ברדה יפרוש בסוף העונה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

Re: ברדה יפרוש בסוף העונה?

שליחה על ידי clark kent »

הראל כתב:ואם ראית את המקרה בחדשות הספורט השחקן ההקרואטי לא קיבל טיל בכלל
ראיתי... גם ברדה לא קיבל וולה של איציק זוהר ובכל זאת..
אותו מקרה בתוך פחות מחצי שנה אחרי שכל שנותיו כאוהד כדורגל לא נתקלתי אפילו באחד, ממש מוזר

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

clark kent כתב: ראיתי... גם ברדה לא קיבל וולה של איציק זוהר ובכל זאת..
אותו מקרה בתוך פחות מחצי שנה אחרי שכל שנותיו כאוהד כדורגל לא נתקלתי אפילו באחד, ממש מוזר
הכדורים החדשים של דיאדורה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

רגע ספורטיבי גדול אתמול, כולם אצלנו מחובקים ומתכוונים לחגוג עם הקהל, אליה רואה שכל אנשי נתניה ירדו מהמגרש חוץ מערן לוי שנשאר על הדשא, אליה עוזב הכל וניגש לנחם את לוי.

ספורטאי ענק, אדם ענק.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:רגע ספורטיבי גדול אתמול, כולם אצלנו מחובקים ומתכוונים לחגוג עם הקהל, אליה רואה שכל אנשי נתניה ירדו מהמגרש חוץ מערן לוי שנשאר על הדשא, אליה עוזב הכל וניגש לנחם את לוי.

ספורטאי ענק, אדם ענק.
+1
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אני כבר מדמיין אותו עולה למגרש ל5 דקות ואחרכך מניף צלחת.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

תודה על הכל נסיך לב אדום. על הגולים, על הבישולים, על הלחימה ללא פשרות, על המנהיגות, על שויתרת על הצעה ביותר מפי 2 שכר ממכבי תל אביב כדאי לחזור לבית שלך, כדי לקחת קבוצה שלפני שהגעת ניצלה שנתיים רצוף מירידה במחזור האחרון למרות שהיה לה את התקציב הרביעי בגודלו בליגה, על שפתחת את הדלת לשחקנים איכותיים נוספים כמו מאור בוזגלו שלפניך לא היו מוכנים לשמוע בכלל על להגיע לנגב גם בשכר גבוה יותר, על הצניעות, על הווינריות, על העזרה עם הזרים כשכל זר שהגיע בשנים האחרונות ישר קיבל ממך יחס חם ואוהב מה שהקל על ההתאקלמות (אין לי ספק שאם היית בריא ודומיננטי מקצועית השנה ההתאקלמות של קוואנקה ופקהארט הייתה אחרת לגמרי), על האהבה שנתת לאוהדים, על מי שאתה. השחקן עם ההשפעה הכי גדולה בתולדות ההיסטוריה של הפועל באר שבע, הסמל הכי גדול של הפועל באר שבע בכל הזמנים, השחקן שהכי התחברתי אליו והכי אהבתי אותו מאז שאני רואה כדורגל. לא היה כמוך, ולא יהיה כמוך, אולי צריך כבר לשנות את ההגדרה, לא נסיך, אלא מלך.

תמונה

תמונה

תמונה

https://www.facebook.com/ultrasouth1/ph ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מכניס אותו דקה 88 אומר לו רק תעמוד אל תרוץ אל תעשה כלום, ואם בנתניה יש גברים עושים פנדל וברדה כובש אותו וככה נגמרת הקרירה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Star
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Star »

עניין של זמן עד שאני מקעקע אותו על הגוף שלי, השחקן הכי גדול בכל הזמנים שלנו, סמל אמיתי... בזכותו אנחנו מי שאנחנו היום.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

פשכצקי מפרסם שגנק הציעו לו להיות עוזר מאמן

שלח תגובה