ברדה יפרוש בסוף העונה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי זה שי ! »

זה לא רק ברדה
זה גם צדק שחסר במנהיגות שלו
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

די להיות מביכים.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ForeverRed כתב:די להיות מביכים.
יש לך דעה שלילית לגביו. לא יעזור כלום.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מביך זה מי שלא מבין כמה השפעה יש לאישיות כמו ברדה על הקבוצה. גם אם על הספסל, גם אם עולה ל5 דקות, הוא מדביק את כולם ברעב שלו, במחויבות האדירה וההשקעה בכל רגע במגרש.
חסר לנו המנהיגות שלו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

הוא נמצא ליד הספסל ויכול לתרום ולהשפיע משם.
באמת שאין לי כלום נגדו. אתם באמת חושבים שהוא היה תורם מקצועית במשחק כזה? מה הוא תרם בשנה וחצי האחרונות?

תמיד מי שלא נמצא הוא הכי חסר.

סמל אישי של משתמש
Cameo
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Cameo »

CrazyRed7 כתב:מביך זה מי שלא מבין כמה השפעה יש לאישיות כמו ברדה על הקבוצה. גם אם על הספסל, גם אם עולה ל5 דקות, הוא מדביק את כולם ברעב שלו, במחויבות האדירה וההשקעה בכל רגע במגרש.
חסר לנו המנהיגות שלו.
אף פעם לא התחברתי לזה. טענה אמפירית שאי אפשר לכמת אותה באמת וגם לא תמיד עובדת במבחן המציאות.
עם או בלי קשר, את התרומה הזו ניתן להביא גם אם אתה על טרנינג. מקצועית נטו ההיעדרות שלו לא משפיעה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ForeverRed כתב:הוא נמצא ליד הספסל ויכול לתרום ולהשפיע משם.
באמת שאין לי כלום נגדו. אתם באמת חושבים שהוא היה תורם מקצועית במשחק כזה? מה הוא תרם בשנה וחצי האחרונות?

תמיד מי שלא נמצא הוא הכי חסר.
יד על הלב, האם האמנת בו לפני עונת האליפות הראשונה?

שנה שעברה למרות שהיה פצוע המון הביא לך נקודות קריטיות:
1. ניצח לבד את אשקלון בבית כאשר היית במומנטום שלילי אחרי הפסד למכבי.
2. שער ניצחון נפלא נגד ביתר ירושלים בית.
3. שער שיוויון בדקה 45 נגד סכנין חוץ בפלייאוף. שער של כלום. תכלס כדור דרדלה פגע בו והטעה את קנדיל.
4. שער ראשון נגד כפר סבא גם בתקופה שכלום לא הלך.

כמה זה חסר עכשיו.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

גדי כתב:
יד על הלב, האם האמנת בו לפני עונת האליפות הראשונה?

שנה שעברה למרות שהיה פצוע המון הביא לך נקודות קריטיות:
1. ניצח לבד את אשקלון בבית כאשר היית במומנטום שלילי אחרי הפסד למכבי.
2. שער ניצחון נפלא נגד ביתר ירושלים בית.
3. שער שיוויון בדקה 45 נגד סכנין חוץ בפלייאוף. שער של כלום. תכלס כדור דרדלה פגע בו והטעה את קנדיל.
4. שער ראשון נגד כפר סבא גם בתקופה שכלום לא הלך.

כמה זה חסר עכשיו.
ובכמה משחקים הוא שיחק ולא פגע?
כמה פעמים נכתב פה שהוא שחקן עבר?

ברדה היה שחקן ענק ושמו יזכר לעד כמי שהוציא אותנו מחושך לאור.
התקופה הזאת מאחורינו. צריך להסתכל קדימה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ForeverRed כתב: ובכמה משחקים הוא שיחק ולא פגע?
כמה פעמים נכתב פה שהוא שחקן עבר?

ברדה היה שחקן ענק ושמו יזכר לעד כמי שהוציא אותנו מחושך לאור.
התקופה הזאת מאחורינו. צריך להסתכל קדימה.
חמישה שערי ליגה (2 פלייאוף) ב827 דקות. שער כל 165 דקות. לאף חלוץ אצלנו אין מאזן כזה לא העונה ולא עונה שעברה מלבד בן שהר שהבקיע חצי מזה בפנדלים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

גדי כתב:
חמישה שערי ליגה (2 פלייאוף) ב827 דקות. שער כל 165 דקות. לאף חלוץ אצלנו אין מאזן כזה לא העונה ולא עונה שעברה מלבד בן שהר שהבקיע חצי מזה בפנדלים.
מה זה פנדלים? כבר שכחתי.

סמל אישי של משתמש
zivmay

Re: ברדה יפרוש בסוף העונה?

שליחה על ידי zivmay »

https://www.facebook.com/ouriel.daskal/ ... 7537973752
מאמר נחמד על תפקיד הקפטן... מתייחס גם לחסרונו של שיר צדק.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ברדה בפייסבוק:
ערב טוב,
כפי שרובכם יודעים, בחודשיים האחרונים נאלצתי לנהל הליך משפטי מול ההתאחדות לכדורגל בישראל, אשר דחתה את בקשתי להצטרף לקורס מאמנים PRO. הטענה שלי היתה כי ההתאחדות הישראלית לא פעלה על פי כללי UEFA. הטענה היחידה והבלעדית של ההתאחדות לכדורגל לדחייתי הינה כי אני שחקן פעיל וככזה איני יכול לבצע קורס מאמנים PRO.
תקראו בסבלנות, תגלו מי כן התקבל לקורס (עובדים של ההתאחדות), מי ניסה למכור לי סיפורים שלשחקן פעיל אסור להשתתף בקורס (לא מופיע בתקנון אופ״א), ואיפה שמחו לקבל אותי לקורס pro בסופו של דבר.

ההתאחדות טענה כלפי שלשחקן פעיל אסור להשתתף בקורס הפרו- מה עשיתי? הלכתי לתקנון UEFA וחיפשתי את התקנה שמונעת משחקנים פעילים לעשות קורס PRO. אבל מה מתברר? אין תקנה כזו. ההיפך הוא הנכון, יש התייחסות ספציפית לשחקנים פעילים שמעוניינים ללמוד בקורס, ובנוסף הבאתי גם דוגמאות לשחקנים פעילים שביצעו בעבר את הקורס.
וההתאחדות? לא רק שסרבו להקשיב, גם לא הסכימו להעביר מסמכים שיוכיחו שהם פעלו ע״פ תקנון והנחיות אופ״א. יש למישהו משהו להסתיר?

2. מי דן בהחלטה של ההתאחדות? בית הדין של….ההתאחדות.
לצערי ע״פ חוק הספורט בישראל ענינים שכאלה יכולים לעלות לדיון רק בתוך מוסדות ההתאחדות, כלומר בבית הדין של ההתאחדות עצמה.
אתם מתפלאים שבית הדין שלהם דחה את הבקשה שלי? אני לא. למרות שהראיתי לבית הדין שאין ראייה שמוכיחה שאנשי ההתאחדות פעלו ע״פ תקנון אופ״א, אין פרוטוקולים או מסמכים שיראו מה נבחן ואיך נבחן ומתי נבחן ומי נכנס לקורס הפרו. בית הדין של ההתאחדות התעלם מהכל ולמעשה כבר מתחילת הדיון הודיע שאני אהיה רק בקורס הבא. בהתאחדות יודעים זאת אבל בחרו לא להכניס אותי לקורס הפרו.

3. מי התקבל לקורס הפרו….
רוצים לדעת מי כן נכנס? 3 עובדים של ההתאחדות, ו- 3 מנהלים מקצועיים, כל השישה לא עומדים לאמן בעתיד - כך נחשף בדיון בבית המשפט המחוזי (אליו פניתי מחוסר ברירה).
עיני אינה צרה בהם, אני מאחל לכולם הצלחה, אולם אני מציין זאת כאן כדי להדגים כי אני עמדתי בכל הקריטריונים, וכי טענה למניעת השתתפות שחקן פעיל אינה קיימת כלל באופ״א.
כל חברי הועדה באופן גורף טענו בפניי שאני מתאים מבחינת כישורים רזומה ומקצועית לקורס כולל חלק מהמרצים בקורס אז למה לא התקבלתי ???

4. פנייה לבית המשפט המחוזי- פניתי לביהמ״ש המחוזי כי זהו עניין עקרוני. ידעתי מראש כי מדובר בהליך שאינו פשוט, שהרי בית המשפט המחוזי למעשה נדרש לקבוע כי בית הדין העליון של ההתאחדות פעל בצורה שאינה מקובלת.

בית המשפט בחן את טענותיי ולאחר הורה תחילה בסעד זמני להתאחדות להכניס אותי לקורס המתנהל, הורה להתאחדות להעביר לידיו מסמכים שאולי ילמדו על כך ששחקן פעיל אינו זכאי לבצע את הקורס. כמו כן הורה בית המשפט להתאחדות להציג ראיות על אפשרות קיצור זמן ההמתנה לקורס הבא.בתגובה המציאה ההתאחדות מסמך חדש מ UEFA אשר מקצר לשנתיים את זמן ההמתנה. ואני כמובן ברכתי על כך.

5. ההתאחדות פנתה לאופ״א בעניין שלי? מתברר שלא.
מה מתגלה בבית המשפט המחוזי? איש בהתאחדות לא פנה בעניין שלי לאופ״א, ויותר מכך- הפרסום בדבר הקורס בוצע ביום חמישי, וארבעה ימים אחר כך כבר נסגרה הרשימה ונשלחה לאופ"א. נשמע לכם הגיוני? הרי בשישי-שבת לא עובדים בישראל וביום ראשון זה חופש באירופה. מתי בדיוק הוגשה רשימת מועמדים לועדה ומתי התכנסה הוועדה שדנה במועמדים ???
בהתחלה הם אומרים שיש תקנה שמונעת משחקן פעיל להשתתף, אחר כך מתברר שהם בכלל לא פנו בעניין שלי, ואז מתגלה ששישה משתתפים כלל לא עומדים לאמן (שלושה הם עובדי התאחדות), ולקורס התקבלו גם מנהלי קבוצות שלכאורה בכלל לא ברור אם הם עומדים בתנאי הסף הקיימים ב UEFA.

6. למרות ההחלטות המשונות של ההתאחדות לא בקשתי מעולם להוציא משתתף אחד ולהכניס אותי במקום ואם היה נפסק כי רק כך אכנס לקורס, הייתי מסיר את מועמדותי! בקשתי הייתה רק אחת –עבדו ע"פ אמות המידה הקיימות בחוקת UEFA. עשו את הנדרש מכם מראש ופנו ל-UEFA על מנת להוסיף אותי כנוסף לקורס כפי שעשיתם עם מועמד אחר.

7. בית המשפט הציע פשרה- שאעשה קורס בעוד שנתיים, אני סירבתי, זהו מאבק עקרוני על האמת, עבורי ועבור חבריי שמשחקים.

8. ידיו של בית המשפט כבולות בגלל חוק הספורט-ע"פ חוק הספורט אין ערעור על בית הדין העליון של ההתאחדות:
בית משפט שפסק לטובתי תחילה לאחר שבחן את הטענות, שנקב בשאלות נוקבות ביותר כלפי ההתאחדות בדיון הראשון, בסופו של דבר החליט שלמרות הכל ידיו כבולות ובקשתי נדחתה.

9. ההתאחדות משתלחת:
אתמול בחרה ההתאחדות לכדורגל להשתלח בי ובעורכי דיני בתקשורת תוך שהיא מכפישה את שמי ומסלפת את העובדות. חבל. שיחקתי בנבחרת, ייצגתי את המדינה תמיד בגאווה ביותר מ-100 משחקים בינלאומיים בכל המסגרות, לא ציפיתי להשתלחות הזו. זה מיותר, פוגע ולא מכבד את מי שעשה זאת.
אני שחקן פעיל, גאה בכך, סיימתי בהצלחה קורס מנהלים מקצועיים, עברתי קורס מאמנים A וקורס מאמנים B, לא ביקשתי קיצורי דרך,ולא הנחות רק ביקשתי שיעבדו על פי כללי אופ״א.
הם? מכרו סיפורים והכפישו.

10. ההבדל בין ההתאחדות שלנו לאירופה: קשרים ולא כישורים.
באירופה קיימת מגמה מבורכת לשמר את השחקנים, להכשירם כמאמנים ולקדם אותם לעמדות מפתח על מנת שיוכלו לתרום מניסיונם ולעזור לפתח את הכדורגל בארצם.
נדמה שבהתאחדות שלנו שמירה על המקורבים ומקושרים חשובה יותר. חבל לי.

אחד ההישגים הוא שהצלחנו להקדים את הקורס הבא לעוד שנתיים במקום עוד 4 שנים בתקווה שיהיו בו באמת מועמדים שמיועדים לאמן בעתיד בליגת העל.

10 אעשה קורס פרו- באירופה ? אולי ...
ומה לגבי באופן אישי? ההתאחדות לכדורגל שלי מאלצת אותי לנדוד לחו"ל לעשות את קורס הפרו ושם הפלא ופלא, שמחים לקבלני. שם משום מה אני עומד בכל הקריטריונים הדרושים לקבלה לקורס.

11. המאבק לא נגמר- עבור השחקנים בעתיד
אני אמשיך לפעול. אפעל על מנת שהתקנון המעוות הזה, שאינו תקנון אופ״א ישתנה בעתיד. אנסה גם שישונה האבסורד בחוק הספורט לפיו שהחלטות ההתאחדות לכדורגל נבחנות ע"י בית הדין שלה עצמה ללא אפשרות לערעור או לפניה מראש לבתי משפט בישראל.

12. ותקווה אחת קטנה- שההתאחדות לכדורגל, ובעיקר הפקידים העובדים בה, יבינו שהם באים לשרת את הכדורגל, ולא הכדורגל בא לשרת אותם. כבדו את אותם אלה שייצגו את המדינה במדי הנבחרת, עשינו זאת תמיד באהבה וגאווה. אנחנו יכולים תמיד להתווכח אך בדרך תרבותית. ההשתלחות שלכם ברמה האישית, לא מכבדת, בעיקר אתכם.

שלכם,
אליניב

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ענק !!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

מלך.
כל הכבוד לו.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

הנבצרות של ברדה, יצרה חור מנהיגותי במגרש וחור בלב של האוהדים. לפחות חור בלב שלי.

שלח תגובה