בשכונה.
תעקוב אחרי הקריירה שלו, עוד מהימים שלו בלאומית עם אשדוד, דרך ההופעות במבחרת בכל הגילאים, המחלה הכי גדולה שלו היתה מה שאנחנו אומרים עכשיו
ולצערי זה לא נראה שהוא מפנים
אני באמת ישאל אותך שאלה.
אתה או אני נמצאים באימונים?
אנחנו יודעים מה ההוראות שהוא מקבל מבכר?
אולי בכר אומר לו לך תשחק ותראה מה דאתה יודע?
אתה באמת חושב שאם הוא היה עושה נזק למשחק הקבוצתי הוא היה משחק אצל בכר!?
שחקנים עם כשרון כמו של אוחנה יש פעם ב..
או שאתה מלטש אותם או שאתה שורף אותם אין באמצע.
אוחנה היום סובל מסטיגמה מאוד בעייתית אצל הקהל.
בכל פעם שהוא מקבל כדור יש איזה אווו כזה בקהל שגם גורם לו לאבד את הבטחון.
אם אוחנה ייכשל כאן זה כישלון שלנו נקודה.
להשוות אותו לראובן עובד העבריין הזה זה פשע.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

זה שי ! כתב: מה על השופט היה פאול מאחורה לא נראה לי שזה בגלל זה
זה שי !
זה היה בפאול אחר. לא של הצהוב. הוא התעצבן שהשופט נתן פאול, הסתובב וצעק לבכר את מה שרשמת על השופט. באחריות, שום קשר לאוחנה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

מליקסון הקפטן בחיים לא יצעק דבר כזה נגד שחקן צעיר, מכסימום יעיר לו אחר כך...

תעזבו את הילד...
יותר טוב לעצור ולכוון סוס אציל מלדחוף חמור ממושמע

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב: אני באמת ישאל אותך שאלה.
אתה או אני נמצאים באימונים?
אנחנו יודעים מה ההוראות שהוא מקבל מבכר?
אולי בכר אומר לו לך תשחק ותראה מה דאתה יודע?
אתה באמת חושב שאם הוא היה עושה נזק למשחק הקבוצתי הוא היה משחק אצל בכר!?
שחקנים עם כשרון כמו של אוחנה יש פעם ב..
או שאתה מלטש אותם או שאתה שורף אותם אין באמצע.
אוחנה היום סובל מסטיגמה מאוד בעייתית אצל הקהל.
בכל פעם שהוא מקבל כדור יש איזה אווו כזה בקהל שגם גורם לו לאבד את הבטחון.
אם אוחנה ייכשל כאן זה כישלון שלנו נקודה.
להשוות אותו לראובן עובד העבריין הזה זה פשע.
מאיפה נוצרה הסטיגמה?

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אדום זקן כתב: זה בדיוק הבעיה.
מסומן עוד לפני שנכנס.
שם איתך כסף עכשיו שאם היה משחק במכבי כולם כאן היו מריירים עליו.
זה לא בא משום מקום אתה יודע...
הוא דיי הרוויח את זה ביושר.
הציפייה היחידה ממנו היא לשחק פשוט, לא חייב תמיד להחזיק את הכדור מעל חצי דקה ואז לאבד אותו.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

ForeverRed כתב: מאיפה נוצרה הסטיגמה?
תשמע בגדול יש לנו מוניטין של קהל שנתפס על שחקן, לדעתי הפעם יש צדק.
אני תמיד הייתי נגד עליהום על שחקנים, בגלל זה תמיד הייתה לי חיבה לשחקנים שמסומנים אצל הקהל, אוחנה באמת מגזים ברוב הפעמים, כמובן שיש לו המון יתרונות, בגלל זה כולם מנסים למצוא פתרונות ולא מציעים לשחרר כמו קוואנקה.
שוב, כמה שזה שמע מפגר - אם אני בכר, לוקח את אוחנה לשיחה - אומר לו שאסור לו להבקיע מעכשיו

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

טוב טוב בואו נרגיע.
1. להשוות את מיכאל לראובן עובד או לחשוב שככה תיגמר הקריירה שלו זאת טיפשות גמורה בכל כך הרבה מובנים.
גם אם יש לכם טענה מוצדקת על הריבוי דריבלים והאי שחרור בזמן איך לעזאזל אתם משווים שחקן שמהרגע הראשון יצא לבלות כל שני וחמישי ואכל סאטלות של נרקומנים למיכאל אוחנה מבחינת התנהלות? השוואה מרגיזה ומעצבנת הרבה יותר מדריבל מיותר.

2. אוחנה לא שחקן מושלם, הוא בהחלט צריך לשפר אספקטים במשחק שלו אבל מי שחושב שאם הוא לא מתחבר פה ולא מצליח פה זה כישלון רק שלו ושלמערכת אין שום חלק קצת מבולבל.
יותר מדי שחקנים שהוגדרו כפוטנציאליים מצוינים כשנרכשו לא מתחברים פה: אלו, זריהן, מלמד, אוחנה, ביטון ושני הזרים שהיו שחקנים מוכחים בליגות יותר טובות מהליגה הישראלית.
אז כן לכל אחד יש את הסיבות שלו וכמובן שיש גם לכל שחקן אשמה אישית, אבל לא יכול להיות שמתוך חמישה פרוספקטים שלושה מחוקים כמעט לגמרי, אחד לא מצליח לעשות את הפריצה שכולם מחכים לה ועוד אחד הצליח להשתחל להרכב הראשון לאחרונה ובנוסף אליהם שני זרים חדשים שהגיעו תרמו בערך 10% ממה שציפו מהם.

יש בעיות במערכת שגם תורמות לאי ההשתלבות של שחקנים צעירים/זרים חדשים אצלנו, אם בשנים עברו התגאנו שכל שחקן שמגיע אלינו מתחבר ומתאקלם מהר ונותן עבודה בניגוד לקבוצות אחרות השנה זה לא ככה ומישהו בצוות המקצועי צריך לבדוק ולהבין למה זה קורה, האשמה היא לא רק של השחקנים ולא כולם פלופים.
אולי משהו בחינוך, בהיררכיה, ביחס, בהתנהלות, בכמות הדקות במאני טיים, אני לא יודע אבל משהו חורק וצריך לתקן את זה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

oranu כתב:טוב טוב בואו נרגיע.
1. להשוות את מיכאל לראובן עובד או לחשוב שככה תיגמר הקריירה שלו זאת טיפשות גמורה בכל כך הרבה מובנים.
גם אם יש לכם טענה מוצדקת על הריבוי דריבלים והאי שחרור בזמן איך לעזאזל אתם משווים שחקן שמהרגע הראשון יצא לבלות כל שני וחמישי ואכל סאטלות של נרקומנים למיכאל אוחנה מבחינת התנהלות? השוואה מרגיזה ומעצבנת הרבה יותר מדריבל מיותר.

2. אוחנה לא שחקן מושלם, הוא בהחלט צריך לשפר אספקטים במשחק שלו אבל מי שחושב שאם הוא לא מתחבר פה ולא מצליח פה זה כישלון רק שלו ושלמערכת אין שום חלק קצת מבולבל.
יותר מדי שחקנים שהוגדרו כפוטנציאליים מצוינים כשנרכשו לא מתחברים פה: אלו, זריהן, מלמד, אוחנה, ביטון ושני הזרים שהיו שחקנים מוכחים בליגות יותר טובות מהליגה הישראלית.
אז כן לכל אחד יש את הסיבות שלו וכמובן שיש גם לכל שחקן אשמה אישית, אבל לא יכול להיות שמתוך חמישה פרוספקטים שלושה מחוקים כמעט לגמרי, אחד לא מצליח לעשות את הפריצה שכולם מחכים לה ועוד אחד הצליח להשתחל להרכב הראשון לאחרונה ובנוסף אליהם שני זרים חדשים שהגיעו תרמו בערך 10% ממה שציפו מהם.

יש בעיות במערכת שגם תורמות לאי ההשתלבות של שחקנים צעירים/זרים חדשים אצלנו, אם בשנים עברו התגאנו שכל שחקן שמגיע אלינו מתחבר ומתאקלם מהר ונותן עבודה בניגוד לקבוצות אחרות השנה זה לא ככה ומישהו בצוות המקצועי צריך לבדוק ולהבין למה זה קורה, האשמה היא לא רק של השחקנים ולא כולם פלופים.
אולי משהו בחינוך, בהיררכיה, ביחס, בהתנהלות, בכמות הדקות במאני טיים, אני לא יודע אבל משהו חורק וצריך לתקן את זה.
אתה כותב כאן משהו שאני חושב עליו כבר זמן מה.
אני אכתוב כאן משפט שלפני שקופצים חשוב שתבינו אותו.
הפכנו ממועדון קטן,צנוע ומשפחתי למועדון גדול ומסוקר מאוד.
ויש לעניין הזה שני צדדים.
הראשון הוא,שכן אנחנו נלחמים על כל התארים בריש גלי,מכוונים להצלחה באירופה ורוצים לשים ידיים על השחקנים הכי טובים בשוק.
מצד שני,יש את עניין החוסר סובלנות שלנו לשחקנים שהם בעיקר פוטנציאליים צעירים שאמורים לתת את הטון בשנים הבאות ואנחנו מצפים מהם לתפוקה כאן ועכשיו ואם זה לא קורה אז מייבשים אותם ומאבדים אותם.
העניין הזה מאוד מזכיר לי את מכבי חיפה של שנות ה2000 שרכשה כל פרוספקט צעיר שקיים ולא ידעה לטפל בו נכון.
עמרי אפק,מאור מליקסון,אליניב ברדה הם חלק מהשחקנים שנקנו על ידם ולא הצליחו להיכנס ולהיטמע במערכת וברגע שעזבו פרחו במועדונים אחרים.
הסיבה שלא בצליחו הייתה שמכבי חיםה הייתה קבוצה מצליחה עם זרים מצויינים וישראליים שדי מקובעים בהרכב ומאמנים שקודם כל הריצה בצמרת והתארים הייתה חשובה להם יותר.
בהתחלה זה עבד,אחכ שנכשלו עם הזרים זה התרסק.
אני מאוד מקווה שאצלנו במערכת ילמדו מזה.
היום משחקים אצלנו רוב הפוטנציאליים הצעירים שנרכשו בהמון כסף,אסור לוותר עליהם כל כך מהר,אנחנו נבכה על זה בעתיד.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

קודם כל, העובדה שהשחקנים האלו נרכשו בהמון כסף לא הופכת אותם לשחקנים מספיק טובים וחשוב לציין את זה.

המקרה של אוחנה הוא יחיד ומיוחד ולא דומה לאף שחקן אחר בקבוצה לטעמי. ההתנהלות שלו מעוררת אנטגוניזם.
יש דרך מסוימת שבה הוא רגיל לשחק (קטרגל בשכונה) והוא לא מגלה שום סימן או רצון ללמוד ולשנות את זה.

אלו ומלמד עדיין לא התאקלמו. הם צריכים עוד זמן והזדמנויות. אוחנה לעומת זאת, משחק לא מעט וממשיך לחזור על אותן טעויות.
לא צריך יותר מדי שכל או רצון כדי לשחק בשתי נגיעות מדי פעם. מילא כשהוא כבר בתוך המהלך, עבר שחקן או שניים ומתקשה להרים את הראש מהכדור. נזרום. אבל יש מקרים שהוא נוגע שוב ושוב בכדור מתוך צורך בלתי מוסבר. כמו ילד שלא שולט על עצמו. קשה להאשים אנשים שמתעצבנים מזה.

אוחנה חייב לקחת את עצמו בידיים. המשפט הזה חוזר על עצמו שוב ושוב ושם דבר לא משתנה (כנראה שלא רק באשמתו). זה מתסכל.

לדעתי עם כל הביקות הקהל מת עליו. על מישהו אחר היו מתהפכים כבר מזמן.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

oranu כתב:טוב טוב בואו נרגיע.

בגדול-מסכים כמעט עם כל מילה.
עם זאת - לא משווים לראובן עובד. אבל המסלול שאוחנה הולך בו לכיוונו היום הוא די דומה, לפחות על כר הדשא.
עוד לא מאוחר לשנות כיוון, הבעיה היא שזה לא נראה שיש בו רצון כזה.
לפרוץ בונקר עם דריבל זה מבורך, לפרוץ את כל הבונקר עם דריבל זה סחף מסוכן.

אדום זקן, מסכים במאה אחוז עם ההודעה האחרונה. מקווה מאוד שזה לא מה שיקבור אותנו. חייבים איזון עם מבוגרים אחראיים ומשפיעים

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אני ממשיך לטעון, בכדורגל המודרני אין מקום לשחקן כמו אוחנה בתפקיד מתחת לחלוץ. היום בכל הקבוצות שמשחקות 4-3-3 השחקנים המכדררים נמצאים באגפים. אם אוחנה לא יוסט חזרה לכיוון ה-50-50 ויירש את מהרן ראדי אין לו מקום להתפתח בקבוצה בפרט ובקריירה בכלל. הדריבל שלו צריך להיות מנוצל להשתחררות מלחץ והנעת משחק המעבר מהגנה להתקפה. המספרים יגיעו גם כן מתוך זה שבעמדה אחורית יתפוס פחות תשומת לב ויוכל להסתנן כמו בעונה שעברה. חבל מאוד זה מרגיש שבמקום לעשות אפגרייד הוא הלך אחורה.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

red ultras כתב:אני ממשיך לטעון, בכדורגל המודרני אין מקום לשחקן כמו אוחנה בתפקיד מתחת לחלוץ. היום בכל הקבוצות שמשחקות 4-3-3 השחקנים המכדררים נמצאים באגפים. אם אוחנה לא יוסט חזרה לכיוון ה-50-50 ויירש את מהרן ראדי אין לו מקום להתפתח בקבוצה בפרט ובקריירה בכלל. הדריבל שלו צריך להיות מנוצל להשתחררות מלחץ והנעת משחק המעבר מהגנה להתקפה. המספרים יגיעו גם כן מתוך זה שבעמדה אחורית יתפוס פחות תשומת לב ויוכל להסתנן כמו בעונה שעברה. חבל מאוד זה מרגיש שבמקום לעשות אפגרייד הוא הלך אחורה.
אני לא מסכים עם זה
הבעייה של אוחנה שהוא עושה תפעולות 50 מטר מהשער ולא קרוב לרחבה
ברגע שהוא עושה את זה רחוק מהשער הוא נכנס ללופ ומנסה לעבור עוש אחד ועוד אחד
הפעולות שלו צריכות לבוא 25 מטר מהשער
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

זה שי ! כתב: אני לא מסכים עם זה
הבעייה של אוחנה שהוא עושה תפעולות 50 מטר מהשער ולא קרוב לרחבה
ברגע שהוא עושה את זה רחוק מהשער הוא נכנס ללופ ומנסה לעבור עוש אחד ועוד אחד
הפעולות שלו צריכות לבוא 25 מטר מהשער
זה שי !
שי אחי לאוחנה אין סיומת, המסירות שלו לא מעמידות שחקנים מול שוער ובצפיפות שעושים נגדנו הדריבל באיזורים המסוכנים הוא פוטנציאל לחירוב התקפות במקרה הטוב ולאיבוד כדורים ומתפרצות ליריבה במקרה הפחות טוב.

רק אצלנו בארץ לוקחים כל שחקן עם דריבל וזורקים אותו להתקפה שיעשה פעולות יפות. בכדורגל של היום זה לא עובד. תראה את אהובך לוקה מודריץ יש לו דריבל קצת יותר נקי מאוחנה והוא מתופקד באמצע. אותו דבר בסיטי עם דה בריינה, אותו דבר בפריס עם וראטי אותו דבר בברצלונה עם צאבי ואינייסטה בזמנו.
זה לא אומר שאוחנה לא יוכל לעשות דריבל 20 מטר מהשער, אבל החשיבות שלו צריכה להיות קודם כל בניווט המשחק ועזרה בהנעת הכדור.

שלח תגובה