שוער ששווה אירופה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

Re: שוער ששווה אירופה

שליחה על ידי סניור »

דר אדום בנשמה כתב: הבעיה היא לא היציאה, הבעיה זה שהאחד על אחד שלו גרוע.
צודק.
כמו למשל נגד הפועל חיפה בשנה שעברה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

The red one כתב: בסדר, אז אני אסתכל על זה עוד 10 פעמים ו10 פעמים אראה שזו יציאה לא נכונה.

סבבה, הבנו. למה בכלל צריך להסתכל 10 פעמים על שער של היריבה שלך כדי להוציא את האשם מהקבוצה שלך? טאהא? צדק? חיימוב? מה זה משנהה תשתחררו מזה! זה מה שיעשה לך טוב? להסתכל עוד חמש פעמים ולמצוא אשם?

תנו לאנשי המקצוע לעשות את עבודתם.
אנשי מקצוע או לא עובדתית חיימוב חוזר על אותה טעות בדיוק ובשני המקרים סופג.
מכאן שגם אם אנשי המקצוע עשו את עבודתם השוער לא למד מהשגיאה ההיא כלום.
אולי הפעם השיעור ילמד.
ורק להבהיר: כמו שכתבו אחרים לפני - בשני המקרים, לודוגורץ ואתמול, האשמה הראשונית והעיקרית היא בכלל לא על השוער. יש לו אשם תורם ואם הלקחים מלודוגורץ היו מופנמים יתכן שהיינו במצב הרבה יותר טוב בהתמודדות הנוכחית.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

בגדול שני השוערים שלנו בינוניים והכל נופל על הבלמים, כשהם עושים טעות כמו אתמול אין מי שיחפה מאחורה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

The red one כתב: בסדר, אז אני אסתכל על זה עוד 10 פעמים ו10 פעמים אראה שזו יציאה לא נכונה.

סבבה, הבנו. למה בכלל צריך להסתכל 10 פעמים על שער של היריבה שלך כדי להוציא את האשם מהקבוצה שלך? טאהא? צדק? חיימוב? מה זה משנהה תשתחררו מזה! זה מה שיעשה לך טוב? להסתכל עוד חמש פעמים ולמצוא אשם?

תנו לאנשי המקצוע לעשות את עבודתם.
דווקא זכור לי ביקורת מאוד נוקבת שלך על טעויות של גורש לפני שנה בדיוק. מוזר.
עם או בלי קשר, טעות קשה של חיימוב. כמובן שצדק הוא האשם העיקר פה. הגיע ראשון לכדור, נגע בו פעמיים ועדין הצליח לאבד. אתה ללא אמור לשחק משחקים כשאתה רץ בספרינט עם הפנים לשער שלך ויש לך חלוץ על הגב. טאהה גם לא תרם, אבל ממש לא אשם פה. ומשוער, אתה מצפה שיגיב טוב, גם אם הבלם עשה טעות. אם יקבל גול או לא, זה כבר משהו אחר ותלוי יותר בחלוץ. אבל מצופה שיגיב טוב והוא עשה בדיוק להיפך ובכך הפך את הטעות של צדק לשרשרת טעויות. חבל.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הדבר הגרוע ביותר לקבוצה שמחזיקה שני שוערים רמי מעמד מתקיים לנו מול העיניים. שניהם באותה הרמה ושניהם לא מצוינים בלשון המעטה.

ליפשיץ הובא על סף הבתים בליגת האלופות כדי להיות גיבוי לראיקוביץ ולא ראה דשא שנתיים. ראיקוביץ טעה וטעה וליפשיץ נשאר הרחק מאחור למרות שהוא שוער ליגה לא רע.

אצלנו, שניהם סיבירים וגרוע מכך, מורידים האחד לשני את הבטחון.

צר לי לומר זאת כי אני באמת אוהב את גורש; אבל טוב יעשה המועדון אם יפרד ממנו בהזדמנות הראשונה, גם אם לא יביא עכשיו מתחרה על אפודת השוער הראשון סטייל "גראפי". לפחות תהיה היררכיה ברורה וגם במשחקים "נוחים", יהיה ברור לכולם שחיימוב השוער הראשון.

לצורך העניין, אם לבקוביץ על הספסל אתמול ולא הצורך לתת דקות לגורש, חיימוב עולה ב-11.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

לא היה צורך לתת לו דקות,דווקה חיימוב היה חייב לעמוד ולעבוד על תיאום עם ההגנה בייחוד שפתחנו עונה לא טוב ,אחרי אתמול אני מקווה בכר הבין שגורש בירידה ועושה התקפי לב וכמעט נתן גול מתנה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Totti כתב:הדבר הגרוע ביותר לקבוצה שמחזיקה שני שוערים רמי מעמד מתקיים לנו מול העיניים. שניהם באותה הרמה ושניהם לא מצוינים בלשון המעטה.

ליפשיץ הובא על סף הבתים בליגת האלופות כדי להיות גיבוי לראיקוביץ ולא ראה דשא שנתיים. ראיקוביץ טעה וטעה וליפשיץ נשאר הרחק מאחור למרות שהוא שוער ליגה לא רע.

אצלנו, שניהם סיבירים וגרוע מכך, מורידים האחד לשני את הבטחון.

צר לי לומר זאת כי אני באמת אוהב את גורש; אבל טוב יעשה המועדון אם יפרד ממנו בהזדמנות הראשונה, גם אם לא יביא עכשיו מתחרה על אפודת השוער הראשון סטייל "גראפי". לפחות תהיה היררכיה ברורה וגם במשחקים "נוחים", יהיה ברור לכולם שחיימוב השוער הראשון.

לצורך העניין, אם לבקוביץ על הספסל אתמול ולא הצורך לתת דקות לגורש, חיימוב עולה ב-11.
או שפשוט מבהירים לגורש שהוא השוער השני.
חבל שזה לא הובהר לו כבר בתחילת הקיץ.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לא ברור לי על מה אתם מתלוננים, לא בגלל גורש נראנו גרוע אתמול, כאילו אם חיימוב היה עולה על המגרש הכל היה נראה מעולה והיינו מביסים אותם.
להפך, גורש הציל אותנו מהפסד מביך.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב:לא ברור לי על מה אתם מתלוננים, לא בגלל גורש נראנו גרוע אתמול, כאילו אם חיימוב היה עולה על המגרש הכל היה נראה מעולה והיינו מביסים אותם.
ספר לי על כדור אחד שלא "היה צריך לקחת".

בעיקר שידר לחץ, לא אשם בכלום.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:לא ברור לי על מה אתם מתלוננים, לא בגלל גורש נראנו גרוע אתמול, כאילו אם חיימוב היה עולה על המגרש הכל היה נראה מעולה והיינו מביסים אותם.
תיתן לי אתמול כדור אחד שגורש לקח שאם הוא לא לוקח זה שער בטוח.
ולא בעיטה מ20 מטר של ערן לוי.
אלה מצב של אחד על אחד,התקםה מסוכנת שנעצרה אצלו, משהו..
אני מת על הסיסמאות הללו "גורש הציל אותנו",ממה הציל בדיוק?.
שני מצבים מסוכנים היו לנתניה,באחד הם הבקיעו והשני סבע מול גורש בועט לשמיים וזה מבלי לזלזל במה שהם עשו אתמול.
ואני אקח אותך בדיוק למקום שבו גורש איבד את מקומו בהרכב שנה שעברה והוא איבד אותו שויטור נפצע וקבוצות התחילו לעשות עלינו לחץ גבוה והוא במקום לשחרר מהר כדור ולהתנהג בסבלנות ופאסון של שוער אחראי בועט כדורים לכל עבר,מסבך שחקנים עם מסירות מטומטמות ולא לוקח שום כדור מסוכן,חיימוב לעומתו גם לא איזה בופון,אבל זה שוער ששולט ברחבה,מפגין ביטחון והכי חשוב לא מראה לחץ בשום שלב.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

אדום זקן כתב:שני מצבים מסוכנים היו לנתניה
אם להיות כנים היו להם 4 מצבים שיכלו בקלות להסתיים בשער.

בעמודים האחרונים של העיתון לצד התשבצים והסודוקו היתה חידה שלא מצאתי לה פיתרון,
למה למען השם חיימוב לא עלה בהרכב אתמול. השוער הראשון במוקדמות האלופות הוא השוער הראשון של הקבוצה, נקודה.
שוער ראשון צריך תמיד לפתוח בליגה.

סמל אישי של משתמש
Red Temple

שליחה על ידי Red Temple »

השפת גוף של גורש זה לא יאומן כל מסירה אחורה כאילו חטף פרקינסון ,מספיק עם החילופי שוערים החברתיים האלה .

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הרגתם את גורש

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שמעון א כתב:הרגתם את גורש
כשלא הולך אוהבים לחפש אשמים.
תתבגרו.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

ForeverRed כתב: כשלא הולך אוהבים לחפש אשמים.
תתבגרו.
אף אחד לא אוהב, זה פשוט מתבקש.
אני לא מבין מה אתם רוצים למען השם? שאנשים יתעלמו מהעובדות? שבגלל שהוא בבאר שבע ואנחנו תומכים בקבוצה כאוהדים אז אסור להגיד שום דבר שלא נעים לשמוע? די עם זה תתבגרו בחיאת.
דודו גורש לא טוב, למה זה צריך להיות סיפור כזה גדול להודות בזה? אף אחד לא שונא את דודו באופן אישי, פשוט מחפשים את החוליות החלשות בסגל כדי להשתפר ולהעלות את הרמה באופן שיטתי.

שלח תגובה