שוער ששווה אירופה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: שוער ששווה אירופה

שליחה על ידי izguy83 »

The red one כתב: בסדר, אז אני אסתכל על זה עוד 10 פעמים ו10 פעמים אראה שזו יציאה לא נכונה.

סבבה, הבנו. למה בכלל צריך להסתכל 10 פעמים על שער של היריבה שלך כדי להוציא את האשם מהקבוצה שלך? טאהא? צדק? חיימוב? מה זה משנהה תשתחררו מזה! זה מה שיעשה לך טוב? להסתכל עוד חמש פעמים ולמצוא אשם?

תנו לאנשי המקצוע לעשות את עבודתם.
[/quote]
לא מבין מה הקטע בלנתח את האמ אמא של הסיטואציה. הייתה טעות, הייתה. לא מתפקדינו עכשיו לבוא ולבקר ולנתח כל פריים ולמצוא אשם ולתלות אותו בכיכר העיר. את זה נשאיר לקבוצה.

וחוץ מזה, שתמונות מאוד מטעות ובעיקר זאת...[/quote]

באמת לא ברור הקטע.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

tamirkal כתב: למה הוא משחק שוער עולה בקטרגל?
חחחחחחחחחחחחח מת

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

מחכה ליום שבו אנשים יבינו ששוער שני ברמה של גורש ובלם חמישי ברמה של מתן אוחיון זו פריבילגיה רצינית, ויפסיקו לשפוט אותם על כל מהלך כאילו הם שחקני הרכב.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

izguy83 כתב:
לא מבין מה הקטע בלנתח את האמ אמא של הסיטואציה. הייתה טעות, הייתה. לא מתפקדינו עכשיו לבוא ולבקר ולנתח כל פריים ולמצוא אשם ולתלות אותו בכיכר העיר. את זה נשאיר לקבוצה.

וחוץ מזה, שתמונות מאוד מטעות ובעיקר זאת...[/quote]

באמת לא ברור הקטע.[/quote]
אני ממש לא ניתחתי את הטעות של גורש. טעות שיכולה לקרות לכולם. זה אנשים פה מגזימים ״מעניין מה גורש חשב״. לא, לא מעניין. עשה טעות, כמו שכולם עושים. זה ששם המשתמש שלי מופיע בעמודים האחרונים זה כי הדיון שוב חזר להיות מה טיבו של גורש, אין פה דיבורים על הטעות הזו מצידי. ממש לא מעניין אותי למדוד את הזווית של רגע קבלת הכדור, לחשב את המהירות הממוצעת של גורש כל משחק ולקבוע אם יכלצ להגיע, ויותר מכך - אפילו לא ראיתי את המקרה בהילוך חוזר. זה היה בדרומי וברוך השם המשקפיים היו נקיות, ראיתי יופי.

לא משנה את העובדה שהוא לדעתי לא שוער לקבוצה אלופה

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

אני אהיה שדר לרגע ואגיד אמירה מאוסה:
עצם זה שאחרי כמה ימים אנחנו עדיין לא בטוחים מה הייתה הפעולה הטובה ביותר מעיד על כך שכל החלטה כנראה הייתה מסתיימת בשער אלא אם כן אזובל היה עושה טעות..
עצם זה שהוא הצליח להבקיע לדעתי זה ההימור שגורש לקח, רוב השחקנים, בטח בליגת העל היו בועטים לרשת החיצונית במקרה הטוב

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

ReDo כתב:מחכה ליום שבו אנשים יבינו ששוער שני ברמה של גורש ובלם חמישי ברמה של מתן אוחיון זו פריבילגיה רצינית, ויפסיקו לשפוט אותם על כל מהלך כאילו הם שחקני הרכב.
יפה אמרת.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ReDo כתב:מחכה ליום שבו אנשים יבינו ששוער שני ברמה של גורש ובלם חמישי ברמה של מתן אוחיון זו פריבילגיה רצינית, ויפסיקו לשפוט אותם על כל מהלך כאילו הם שחקני הרכב.
מעולה.

כל משחק סופגים שער בגלל ההגנה ורק עליהם נופלים.
בנתיים גורש חתום על לא מעט נקודות בשבועות האחרונים. אכן משחק רגל גרוע מאוד אבל יש לו עצירות מהרמה הגבוהה ביותר.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

השאלה מה האיכות של השוער הראשון שלך. אם יש לך את ראיקוביץ' אז שוער שני ברמה של גורש זה בסדר גמור, אבל כשיש לך את חיימוב, שהוא בעצמו מעלה סימני שאלה, והוא בעצמו נכנס בתקופות מסוימות ליכולת אישית פחות טובה, והוא גם יחסית פציע לעומת שוערים אחרים (גם בקריית שמונה היו לו כמה פציעות), אז חשוב שיהיה לך שוער שני שמסוגל במקרה הצורך גם לעשות את ההתקדמות ולהפוך לשוער הראשון הקבוע שלך. ואת זה גורש לא מסוגל לעשות ביכולת הנוכחית שלו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב: השאלה מה האיכות של השוער הראשון שלך. אם יש לך את ראיקוביץ' אז שוער שני ברמה של גורש זה בסדר גמור, אבל כשיש לך את חיימוב, שהוא בעצמו מעלה סימני שאלה, והוא בעצמו נכנס בתקופות מסוימות ליכולת אישית פחות טובה, והוא גם יחסית פציע לעומת שוערים אחרים (גם בקריית שמונה היו לו כמה פציעות), אז חשוב שיהיה לך שוער שני שמסוגל במקרה הצורך גם לעשות את ההתקדמות ולהפוך לשוער הראשון הקבוע שלך. ואת זה גורש לא מסוגל לעשות ביכולת הנוכחית שלו.
סליחה משה, מה הקשר בין מה שאמרת לבין העובדה הברורה לכולנו שגורש הוא השוער השני הכי טוב בליגה בפער.
גם אם השוער הראשון שלך הוא דה חאה וגם אם הוא חיימוב זה לא משנה, בשורה התחתונה גורש שוער שני מעל ומעבר למצופה למרות כל חסרונותיו ובזה נגמר הסיפור.
מסכים שלשנים הבאות יצטרכו להשקיע בפרוספקט צעיר ומבטיח אבל לכרגע זה הרבה יותר ממספיק.
זה שחיימוב לא מספיק טוב/פציע וכו' קשור אך ורק לדיון על חיימוב והאם צריכים לשחרר אותו ולהביא שוער ראשון אחר במקומו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oranu כתב: סליחה משה, מה הקשר בין מה שאמרת לבין העובדה הברורה לכולנו שגורש הוא השוער השני הכי טוב בליגה בפער.
גם אם השוער הראשון שלך הוא דה חאה וגם אם הוא חיימוב זה לא משנה, בשורה התחתונה גורש שוער שני מעל ומעבר למצופה למרות כל חסרונותיו ובזה נגמר הסיפור.
מסכים שלשנים הבאות יצטרכו להשקיע בפרוספקט צעיר ומבטיח אבל לכרגע זה הרבה יותר ממספיק.
זה שחיימוב לא מספיק טוב/פציע וכו' קשור אך ורק לדיון על חיימוב והאם צריכים לשחרר אותו ולהביא שוער ראשון אחר במקומו.
מה הקשר? שגורש היה במועדון לפני חיימוב, ושחיימוב הובא כדי לתת תחרות לגורש כשהשאיפה הייתה שהמאבק ביניהם ידחוף את שניהם קדימה.
על הנייר, לא היה אמור להיות שוער ראשון מובהק כמו בקבוצות אחרות, ועובדה שגם בשנה שעברה הייתה רוטציה מסוימת בין שניהם שזה משהו שבדרך כלל לא עושים בעמדת השוער.
זה שחיימוב הפך לשוער הראשון המובהק שלנו מעיד בעיקר על גורש, שכן הכוונה לא הייתה שגורש יהיה סוג של לבקוביץ' (לא במעמד ולא בשכר), אלא שיהיו שני שוערים ראוים, ולטעמי זה לא המצב.
אז אם השוער השני שלנו לא מספיק טוב בשביל לתת תחרות לשוער הראשון שגם הוא לא מציג את היכולת שחשבנו, אז או שמביאים שוער זר איכותי ומשחררים את חיימוב/גורש, או שפעם נוספת פונים לשוק הישראלי ופעם נוספת לוקחים סוג של הימור להביא שוער טוב (נניח ג'רפי) שאנחנו מאמינים שיכול להתחרות עם השוער הקיים (חיימוב) ולדחוף אותו קדימה ואולי אפילו לעשות לחיימוב מה שהוא עשה לגורש (רק בתקווה שהוא יעשה את זה תוך כדי שהוא מעלה את הרף).

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

סלחו לי, אבל כמה חפירות על עמדה אוברייטד בטירוף.
מאז שראייקוביץ' המהולל עומד בשער, 0 תארים וקמפיינים מביכים באירופה. עם פאבלו הידוע לשמצה, אליפויות וצ'מפיונס.
לא באשמת או בזכות אף אחד משני השוערים הללו ההישגים או אי ההישגים הגיעו, אבל זו אחלה מראה לכמה שחקני השדה חשובים יותר.

תנו לי את חיימוב עם עוד 10 ס"מ ואני מבסוט לאללה. גם על המצב עכשיו אין הרבה מה להתלונן.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

yossi כתב:סלחו לי, אבל כמה חפירות על עמדה אוברייטד בטירוף.
מאז שראייקוביץ' המהולל עומד בשער, 0 תארים וקמפיינים מביכים באירופה. עם פאבלו הידוע לשמצה, אליפויות וצ'מפיונס.
לא באשמת או בזכות אף אחד משני השוערים הללו ההישגים או אי ההישגים הגיעו, אבל זו אחלה מראה לכמה שחקני השדה חשובים יותר.

תנו לי את חיימוב עם עוד 10 ס"מ ואני מבסוט לאללה. גם על המצב עכשיו אין הרבה מה להתלונן.
היתה לי ידידה שאמרה את זה על האקס של..."תנו חי את מיקי עם עוד 10 סמ ואני מבסוטית לאללה"

אבל מה לעשות, למיקי היה בוטן.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מסכים.
וזה לא שעם שוער אחר זר בהכרח היינו מצליחים יותר.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Cameo

שליחה על ידי Cameo »

אני חושב שהשנה העמדה הזאת קיבלה את הספוטלייט בצדק.
יצאתי מלא מעט משחקים, במיוחד באירופה, ששוער יציב וטוב היה משנה לחלוטין את התוצאה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Cameo כתב:
אני חושב שהשנה העמדה הזאת קיבלה את הספוטלייט בצדק.
יצאתי מלא מעט משחקים, במיוחד באירופה, ששוער יציב וטוב היה משנה לחלוטין את התוצאה.
צדק ביכולת סבירה, ויטור או סתם תקופה בה לא עולים כל משחק עם הגנה שמורכבת בעיקר ממחליפים היה עוזר הרבה יותר.

לא ממש מתייחסים לזה, אבל בן ביטון פצוע רוב העונה, ויטור ללא דקות בליגה, פרשת צדק, הזריקה המהירה של חאתם למים, השחיקה של קורהוט שבכלל משחק עם בקע ובעיות במיניסקוס ואוחיון שאמור להיות על תקן עציץ כבלם חמישי/מגן שלישי רואה לא מעט דקות כשגם וובה מאולתר כבלם.
מה שעברנו מתחילת העונה בהגנה קבוצות לא עוברות בעונה-עונה וחצי.

שלח תגובה