אמיר חלאיילה חתם.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: אמיר חלאיילה חתם.

שליחה על ידי הראל »

גם מוחמד אוועד של מכבי חיפה הפציץ בנוער ולא עושה כלום בבוגרים.

מקווה שהוא יושאל עוד בינואר הזה להשתפשף
תמונה

סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Eelect »

הראל כתב:גם מוחמד אוועד של מכבי חיפה הפציץ בנוער ולא עושה כלום בבוגרים.

מקווה שהוא יושאל עוד בינואר הזה להשתפשף
אפשר לתת גם את מרגוליס מהנוער של מכבי תל אביב שכולם דיברו עליו כדבר הכי גדול של הכדורגל הישראלי.
זה לא אומר שצריך להיות חשדן לכל פרוספקט. מה שחשוב זה שהוא יפגוש במאמן שמסוגל לשפר אותו.
ובגלל שיש לנו את בכר אני פחות מודאג ממקרים אחרים של שחקני נוער אחרים שלא הצליחו. פיזית ואתלטית, נראה שיש לאמיר
חלייאלה אחלה פוטנציאל. זו נקודת פתיחה חשובה.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

לפי התקנון חלאיילה לא יכול לשחק בנוער

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

hb7 כתב:לפי התקנון חלאיילה לא יכול לשחק בנוער
בדוק?

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

The red one כתב: בדוק?
כנראה לא יודעים לקרוא אצלנו או שיש קומבינה
השחקן צריך להיות רשום אצלנו עונה קודמת כדי לשחק כחריג גיל

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

The red one כתב: בדוק?
תמונה

עובד המועדון שדיברתי איתו לא הכיר תסעיף, אבל אני מניח שבכר מכיר ויודע, והכוונה היא או להשאיל אותו בינואר או להשאיר אותו עד סוף השנה שיתאמן עם הסגל ויתאקלם בקבוצה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ברוך הבא.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

Sir Alex Ferguson כתב: עובד המועדון שדיברתי איתו לא הכיר תסעיף, אבל אני מניח שבכר מכיר ויודע, והכוונה היא או להשאיל אותו בינואר או להשאיר אותו עד סוף השנה שיתאמן עם הסגל ויתאקלם בקבוצה.
האמת שהייתי מעדיף שישאר העונה אצלנו ויחווה את האימונים, את הקבוצה ואת הפילוסופיה של בכר.
מדי פעם נוכל לשחרר לו קצת פירורי דקות. אם הוא יושאל יש לי הרגשה שגם הוא וגם הכישרון שלו ילכו צעד אחורה.
אימונים תחת מאמן טוב יכולים לפתח שחקן לא פחות מדקות משחק בקבוצה לא מאומנת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Eelect כתב: האמת שהייתי מעדיף שישאר העונה אצלנו ויחווה את האימונים, את הקבוצה ואת הפילוסופיה של בכר.
מדי פעם נוכל לשחרר לו קצת פירורי דקות. אם הוא יושאל יש לי הרגשה שגם הוא וגם הכישרון שלו ילכו צעד אחורה.
סילבס פנה אלינו בשביל לקבל את לוסיו (מה שכמובן לא יצא לפעול). לרעננה חסר חלוץ (שיחררו את הירש להפועל ת"א) ולאור התוצאות האחרונות הם בלחץ גדול. השאלה של חלאילה לרעננה יכול להיות צעד מצוין. גם קבוצה בלי קהל מלחיץ שיכולה להסכים להשאלה כזאת, וגם העובדה שחלאילה יעבוד עם מאמן איכותי כמו סילבס.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

Sir Alex Ferguson כתב: סילבס פנה אלינו בשביל לקבל את לוסיו (מה שכמובן לא יצא לפעול). לרעננה חסר חלוץ (שיחררו את הירש להפועל ת"א) ולאור התוצאות האחרונות הם בלחץ גדול. השאלה של חלאילה לרעננה יכול להיות צעד מצוין. גם קבוצה בלי קהל מלחיץ שיכולה להסכים להשאלה כזאת, וגם העובדה שחלאילה יעבוד עם מאמן איכותי כמו סילבס.
האמת, אף פעם לא ראיתי איכויות אימון בצד ההתקפי בקבוצות של סילבס. אולי אחרים כן ראו. אשמח לדעת.
הוא מאמן מאורגן זה כן, אבל זה מתבטא בעיקר בסגנון פאסיבי ולא יצירתי.
לא סוג המאמן שיעזור לפיתוח של אמיר חלייאלה. למען האמת אני לא יכול להצביע על אף מאמן כזה למעט בכר.
אגב, לאלו שיטענו שסילבס סובל מתקציב נמוך ומחסור בכישרון, מכבי פ"ת מוכיחה שאפשר להיות קבוצה טובה התקפית גם בתקציב נמוך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Eelect כתב: האמת, אף פעם לא ראיתי איכויות אימון בצד ההתקפי בקבוצות של סילבס. אולי אחרים כן ראו. אשמח לדעת.
הוא מאמן מאורגן זה כן, אבל זה מתבטא בעיקר בסגנון פאסיבי ולא יצירתי.
לא סוג המאמן שיעזור לפיתוח של אמיר חלייאלה. למען האמת אני לא יכול להצביע על אף מאמן כזה למעט בכר.
אגב, לאלו שיטענו שסילבס סובל מתקציב נמוך ומחסור בכישרון, מכבי פ"ת מוכיחה שאפשר להיות קבוצה טובה התקפית גם בתקציב נמוך.
קנגווה עשה תחת סילבס התקדמות מדהימה. ואני לא יודע מי מכיר, אבל גם מוחמד שכר עושה השנה התקדמות אדירה תחת סילבס ברעננה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

הפועל רעננה הבקיעה ב 18 משחקים 10 גולים וספגה 21. .אפילו הבונקרים המפוארים של השנה שעברה לא עובדים כבר למעט במשחק מולנו.
נראה לי שלאור הנתונים הצגה של סילבס כמאמן שמקדם שחקני התקפה היא במקרה הטוב ניסיון לגניבת דעת.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

Eelect כתב: האמת שהייתי מעדיף שישאר העונה אצלנו ויחווה את האימונים, את הקבוצה ואת הפילוסופיה של בכר.
אימונים לא יעזרו לו, אין תחליף לדקות. אם הוא יכול ללכת ולשחק באמת במקום אחר עד סוף העונה זה לדעתי עדיף.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

avivgolan כתב:
אימונים לא יעזרו לו, אין תחליף לדקות. אם הוא יכול ללכת ולשחק באמת במקום אחר עד סוף העונה זה לדעתי עדיף.
גם אני חשבתי ככה עד לא מזמן. היום אני אוחז בדעה שאין תחליף להדרכה טובה באימונים, שיתורגמו מאליהם בהמשך לדקות משחק ברמה גבוהה יותר.

לא משנה כמה שחקן ישחק, כדי שהוא באמת יתפתח הוא צריך גירוי מוחי. לפתח הבנה של מה התפקיד שלו דורש ואיך לשחק נכון.
כמות הפעמים שראיתי שחקנים מוכשרים משחקים ודורכים במקום/הולכים אחורה הביאה אותי למסקנה שדקות משחק ללא הכוונה טובה לא בהכרח מקדמות שחקן.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לואי טהאה ישב הרבה בחוץ כי לא יכל לקחת את המקום של צדק וויטור, אולי הוא היה טוב באימונים אולי בין המצטיינים אבל זה לא משתווה לדקות משחק.
שויטור נפצע וטהאה קיבל את הדקות משחק ראינו כמה טעויות היו לו בהתחלה עד שהוא מתחיל להתאזן אט אט, באימונים אפשר לעשות טעויות לא מאבדים נקודות שם, במשחקים מאבדים נקודות
תמונה

שלח תגובה