ULTRASOUTH

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: ULTRASOUTH

שליחה על ידי yedidel »

היתה איזה רבע שעה בתחילת המחצית השנייה שטרנר היה בטירוף. בערך כל המצבים שלנו במשחק הגיעו בזמן הזה.
חבל שנעצר

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

וזה בזכות "שחרשו" על שיר קצבי כמה דקות נכבדות, זה העיר את הקהל העיר את הקבוצה.
לא בושה לחרוש על שיר שדוחף ומקפיץ גם אם לשיר אוצו10 דק רצוף, כמעט וזה הביא את הגול.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

היה אדיר אדיררר היום לבד הרים את הקהל לרבע שעה קסומה.
חבל שלא כבשנו בזמן הזה.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

Sir Alex Ferguson כתב:
אם כבר אז עד הסוף -

https://www.si.com/planet-futbol/photo/ ... nd-world#3" onclick="window.open(this.href);return false;

תמונה

3 of 65 Jack Guez

Hapoel Be'er Sheva fans turn to Moses for tifo inspiration, with his splitting the Red Sea illustrating how "impossible is nothing" in their Europa League series against Besiktas.
איפה הינו ואיפה אנחנו היום...
אם אנחנו רוצים להציל את העונה צריך לחזור לבסיס שזה תפאורה כל משחק. להחזיר את הטירוף ליציע ואת האנרגיות והביחד.

אין קשר למשחק אתמול אמנם, אבל צריך להגיד את האמת..
העונה הקהל נראה בדיוק כמו הקבוצה.

לא מחובר. לא אנרגטי. פשוט לא

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אלדר, אם לומר את האמת, גם במשחקים שהיו תפאורות, הניצוץ היה דלוק ל4-5-6 דקות וברגע שהקבוצה התחילה להיות אנמית על המגרש (שזה קרה בערך בכל משחק), העידוד דעך ודעך ודעך..

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

The red one כתב:אלדר, אם לומר את האמת, גם במשחקים שהיו תפאורות, הניצוץ היה דלוק ל4-5-6 דקות וברגע שהקבוצה התחילה להיות אנמית על המגרש (שזה קרה בערך בכל משחק), העידוד דעך ודעך ודעך..
העונה היו תפאורות פה ושם...
לא נוצר רצף אמיתי... אז אפשר להגיד שאי אפשר מהבלחה אחת לייצר רצף. או לצפות למשהו...
כמו בעסק אפשר למדוד דברים אם עובדים או לא רק לאורך זמן.
ולא נוצר רצף של זמן

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מאז מכבי חיפה בטרנר שהיה ביזיון, אנחנו בסדר גמור.
אתמול היה עידוד מצוין. בטח ביחס למה שראינו על הדשא.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

yossi כתב:מאז מכבי חיפה בטרנר שהיה ביזיון, אנחנו בסדר גמור.
אתמול היה עידוד מצוין. בטח ביחס למה שראינו על הדשא.
אני לא מדבר על עידוד. אני מדבר על שואו, על לייצר ציפיה בהגעה לטרנר וכו וכו

אם נגד מכבי לא יהיה עידוד בכל סיטואציה אז צריך לסגור את הבסטה. לא מדבר על משחקים גדולים

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אלדר כתב: העונה היו תפאורות פה ושם...
לא נוצר רצף אמיתי... אז אפשר להגיד שאי אפשר מהבלחה אחת לייצר רצף. או לצפות למשהו...
כמו בעסק אפשר למדוד דברים אם עובדים או לא רק לאורך זמן.
ולא נוצר רצף של זמן

על מה אתה מדבר בתחילת שנה הארגון עשה הכי הרבה פריסות איי פעם, בקצב שגמר אנשים מבפנים.
זכור במיוחד בשבוע של בוקרשט עם מכבי בית.
אתם חייבים להבין שבסופו של יום זה אנשים שלא מקבלים שכר על שעות שהם שורפים, על ימי עבודה שהם לא הולכים, על לילות ללא שינה, על ימי גשם שפשוט אי אפשר לעבוד בהם ולחפש אילתורי מקום וכמובן תקציב שכל פריסה עולה המון.

טירוף לא מחזירים בתפאורות, טירוף מחזירים בעידוד.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אגב. את המנואלה כבר לא נזכה לראות יותר?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

RedHell כתב:

על מה אתה מדבר בתחילת שנה הארגון עשה הכי הרבה פריסות איי פעם, בקצב שגמר אנשים מבפנים.
זכור במיוחד בשבוע של בוקרשט עם מכבי בית.
אתם חייבים להבין שבסופו של יום זה אנשים שלא מקבלים שכר על שעות שהם שורפים, על ימי עבודה שהם לא הולכים, על לילות ללא שינה, על ימי גשם שפשוט אי אפשר לעבוד בהם ולחפש אילתורי מקום וכמובן תקציב שכל פריסה עולה המון.

טירוף לא מחזירים בתפאורות, טירוף מחזירים בעידוד.
קודם כל אני מאוד מכבד את אנשי הארגון ובמיוחד את הזמן שהם משקיעים לזה. ואני בא ממקום של להאיר ולדחוף קדימה.

מה השתנה מהשנתיים האחרונות?
כל שבוע היתה תפאורה (גם פעמיים בשבוע עם אירופה)
היה כסף בשפע
ואפרופו כסף...
בשנתיים האחרונות היה פשוט תענוג וכיף לבוא וכל פעם שיחת היום ״מה התפאורה היום?״ גם נגד אשקלון וקבוצות תחתית.
אנשים נכנסו לאצטדיון ולא יכלו להתעלם מהמתרימים בכניסה מרוב הערכה.
היום? אנשים פוסחים עליהם כאילו לא קיימים, כי אנשים לא רואים עשייה אמיתית מעבר לעידוד.

אני יושב שער 2 וקורא את הלך הרוח סביבי

תפאורה=מתח, ציפיה, התרגשות

מה לעשות.. לא כולם שואבים אנרגיות מ״רק עידוד״
המצב בטטה וצריך לתת יותר

*מקווה שחברי הארגון רואים את זה ממקום בונה ולא שופט

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: קודם כל אני מאוד מכבד את אנשי הארגון ובמיוחד את הזמן שהם משקיעים לזה. ואני בא ממקום של להאיר ולדחוף קדימה.

מה השתנה מהשנתיים האחרונות?
כל שבוע היתה תפאורה (גם פעמיים בשבוע עם אירופה)
היה כסף בשפע
ואפרופו כסף...
בשנתיים האחרונות היה פשוט תענוג וכיף לבוא וכל פעם שיחת היום ״מה התפאורה היום?״ גם נגד אשקלון וקבוצות תחתית.
אנשים נכנסו לאצטדיון ולא יכלו להתעלם מהמתרימים בכניסה מרוב הערכה.
היום? אנשים פוסחים עליהם כאילו לא קיימים, כי אנשים לא רואים עשייה אמיתית מעבר לעידוד.

אני יושב שער 2 וקורא את הלך הרוח סביבי

תפאורה=מתח, ציפיה, התרגשות

מה לעשות.. לא כולם שואבים אנרגיות מ״רק עידוד״
המצב בטטה וצריך לתת יותר

*מקווה שחברי הארגון רואים את זה ממקום בונה ולא שופט
בתור חבר ארגון לשעבר אומר לך שהודעה כזאת אי אפשר לקחת בטוב ובאהבה.
אתה אולי לא זוכר את התפאורות אבל העונה הזאת לא פחות עמוסה בתפאורות מהעונה שעברה או זאת שלפניה יחסית לתקופה.

רק לפני 2 מחזורים הייתה תפאורה סופר מושקעת נגד הפועל חיפה.
מכבי בבית בוקרשט בבית בהפרש של 3 ימים.
תון, פלזן.
חיפה בבית, לודוגורץ, מאריבור.
כל אלה תפאורות של עשרות אלפי שקלים (בין 20-50) ומאות שעות עבודה של עשרות חברי ארגון.
אין לך מושג מה הארגון עושה השנה וכמה מאמץ הוא משקיע ולהגיד לקחת את זה ממקום בונה זה לחטוא לאמת.

אני מבין ומכבד את זה שאתה בן אדם ביקורתי גם אם לפעמים קצת יותר מדי לטעמי אני יכול להבין שמותר להסכים שלא להסכים.

במקרה הזה זו ביקורת שמתבססת על נתונים פשוט לא נכונים (שאין תפאורות השנה בהשוואה לשנים קודמות, שאין תרומות כי זה פשוט לא נכון והתרומות הן בדיוק באותו סדר גודל של שנים עברו) וזיכרון קצר ורף שהורגלת אליו.

האיצטדיון הזה מקושט מ א' עד ת' 4-6 פעמים בשנה וזה לא קורה בשום מקום בארץ, תגובה לא במקום לדעתי ואני מחוץ לארגון ובגלל זה מרשה לעצמי להגיב אחרת לא הייתי עושה זאת אני פשוט יודע מה הם עוברים העונה.

לגבי המנואלה - זה בירוקרטי ומתעכב, היא תחזור לפעולה זה ייקח קצת זמן. קרו דברים שלא בשליטה של הארגון שמעכבים ויצרו הרבה בעיות אבל גם הן בדרך להיפתר והיא תחזור לפעילות בסופו של יום.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

oranu כתב: בתור חבר ארגון לשעבר אומר לך שהודעה כזאת אי אפשר לקחת בטוב ובאהבה.
אתה אולי לא זוכר את התפאורות אבל העונה הזאת לא פחות עמוסה בתפאורות מהעונה שעברה או זאת שלפניה יחסית לתקופה.

רק לפני 2 מחזורים הייתה תפאורה סופר מושקעת נגד הפועל חיפה.
מכבי בבית בוקרשט בבית בהפרש של 3 ימים.
תון, פלזן.
חיפה בבית, לודוגורץ, מאריבור.
כל אלה תפאורות של עשרות אלפי שקלים (בין 20-50) ומאות שעות עבודה של עשרות חברי ארגון.
אין לך מושג מה הארגון עושה השנה וכמה מאמץ הוא משקיע ולהגיד לקחת את זה ממקום בונה זה לחטוא לאמת.

אני מבין ומכבד את זה שאתה בן אדם ביקורתי גם אם לפעמים קצת יותר מדי לטעמי אני יכול להבין שמותר להסכים שלא להסכים.

במקרה הזה זו ביקורת שמתבססת על נתונים פשוט לא נכונים (שאין תפאורות השנה בהשוואה לשנים קודמות, שאין תרומות כי זה פשוט לא נכון והתרומות הן בדיוק באותו סדר גודל של שנים עברו) וזיכרון קצר ורף שהורגלת אליו.

האיצטדיון הזה מקושט מ א' עד ת' 4-6 פעמים בשנה וזה לא קורה בשום מקום בארץ, תגובה לא במקום לדעתי ואני מחוץ לארגון ובגלל זה מרשה לעצמי להגיב אחרת לא הייתי עושה זאת אני פשוט יודע מה הם עוברים העונה.

לגבי המנואלה - זה בירוקרטי ומתעכב, היא תחזור לפעולה זה ייקח קצת זמן. קרו דברים שלא בשליטה של הארגון שמעכבים ויצרו הרבה בעיות אבל גם הן בדרך להיפתר והיא תחזור לפעילות בסופו של יום.
מקבל באהבה. רק לגבי שנים עברו. היה תפאורה כל משחק בטרנר. אני לא מדבר על משחקים באירופה ומשחקים גדולים, כי זה לדעתי ברור וידוע.. אני מדבר על משחקים פחות סקסיים. אני מעריך את הזמן שלהם ויודע שעובדים קשה.

מבחינתי גם אם זה היה נוקב מידי מספיק כמה חברי ארגון שהבינו על מה דיברתי ויקחו לתשומת ליבם זה מבורך. הכל למען הקבוצה ולמען סיפוק אישי של כל אחד מהם. אני אוהב להיות חד כי לפעמים זה חודר יותר. שוב מקווה שלקחו את זה כביקורת בונה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: מקבל באהבה. רק לגבי שנים עברו. היה תפאורה כל משחק בטרנר. אני לא מדבר על משחקים באירופה ומשחקים גדולים, כי זה לדעתי ברור וידוע.. אני מדבר על משחקים פחות סקסיים. אני מעריך את הזמן שלהם ויודע שעובדים קשה.

מבחינתי גם אם זה היה נוקב מידי מספיק כמה חברי ארגון שהבינו על מה דיברתי ויקחו לתשומת ליבם זה מבורך. הכל למען הקבוצה ולמען סיפוק אישי של כל אחד מהם. אני אוהב להיות חד כי לפעמים זה חודר יותר. שוב מקווה שלקחו את זה כביקורת בונה.
אוהב אותך.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אלדר כתב: מקבל באהבה. רק לגבי שנים עברו. היה תפאורה כל משחק בטרנר. אני לא מדבר על משחקים באירופה ומשחקים גדולים, כי זה לדעתי ברור וידוע.. אני מדבר על משחקים פחות סקסיים. אני מעריך את הזמן שלהם ויודע שעובדים קשה.

אבל אף אחד לא ייקח את זה בצורה שאמרת לא כי שמים ז*ן על הדעה שלך או של מישהו אחר פשוט כי זה לא נכון.
שם את הראש שלי על זה השנה היו הכי הרבה פריסות מבין כל העונות, עזוב רגע כסף נטו על כמות אתה טועה.
אני אומר לך שחברי הארגון נשארו עם לשון בחוץ בגלל כמות הפריסות שהיו בתחילת שנה.
אין לארגון כוח אדם בלתי מוגבל, גם אם זה משהו שרוצים זה בלתי אפשרי.

שלח תגובה